Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
28. únor 2010

já už chci rodit 😀 , ale mám vybraný porod v pololeže neb ve dřepu bych přišla o nohy 😀 😀 😀 😀

beruskaveruska
28. únor 2010

v pololeže jsem blbá v polosedě 😀

endlessblue
28. únor 2010

Nazdárek holky..
jen rychle hlásím jak jsme na tom.
Sobota horor.,.. stále horečky, střídavě Nurofen, Paralen, zábal.
Noc ještě horší.... prakticky jsme nespali. V noci sráželi teplotu. Malá má děsnou rýmu.... odsajeme a za 5 minut jí to hrne zase z nosu ven. Je úplně utemovaná, nemůže dýchat. Kolikrát kýchla... a šlo to ven jak nosem, tak i pusou 😝 (omlouvám se slabším povahám) 😒 ale jsem fakt KO.
Dneska malilinkato lepší... ráno jen mirná teplotka... odpo bez teploty.. teď jí to zase leze trošku nahoru. Uvidíme, jaká bude noc. Pokud bude mít zase 39,.. tak opět k doktorce. Mno.. takže asi tak 😕

janda79
28. únor 2010

mám nové krásné rukavice na lyže 🙂 !
Endy, tak to vypadá, že teplota už se lepší, super. no a s rýmou asi stejně nic neuděláš. Verda se mi i zblila, jak byla zahleněná, ale pořádně mě vyděsila, prostě se začala v noci dávit nebo tak něco a pak se poblindila. Míša, když byla nemocná, to samé.
Věrko, spi, máš nárok, no ne? 😀
ahoj Val, co prádlo?hnus co? a co teprve to žehlení, blé 😠

janda79
28. únor 2010

manža kouká na lyžování, prý ten závod trvá dvě hodiny 😅 😝

tevina
28. únor 2010

Ahoj holky 🙂

Val vítej zpátky z dovči 😉

Rinti malá je krásnoučká,vůbec si nedovedu představit jak je malá,protože ten náš synoveček měl 2,6 kg a má hlavu jak takovou střední cibuli 😀

Veru snad už bude Jůlince líp a teploty se nevrátí,držím palce.

Jo dala jsem nějaké fotky na FB a sem už jsem byla líná,tak kdyžtak mrkněte tam 🙂

valentynka
28. únor 2010

ahoj Jani,
jojo prádlo hnus, večer se na to vrhnu až pljde filda spinkat.
zatím spí od 18h, takže 22hodina to jistí 😀

Veru, tak snad už bude Juli lépe, jsem ted dočítala zběžně, koukám,že už i na zábaly došlo, jen doufám,že jsi je dělala správěn,bo někdo je dělá nesprávně ☹

tevina
28. únor 2010

Holky Maová je těhulka,má testíky v albu.Držím palečky.

janda79
28. únor 2010

ahoj Tevi, taky se přidávám k držení!

tevina
28. únor 2010

Vid Jandi,určitě je bude potřebovat 😔

janda79
28. únor 2010

no právě, já když jsem to četla, bylo mi pěkné úzko ☹

valentynka
28. únor 2010

taky držím maově pěsti,aby miminečko donosila..

kacena00
28. únor 2010

týnko, nemělas to jednoduchý, ale nakonec ste to zvládly, bebínka se zahojí, malá začne víc papat a nebude to trvat a začne ti krásně přibývat 😵

je krásná, majinko se mi vybavilo, když sem si ty fotky prohléžela, jakej trpajzlíček byl cyrilek, taky skoro tak jen do ruky 😀
dej jí za mě pusinku, je fakt roztomilá

zirafik
28. únor 2010

jůůů nový fotečky Klárinky 😵 😵 😵 Ta je kráááááásná 😵 😵 ... úplná princeznička 😵 .Vlastně to tam sluší celý rodince 😵

Maova těhulka? No tak to moc moc držím palce... teď už to musí vyjít...

rintintyna
28. únor 2010

ahoj všem, ještě jednou díky, hlavičku má asi jako pomelo, má ji po mě takže pěkně směrem dozadu vybolenou. Obě děláme po drobných krůčcích pokroky. Po dni útrap, kdy nám jakýmsi přístrojem zkoušeli sluch a stále se nemohli doměřit, nakonec až tak po 10 minutách, pak nás píchali do pat, bo malá má fakt netekutou krev, tak jí zase předlouho trápili, tak na noc jde ještě na pár hodin pod modrý světlo, ale to už je snad to nejmenší. Aspoň jsem jí sebou nachystala sváču, teprve večer mě napadlo zkusit, kolik toho mlíka nebo mleziva vlastně mám. Mačkala jsem po kapkách, ale dalo to 22 jednotek a to momentálně dostává dávku 10 jednotek, takže to má na 2 sváči 😵

zuzanka26
28. únor 2010

tak já tady zase slzím u těch fotek, hlavně u té jak jí tam Týnko držíš a díváš se jinam, ta je krásná. 😵

janda79
28. únor 2010

Rinti, Klárka je překrásná a moc Vám to sluší!!! 😵

janda79
28. únor 2010

Zuzi, taky mám v ruce kapesník. a tentokrát ne kvůli rýmě 😀

zuzanka26
28. únor 2010

já jsem zavzpomínala, jak jsem ležela na JIPce po císaři s kusem ledu na břiše, koukala jsem do stropu a nemohla spát a čekala jen na to, až mi přinesou Sárinku. A pak když mi jí přinesli, tak vůbec neplakala a jen se na mě dívala velikýma očičkama tak moudře a krásně voněla 😵 Je to fakt jeden z nejkrásnějších momentů v životě.

