Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
23. lis 2009

jinak ty moje uši stále na pikuli 😖 zase mě dělala výtěr a za 14dní zase na kontrolu se s toho picnu fakt je tam nějakej stále sajrajt chjo chjo mám zase jinou mast do ucha no už mě to faaakt neba ☹
ale zase lepší než aby to měl Míša dneska tam byla paní s dvojčatama a to byl řeeev až do čekárny no hrůzaaaaa ☹

jinak u nás v nemocnici už jsou zakázané návštěvy kvůli chřipce přemejšlím jestli vůbec máme jít ve středu do želvičky na cvíčo aby jsme něco nechytli teď to pěkně řádí už 😒 no uvidíme 😵

christla
23. lis 2009

Kremrol, já vím, že bude hůř.... Se na to musím připravovat.... 😀

Jituš, my taky nikam nechodíme, aby jsme nic nechytli, za měsíc nás čeká třetí hexy, tak nám jí musí dát, ať to máme za sebou.... Té chřipky se bojím, hlavně té prasečí! ☹

jitousek
23. lis 2009

já se prasečí nebojím 😎

kdo se bojí prasečí chřipky ať se radči naučí hrát na skřipky 😀 ................mám tu někde článek jestli chceš chris vyš´tárám ti ho pošlu mailem 😎 když mě napíšeš mailovku do IP 😵

beruskaveruska
23. lis 2009

Jo holky čas nemám 🙂 to je se mnou děs.

Jinak dneska jsou tomu právě 2 roky ☹

zajdla
23. lis 2009

JJ když hledí do světla,tak taky baští nejlíp.Já ji blikám Lucinčinou blukačkou. 😉

Veru,tak to je mi líto. ☹ Ale už máš aspoň trošku útěchu v bříšku.Já vím,že na malého nikdy nezapomenete.To ani nejde.Ale uvidíš,že s tímto mimi to bude v pořádku a dojdete až do krásného cíle s uzlíčkem v ruce. 😉

Já přemýšlím,jestli dávat Lucinku do školky.Ale zatím tam prý není nikdo nachcípaný.Tak asi ještě tento týden půjde a příští a pak už asi bude doma.Uvidíme.

zirafik
23. lis 2009

jj holky, teď to má kulminovat, tak snad nikdo nic nechytneme ... nejhorší je, že nemrzne, takže ty potvory nevymrznou a bude se to vesele roznášet 😠. Dnes jsem byla v krámu a kdekdo tam kašlal 😖

Beruš, to mi moc líto 😔 , ale opravdu mysli na prďolku v bříšku 😵 😵 ... já sem tek ráda, že se vám to povedlo 🙂

Dneska jdu zas na spin, tak se těším 😉

zirafik
23. lis 2009

holky, nevím, zda vám dnes příšel leták albert, jsou tam plenky pampers sleep a play 1+1 zdarma, takže jedny vyjdou na 120Kč. Mini 70ks, Midi 58ks, Maxi 50KS, Junior 42ks. My máme maxi 7-18kg 😝 😝

valentynka
23. lis 2009

chris, jojo přeju pevné nervy při krmení 🙂 tohel je teprve začátek 😉

jiank zajímavě krmíte při lampičce 😀 😀

kremrolko,jejda ☹
my tu lampu taky máme,ale vše jsem to schovala za křeslo a mezi křeslem a gaučem je stojan s novinama, tam neproleze a z druhé strany tojistí ohrádka se skleníkem, takže tam za křeslem mám i všechny kytky, jinak nevím jak by to dopadlo.

a to se mi už začíná sápat po draceně 😠

valentynka
23. lis 2009

beruško, nesmutni☹
ted máš v bříšku nový život a bude jen už dobře, uvidíš 🙂

pavlí, no my jsme minule šli do alberta pro plenky taky v akci,ale už nebyly, taky bylo 1+1 zdarma,ale tento leták ještě nemáme, odkdy to je ? budem tammuset zajet hned ten první den ráno

ted jsme udělala z litru puding,ale udělala jsem takový dezert, dala jsme dotoho piškoty,rozinky a banán a navrch posypala kokosem

zajdla
23. lis 2009

Já jsem te´d udělala jáhlovou kaši s jablíčkem a byla vynikající.Pošmákla jsem si.Oni to vaří Lucce ve školce.Bylo sezení a tam nám dali recepty s několika kašičkama a hlavně pomazánky.Samé mňamky.Oni vaří tady ve školce hodně zdravě.Chválí jich i hygiena a doktorka na zdravou výživu.Tak jsem ráda. 😀 😀 😀

zajdla
23. lis 2009

Tady ta vedoucí kuchyně nebere vůbec zamrazené maso,ale jen čerstvé a žádné polotovary.Bylo sezení s dětskou paní doktorkou na zdravou výživu a moc tu kuchyň chválila,že se byla podívat ve skladech. 😀

valentynka
23. lis 2009

zajdi, tak to je moc dobře,že vaří ve školce dobře a pokud je to i dobré a dětem to chutná,tak se to může vařit i doma a učit je na zdravou stravu 🙂

zajdla
23. lis 2009

Byli jsme na té ochutnávce a bylo to vynikající.Ty pomazánky byly úžasné. 😀 😵 😵 😵

