Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
19. říj 2009

Jdu do pelechu.dobrou noc. 😉

kacena00
19. říj 2009

no petruš...tak vidím, že fakt platí to o čem sme se bavily, jak sme se viděly poprvé jako matky - já si to vyžrala před půl rokem tyhle všechny peripetie a teď se to obrací k lepšímu... takže asi sem v tomhle měla fakt výhodu..a pak asi i to hraje možná roli, že se mě nemusí držet stůj co stůj protože jsem "jen" útěcha a ochránce, ale už ne jídlo..i když i to je blbost, protože nechce moc jíst od nikoho jinýho než ode mě..ale myslím, jako že u nás není to usínání uprsa aspoň, v tomhle myslím se nekojení stane v určitým období i výhodou...

apropo, ten náš smrad dělal ofuky už i u odpoledního mlíka...byla sem nucena posadit ho dokřesla a zapnout mu bednu, protože bych ho už asi roztrhla 😖 😠 🙂

kacena00
19. říj 2009

taky jdu hají, dobrou

valentynka
19. říj 2009

endy, filípek má tmu, jen jsou lehce pootevřené dveře do obýváku,kde lehce svítíme.
já mám právě takovou super lahvičku, koupila jsme jí v kaufu a je na tom tom a jerry, je malá jen 125ml a tu si krásně drží a hlavní je to,že z ní nic nevyteče a nic nestříká, můžu mu dotoho dát i štávičky mrkvovoý a nikdy se neutřísní,což je výhoda. do jinách byhc to dát nemohla, bo by byl celej špinavej a mokrej.

baruš, jojo to je problém,aby se právě nepřevrátili,když už jsou takhel velký.
mě to filípek taky právě začal dělat, bo chtěl ven.

tak si ho dej při jídle na klín, misku na stůl a jendou rukou drž a druhou krm, zkus to, mamča to dělala dost často a nebo třeba do kojo polštáře zastričt, podepřít a takhle by třeba držel a papal, okolo plínu a hračky

kremrolka01
19. říj 2009

Baruš máš pravdu, tak zatím když to takhle funguje je to super, vykoupu, zalehnem do postele, on si dudá 10 minut a spí, přenesu a mám večer klid, oproti těm našim uřvaným večerům nádhera, ale jasně, jaksi to nefunguje beze mě a nechci vidět jak ho to budu odnaučovat ☹
ad světlo, já nechám přes noc roztažený závěsy, máme před domem pouliční lampu a to osvětluje pokoj tak akorát
jdu taky do hajan, hlava mi třeští, mrcha dorazila, aspoň že nejsem těhotná, to by mi v tuhle chvíli asi hráblo 😀

valentynka
19. říj 2009

baruš, filípek taky ted večer nechtěl prso, což nudělal jen asi 2x,t ka jsme teda čuměla.
no dala jsem ho do pelíšku,chvilku tam skákal, pak jsem ho vzala ,dala cucnout a pak šup dopsotýlyk zase, nevěděl jak si lehnout, furt tam popolejzal, hačnul si, zase si lehnul a takhel furt dokola 🙂

celou noc cestuje po postýlce a halvěn ted spí pořád na bříšku a schoulenej na dece

tanuki
19. říj 2009

tak máme za sebou oslavu 🙂
S tím svěrlem to máme taky těžké- když není úplná tma, tak se při lehkém probuzení totálně rozkouká, ale když se probudí po tmě, je zas dost nešťastná a volá mě ☹

kacena00
19. říj 2009

achjo, sem chtěla jít spát, ale sem vytočená na max...nevim, jestli sem už přednasratá nebo mám chlapa fakt totálně zabedněnýho..nebo sou takový všichni chlapy a jejich ženskejm to pak začne lízt na nervy a míň vydržej???nevim, každopádně mě to štve, pomalu není dne, kdybych neměla chuť ho zaškrtit - velkýho... takže sem asi udělala potopu v kuchyni, myla sem nádobí a v nasranosti sem plácla kastrolem do plnýho dřezu a odešla...

no nic to nevyřešilo, každopádně aspoň trochu sem si ulevila, když už mi pan tvorstva nevychází vstčříc...jak mi maji vydržet v puse nějaký zuby, když s nima musim furt skřípat????????? 😠

zirafik
19. říj 2009

Baru, to známe 😠 ... taky bych vraždila.. hlavně když mi třeba řekne a jak to teda dělaj jiný ženský 😠 .. .když si třeba postěžuju 🙄 ... No a on, ať se s někým poradím... no a nebo navrhne studentku na hlídání 🙄 .. .když si vzpomenu jaký jsem byla na střední jeliman, tak bych si dítě teda nesvěřila 😝

tanuki
19. říj 2009

holky, já dnes nestíhala dopřipravit oslavu, muž průběžně vysedávaů u PC a vybíral věci do akvárka..pak šel běhat a lovit plankton. No já to nestihla, hosté ještě přišli předčasně. Už se mi dvakrát stalo, že jsem měla fakt chuť mu dát facku 😅 🤐 🤐 🤐 týraný manžel 😀

zirafik
19. říj 2009

no a pak se najdou takový, který ženskou doceněj takovým způsobem, že si zbalí sakypaky a jdou o dům dál, neb jsou z toho táááák unavený a otrávený, že si najdou jinou nebo začnou večírkovat a dohánět co zameškali 😠 😠

Mám kámošku a s ní se teď po roce chlap rozvádí ☹ . Naštěstí nemají děti, ale je to hrůůůza...ona nespí, skoro nejí a nemůže se z toho vzpamatovat ☹ . Chlap jí to řekl v pátek, v pondělí to oznámil v práci (dělají spolu) a dneska je to něco přes měsíc a už má vše rozjeté i přes právníka 😠 . Ona se vždy snažila, hodně ho milovala, myslím, že mu udělala skoro vše co mu na očích viděla a takto to dopadlo 🙄 . Její kolem třiceti, je sama a vše čemu věřila je pryč ☹ .

endlessblue
20. říj 2009

prvnííí 😀

zajdla
20. říj 2009

Prvnííííííííííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
20. říj 2009

ha tak druháááááááááááááááááááá 😀

zajdla
20. říj 2009

Holky ale jste toho napletkovaly.

