Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
24. zář 2009

heli to bych teda měla chut ho zaškrtit!!!! ještě že michal tohle nezkouší, to bych ho fakt musela majznout 😀

si dobrá, já v tý době možná ani nevařila...nevim

zirafik
24. zář 2009

ahojík, tak my dnes celej den trajdáme 😝 ... byli jsme s kámoškou s dětmi na výletě, pak jsem byla u kadeřnice a kámoška hlídala... samo, že naše zvíře pěkně ječelo... 🙄 .. hodinku pohoda jazz a pak jekot k neutišení 🙄 , naštěstí jsem za půl hoďky dorazila, takže prso a klid.. a to jedla než jsem jela ... 😝 .. ze začátku jsem kojila tak 10-11xdenně, teď 7-8x, většinou po 2 hodinách.. v noci naštěstí 20, 4-5, 7-8 😵

zirafik
24. zář 2009

jo a heli.. já teda taky první měsíc nevařila, teď to většinou stíhám jen o víkendu když manža hlídá... a ohřívat jídlo? Tak to si teda ještě nedovolil chtít... nikdy mi ani nevyčetl, že není uvařeno, vždy si něco vyštrachá z lednice 😅.. jo a včera řekl, že mně obdivuje, že by to doma nezvládl, že je to fakt makačka, obvzlášť s náročným mimísem 😅

janda79
24. zář 2009

ahoj holky, dloho jsem tu nebyla, pořád jsme nemocné. začala Verunka velkýma horečkama, nemohlo se vůbec přijít na to, co jí je a vlastně do dneška to nevíme. pak pokračovala Míšenka rýmou, následoval kašel a průdušky no a samozřejmě jsem to zakončila já nejdřív šílenou bolestí v krku, bolestí obličeje-to byly dutiny a apak zánětem hrtanu. ale už je nám vše líp. holky jsou skoro ok a já budu zanedlouho.
jinak se máme fajn, holky jsou zlaté, šikovné a fajn
napíšete mi některá novinky, které jsou? díky moc!

janda79
24. zář 2009

jé, byl nějaký srazík, čtu to v poště

janda79
24. zář 2009

Věrka je těhule?

pismenko
24. zář 2009

Ahoj Jandi 🙂

janda79
24. zář 2009

o víkendu ještě nebudu na pc, mohla byste mi to některá poslat do pošty, díkec, já to pak dočtu a snad se zase zapojím. mějte se krásně!!!!!!!!

pismenko
24. zář 2009

No to se ještě neví, myslím jde zítra na krev.Já jsem mimo obraz, protože jsem začla chodit do práce a nekoňuju 😒

kacena00
24. zář 2009

hoj holky, napíšete mi please zítra jak dopadla beruška? budu v napětí jak pes

stahuju fotos, tak snad se mi to podaří zkomprimovat a natahat nějak v rozumným čase, doteď sem balila, to je mazec... 😀

kacena00
24. zář 2009

jejej, tak ta hromadná je teda šíííííííííílěeně rozmázlá...chjoooooooooooooo kdybych neměla cyrdu na břuchu tak bych udělala fotku samospouští

kacena00
24. zář 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

tak sem dala i nějakou s tatynkema prá srazových se snad taky povidlo, tak pus, dávejte na sebe pozor a mějte se a v úterý zase nazdárek

valentynka
25. zář 2009

🙂 ahojkýýý,
jsme první joo? no to teda asi po sto letech 🙂

valentynka
25. zář 2009

super fotečky 🙂

a kde máme berušku ?? myslím na ní moc 😲

zirafik
25. zář 2009

kuk holky, Baru díky za fotečky 🙂 .. jsem docela ráda, že je ta společná rozmazaná, neb tam stejnak vypadám jak strašidlo do zelí 😀

dnes jedeme na ten For arch do Phy, možná se tam potkáme s Péťou... no, i když v tom blázinci 😝 těžko

Beruuuuuuuuuuuu!!! Kdepak jsi holka naše?

Jo a Baru s tím tatínkem -foto bratři v triku 😀 😀 ...

christla
25. zář 2009

Ahojky§
Zase strana 3,jo?

