Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
21. bře 2009

jo a stou váhou měla dorotka jenom o 200g více, takže bych to fakt nedramatizovala, hold každé dítko je jiné a šmitec, jdu obalit sejra a koupat dítko, dneska jsme vypadly z harmonogramu

kamcule
21. bře 2009

Ahojky,
zdravím po moooc dlouhé době 😖 , zoubky nás přestaly trápit ale bohužel nám taťka padnul pod tíhou bacilů a Adámek to chytnul od něj ☹ , hrozný, chvilku jsme se báli že to je laryngitida ale naštěstí se to nepotvrdilo a brouček je dnes už docela zdravé a velice živé miminko 🙂 , prozměnu je teda nemocná maminka - angína mě schvátila - ale to je pořád lepší než mít nemocný dítě, fakt strašný chvíle!!! Člověk je úplně vykolejenej 😠

A jak tady? Dočítat nebudu, na to nemám časík ale pochytila jsem těhotenství Lucíka, takže moc a moc gratulujuuuuuuuuuuu, je to paráda 🙂

christla
21. bře 2009

Tak jsem taky tu. Manžela jsem odvezla za kamarádama, tak jsem sama. Dneska mě nějak bolí břicho od rána. 😒 a musím se přiznat, jsem fakt čuně, ale dneska jsem snědla dvě sušenky a dva dorty!!!! 😝
Teď si dám aspoň týden dietku..... 😠

christla
21. bře 2009

Jinak manžel má legraci z toho oblečku, co jsem včera dala do albíčka. Furt se směje tomu, že malá bude jak čmelák.... 😀 😀 😀 😀

christla
21. bře 2009

Holky, taky vás tak unavovalo, když se vás každou chvíli lidi ptali, co že vlastně čekáte, kdy "to" čekáte a jak se "to" bude jmenovat? Mě teda hrozně a fakt mě to vytáčí!!!! 😠

pismenko
21. bře 2009

Chris, a bude hůř, počkej, až budeš v termínu 😀 😀 😀

kamčulko, tak hlavně, že je Adámek v pořádku a ty se taky brzo vykurýruj, ať si fit 😉 😉

pismenko
21. bře 2009

Včelka je božíííííííííííí 😀 😀 😀

kamcule
21. bře 2009

chris chápu tě ale na druhou stranu, když jsem těhu nebyla a potkala jsem nějakou těhulku tak tohle byly typický otázky, a myslím že ne jenom moje, řekla bych že je to přirozený, prostě tyhle otázky se nabízej 😉

kamcule
21. bře 2009

písmen děkuju, už se na tom pracuje, manža převzal povinnosti - teda v rámci možností - a já polehávám a lupu PNC 😖

christla
21. bře 2009

No jo holky, ale když mě se kolikrát ptají lidi, kteří se mě už ptali!!!! Mě to fakt unavuje!

Markét, on se mu ten obleček líbí, ale prostě si dělá prdel. 😀

pismenko
21. bře 2009

No Chris a bude opravdu hůř 😨 😨

tanuki
21. bře 2009

ahoj 🙂 Chris, jojo, počkej až porodíš, to se tě tři měsíce budou všichni ptát, "jaký byl porod" 😉 ale zas je fajn si pak o porodu pokecat s někým, kdo už rodil..je to totiž něco magického 🙂

zirafik
21. bře 2009

čusík holky, jsem tu 😝

ježiš... já nevim co to je to brnění, svědění pod levým prsem... to asi nebude žaludek, jak jsme su už jednou bavili 😒 ... je to fakt nepříjemný a po jídle nejhorší 😒.. když se narovnám je to lepší, když se shrbím tak se to zhorší... Maminy, neměli jste to některá???

zirafik
21. bře 2009

jéé, mám tu paní dr., ta by mohla vědět 😅 😅

zirafik
21. bře 2009

Chris, jakoby jsi mi mluvila z duše.... 😒 . Dnes jsem byla s mamkou vyvenčit psíka a to víš.... lidi se courali taky... a stálo to za to.... kdy to čekáte? už víte pohlaví? No a kdo něco věděl...tak automaticky...jak se těšíte na Kristýnku? A jak Ti je.... a blabla... holky, vůbec se nedivím kámošce, že nakonec dali jiné jméno, neb mně už se to jméno taky nějak zprotivilo 😒 ... nevím, jestli nakonec všem nevypálíme rybník a nedáme něco úplně jinýho 😀 😀

zirafik
21. bře 2009

ach jo... mi asi utekla... 😒 ... a sem tu vopuštěná ...

