Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
25. bře 2009

Já už se těším, až se bude zase rodit 😀 😀

christla
25. bře 2009

Tohle není tak drahý. Já se dívala na ty Fisher Price a ty už jsou dražší. Mám právě vyhlídlé jedno s vibrací a právě nevím, jestli to bude malé vyhovovat.

pismenko
25. bře 2009

No právě 😉

pismenko
25. bře 2009

A hlavně si pak ty děti zvyknou a budou chtít drndat pořád a to se udrndáš 😅 😅

christla
25. bře 2009

Takž prostě nějakou klasiku. 😉 Děkuji za rady!! 😲

endlessblue
25. bře 2009

http://www.aukro.cz/item592282814_krasne_lehatk... krásný lehátko.. u druhé ruky.. jako nové

endlessblue
25. bře 2009

HOlky help.. totálně mě opustily moje kojo podprdy... dost jsem šetřila.. a holky za 200,- to už téměř vzdaly.. chápete... podpora žádná. 😀 😀 😀 😀 Nemáte nějaký tip na dobrou podprsenku, která se vám maminy osvědčila??? Ať zas nekoupím nějakej šunt 😉

zajdla
25. bře 2009

Chris tak to lehátko od fischer price má kamoška s těma vibracema.Vibrace teda nic moc,ale je dobré,že to unese až 18 kilo a je z toho pak sedátko pro větší dítko.Ne jen pro mimi.Toš tak.

Jinak jsem byla dnes malou naočkovat a co myslíte?nenaočkovala.Má ještě trošku zahleněný krk, i když nesmrká a nekašle.Tak máme na přeléčení pamykon a v úterý odpoledne máme přijít.Mě z toho asi picne.Ach jo.Ale zítra už jde do školky.Aspoň něco pozitivního.

zajdla
25. bře 2009

Endi já to mám vyzkoušené,že jsou llepší ty kojo nějaký značkový.Od trioly atd.Ty obyč.se brzo roztáhnou atd.

zajdla
25. bře 2009

Nemo ta mrška si to nemohla líp naplánovat. 😀

endlessblue
25. bře 2009

Žiraf... článek byl bezvadnej.. hned jsem ho přeposlala manžovi... páč i ta část po porodu by se mu mohla hodit.. on kromě sem tam podržení a uchlácholení malé nedělá NIC !!!!!!!!!!!!!! 😖 😖 😖 Nevím, co s tím. Přebaloval 4x, nekoupe, nepřevlíká nic.. 😠

endlessblue
25. bře 2009

To že si sedne k malé a povídá si s ní a malá se na něj směje.. mi moc nepomůže, že???

Zajdli.. jdu juknout na netu na tu triolu

pismenko
25. bře 2009

No klid, tom přebaloval asi taky 4x a neoblíkal snad ani jednou...no když taky taky věčně není, tak se není čemu divit 🙄

Já mám dvě kojo šprndy z Rosmanu ty babydream a celkem jdou, já na doma chodím na ostro a snažím se i v noci naostro, ale dneska se mi to nevyplatilo a byla jsem mokrá až za krkem 😀

jdu kojošit, brečí mi lehátko 😀 😀

endlessblue
25. bře 2009

My se za chvíli taky jdeme futrovat...malá vytuhla...ale přes den si jí budím... aby tloustla. Za týden budeme vážit.. sem teda zvědavá, fakt. Má jen těch 4500g.. ale vypadá tlustší, tak nevím 😉

endlessblue
25. bře 2009

Manža se vrací cca mezi 16:30 - 18:00... koupat by malou teda mohl. 😒

endlessblue
25. bře 2009

Joo, ledňáčci.. jak to očkování proti obrně? Kdy na to jdete? Prý se to podává lžičkou či co. Naše doktorka vůbec nic neříkala 😒

zajdla
25. bře 2009

Endi když dáš tu hexa vakcínu,tak tam ta obna je.Tak pak nemusíš na tu lžičku- 😉

kacena00
25. bře 2009

ahaaaa, tak to je zajímavý, že někde ten test dělaj a někde ne?... no ale uklidnilo mě že aspoň u Ivetky to tak taky bylo, páč bych byla vystreslá, ona řikala, že se to týká fenylketonurie a já mám právš za to, že ten test krev z patičky je na metabolický vady a právě i na fenylketonurii, tak sem se trochu bála..

