Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
22. bře 2009

Pavlí, včera jsme se minuly, škoda. 😒 Mě teda bylo zle, že jsem si šla radši lehnout.

Jinak bych docela brala, kdyby si semnou někdo popovídal o porodu, trochu se jako na to připravit..... Nebo radši žít v nevědomosti, co? 😉

christla
22. bře 2009

Holky, neenchávejte mě tady samotnou..... 😵

christla
22. bře 2009

Tak teď jsem do sebe kopla rozpuštěné magnézko. 😝 Mívám teď v noci fakt šílený křeče do lýtek. 🙄

kacena00
22. bře 2009

hoj, dobré ráno!!!
chris, porodu se neboj, je to supr, myslím, že bych to zvládla i bez Michala ale aspoň byla sranda - z větší části, pak už mi to bylo jedno jestli tam je nebo není, spíš mi popravdě vadilo, že mi říká, že sem šikovná a já nechtěla nic poslouchat 😀 , chtěla sem si sbalit saky paky a jít do prdele 😀 - to nám řikala PA na kurzu na předporodní přípravě, že takhle odchytávaly jednu paní mezi dveřma že jim řekla, že se na to může vy..at a odešla 😀

ale dobrá zpráva je, že to víš, že miminko už je u tebe za chvilku 😉
a slibuju, že z větší části se dá ten porod prožít jako legrace, já sem už musim hodit popis porodu, ale pro nás to fakt byla hlína a bavilo mě to i v porodnici 🙂 mám dokonce natočený jedno němý video jak chodim jak lev v kleci po pokoji a prodýchávám jednu kontrakci a řikám do toho michalovi: tak tohle bys snad točit nemusel ne?! a tlemim se tomu

a doma před vyjetim to taky byla bžunda, my měli štěstí, že sem prostě jen začala mít kontrakce, takže sme si to mohly prožít doma a nemusely sme nijak chvátat (no i když s kontrakcema po 3 minutách, naše auto jelo ve tři ráno krokem, páč byl na silnicích sníh, už začali jezdit kamiony a navíc hustě sněžilo a michal neviděl moc dobře na cestu 🙂 - tak sem si řikala, jestli sme si přeci jen neměli přibalit trochu teplý vody, tkaničky od bot a nůžky 😀 😀 😀

ne, fakt, řikám z fleku, jediný čeho se bojim, aby tady při tolika práci sem nebyla na děti sama - proto uvažuju jestli se pokoušet o další, ale co se týká porodu - klidně bych do toho šla znova 😉

kacena00
22. bře 2009

hele a nevim no...nevědomost myslím jak pro koho, každej to má jinak, já se na to vcelku dost těšila, protože sem byla dobře připravená a informovaná, jenže já informace potřebuju, já jim to napsala i do plánu 😀 , ale každej je jinej

zirafik
22. bře 2009

ahoja holky 🙂 , tak dneska nevařím... jdeme ke tchýni 🙂 . Včera jsme se s manžou byli večer projít a zastavili jsme se na capucino, tak to bylo moc fajn... vřele doporučuju si občas takto solo vyrazit na procházku a posedět u kávy 😵 místo tv bedny 😝

kacena00
22. bře 2009

jééééééé pájo, na to se těším jak malá! 😀

chris já sai s tebou chtěla povídat o porůdku!! 😀 😎 a ty tu ne -ejsi, lálálálalalá

holky valim, muž vaří a já pindám na chatu a to je takový divný 🙂 ikdyž on je zlatej a chápe, že sem tu tak trochu v izolaci a sám mě i posílá za milencema jak říká konikovi 🙂 ale stejně že 😖 😒 ☹ 🙂

tak pus

lucianas
autor
22. bře 2009

Chris, někomu to naopak pomůže, vědět, jak takový porod probíhá. I když já jsem asi ten typ, že si to nechám jako tu nevědomost. Ale kdo ví, třeba za půl roku budu mluvit jinak, že?

Baru, tak koukám, že opravdu jste to měli zajímavý a zvládli na jedničku. Jste opravdu šikulky. .... takže ještě chvíli a šup na druhý. 😀

Žirafík, se máš, já jsem sama doma, tak se taky něčím spíš jen odbydu. Ale aspoň polívku nebo něco teplého do žaludku si budu muset udělat. .... pravda, je to fajn, vypnout u kafíčka a jen tak zarelaxovat.

christla
22. bře 2009

Teda Kačí, tak abych pravdu řekla, jsi možná první, kdo porod prožíval takhle, teda co si tak vybvuji známé a kamarádky, které rodily. Jedna známáz vesnice od našich ta rodila v prosinci a když s ní naše máma mluvila, tak jí řekla, že teda už nikdy, že porod je něco hroznýho, tak jsem se docela lekla....
Jinak já jsem samozřejmě taky ráda za informace, ať už se týkají čehokoliv, taky nerada do něčeho jdu bez nich. Právě proto jsem začalachodit na ty kurzy. Nejdřív jsem myslela, že na ně chodit nebudu, ale teď jsem fakt ráda. Navíc ta naše PA o porodu vyprávěla minule tak strašně hezky, že jsem si říkala, že to vlastně musí být strašně hezké a fajn.....
doufám, že budu porod prožívat tak jako ty. 😉