zirafik
21. bře 2009

teď dávali počasí a má být celý týden hnusně 😒 .... my jedeme v pátek na víkend na Šumavu, tak se těším 😵 . Jo a víte, že už za týden se posouvá čas 😕 😕 ??

kacena00
21. bře 2009

jé žiraf to netuším...

kamčo, to je fajn, že adámek je zdravej, náš pinďA MĚL "JEN" HNUSNOU HNISAVOU RÝMU - VYPADá to že by zítra či pozítří mohl být fit, strašně se to zlepšilo, ale jak byl den apatickej a nebyl to on, jen chroptěl a já dokola odsávala stačilo to abych byla psychicky uplně vydeptaná...

to co píše tanu je pravda, já tuhle s kamarádkou rozebírala porod asi hodinu po skypeu a bylo to strašně super, přitom sme si o tom už předtím opovídali ale nebylo to ono, tím, že ona to zažila asi o tři měsíce dřív a já měla ještě pupek, ale teď to nemělo chybu..

zajdla
21. bře 2009

Ahojky.

Včelka je super.Malá v tom bude nádherná.

Kamčule to je dobře,že už je Adámek OK.Ještě se hlavně uzdrav ty.

Žirafíku,mě se ptají už teď ,kdy rodím.A to mám teprve půlku za sebou. 😀 Jo a nevím,to to máš. ☹

zajdla
22. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.

Já dnes první?Ani se nedivím,ta naše Lucinka vstává čímbál častěji. ☹

lucianas
autor
22. bře 2009

Ahojky,
všem krásné nedělní ráno. Snad bude i relativně pěkné, co se týče počasí.

zajdla
22. bře 2009

JJ mohlo by být jak včera.To bylo nádherně a my byli na tom veletrhu. 😀

lucianas
autor
22. bře 2009

A jaký byl veletrh?

My byli na Vysočině. Tchýně měla narozeniny, teda bude mít, ale jeli jsme popřát už včera. A večer nás čekala oslava třicátin našeho souseda. A příští víkend nás čeká oslava dalších narozenin, mých. 🙂

zajdla
22. bře 2009

Dalo se to,ale bylo tam málo vystavovatelů.

Tak to se máte,tak slavit.Ale ty už jen u džusíku,co?Ale myslím si,že ti to vůbec nevadí.Že to člověk vůbec nevnímá,že se omezuje.

lucianas
autor
22. bře 2009

ony ty veletrhy upadají celkově, jak tak pozoruji a jak některý ruší ...

Byla jsem jen o neperlivé vodě, a na těchtřicátinách jsem si dala maličko metropolu na přípitek. Ale jak píšeš, vůbec to nevadí. Vynahradila jsem si to jídlem, hlavně sladkými koláčky a minizákusky.

beruskaveruska
22. bře 2009

ahojky zdravím jen v rychlosti neb za chvilku vyrážím do města na autobus a hurá na výlet. Tak se tady opatrujte a mějte se fajn pa pa pak si vás dočtu 🙂

zajdla
22. bře 2009

Papa Beru a užij si to. 😉

zajdla
22. bře 2009

JJ já taky miluji koláčky a zákusky. 😀 Ale můj manža to nemusí.Ten na sladké moc není. ☹

lucianas
autor
22. bře 2009

Beru, krásný výlet, ať vám vydrží počasí!!!

Tak zrovna před chvilkou přišla sousedka a donesla výslužku. Takže se pustím do sladkého opět. Mńam. A že to měli moc dobré!!! 🙂

christla
22. bře 2009

Dobré ráno!

Tak Zajdli, říkáš že i v Brně nebylo moc vystavovatelů, jo? Mě ten veletrh strašně zkamal, ale to už jsem tady psala.

O zákuskách mi nemluvte, včera jsem se nacpala tolika sladkým, že mi z toho bylo celou noc špatně. Chudinka holčička moje. 😒