Holky já té Linduš nerozumím.Přijdeme z venku nebaští 4 hodiny.Vypije s těží 150ml.A pak za 2 hodinky vyžahne 130ml a ještě by si dala. 😕

beruskaveruska
23. lis 2009

holky dobrou a zítra na mě myslete. 🙂 jo domů dorazíme až večer takže zprávičku písnu až ve středu ráno 🙂 nebo jestli budete hodné tak písnu někomu SMS 😀 a vy určitě budete co???? tak já vám písnu at vás nenapínám jo 🙂

jitousek
23. lis 2009

beruuuuuuu taky na Vás moc myslíkujem zítra budem čekat na první zprávičky 😉 ale vše bude OK nebooooj užívej si to maminko roste v tobě krásné zdravé miminko a v červnu udělá na všechny kuk a ať už to bude holka nebo kluk bude mít ty nejúžasnější rodiče na světě s velikanánským srdíčkem pod sluncem 😵 😵 😵 😵 😵

beruskaveruska
23. lis 2009

jo jsem nenapsala máme tam být až 15h jo takže dříve jak v 16 SMS nebude 😉

zajdla
23. lis 2009

OK Veru,budeme čekat krásné zprávičky. 😀 😵 😵 😵

zajdla
24. lis 2009

Prvnííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
24. lis 2009

Holky já mám doma novorozence.Baštila ve 23,1,3,5,8.Sice jen po 110 ml,ale dobré.Jen jsem teď nevyspaná.Takto se nebudila ani v porodce snad.

jitousek
24. lis 2009

pěkné ráno ,to znám zajdi 😉 tohle jsme mívali i v 5 měsících 😵 😵 😵

valentynka
24. lis 2009

ahooj holky,

Zajdi, jojo to taky znám ještě na 11 měsících 😀 😀
taky jsme si říkala,ež mám doma snad šestinedělňátko🙂 ale asi to potřebovala.

tím sji mi připoměla,že mi včera volala kámoška,že je její malý nemocný, je mu něco kolem 6měsíců.
3 týdny s ním byla v nemocnici, on byl takovej uplakanej, furt chtěl být u prsa každou hodinu.
pak ho začla natahovat a dávala po 3 hodinách a najednou dostal epileptický šok a tím přišli na to,že má nějakou nemoc v podstatě opak cukrovky, že se mu nedostávalo tolik cukru co potřeboval.
tím jak jedl každou hodinu,tak si ten cukr vyrovnával a tím jak už nebyl kojený často,tak ho nedostával a dostal z toho tenhle šok.
takže s emu nedostávalo do mozečku co bylo potřeba díky tomu, tuhle nemoc mají prý jen 4 v republice, takže má léky a sledují hladinu cukru a čekají ted na výsledky toho mozečku, zda ho to nějak nepoškodilo 😢
holky to je strašný, chudinka malej ☹
bude to pro něj těžké už takhel malý pořád hlídat cukr a brát léky.

kremrolka01
24. lis 2009

val no to je strašný ☹
u nás noc 19:30-21:30-4:00-7:00 tak to ještě šlo 😉

kremrolka01
24. lis 2009

dneska jdem k foťákovi tak jsem zvědavá 🙂 akorát se mu nějak osypala pusina, to je jak naschvál 😠 , ale snad to nepůjde moc vidět

zirafik
24. lis 2009

ahoja,

u nás kojo 21,30 06 09 😵 😵 ... pa pa .... letim kámošce ...

Beru, těším se na zprávičky 😉

Zajdi, to bude růstovej spurtík 😅 ... to známe .. 🙄

jitousek
24. lis 2009

u nás už je kojo konec ☹
už to nechce ani ráno tak že vaříme sunar asi z toho už nic neteče a kohoutky na dobro uzavřeny 😒

jitousek
24. lis 2009

ten příběh je šílenej val te´d jsem to dočetla brrrrrr fakt mě je stoho na nic když tychle prdelky malý jsou nemocný a ještě takhle vážně člověk je fakt bezradnej ☹ ☹ ☹ ☹ 😢

jitousek
24. lis 2009

ještě do předvčera jsme kojili už jen ráno o půl šesté nebo i dřív či dýl teď už je konec řval u toho což evidentně asi nic neteklo tak že sosá z lahve sunar ........moc ráda nejsem chtěla jsem ještě alespoň do roku vydržet ale na druhou stranu jsem utáhla rekord v naší rodině jsem první kojící žena 10 měsíců stálo nás to velikanánské usilí na začátku se rozkojit v prostředku se udržet málem už byl konec ve 4 měsících i přes osipaná prsa exémem jsme kojili myslím že je to úspěch maximální a mám z nás radost 😵 😵 😵

jitousek
24. lis 2009

a taky si říkám lepší teď když mu to nevadí a sám to nechce než pak ve dvou letech ho odhánět vím co s tím měli dvě kamarádky za lapálie jedna poslala dceru samotnou s manželem na víkend k rodičům aby se odnaučila v noci volat mamí prsííí mami prsíí ....prej si pořvala jak tur ale odnaučila se bez mámi myslím že jí bylo dokonce ještě víc než dva roky a druhá maminka taky musela bojovat že se zasekla a prostě k němu v noci nevztala vyřval se a byl klid akorád maminka pravila že to ořvala do polštáře s ním že prostě trpěla že ho musí nechat řvát 😔 😎 😵 😵 😵

valentynka
24. lis 2009

jitu, nesmutni, když prostě není, tak není, nedá se nic dělat a měl mlíčko hdoně dlouhou dobu 🙂

jitousek
24. lis 2009

to jo val já zase tak nesmutním ale víš jak docela mě to i začíná chybět ty společné chvilky 😵 😵 😵 😵