Pavlí, takto jste si udělali hzký večer, co? Já bych musela toho mýho valibucha někam dokopat. On když přijede z práce, tak lehne akorát k té bedně. Dneska mě tak napadlo, že jsme dlouho nebyli v kině, jela bych na nějaký hezký film. Ještě jsme neviděli Líbáš jako bůh, ale pochybuju, že ho někam dostanu, kor když je po flámu..... 😖

christla
22. bře 2009

Kačí, jsem tady!!!!!!!!!!!!!!!! 😕

lucianas
autor
22. bře 2009

Chris, tak snad se zadaří a do kina půjdete!!

A co kdo jinak vaříte?

christla
22. bře 2009

No Lucí, spíš bych řekla, že ne. Navíc má dneska manžel úkoly, které mi slíbil splnit. Ten první je, že mi přidělá světýlko k přebalováku a ten druhý je, že mi musí udělat nějakou destičku pod matraci do postýlky pod monitor dechu, tak jsem zvědavá, už mi to slibuje asi měsíc...... 😠

christla
22. bře 2009

Jinak já dneska nevařím. Tchýně dělá jahodové knedlíky...... 😉

lucianas
autor
22. bře 2009

Chris, tak snad se mu podaří splnit alespoň ty úkoly. 😉 .... mňam, jahodové knedlíky. No teda, to závidím. A moc. ... teď mě tak napadá, že bych se mohla inspirovat a uvařit si bramborové noky, a polít rozpuštěnýma jahodama. No, mrknu, jestli mám bramborový těsto.

christla
22. bře 2009

To je taky možnost, Luci. 😉 Já jen doufám, že se po těch jahodách neosypu. 😒

lucianas
autor
22. bře 2009

a trpíš na to? ... huráá, těsto mám. Teď si dělám polívku z pytlíku, a za dvě tři hoďky si udělám ty noky s jahodama.

kacena00
22. bře 2009

chris asi sem si prostě do hlavy zakodovala že porod rovná se setkání s tím naším nejcenějším

jediný proč sem se strašně bála porodu do tý doby než sem začala chodit na ty kurzy aby se nestalo nic miminku, jinak sem věděla že porod není nic příjemnýho, je s tím spojená bolest, ale těhu taky není nijak pohodlná záležitost, prostě to k tomu patří a na bolest zapomeneš raz dva tři protože ti ukážou to nejkrásnější dítě na celým světě a ty už nebudeš o ničem vědět 😉

já padám na polívku, jen sem si sem zaběhla zavřít okno a sem už děsně hladová, miminko se opět rozhodlo že mámu asi sežere 😀 takže noc po třech, den 2 - 2,5 hod. chtěla bych říct, že máme asi růstový spurt, ale ten máme od narození 😀 😀 😀 😀 holky v pátek 3330g 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

endlessblue
22. bře 2009

Tak jen nakukuju... teda... budoucí maminky to tady zachraňují 😉

Já mám vařeno ze včerejška. Možná udělám k večeři bramborový placky 😝

Počasí dneska stojí zaprd... uvidíme, jaký si uděláme program.... manža floorball... ten má program jasnej 😠

pismenko
22. bře 2009

Ahoj holky, tak koukám, že se tady rozebírá porod.....no barčo, tiše závidím, mě to trvalo fakt pořes 30hodin a pro mě to bylo něco šíleného.....každopádně jsem byla taky vyzbrojena z porodních kurzů a cvičení, ale bohužel u mě to nepadlo na úrodnou půdu ☹ ☹ no ale je fakt, že každá to má jiné, někdo jako po másle a někdo jako já 🙄

Nicméně to mě neodrazuje od dalšího těhu, dokonce se těším, ale fakt za čas.....

...jestli ovšem budu mít s kým těhotnět, u nás je tichá domácnost a asi ještě nějákou dobu bude, ještě, že si můžu povídat alespoň s tou malou..ta je ale právě ted v kočárku, ovšem má oči jak tenisáky, tak jsem zvědavá jestli ji omzí čučet do boudy a zabere 🙂

kacena00
22. bře 2009

marketko co sem tak slyšela tak to je problém vyvolávanejch porodů...je to škoda, že se to tím takhle potom poznamená, u nás bylo ošklivý to, že sem se pak o malýho bála, chvilku to vypadalo dramaticky, ale všechno naštěstí dopadlo dobře, takže sem si mohla užít to, že z větší části to bylo fajne.

měla sem štěstí, že nám to začlo samo, ačkoliv kdoví, jak a kdy by to začalo, kdyby se nám ten náš akrobat co se pořád v mým břichu mlátil, kutálel, převracel a zamotával nakonec nezamotal do šňůry, tak by nám to možná nakonec taky vyvolávaly, když sem to měla napůl slíbený a byla bych na tom stejně jak ty..