se poseru, jako venku chumelilo a nám už tu začínaj trajdat brablenci!!!chjo

peťo, já sem před porodem četla knihu a tam se paní a pánovi co šli s miminkem a bezdětným párem šli do kavárny a malej se jim takhle zesral, oni neměli náhradní oblečky, takže si je teď už s sebou beru 😀 akorát nám teda včera na poradně musela kamarádka půjčit fusky, ty sem neměla a malej nejdřív zastřelil mě - od stehen až po kotníky, za půl minuty čural znova - odskákaly to fusekle a pak pro jistotu počurdil i doktorku 😀

zajdla
25. bře 2009

Očkování proti záškrtu, tetanu, dávivému kašli, dětské obrně, haemophilu influenzae typu B (způsobuje těžké infekce dýchacích cest), virové hepatitidě typu B – HEXAVAKCÍNA
Kdy se očkuje?

* očkuje se nejprve ve 3 dávkách od 13. týdne věku (rozestupy mezi jednotlivými dávkami jsou nejméně 1 měsíc)
* očkuje se po zhojení jizvy po očkování proti tuberkulóze
* čtvrtá dávka se podá mezi 13.- 18. měsícem věku

endlessblue
25. bře 2009

Jojo..na hexu půjdeme ve 3 měsících.. jestli se zahojí ručička po tom očkování v nemocnici.... nevím.... jestli máme jít do toho prevenaru.... a kdy 😒

endlessblue
25. bře 2009

Zajdli...ty jsi rychlík 😀

endlessblue
25. bře 2009

šmarjá.. ten den letí.. měla bych něco dělat... dneska mám naplánované podlahy v chodbách..

kacena00
25. bře 2009

jo zajdi já na tebe dycky zapomenu, nevim, jestli je to ještě aktual, jestli sis nakonec nepořídila ten niplet- takže kup stříkačku - dvojka nemá cenu, tak pětkovou a desítkovou, ozkoušíš, co "ti bude" 😀

no a teď odřízneš tu část na kterou se nasazuje jehla- ale ne jen to zúžení, ale odřízneš kus z té stříkajdy z přední části a na tuhle odstřiženou část pak nandáš píst- ta část, na které byl předtím píst se pak dává na bradavku, ale pozor, rupla sem si hned bradavku, takže mít doma bepanten nebo něco takovýho. a je to teda dobrá zvykačka aby si pak neměla ragády, já neměla vůbec problém

endlessblue
25. bře 2009

jinak tady nám svítí slunko jak o závod.. ale za pár minut může zase humelit 😒

zajdla
25. bře 2009

určitě běž do prevenaru.Já malou nechala naočkovat.Všude ve světě je to v základním očkování jen u nás ne.Myslím,že to psala i Pavis,že je to u nich v základním očkování.Snížíš riziko,že malá bude mít píchané ouška.

kacena00
25. bře 2009

jo a druhá věc - kontrola kyčlí v šestinedělí - já můžu jít buď do pejru - tam budou dělat UZ a nebo do Pacova a tam budou nejspíš dělat rtg, takže uvidí úhel v jakým jsou kyčle - co dělali v šestinedělí vám? já teda nechápu, proč to není ustálený a někde dělaj to a někde ono a člověku to akortá šrotuje v hlavě - už aby byly ty standardy

zirafik
25. bře 2009

tady je to naše lehátko nové za 1200,- http://www.hrackanek.cz//baby-a-miminka/podle-z...

já právě četla pár diskuzí a nejvíc tam chvalí toto 😉

zajdla
25. bře 2009

JJ díky Kači,zítra hupsnu do práce,tak si jich vezmu víc a odzkouším. 😀 😉

zajdla
25. bře 2009

My byli na 2 UZV. 😉