Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
22. bře 2009

tak jsem zpět doma 😎 Touha šla byl to teda muzikál spíš pto teenegare nebo jak se to píše však vy víte co myslím slengově pro týnejdžry 😀 😀 bylo tam i dost sprostých slovíček a dokonce rádoby 2 teplouškové no děcka z toho měly srandu. Je fakt, že jsme se nasmáli jak dloho né. No a v říjnu jedeme na Johanku z Arku 🙂

Zítra si vás v klídku dočtu ted mastím do pelechu jsem totálně KO. Ráno jdu k našim budou jim zapojovat net a jelikož o tom nic neví tak tam musím já a po17hod už zase mastím do práce takže nějak mezi tím se tady ukážu jo. Tak příjemnou neděli teda ten zbytek a ráno pa paaaaa

zajdla
22. bře 2009

Kamčule tady je o tom diskuze.Jsou tam vypsané i příznaky. http://celiak.cz/diskuze/onemoci/1817

christla
23. bře 2009

Dobré ráno!
Tak teda to počasí dneska je šílený. 😖 Hrozný vítr a vypadá to, že budou padat ho*na s háčkama. ato mám jet dneska busem na kurzík. vůbec se mi nechce, protože tam budu hodinu čekat, než kurzík začne a v tomhle počasí..... Ještě si to rozmyslím.

Holky, chtěla jsem se zeptat, od včera mě bolí pod hrudní kostí jakoby vrchol dělohy. Když se třeba ohnu nebo si tam položím ruce, když sedím, tak je to taková divná bolest, spíš píchání a vystřeuje mi to do boku a dolu do břicha. Neměla jste to taky některá? Je to fakt dost nepříjemné.

JInak včera jsem byli v kině!!! Manžel ani neprotestoval, ale musela jsem řídit, protože se bál, že by ještě nadýchal. Film super, vřele doporučuji. Akorát vedle mě seděly dvě takové pipiny, že jsem myslela, že jim jednu natáhnu. Když jsem přišli do té řady, tak nám samozřejmě zasedly místa, tak jsem jim to slušně řekla. Sedli bychom si jinam, ale bylo dost lidí, tak jsem nevěděla, jestli si vedle nás nebude ještě někdo sedat. No a ony měly celou dobu kecy, že jako když nám jde o dvě místa.... 😠 Fakt mě točily.

christla
23. bře 2009

Jo a manžel mi včera konečně přidělal tu lampičku k přebalováku a mám dokonce i desku na ten monitr dechu!! Sice jsem ho do toho musela fakt dokopat, ale nakonec to udělala! 😀

zajdla
23. bře 2009

Dobré ráno.

Chris ,jestli jste byli na tom Líbáš jako bůh,tak jsem slyšela,že je to super.My na to chtěli jít,ale neměli jsme hlídání. ☹
Takové píchání jsem neměla,tak ti neporadím.Ale mě se líbil můj G,když jsem mu řekla nějaký problém,tak mi řekl,že už to lepší nebude.Prý až po porodu,ale zeptej se na to svého G.

My máme jít dnes na očkování,tak snad budem bez reakce.Dostane homeo. 😀 JInak tady dávám odkaz na homeo,které se dávají při očkováno,aby se zabránilo reakcím.My to užívali a super. http://zdravi.doktorka.cz/odstrante-negativni-n...

pismenko
23. bře 2009

Dobré ránko 🙂 🙂

U nás teda zase chčije, už mě to pěkně štve to póóčo 😠 😠 😠 Jinak tichá domácnost stále trvá, tak nevím jak to bude pokračovat 😔 😔

Homeo 3xzdar 😀

pismenko
23. bře 2009

Vrcholné číslo našehí včerejší krásné neděle:

Tom:,,Dáš si polívku ?" Markéta:,,Třeba." Konec dialogu 🤐

kamcule
23. bře 2009

zajdi děkuju 😉

Markét se musim smát, fakt vtipný. My jsme včera s manžou měli taky rozepři ale já se na něj nedokážu dlouho zlobit a po chvilce to vypadá tak že se musim strašně smát když je poblíž. Vypadá to fakt komicky když mu spílám a do toho nemžu udržet smích 😀
A pročpak vznikla ta vaše tichoučká domácnost? Jestli to teda nejni tajný 😝

lucianas
autor
23. bře 2009

Ahojky,

Chris, vidíš, jak je manžel šikovný a vše zvládl na jedničku.

Markét, snad to bude lepší. Jeden z vás hold bude muset ustoupit. U nás je to taky vždy , ani jeden z nás se nechce vzdát své hrdosti, ale když to pak přetrvává dýl, tak jeden povolí. ...tak ať je to u vás co nejdříve dobrý.

Zajdli, Kamco, ahojky.