Já se včera asi radovala předčasně, neb dnešní noc byla opět krušná. Já bych to viděla na zuby. 😒

Fotky ze srazu jsou super. Líbí se mi, jak si ty vaše dětičky dokázaly dohromady hrát!!! 🙂

christla
25. zář 2009

Beruška příjde asi dýl, ne? pPsala, že jde ráno na krev a výsledky bude mít mezi 14 -15 hodinou.

beruskaveruska
25. zář 2009

je to tam 🙂 🙂 🙂 přijdu večer nebo zítra ted to vstřebávám

tevina
25. zář 2009

Ahoj holky 🙂

Jsem tu po delší době,někdy dočítám,ale moc nestíhám.

Ale hlavně si hlídám Berušku 😵 Beruško moc moc jsem ti držela palce a ted ti strašně moc gratuluju a z celýho srdce vám to přeju.Mám úplně husinu,fakt nádhera 😵

valentynka
25. zář 2009

beruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

jéééééé , jsou táám ????

kolik HCG ???????????

valentynka
25. zář 2009

ježiš, já mám taky husinu a chce se mi normálně brečet 😢 😢 samozřejmě radostí z berušky 🙂

beruuu já ti snad jdu zavolat 🙂

valentynka
25. zář 2009

tak jsme volala Věrce, jsme to nevydržela 🙂

HCg 50 🙂 jupííííííí

evitkamalicka
25. zář 2009

beruuuu z celeho srdca gratulujem, az ma zamrazilo, kraaaaaaaaasa, sa tesiiiiiiiim 😵

zuzanka26
25. zář 2009

to je krása, berušce moc gratuluju, halvně ať se drží.

Nám asi umírá pejsek,má nádor na slezině, od rána je brečím. pa

jitousek
25. zář 2009

beruuuuuuuuu užáááááás 😵 😵 😵 gratulaceeeeeee veliká já mááám takovou radost 😵 😵 😵 😵

rintintyna
25. zář 2009

nooooo čáááááu kočenky, tak koukám, že nás připojili úúúplně v ten nejsprávnější čas 😵 a můžeme rozdávat gratulace na všechny strany, tak nejdřív Berušce Věrušce 😲 😲 😲 , opatrujte se a nééé abys začala malovat 😉 až to vstřebáš, napíš víc pocity atd. prostě všechno. Helenka mi tady zatím za mé nepřítomnosti porodila, no to je nekázeň 😕 samo taky obrovská gratulace, doufám, že se někde dočtu, jak vše probíhalo. Sraz byl jedním slovem pohádkový. Po tom stěhování to bylo to pravé, co mě vytrhlo z úzkostné letargie a všelikých pocitů z neznámého prostředí. Jen poznámečku k fotkám. Jak je tam to panorama pro Market, tak ta osoba mužského pohlaví zachycená v povzdálí v dobrovodu dvnou ženštin je první "celebrita" kterou jsem v Praze potkala. Je to Radim od René z Vyvolených 3 😀 Dnes na kontrole vše v poho. Trochu jsme se schovávali, tak nás paní doktorka ani moc netrápila. Srdíčko nám tluče a vše ostatní prozkoumáme ve 20tt 😵 Chicht zrovna mi došla zpráva od Věrušky. Tak pájte musím se jít chystat. Odpo jedu na 14 dní do Brna 😲

rintintyna
25. zář 2009

Zuziku, buď silná, se mi zdá, že poslední dobou je těch nádorů a rakovin u zvířátek nějak přespříliš 😒 Až se vrátím do Prahy, půjdeme se povalovat do kavárny, ju? 😲

jitousek
25. zář 2009

zuzi chju chju buď statečná znám to bolí to moc zráta čtyřnožce 😢 😢 😢 😔

valentynka
25. zář 2009

já se taky těším na podrobnosti 🙂

konečně se ukázala Rinty a já se musím pdoívat na ty panorámata a na Radima 🙂

beruskaveruska
25. zář 2009

holky díky moc 🙂

jsem moc ráda, že jsem se chytli 🙂 v úterý jdu na kontrolu a pro neschopenku a pak podám vše co a jak. jo a o víkendu tady budu přijde se sem kouknout i Paviska taky jsem jí psala 🙂 tak pa pa zítra a v neděli a pak častěji jo budu mět fůru času 😀 😀 😀 😀