Já bych chlapa taky někdy zabila.ale copak můžu?Ještě splácíme úvěr. 😀 😕

Manža taky tráví hodně u PC.Někdy už to nevydržím a řeknu mu své.Pak je tichá domácnost.Což mi někdy vyhovuje,že po mě nechce sex a já můžu jít v klidu spát. 😀

zajdla
20. říj 2009

JJ moje nejlepší kamarádka se taky rozvádí.Chlap honil ženské,hrál pořád na počítači.Rodině se nevěnoval.Nejhorší na tom je,že mají skoro 4 letého chlapečka.Ale malý to bere sportovně.
Kamoška doufá,že ho to časem přejde bývalého a nebude si malého tak často brát.Teď si totiž hraje na nilujícího tatínka.

valentynka
20. říj 2009

ahooj holky,

Baruš, chlapi jsou všechny stejný.
není den,abych se aspon jendou nenasrala na chvilku 😀 😀 😀 ale můžeš to říkat pořád dokola..

Zajdi, se sexem goood 😀 😀 😀

no já se někdy ani nedivím,že ty hclapi pak utíkaj, bo když ta ženská je pořád na dítě smaa od rfána do večera, pak jí ještě vysírá manžel, tak už toho má pokrk že ??
a se mi divěj,že jsem nějaká na nervy 😝 😅

ale naštěstí můj chlap je docela splachovací a bere to, já umím bejt taky pěkná štěkna,ále pořádek musí být 🙂

endlessblue
20. říj 2009

Jojo...jááá bych mohla vyprávět 😀 chlapi mizerný!!!!!!! Ten můj má zase cestovací mánii... trochu vysvitne sluníčko a už by chtěl na hory 😠

valentynka
20. říj 2009

endy, to ho to ještě neopustilo ?????

beruskaveruska
20. říj 2009

ahoj krásné ráno 🙂

valentynka
20. říj 2009

noo beruško ahooj 🙂

krásně vyspinkaná ??

beruskaveruska
20. říj 2009

a jé věčné téma 😀

beruskaveruska
20. říj 2009

jo jo do růžova 🙂

jdu si píchnout inzulínek a pak si dám snídaní 🙂

zajdla
20. říj 2009

Beru tak dobrou chuť. 😉

Já už posnídala a musím žehlit. 😝

valentynka
20. říj 2009

tak jak to zvládáš s tím pícháním, je to v poho ?? myslím jestli to na tebe nějak nepůsobí.
na píchání jsi zvyklá z IVF 🙂

lucianas
autor
20. říj 2009

Ahojky,

Beru, dobrou chuŤ. Jak je, naše těhulko? Je to krásné, vidět v pase ty týdny. 😉

beruskaveruska
20. říj 2009

No jo píchání je v pohodě jen mě to omezuje v tom, že když chci někam na dýl vyrazit tak to musím tahat s sebou a hlavně píchnout a pak 15 minut čekat a pak jíst. jinak píchání jako takové je v poho. Píchám do stehen a to je lepší než při IVF do břicha 😀

Jo jo tt naskakujou, ale kdyby tam bylo 35tt tak bych se nezlobila 😀 😀 😀 😝 😝 😝 holky já už se normálně nudím. tím, že nesmím gruntovat a tak no to je na prd. všechny kámošky chodí do práce na mateřský už není žádná to je hrůůůůza 😀

lucianas
autor
20. říj 2009

Beru, neboj, ona se nějaká zase objeví, která na mateřskou půjde. Sama v tom dlouho nezůstaneš, aby jsi těhulkovala sama, a budeš těhulkovat s plno kamarádkama. ... to věřím, že by jsi tam ráda viděla jiný číslo, ale neboj, ono se to rozjede a pak tě to překvapí, jak to rychle bude utíkat. ... jsi dobrá, že to píchání injekcí zvládáš. Bych na to někoho musela mít. Sama bych to vážně nedala.

valentynka
20. říj 2009

beruško, jojo to píchání do břicha, to bylo něco,ale po pár dnech jsme si zvykla 🙂

joo a neboj, ono to bude utíkat,že se nestihneš ani divit, uvidíš. Ted se třeba nudíš,ale po čase si zvykneš, budeš si ráno vyspávat,pak tu budeš koníkovat, uvaříš, pak zase budeš dělat hají, půjdeš na procházku a ony ty dny poletí

beruskaveruska
20. říj 2009

Luci já už tu nemám s kýt těhulkovat. jedna kamarádka je sice těhu a druhá má 2 měsíční holčinu, ale nestýkáme se už nějaký čas jen , když se potkáme a a tak takže i na vožení kočáru budu sama.