Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
22. únor 2010

Kdo?? Já jsem taky mimo 😕 😕 😕 😕 😕

beruskaveruska
22. únor 2010

Týnko jak se cítíš???

já jsem u našich a jdu postahovat nějaké fotečky a Kájinčinou výbavičkou doma mám stále dva pytle do kterých se ne ne zahrabat 😀 holky já tu naší cácorku budu muset často převlíkat aby to vůbec unosila 😀

beruskaveruska
22. únor 2010

Baruš ty???? to néééé ne nebo joooo

pismenko
22. únor 2010

jooooooooooo

beruskaveruska
22. únor 2010

dělejte chci to vědět jinak s váma nemluvím 😠 😀

beruskaveruska
22. únor 2010

no nekecej, že je panáčkovi zítra rokkkkk jestli jo tak to super čupe obrovitánská gratulace a milion pus pus pusinek 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

beruskaveruska
22. únor 2010

no kde jste se zasekly

pismenko
22. únor 2010

u žehličky 😝 😝 😝 😝

zajdla
22. únor 2010

Ahááááááááááááááá,já jsem natvrdlá.Tak teda,už bude Cyrdovi rok.Toto letí. 😀

Já na FB. 😠 😎

žehlím zásadně v úterý a ve čtvrtek. 😀 😝

beruskaveruska
22. únor 2010

já budu zítra 😀 , ale mám jenom 5 šnůr to bude za chvilinku 🙂

kacena00
22. únor 2010

jojooooo uhodly!!! holky je to masakr!!já celej den jenom bulim a ubrekávám a dojímám se 😀 😀 a do toho mi zavolá ta kamarádka že se jim dnes na třetí pokus (jako nám, jen oni měli milionkrát horší peripetie) narodil krásnej zdravej klouček, začli rodit v neděli a porodili v pondělí ráno jak my...no tak za chvilku by mělo bejt nějaký intimčo a hned následně bych se měla cítit jako že se po...u- akorát ta průjmová křeč po segedínu na mě šla v návalu co 3 minuty 😀 😀 😀

jináč já byla v klubu žehlitelek, a hlásím dožehlíno 😀

kacena00
22. únor 2010

zajdi zásadně v úterý a ve čtvrtek ? 😀 😀 a ve středu jinej program, to si domyslíme..a co ost. dny když to máš tak rozplánovaný? 😀 😀

zirafik
22. únor 2010

to bylo dneska vzrůšo s tou hádankou cooooooooo 😀 😀 😀 .. a já si myslela jak je jednoduchá 😀

já byla na spinu 😝 😝 ..... sem si fakt vodfrkla 😝 ...

jinak na stole převařená voda v termosce a v konvičce studená a v lahvičce odsypáno sunaru, tak jsem téééda zvědavá na dnešní noc 😖

zajdla
23. únor 2010

Pěkný den přeji.

Baru žehlím u ordinace.To je můj seriál,tak mi ani nepřijde,že žehlím hory prádla. 😀 😉
Už se mi suší várka,do večera uschne a večer na to skočím.

JInak malá byla v noci bez teplotky.Musím se přiklánět k homeo,že zabralo.Ráno jen 37,5°C,což má někdy jen tak . 😀 😵 😵 Dneska budu pokračovat v homeo.

pismenko
23. únor 2010

Všechno nejlepší Cyrilkovi k prvnímu ročku 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲 😲

janda79
23. únor 2010

ahoj!
Zajdo, co je to za homeopatika?
Holky, Míša je zdravá, je dneska prvně ve školce po nemoci. mají karneval, moc se těšila. ale včera jsme byli na kontrle u dr. a Veruška měla od neděle teplotu, tak pro změnu má teď atb ona, má atb i ona. Míša je ještě dojídá.

janda79
23. únor 2010

Baru, Cyrdovi všechno nejlepší!

janda79
23. únor 2010

Žiraf, co noc?

zirafik
23. únor 2010

ahoj holky 🙂 ,

tak předně panáčkovi Cyrilkovi VŠE NEJLEPŠÍ k 1. krásným narozeninám 😵 , hlavně ať ho rodiče moc nezlobí 😅