zirafik
28. únor 2010

Holky, už týden nekojím a v pravým prsu (vždy jsem v něm měla víc mlíka a líp kojilo) to mám furt zduřelý 😒 . Včera to bylo i nepříjemný 😒 . Snad se mi nerozjede zánět ☹

Jinak u nás je to teď tak, že v 19 koupání, 19,30 UM , kolem osmé dám do spacího pytle, chvíli se houpem na míči pak poňuchám a dám do postýlky, což je proces tak na 5min 😵 a světe div se, většinou se spinká 😵 ... tak do 5, to párkrát zakňourá a pak spí tak do 7, to dáme UM a pak už se teda vstává 😒 .. což bych teda uvítala ještě spaní 😒

zirafik
28. únor 2010

Zuzi, to je vlasatice ta vaše Sárinka 😕

endlessblue
28. únor 2010

Jééé, Týnko..to byl krásnej popis porodu 🙂 to jsem se zasnila 🙂 a Klárinka je opravdu nááádhernáááá 😉 😉 😉 Zatím mi připadá, celá maminka 😉

To je tak hezký... že bych klidně těhotněla znova 😅

endlessblue
28. únor 2010

Val... jojo, dělám snad ty zábaly správně. Chladný ručník od podpáždí po kolínka, schladit i hlavu. Nechat tak 5 minut... pak odpočinout 3 minutky a ještě jednou 😉

Vypadá to, že vysoké teploty odeznívají ... teď večer měla 38,1.. tak lepší. Včera to bylo 39,1 po odečtu 😕

Tak snad se to nevrátí... a teď budem bojovat už JEN s megarýmou (jsem zvědavá, jak budu sama odsávat) ... páč vždycky Juli držím ruce a hlavičku a manža luxuje nos 😔 a řešit kašel.. kterej mám pocit se jen zhoršuje 😒 Mno.. AŤ UŽ PŔIJDE TO JARO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

kacena00
28. únor 2010

páji a odsávat do úlevy nepomáhá???a co malá? neohání se po tobě? je v klidu?

veru tak snad brzy malá bude zase zdravá a nebo aspoň jen rýmovat...já jsem na cyrilkovi doslova klečela když se odsávalo naposledy..on u toho vyváděl dycky jen se zapnul lux..tak malou lituju... některejm dětem to neva, ale když se bojuje je to hrozný...

jitousek
28. únor 2010

já taky bojuju s rýmou a odsátí nosu je vždy vraždění neviňátek 😔 zítra asi půjdem asi k doktorce aby nás poslechla páč chrchlá při usínání tak mám strach aby to neměl na průduškách ...ale teplotu nemáme vůbec tak nevím 😔

jitousek
28. únor 2010

jinak nádherné fotečky rostoucí malé princezničky Klárky 😵 😵 😵 prostě ňuňu miminková kočka 😵 😵 😵 😎

kremrolka01
28. únor 2010

ahoj holky, večer pozdě ale přece, my teď akorát dokoukali na ten filmco doporučovala tevi a ještě mě pálej oči 😔
rinty moc krásně si to popsala a zvládlas to parádně 😵 😵 😵 Klárinka je nádherná
docela mi to připomnělo můj porod, akorát já si to uvědomila trochu pozdějc a neměla jsem tam PA ale byl to manža kterej mi řekl, ať se uvolním a pustím toho malýho ven a světe div se za chvíli jsem byla na sedm prstů a pak se šlo tlačit a taky jsem tlačila ve dřepu a malej byl na čytři zatlačení venku
endy my měli rýmu jen jednou a byl to podobnej horor, snad aspoň ty teploty už ustoupí
val ahojky zpátky z dovči 😉

tanuki
28. únor 2010

Rinti, jé, ta je opravdu naprosto k sežrání 🙂 A je krásné, že sis to tam užila, že i polohu jsi mohla mít jinou atd 😉 A je vidět, jak ti přítomnost tvé PA pomohla 🙂 snad se ti to tam brzo zahojí, čůrání asi nic moc, co ☹
Já dnes byla v rámci výuky na porodním sále, je to tak dojemné..nedokážu se přes to přenést, taky jsme tlačila 😀

Zuzi, ta je teda hároš 😀

Žiraf, tak 9hodin spinkání v kuse, to je nádhera. U nás to teda úplně v kuse není, ale máme velký pokrok, že už bez problémů uspí manža nebo babi 😵

Jitu, zajděte, ale snad to bude dobrý, já to teď taky řešila, děti jsou schopný horzně chroptět, ale je to jen z té zateklé rýmy, snažte se pořádně ty neviňátka vraždit😉 říkám si, že ta odsávačka je fakt zázrak, zkoušela jsme jednou tu obyč a byla to bída. Myslím, že se díky tomu rozežene spousta potenciálních zánětů průdušek 😵

zajdla
1. bře 2010

prvníííííííííííííííííí

beruskaveruska
1. bře 2010

ahoj tak já se pomalu chystám na cestu držte palce počítám, že do tří jsme doma pak se ozvu 😉