Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zirafik
18. únor 2009

tady jedna květnovka 29tt... kam se to mimi schovává 😕 😕

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

zirafik
18. únor 2009

jj Baru, za 5 minut dvanáct... při mně stáli snad všichni svatí... ale ty jejich kecy, hlavně tý sesty 🙄 🙄 . Původně mám v kartě PN ukončena na vlastní žádost (jak jsem měla to špinění) a teď zas kydance kvůli vycházkám, kontrolám... a kvůli čemu chci PN 🙄 🙄 ....

jitousek
18. únor 2009

nazdarek zdravíme z prokojeného a prořvaného dopoledne 😉

christla
18. únor 2009

Ahojky!
Tak jsem udělala oběd a mám konečně hotovo.
Dneska mi přišlo to povlečení do postýlky. Je moc hezké, ale barva moc neodpovídá té na obrázku. Na obrázku je to taková barva lehce do růžova a přitom je to žluté.... ale mě to neva, i tak se mi to líbí. 😉
Zítra tady nebudu asi celý den. Dopoledne jedu ke kamarádce a odpoldne razíme na ten 4D UZ. 😉

christla
18. únor 2009

Pavlí, prď na sestry, těm je do toho houby. Ty buď hezky doma a o dpočívej!!!

pismenko
18. únor 2009

Ahoj holky, za chvilku se tady snad dostanu...malá mi teky dneska nedá chvilku oraz

beruskaveruska
18. únor 2009

ahoj tak jak se vede drbny moje? 😀 dneska si na vás snad udělám trochu času. sice jsem po noční splala sotva 3 hodinky a musím ještě k mamině, ale pak si ná vas čas najdu jo. 🙂

zirafik
18. únor 2009

holky, tak jsem prvně zkusila dražit a celkem mi to klaplo, tak mám radost 😵. Nicméně, jak jsem začátečník tak jsem ani nevěděla, že jsem vlastně vyhrála... až když se mi holčina ozvala 😀

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=2730315

Holky, jak to, že ty hodný, krásný miminečka takhle zlobí 😅 😅

Chris, to se máš, že jdeš zítra na 4D 😵

Beru, tak co, papáš Clostík a držíš režim 😵 ???

kamcule
18. únor 2009

tak náš miláčekpokračuje v zuřivé aktivitě 😠 , zdřímnul na 20min (mezitím mamka pohlídala já shodila dlouhý vlas) a teď už zase vymýšlíme zábavu. Padám hlady tak do toho odbíhám něco kuchtit a nemám čas moc koníkovat ale jsem stále tady a kontroluju 😀

zajdla
18. únor 2009

Zirafík super koupě. 😉 S tou neschoenkou nevím,proč dělají taková caviky.Já si myslím,že v dnešní době už jsou snad všechny těhu rizikové.Vždyť když si člověk uvědomí,kolik je potratů atd.

jitousek
18. únor 2009

jsem se odmlčela jelikoš to malé zvíře si mě žádalo opět hlad jak tygr 😎

teda to je dneska mazec od 8od rána nic jiného nedělám než kolem tygrova jídla 😖 opět boj s přisátím ráno řev no hrůza i u prsu vyváděl jak hladovej vlk 😒 tak jsem ho musela odstříkat a nakrmila jsem ho ze stříkajdy komplet no mazec ......a zajímavé že teď se normálně přisál a jedl z jednoho fakt nechápu ......druhé jsem musela odstříkat jeliko mě mlíko teče už snad i ušima ...........samosebou jsem tele a asi 10ml jsem rozlila .......tak že super já tepláky zlité dítě zlité 😠 no hotovo nic jiného nedělám než převlíkám sebe a dítě ........holky užívejte bříšek tohle je fakt někdy nadlidskej výkon ale krásnej 😀

kamcule
18. únor 2009

jitu to je pravda, občas když už fakt nemůžu tak si tak pohladím bříško a vzpomenu jaká to byla krása, ale pak vidím toho brouka a hned si říkám že takhle to nemůžu říkat, vždyť jsme o něho tak bojovali 🙂

zajdla
18. únor 2009

Jitu,tak to máš opravdu veselo.Ale snad se malý umoudří a bude teď už hodňounký. 😀

jitousek
18. únor 2009

koukala jsem na tu holinu ve 29tt teda ta snad drží tíhlou linii 😕 to snad ajni nejni možný nebo má zeštíhlovací zrcadlo 😎

pismenko
18. únor 2009

Doruš taky drní, já sjíždím už asi osmý díl Ulice, protože to je zrovna čas našeho koupání a tudíž ji večer nevidím a to mě teda trochu mrzelo 😀 😀

Já teda musím zaklepat, ale my byly včera opět velmi pochválení, ukázkově přibíráme (4540g a 57cm 😵 ) Baští tam 7x denně max 15 minut a to mezitím stihneme 2x odříhnout.Přisává se napoprvé. takže jsem fakt ráda.

