Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
27. říj 2009

já jsem hovězí ještě taky nezvládla, nakonec to nespolkne..jojo, vzpomínka na školní jídelnu- koušeš, koušeš a pak to nejde spolkout 😀

zirafik
27. říj 2009

tak my máme postýlku tuto: http://www.detskyraj.cz/zbozi/924-alenka-prirod...

podobnou jako Péťa 🙂 , mě tím odkazem poradila 😉

poslala jsem vám video, kuk IP 😉

zajdla
28. říj 2009

prvníííííííííííííííííííííííííííí

beruskaveruska
28. říj 2009

ahojky 🙂

evitkamalicka
28. říj 2009

dobre ranko kocky 🙂

beruskaveruska
28. říj 2009

jo a k těm postýlkám my též máme dvě vybrané. jedna jde stahovat druhá ne tak ještě něvíme kterou 😀 hodím je do alba 🙂

beruskaveruska
28. říj 2009

jsou tam 🙂

evitkamalicka
28. říj 2009

berus krasne postielky, ja by som si veru nevedela vybrat

zajdla
28. říj 2009

Beru já mám tu stahovací.Mám to teď dané na nejnižší a stáhlou postranici.takže mám malou přímo v úrovni očí když ležím.nemusím vstávat.

zajdla
28. říj 2009

Holky pekařky.chci si koupit folii na plechy na pečení.Jsou lepší silikonové nebo teflonové??????????? 😀 😀 😀

evitkamalicka
28. říj 2009

zajdla podla mna je lepsia teflonova

valentynka
28. říj 2009

ahoj holky,

endy, filípek taky už měl hovězí,takže klidně můžeš začít.

nejlepší je si udělat polívku i pro vás, dáš to vařit do papiňáku i se zeleninou a je to, osolíš to po tom vám, pro juli odebereš a nakrájíš masyko nadrobno, můžeš k tomu uvařti zvlášt rýži nebo brambory.

o těstovinách už taky přemýšlím, vy jst enekupovali žádné spešl ? a asi spíše bezvaječné nee?

zuzanka26
28. říj 2009

ahoj holky,

byly jsme se Sárunkou v PLzni u babi na dva dny, teda původně měly být tři, ale jak psala Val, taky se mi Sárinka dost hrozně poblila v pondělí po kaši, začalo to hrozným řevem po koupání, což nebává a pak se poblila fakt tak strašně, že se málem udusila a měla to všude. Usnula mi ve stoje v náručí, hrůza. Pak v noci nemohla dýchat a budila se snad každých 5 minut. Já blbka jsem si nevzala sebou odsávačku. Včera to z ní teklo snad i očima a dnes už dobrý, jeli jsme ale večer zpátky.
U nás posun času taky nic moc, sice večer usíná dřív,ale ráno byla vzhůru už i ve čtvrt na 6, fuj. Dneska už ta noc byla lepší, tak mám pocit, že mám hodně energie, i když jsme se teda hodně budily.
Ale už má konečně jednu horní jedničku venku, že to je cítit ta hrana zoubku a druhá bude hned za ní. Ale nám teda zuby dávají zabrat neskutečně.

Jinak teda s jídlem, sice mi papá krásně, ale u nás nesmí být kousky, protože jinak to zvrátí a dusí se. Ale to neřeším, to asi příjde časem, Rohlík nebo piškoty jí normálně, jen u oběda chce mix.
Ale slavíme úspěchy s nočníčkem, naučila se, že se do toho má něco udělat 😉

Díky, že jste si mě našly na FB, já tam jsem teď už hodně, ale je fakt, že je to žrout času a závislost, podřídím se, pokud by byl přesun. 🙂

valentynka
28. říj 2009

zajdi, neporadím, neznám 🙂

ale viděla jsme to někde a zní to zajímavě 🙂

včera mamča koupila taky filípkovi hovězí,tak mu udělá polívčičky.
minule mu udělala vepřové s mrkví a bramborem a to mu chutnalo hodně 🙂

zajdla
28. říj 2009

Tak přejeme Sárince ať se rýmičky brzo zbaví.

Linduš už není po ránu tak zahleněná,tak snad to už bude lepší.

Já už mám vyžehleno a trošku jsem to tady poskládala a pak půjdeme k našim na obídek.mamča dělá pajšl.Lucinka ho miluje. 😀

Asi teda objednám tu teflonovou.Chci to hlavně kvůli vánočnímu cukroví. 😀 😀 😵 😵 Mamča má pošahanou troubu,tak budeme péct u nás.Aspoň pořádně odzkouším tu moji novou. 😀 😀 Další plechy už mám objednané. 😀 😀

beruskaveruska
28. říj 2009

Zajdluš já jsem pro tu silikonouvou hele a ted je maj v Lidlu za 60,- 🙂

zajdla
28. říj 2009

http://www.popron.cz/index.aspx?gotoId=601693&_... Tady je odkaz na ty folie. 😀 😉

zajdla
28. říj 2009

U nás nemají.Já si je chtěla koupit a nic.A to jsem byla ve 2 prodejnách. 😠

zajdla
28. říj 2009

Beru a jak se na tom peče?