ale stejnak se na to rychle zapomene a člověk vidí jen ten svůj pokládeček 😉

marketko tak přeju, ať se fujtajbly brzy rozpustí a zase překypujete nezměrnou láskou a hlavně vášní!!!! tývoe, já se taky těšim na sexání!!!holky, když sem rodila, zahlídla sem že ste tu rozebíraly poporodní sex, tyjo, jestli ste přišly na něco podnětnýho a máte nějaký rady šup sem s nima joooo 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jitousek
22. bře 2009

nazdárek dítko mě dadá na zahradě je tam zima jak v psírně a to jsem teda otužila svoje kosti a šla jsem manžu vyprovodit na odpolední s kočárem a pak se rychle vrátila a zaparkovala kočár na tej zahradě .......než jsme šly ven tak se Míša stačil nehorázně pokáďovat až na dupajdy to bylo asi proto že ráno nebylo nic 😎 a v poledne pic ale porádný pic ať to stojí za to si říkal asi 😀 😀 😀

jinak co se tejká noci docela ušla Míša spinkal od 19h do 12h pak krmení ve 3h a pak až v 7h nu a pak dopolední kolotoč 8.30 10h a 11.30 a pak jsem ho ustrojila a naložila do vozidla ven jelikoš bych se zněj picla ........on i když se nají tak pokud si s ním člověk nepovídá aby se řehonil tak bulí pak bulí že nemůže zabrat když chce spinkat tak už mu hážu na hlavu plínu nebo on se vrtá do deky ...........a asi si budeme muset pořídit na okna závěsy do ložnice jelikoš dneska po tom kojení v 7h už nechtěl spát ale koukat a povídat .........maminka chtěl ještě chvíly spát a nedalo se dítko bulelo a chtělo prostě kolem sebe pozornost ........když nás teda vyštípal z postele oba usnul sladce v koši 😀 😀 😀 😵 😵

zajdla
22. bře 2009

Ahojky.Tak my se vcucli k našim na obídek a pak jsme šli na oslavu mojí sestřenice.Měla 25.Tak jsem se nabaštila a teď nejsem schopná jít něco dělat.Ale musím.Manža zítra odjíždí směr Praha,tak budem samotinké doma.Budou dělat na katedrále,tak snad to bude dobré. 😀

lucianas
autor
22. bře 2009

Kači, tak to má krásnou váhu. .... jinak se nedivím, že se těšíš na sexík (taky doma nemůžeme, zákaz nebo spíš doporučení od gyndr). Ale neboj, ještě nějaký ten týden a budete moci si to oživit.

Endy, snažíme se. Můžu se stavit na večeři? Bramborový placky bych si teda dala,hmm, mi děláš chutě.

Markét, to mě mrzí, že máte tichou domácnost. Ale to brzy přejde, uvidíš.

Jitu, malej docela spinká dobře, jak tak koukám, že? .... a co venku, jak bylo? Já chtěla jít taky, ale tady po tom poledni je tak hnusně, že jsem nikam nešla a jsem doma.

Zajdli, tak to jste měli pohodovou neděli, že? Já teda taky, odpočívám a za celý den jsem stihla jen umýt nádobí, uvařit si a rozmrazit ledničku. Ale jsem doma i zítra, tak poutírám prach, vyluxuju a umyju wcko a koupelnu.Manžel určitě pomůže. .... doma to bez manžela zvládněte!!

zajdla
22. bře 2009

Luci jjpřes den to zvládneme,ale ty večery mi bude zase smutno.Ale snad to rychle uteče.Mě se dneska taky nechce nic dělat.Ale zítra si taky máknu.No ještě bych chtěla dneska vyžehlit.Už je toho zase kopa.

Zítra jdeme s malou na očkování na klíšťata,tak snad to zvládneme.

lucianas
autor
22. bře 2009

Taky jsou pro mě nejhorší ty večery, když jsem sama. Jako právě teĎ - manžel v práci. Aspoň, že je tu Míša (pes) a mimi v bříšku. 😉 ... dobře zvládněte očkování.

katalines
22. bře 2009

Nazdááár ženy 😀 😀

jdu Vás zase po nějaké době zkontrolovat 😅 😀 a co nevidí LUCI 9tt 😕 😅 😅 velikánskááááááááááááááááááááááááááááááááá gratulace, to je krásný, já jsem úplně dojatá 😵 😵 😵 😵 😵

katalines
22. bře 2009

ještě nějaká těhulka? 😕 😅

kremrolka01
22. bře 2009

ahojky, tak my měli celý víkend návštěvy, Kubík byl ukázkové miminko, každý nám ho záviděl 😀
asi budu muset zvát častěji 😀
teďka ho taťka uspává pohádkou, já se půjdu asi brzo přidat
zítra máme lítačku - od deseti šátkování a v jednu mám být na gyndě, no tam už se moc netěšim

zajdla
22. bře 2009

Kremrolko,ať taťka dojde i k nám číst pohádku,já budu taky hezky spinkat 😀 😵

kamcule
22. bře 2009

Ahojda,
holky nemáte některá zkušenost s alergií na lepek??? Jak to vypadá s projevy a tak.