Už bulí chůvička 🙂

jitousek
18. únor 2009

no usnul jak opitá včela a dala jsem ho spícího od prsu rovnou do košíku tak by mohl vydržet aspoň do 15h ale znáte to si jeden pomyslí a ve je jinak 😅

jitousek
18. únor 2009

to je dobrý že bulí jen chuvička a ne dítě Markét 😀 😀 😀 chůvu zaklapni a je klid 😎 😎 😎

jitousek
18. únor 2009

no my jíme taky 7x denně ale s toho je od večera dvakrát tohle prořvaný kojení tak že 2h nic jiného nedělám než řeším mlíko odsávačku stříkaku krmení bulení přebalování a převlíkání 😎 fakt hukot

kamcule
18. únor 2009

Holky nevíte co se stalo s Kelinkou? Teď jsem narazila na její album ale máte jen ty dvě fotky jak nám psala že je těhu. Nevíte jak to s ní je? 😕

christla
18. únor 2009

Tak jsem tady, teď tady úřadoval manžel, tak jsem si šla na chvíli lehnout.

Pavlí, hezké oblečky jsi vyhrála. 😉 Já taky dražila asi dvakrát....

christla
18. únor 2009

Tak tu nikdo není, jdu dělat manželovi papíry....

pismenko
18. únor 2009

Tak nám přišla na příští sobotu pozvánka na vítání občánků 😵 😵 😵 😵 Se picnu, já snad budu muset k holiči 😀 😀 😀 😀 A taky jsem zvědavá, kolik nás teda budou vítat, naše víska má cca 550 obyvatel a asi se tady moc dětí nenarodilo(v poslední době)

zajdla
18. únor 2009

Písmenko,oni to dělají,když je těch dětí víc.Tak si myslím,že aspoň 3 dětičky tam budou. 😉 To jako myslím i s váma. 😀

ver.kuc
18. únor 2009

Nazdárek holky, nedočítám... mám fofry.. jen podám hlášení.

Poradna dopadla průměrně. Malá moc nepřibrala. Předtím přibrala 400g za 14 dní. Teď přibrala jen 200g 😢 Nechápu to, když opravdu kojíme poctivě, malá se hlásí. Baští s chutí. A krmíme cca 7x denně. Mlíka mám dost ale asi není moc silný.
Nemáte někdo recept na to, jak mít tučný mlíko 😀 Byla jsem z toho docela hotová.

Takže máme teď 4200g a 57cm.

Pak jsem nakoupila... kojila v nákupním centru v restauraci 😕 a teď jsme dorazily domů a já to tu musím začít debordelizovat.... šmarjá.... jsem chaotik. všude se válí Julči oblečení, plíny, no sodoma gomora 😒

zajdla
18. únor 2009

Veru to nevadí,že přibrala málo.Jednou přibwere víc,jednou míň.Hlavně že přibírá.To je důležitý.Třeba se nechce přecpávat.Chce být modelka,tak to raději koriguje už od malička. 😉 Znáš to,co se v mládí naučíš ....... 😉 Uvidíš,že příště to třeba bude zase moc.Zkus tvarohy a tučné jogurty.

ver.kuc
18. únor 2009

Jojo...zajdli....tak maminka se asi na svou původní váhu nedostane tak rychle a začnu se futrovat!!!!! 🙂

ver.kuc
18. únor 2009

tak jsem vdechla kefír, banán a dám si půl litru melty..... 😀 jojo je to řehole 😉

tanuki
18. únor 2009

jé, to jsem ráda, že nejsme jediní, komu se všude válí oblečení a plíny 😀
Vítání jsme teda zazdili, bylo v pondělí..ale tady na regionální diskuzi psala maminka, že jsme o nic nepřišli, že to bylo spíš trapné. No, mohli jsme dostat knížku a kytku 😝

pismenko
18. únor 2009

Hmmm, nechci tady dělat chytrou, ale pojem slabé mléko neexistuje. Složení mateřského mléka ideálně vyhovuje potřebám dítěte......tak alespoň dle chytré brožury a potvrzená teorie mé laktační poradkyně 😉

ver.kuc
18. únor 2009

Markét, tak to jsi mě potěšila... mě začala strašit máma, že mám slabý mlíko a že mám jíst hodně polívek a silných vývarů a uvařit si slepici na paprice. Źe prý po rýži a rybě to mlíko tučný mít nebudu.. jojo, babský rady, babský rady 😉