U nás je zataženo, ale bez deště. Snad to vydrží. Dnes jdu na kontrolu ke gyndr, kvůli tomu problému minulý týden. Ale co beru ten utroš, tak je to v pohodě, takže věřím, že vše bude ok.

pismenko
23. bře 2009

Luci, tak držím palečky 😉 😉 😉 určitě se mimču daří dobře 🙂 🙂

Po pravdě bych to nerada rozpytvávala, dalo by se říct, že oba jsme udělali chybu, ale mě byla zavdána příčina od Tomáše, takže kdyby on nezačal, tak mohlo být všechno v klidu 🙄 🙄 No asi z toho moudré nebudete 😒

zajdla
23. bře 2009

Markét až bude Dorotka větší,tak to vyřeší za vás.Takové tiché domácnosti.Malá hodí hlášku a řehtáme se obá.A rychle se zapomene na tichou domácnost. 😀

Luci určitě všechno bude OK.Myslíme na Tebe. 😀 😉

pismenko
23. bře 2009

Tak Zajdi koukám do pasu a ty jsi ve 20tt něco chtěla hodit do alba, že??

zajdla
23. bře 2009

JJ Markét,já myslela,že zapomeneš.Tak já zkusím večer něco vykouzlit. ☹

pismenko
23. bře 2009

Ale co ten ztrápený výraz 😕 😕 ??

zajdla
23. bře 2009

No protože spíš jde vidět špek než mimi. 😀 A jsem sama,tak se budu muset zkusit sama vyfotit.Velké zrcadlo nemáme,tak to bude umění. 😀

zirafik
23. bře 2009

ahojík holky 🙂 ,
no tady je taky humus počasí 😠 . A lepší to nebude, jak už jsem vám psala v sobotu....celý týden 😝 . Dnes jsem se těšila na těhu cvíčo a mám šlus neb odpadlo.

Chris, mě zas bolí pod levým prsem, dřív to bylo uprostřed.... a spíš odpolko... a není to bolest jako taková, ale spíš svědění, brnění nebo k čemu to přirovnat 😒

Zajdi, jj šup do albíka foto 😉

Jináč já už mám 13 kg nahóře 😒

Jo a jak jste tu psali o těch chlapech, tak ten můj mě taky nakrnul..jde si lehnout buhví kdy neb čumí na net a ráno kouká jak sůva a je nerudnej až hrůza 😠 ... Markét, nejsi v tom sama 😅

zirafik
23. bře 2009

🙄 🙄 ??????????

zajdla
23. bře 2009

JJ chlapi.Musíš být na ně pořád miloučká i když ti není dobře atd.

zajdla
23. bře 2009

Holky příští týden jedem na ten ultrazvuk.Snad to dopadne dobře.nedokážu si představit,že bych měla dát to mimi pryč,když mě tak krásně okopává.

kamcule
23. bře 2009

zajdi žádný takový myšlenky !!! proč by jsi ho měla dávat pryč - nic takovýho si vůbec nepřipouštěj !!!
zakazuje se na to myslet 😠

zirafik
23. bře 2009

holky, tak moč už mám negativní... sem si oddechla 😝 ... ale už mám 13kg nahoře 😝 a přes pupek 102cm 😕 😕

zirafik
23. bře 2009

tééééééééééda zajdíku.... jak pryč? Co blázníkuješ 😕 ?? Vše je na dobré cestě 😉 . Ale chápu Tě plašim občas taky tak, někdy i více 😅

jitousek
23. bře 2009

Ahojda zdravím opět v dopoledni 😎 teda ty dny tak letěj no hrůzaaa

zajdla
23. bře 2009

Zirafíku,tak to je super.Tak teď už snad dotěhulkuješ bez problémů.

My jdeme s malou pro obídek do školky.Já jí udělala ještě klouzáka.Půjde až ve čtvrtek.Pak se stavíme u našich na kus řeči a na kokinko.Babí pekla.Večer nakouknu.

Teda tady je pěkný větr.Malou pěkně nabalím,ať se zase nenachladí nebo to očkování ani nestihnem.

zajdla
23. bře 2009

Jitu čauky JJ letí to jak blázen. 😀 Za chvilku porodím a pak už půjdu do práce.No hrůza.3 roky utečou jak voda.

zajdla
23. bře 2009

Holky tohle jsem obhlížela do autosedačky a určitě si to objednám. http://www.andys.cz/scripts/podrobnosti.php?IDZ...

endlessblue
23. bře 2009

Dobré dopoledne všem

endlessblue
23. bře 2009

Tak já si dala za úkol přidat jedno kojení a náš poklad jako naschvál.... spinká v noci jak dudek....

Kojila jsem: 19:00, pak 22:30 no a pak jsem si malou musela vzbudit až v 5:30

zajdla
23. bře 2009

Endi moc ji nebuď v noci nebo si na to zvykne a bude se ti pak budit pořád.A dlouho.

kamcule
23. bře 2009

teda jak to s tim spaním děláte??? 😠
Adámek už teda taky začal spinkat mnohem líp a přes noc už nepapká ale stejně - takový časy - vy je snad dopujete rohypnolama neeee!!!!!! 😀 😀 😀