Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
24. bře 2009

Tak jsem tam volala a prý přijímá bez problémů, takdalší starost vyřízená. 😉
No se školkou si myslím nebudu mít problém. Máme školku tady u nás přímo a tady těch dětiček zase tolik není, takže snad nás vezmou.

jitousek
24. bře 2009

dítko mě tu teď hulákalo nemohlo usnout .......holky taky vám pckové vyváděj kvůli spánku ??? teda ten náš Mišule porád musím mu házet plínu na hlavu a to někdy ajni nepomůže drndám s košem teda opravdu je to fiškus a má maminku a taťku pěkně omotaný 😀

christla
24. bře 2009

Jé Jitu, u vás sněží, jo? U nás naštěstí ne, ale počasí nic moc.Myslela jsem, že bych se šla projít se psem, ale vzhledm k tomu, že včera pršelo, tak to tady bude všude rozbahněný. 😒

zirafik
24. bře 2009

ahojík Jitu, u nás 5 nad nulou, v noci hroznej slejvák, zdálo se mi, že i párkrát zahřmělo 😕 . Snad sníh už neuvidím, krom toho víkendu na horách ...

christla
24. bře 2009

Pavlí, vy jedete na víkend na hory, jo?

jitousek
24. bře 2009

no chris hrůůůza co se tam teď děje nejni vidět na krok 😨

zirafik
24. bře 2009

Jitu, mé dítko zatím neřve, je hodný 😵 , jen večír dělá psí kusy, vrtí se a neví jak si lehnout 😀

christla
24. bře 2009

Téda..... 😕 Já teda souhlasím s Pavlínkou, že sníh už nechci ani vidět. Jsem si dneska vyndala i teplejší kabátek na cestu z porodnice pro malou. Jestli ho oblíkneme nevím, ale radši ho připravím, když vidím to počasí. 😝

zirafik
24. bře 2009

jj, jedeme do Železný Rudy na víkend... je to za poukaz, co jsem vyhrála na fir.večírku... manža si snad i zalyžuje a já si dám nějaký relax 😵

jitousek
24. bře 2009

to zase budem sedět doma jak vězni na Bezdězu ach jo 😖

včera jsem dala Míšu na Okno do pokoje spát jelikoš venku celej den lilo a dneska to asi dopadne stejně jelikoš jestli bude takhle humelákovat zapadl by v kočáře na zahrádce a musela bych kočár pod tíhou sněhu vyhrabávat 😅

zirafik
24. bře 2009

... počítám, že po víkendu taky pomalu pár věcí do porodky připravím ... 😉

christla
24. bře 2009

Ti závidím, taky bych někam jela. To my během mého těhotenství nikde nebyli. 😒 Teď o víkendu jsem byly podruhé v kině a to je vše. Já bych se chtěla jet podívat do Karlových Varů a projít se tam. Nevím proč mě to tam táhne, ale jela bych hned.

zirafik
24. bře 2009

.... fuj, fuj... snad už bude v květnu krásně 😵 😵 ... Chris, stejně jsme si dobře vybrali, viď 😀 😀

jitousek
24. bře 2009

já si vypral zimní bundu tak proto asi 😎 klasika ........jo a včera jsem si udělal doma jarní výzdobu a uklidila konečně sněhuláky ze stolu už to bylo trapný ale asi je zase vytáhnem místo králíka a vajec 😀

zirafik
24. bře 2009

tak Vary docela znám... až na to, že je to tam samej Rusák, tak hezký... 😵 . Já tam jezdila na služebky a tchánovcům jsme tam zaplatili noc v hotelu a večeři k výročí svatby 🙂

christla
24. bře 2009

No já mám něco připraveného pro sebe, ale ještě ne komplet celou tašku. Vždycky když mě něco napadne, tak to tam hodím, takže se na to budu muset podívat pořádně a asi to už dobalím.
Pro malou budu muset taky připravit tašku na cestu z porodky. Ale mám dilema, jak to udělat. Přemýšlím, že bych připravila jednu tašku s malými oblečky a jednu s většími, protože nevím, jak bude malá dlouhá, tak abych jí nervala do něčeho malého a naopak. Pochybuju a už vidím manžela, jak se tady přehrabuje ve věcičkách a vybírá větší věcičky......

christla
24. bře 2009

Pavlí já si na květen nemůžu stěžovat, je to hezký měsíc na narození miminka. 😉 Já teda taky předpokádám, že už bude hezky, ale připravená musím být na všechno. 🤐

No tak já ve Varech byla jednou. Že to tam je samý Rusák, to vím.

zirafik
24. bře 2009

Chris, většina miminek má cca 50-52cm, horší je to s váhou... ? 3-4kg...

zirafik
24. bře 2009

já teda 50 nemám žádnou... takže asi zabalím 56

jitousek
24. bře 2009

holky četla jsem o tom Hellp syndromu ........VY se teda určitě nestresujte !!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BUDE vše OK 😉 ........překvapilo mě že ta holčina byla od nás z Trutnova a Mudr Krotkej je třída já teda k němu nechodím jen parkrát jsem u něj byla a je dobrej stejně jako můj Mudr Pech .......prostě páááni doktoři nemůžu si stěžovat na doktorskej personál v porodnici 😎

christla
24. bře 2009

Pavlí, na kolikátého ti vychází TP dle UZ? Mě podle toho posledního na nějakého 9.5. a se tam tam skočí i 7.5. jsem fakt zvědavá, kdy to teda bude.... 🙂 ale už se těším.

zirafik
24. bře 2009

budu muset mastit kosmetika čeká 😵 ... už se těším na masááááááááž 😵 😵

christla
24. bře 2009

No my právě dostali oblečky do prodky ve velikosti 50, ale mám obavy, že je nechám doma a vezmu taky rovnou 56....
Jitu té holčiny mi je strašně líto a musím říct, že jsem z toho byla včera dost přepadlá. 😔

christla
24. bře 2009

A dělají ti tu těhotenskou masáž?

zirafik
24. bře 2009

mně nikdy nic neříkaj ... pořád se všichni drží toho 14.5., ale dle ovu jsem to šoupla na 17.5.

jitousek
24. bře 2009

56 stačí malinko to bude větší ale dá se to na tu chvilku domu to přežijete 😎 ........tak náš Míša byl habán ale stejnak 56 mu byla větší trošičku 😵

zirafik
24. bře 2009

Chris, masáž obličeje 😵

christla
24. bře 2009

Tak já zabalím teda taky jen tu 56.

christla
24. bře 2009

Aha, já myslela zad. 😅
Já bych taky zašla na kosmetiku, ale já už nevydržím ležet takovou dobu na zádech. 😖

jitousek
24. bře 2009

chris ale dobře to dopadlo to je hlavní 😉 ............jen se nedivím že už nechce nebo spíše bojí mít druhé dítko 😒 to já teda taky nevím jestli ještě budu chtít po tom mém porodu ☹