Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
3. bře 2010

dobrej večír ve spolek koukám že to tu nežije víc jak hodinu 😎
zato tady to žije teda Míša už spí ale my jsme si otevřeli Modrého portugala páč jsme si potřebovali pozvednout náladu měli jsme dnes schůzi s tím architektem co tu projektuje tu debilní budovu stavebnin .........v podstatě se nic nezměnilo o nic nešlo jen jsme se vykecali 😠 a utvrdili v pěknej kulišárně co tu na nás šijou holkyyyyyyyyyyyyyy chjoooooooooooooooooooooo chjoooooooooo jsem fakt vyšťavená jdu asi spát ☹

beruskaveruska
3. bře 2010

http://juniorstyl.mimishop.cz/detail.php?zbozi=...
tak Kája má další hračku 🙂

jo a koupili jsme koberec a 16 dovezou nábytek tak bude mít naše slečna komplet zařízenej pokojíček 🙂

zběžně jsem vás prolítla máte teda pěkně "veselo" ☹ holky fakt to blbý počasí dělá hodně.

mě už víc jak 5h pálí žáha dala jsem si renne a nic tak asi vezmu ještě jedno. nejraději bych si dala hrnek mlíka, ale zítra dělám profil a to by mi zvedlo raní cukr 😠

tak berušky jdu vypnout PC pa zítra 🙂

zajdla
4. bře 2010

Prvníííííííííííííííííííí 😀

zajdla
4. bře 2010

Beru ať ti to dnes dobře dopadne. 😉

Dneska si s manžou uděláme smažený hermelín.Chtěl ho už včera na večeři,ale neměla jsem je koupené,tak až dnes.To bude mňamka.Už se těším

Tanu moc ti to sluší na plese. 😉

Tevi super fotečky kluků. 😀

endlessblue
4. bře 2010

Dobrý ránečkooo...
tak daně včera jak jsem předpokládala. Vydělala jsem víc... tak máme smolíka s odpočtem 😠 😠 😠

Ale to důležitější... Juli už zase spinká celou noc... odsávám jen 2x denně.. ráno a večer. A malá už zase začla papkat. 😀

Dneska svítí sluníčko... je absolutně nádherně, tak po obídku půjdeme ven.... a dneska nechám malou poprvé venku chodit samotnou.. ... doteď seděla jen v kočáře, ale v tom sněhu se to fakt nedalo 🙂

tevina
4. bře 2010

Ahoj 🙂

Tak jsem to tu jen tak přelítla a už zase nic nevim 😅

Beru tak dobře vyber tu porodnici,už se to blíží,Karlička je tu cobydup 😵

Veru tak Jůlinka už je zdravoučká,to je dobře 🙂
A Sárince přeju at se jí ta nemoc dlouho nedrží,já mám vždycky takovej strach když naměřím skoro 40,teda stalo se mi to asi jen 1x u tomíka a 1x u adámka,ale vždycky jsem na infarkt 😔

beruskaveruska
4. bře 2010

ahojky 🙂

jo děvčátka snad vyberu dobře a nepřeberu. No uvidíme v každé porodnici je něco co si budeme povídat 🙂

Verun mě ty daně příští rok taky nevyjdou jestli to zůstane stejné jako letos neboj nebudeš sama. 😒

Já jen koukám jestli se furt marodí a marodí chjo to je hnus fialovej. Představa, že nás to za pár měsíců taky čeká 😝 a jestli bude malá po mě tak potěš koště já marodila skoro pořád. Angíny, teploty.... 😠

valentynka
4. bře 2010

ahoj holky,

kremrolko, jsou to lumpící, furt musíme být ve střehu ☹
mě včera vytáhnul ze skříně krabičku,kde byly tak krásný frťánci na nožičce, no a jeden rozbil 😠
nsštěstí se mu nic nestalo, den předtím jsem si říkala,že to musím dát jinam, bo to bylo až vzádu a doted si toho nevšiml, jen povytáhnul, no a šup, druhý den už to vytáhnul úplně a rozbil

beruško, ty blázníš s těma hadříkama 😀 😀 jsem viděla albíčko 😉
já teda Filípkovi dávala ponožky až někdy kolem půlroka, oni se jim hodně zařezávají do nožiček, i ted, tak je ještě zvrchu ohrnu,ale nosí je jen na doma občas na střídačku s punčocháčema.
a trička jsem mu taky nedávala, bo nedržely pořádně plínu, bodýčka byly lepší,že to utáhly a případně nevyteklo dál
ale snad to všechno upotřebíte, i když si tím nejsem moc jistá 😀 ale bude to parádnice 🙂

pokojíček nám pak vyfoť,at se pokocháme královstím pro Karličku.

chci už ten pokojíček pro filípka taky nějak zvelebit, i kdžy jemu je to zatím šumák,ale pro můj dobrej pocit 🙂

Veru, tak to mě mrzí s těma daněma, kurva, mohlo být dost peněz a něco pokoupit nebo jet na dovču...