valentynka
28. říj 2009

no já už začla asi před měsícem filípkovi to jídlo mačkat vidličkou,aby si začal zvykat.
tak ho každý kousek nadavoval,ale zvykl si, musí tam být trošku víc vody,aby mu to mohlo sklouznout.

zuzi, no tak to jsi si taky užila coo? u nsá už dobrý,ale asi se posun času začíná objevoat, dneska vzhůru od 5,30 😠 😠 😠 , tatínek s ním pak vstal a mě nechal spát

beruskaveruska
28. říj 2009

Zajdluš upečeš a utřeš a hotovo na vánoční cukroví prý jedinečné. já pro ně teprve jdu, ale poradila mi to kamarádka má už je delší dobu 😉

valentynka
28. říj 2009

že bych dotoho taky šla 🙂

valentynka
28. říj 2009

Kristýnak je šikulka, jak hezyk tátovi pomáhá na pc 🙂

zuzanka26
28. říj 2009

u nás teda dnes to byla zvláštní noc jen v tom, že včera večer v aute usnula na hodinu a pak měla vyspáno!!! takže šla spát až v deset a vydržela do čtvrtna osm ráno. ve čtvrt na šest jsem se šla vyměnit s MM a pak musel uznat, že se vedle ní dost špatně spí, protože se furt mele 😖

rintintyna
28. říj 2009

čau kočky, Zuzi, jak s tím randetem? Včera jsem byla s dvěma holčinama z březnovek v Legendě. Dost dobrý 😵 Jinak mám roční permici do Zoolo 😵 , tak bychom mohly dát někdy scuka třeba tam, třeba i s Tanu a kdo by měl další chuť, když svítí slunko, tak se to ještě dá a taky díky pavilonům je tam hodně k vidění i mimo sezonu 😵 , hm,,,

zuzanka26
28. říj 2009

jo Rinti teď už jsme pořád tady, tak kdykoliv. 😉 napíšem si ju

kremrolka01
28. říj 2009

čauky
endy s tím masem to dělám jako val, když vařím hovězí polívku, solím až po tom co odeberu Kubíkovi
anebo mám uvařený maso z papiňáku, nakrájený na plátky a zamražený a pak už jen dycky přidám k zelenině uvařit
to bych se na elektrice nedoplatila vařit pokaždý maso na oběd jen pro Kubíka 😀
maso mu z toho uvařenýho pak vyndám, rozkrájim nožem na co nejmenší kousíčky a spojim s rozmačkanou zeleninou, já to dělám normálně tím šťouchadlem na brambory
je to fakt o zvyku, nejdřív se taky dusil sebemenším kousíčkem a postupně jsem ty kousky zvětšovala
oni mají v těch dásničkách sílu, takže zvládnou kousky i bez zubů 😉 stejně co ukoušeš dvěma předníma zubama 😀
ty těstoviny kupuju celozrný bezvaječný, takže vlastně je to jen mouka + voda, nemůže tam být nic špatnýho ale vařim je dýl než v návodu aby to měl měkčejší, rejže se mi osvědčila basmati bio - mají ve sparu ta je fakt krásně měkounká a dobře se mu polyká

ten posun časovej je fakt pro zlost, včera už usnul normálně v půl osmý, ale ráno byl stejně před šestou vzhůru 😠 tak aspoň dopo jsme si na chvilku spolu ještě schrupli

jo a dnes jdem s Bárou na spinning, už mě teď z toho bolej nohy 😀

kacena00
28. říj 2009

hooooj, sem jen na skok a reaguju jen na kaše, musim mazat točit našeho plavce 😀 😀, kaše
třídám, co mi michal koupí nebo co mi přijde pod ruku a mlíko mám jen jedno, neslyšela sem o tom, že by to mělo sedět k mlíku a jestli to tvrdí výrobce tak proč asi že??...podle mýho je to buřt...

zajdla
28. říj 2009

Tak přes noc malá v pohodě,ráno taky v pohodě a odpoledne zase hrozný řev a te´d večer zase v pohodě.Tak asi to bude to bříško. 😠

Já si taky myslím,že je to jedno z jakého mlíka uděláš jakou kaši. 😉

tevina
28. říj 2009

Ahoj holky 😵

Až jsem se lekla když jsem viděla to IP.A jak jste se nakonec rozhodli?Já na FB registrovaná jsem,ale vůbec tam nechodim,protože tomu nerozumim 😅 Brácha mi furt něco posílá a já ani nereaguju,protože nevim jak.

Jinak jsem zkoukla videjko od žirafky a Kristýnka je fakt krásnoučká,až se mi začíná stýskat po tom malim miminku.No ona už málý miminko neni,ale proti nám 😀
Adámek už lítá jako drak a je to fakt paráda,venku ho můžu vyndat z kočárku a on si pěkně ťapká,no je roztomilej 😵

A co je tu nového,trošku jsem to prolítla,ale nevim stejně nic 😕

Akorát koukám,že Beruška těhulka nám krásně těhulkuje,držím palečky i nadále 😵