Noc celkem ušla... ve 3 se vzbudila, kňourala pak usnula, pak 4,10hod. to jsem rozmíchala sunar... no netvrářila se 3x si cucla, tak jsem jí pohoupala a šoupla do postýlky, chvíli rozčilování, ale za chvíli spala, pak se vzbudila před 7hod., tak jsem znova rozmíchala a to už si vzala 150 😉 , ale zprvu se teda pěkně šklebila, až mi jí bylo líto 😒 ...no ale jsem ráda, že jsem se rozhodla a věřím, že už to bude lepší a obě se vyspíme 🙂 . Měla jsem nachystáno v termosce teplou převařenou vodu a vedle studenou převařenou a ve flaštičkách odsypaný sunar a vše bylo hrozně rychle hotový 🙂

janda79
23. únor 2010

no tak paráda, žiraf, zvládly jste to obě 🙂

kremrolka01
23. únor 2010

ahojky, tak Kuba konečně usnul, máme tn režim zas nějakej rozházenej po horách
Baruško Cyrdíkovi k dnešním narozeninám všechno nej nej nej!!! posíláme veliiiikou pusu a snad se na vás brzo přijedeme podívat 😉
jj tohle dojímaní jsem měla taky, hrozně jsem vzpomínala jak to všechno probíhalo, pořád se s malým tulila a hladila a vůbec byla celá šťatsná že ho mám 😵
něco nového tady za ten týden? val nás vystřídala v Rokytnici, Dorotka už je ok?

kremrolka01
23. únor 2010

jdu stahovat foto

kremrolka01
23. únor 2010

Pavlí ty už přestáváš kojit jo? a jenom v noci nebo celkově?
já se chystám teď odbourat to noční kojení, do těch 3-4 spí, jenže pak do sedmi kojim cca 3x abych ho ještě udržela v posteli

kremrolka01
23. únor 2010

a dneska mě bolí prso jako blázen nevím co to může bejt 😖

zirafik
23. únor 2010

Péťo já ho odbourávám úplně.... myslím si, že je to teď tak akorád 😉 kousala mě do prsa, v noci časté buzení, já hubená jako koza.. no zkrátka už se to nedalo... a myslím si, že teď je taková doba kdy to snad půjde bez problémů....doufám 😵 . Teď jsem před dopoledním spánkem zase dala sunar 150ml a spinká se 🙂

kremrolka01
23. únor 2010

já asi zkusim kolem ty čtvrtý jestli mu nebude stačit čaj, sunar se mi míchat nechce a pak bych ho ráno nakojila
no kdyby kojení aspoň fungovalo že budu hubnout, u mě je to spíš naopak 😠

tak jsem dala fotky na rajče kdo chcete juknout
http://petrawe.rajce.idnes.cz/Rokytnice_2010/

janda79
23. únor 2010

Kremrol, krásné fokty, museli jste si to bezva užít.

kamcule
23. únor 2010

Ahojky,
tak jsem se rozhodla jaké golfky 🙂 , konečně!!!
Moji favorité od ABC designu mě sklamaly, ale našla sem lepší 😀

tramtadadá...... 😀 😀 😀

vítězem se staly Peg Perego sí sportivo cedro 😅 , jsou fakt úžasny, už se těšim až dorazí.
Nemáte je někdo??? 😀

pismenko
23. únor 2010

Peti, krásný fotky, Kuba je šikula 🙂 🙂

pismenko
23. únor 2010

Co se týče toho kojení, je to prostě jenom zvyk.Oni už se nebudí hlady, ale jenom kvůli tomu pocitu.peti, já bych čaj nezkoušela, my jsme na to dojeli a trvalo dost dlouho, než jsme to noční pití odbourali.dora chtěla třeba každou hodinu.pak nastoupila radikální kůra a trvalo to 3 noci plné řevu 😝 Dneska spinká od cca 19:30-7:00 a hlady ani žízní netrpí 🙂