endlessblue
4. bře 2010

Julince už zase chutná 😀 😀 😀 http://verkuc.rajce.idnes.cz/26._Julinka_-_pokr...

zuzanka26
4. bře 2010

Ahoj holky,

tak u nás večer bylo 38,5, v noci bez teploty, ráno taky a teď 37,7 tak doufám, že už je to na ústupu. ALe je veselá a to je pro mě moc důležitý, pořád tady vykládá nesmysly 😉

Beru neboj, budeš to zvládat v pohodě, ti kouká z očí, jaká budeš super máma 🙂

valentynka
4. bře 2010

🙂 veru, pěkně jí šmakuje 😀 😀 😀

Zuzi, určo je to už na ústupu 🙂

zuzanka26
4. bře 2010

Verčo, Julinka je moc krásná, tohle je horzně hezký období od 1.ročku že jo? 😵

endlessblue
4. bře 2010

Nazdáreček kočky... tak tu smolím inzeráty na aukro a zbavuju se kráámůů.
Jsem dneska sirotek, manža je na školení a vrátí se až zítra 😖

Venku je nádherně, tak až se malá prospí a najíme se... tak razíme ven 🙂

Zuzi, to je dobře, že to Sárince už odeznívá. My se lámali s teplotama 5 dní.....rýma a kašel pokračuje, ale je to daleko lepší 😉

Jojo, je teď hrozně roztomilá... pořád chodí po bytě, ukazuje prstem a chce něco podat... pořád.. "jééje, dej.." 🙂

zuzanka26
4. bře 2010

jo jo u nás taky, ale pořád volá mamiiiiii, kamkoliv jdu. 🙂 Když jí ukazuju třeba Julinku, tak řekne mimi, přitom jsou skoro stejně starý 🙂

tevina
4. bře 2010

Veru jůlinka je tak krááásná 😵

Kamculko ted jsem četlaco se vám stalo 😨 no to věřím že tě dost adámek vyděsil,my měli infarkt včera.Adámek si vlezl do krabice a tomík ho tahal po zemi i stou krabicí a zrovna když byli blízko televize tak adámek přepadnul a padnul na stolek po telkou rovnou na čelíčko.no já začala řvát víc ne on,to byla šlupka a mysleli jsme že pojedeme na šití,měl bouli a uprostřed rozseklou trhlinku,okolo to měl úplně býlý.tak jsem čekala že mu poleje krev a ono nic,ale vypadalo to děsivě.ta krev mu tam hned zaschla aneteklo mu to.

tevina
4. bře 2010

Holky děkuju za pochvalu foteček na FB 😉

endlessblue
4. bře 2010

Jojo Tevi, bezvadný fotečky 🙂 Ti kluci mi přijdou, že rostou a mění se rychleji než holčičky 🙂 Holčičky mi připadají pořád takový miminka 😀

Asi neodolám a objednám Juli na jaro!!! 🙂
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=31013295&tab=1

pismenko
4. bře 2010

http://www.babyroku.cz/Fotografie.aspx?id=1 holky, budu ráda za hlasy,la emusíte být registrované- -což snad nebude problém

pismenko
4. bře 2010

Jinak Vás všechny zdravím,večer nakouknu, momentálně jsem busy 😝

beruskaveruska
4. bře 2010

tak já mám dneska celkem válečku, ale už máme zamluvenej kočárek. nevím kdy dorazí, ale nechaj nám ho do porodu na prodejně 18300,- z místa jen to fikne 😝 zatím chtějí jen 5000,- zálohu a pak doplatek, ale bude komplet se vším všudy + základna na sedajdu do auta + nafukovací kola na střídačku 🙂

tak šup šup at ten datum jede dopředu 😀

jitousek
4. bře 2010

zdravím dneska teda to byl den Míšánek nechtěl opět nic jíst u snídaně se vztekal a pak snědl chlebík se sýrem a obídek vůbec nechtěl měl rozmačkanou bramboru a kousíček kuř. masíčka a prostě to nechtěl normálně to má rád řval jak pavián vztekal se ...tak jsem ho vyndala ze židličky a jak se vztekal upadl spadnul a řval ještě víc myslel si že si vyřve polistirénoví chlebíček ale měl smůlu páč jsem zjistila že se vzteká a chce jíst jen to ale to prostě nemůže tak že jsem ho nechala bez jídla ....myslím že by si neměl zvykat že dostane chlebíček místo snídaně místo oběda a místo svačiny 😠 .......tak jsme šly ven a když jsme přišli chtěl zase rohlík a obídek jsem si mohla strčit za klobouk ani jogurta nechtěl ............já mu fakt nerozumím a hrozně mě to trápí páč tohle neznám aby mě bojkotoval jídlo ☹

jitousek
4. bře 2010

jinak jsem se chtěla optat holky jaké máte pekárny my se konečně rozhoupáváme a chceme si jí pořídit zajímá mě průzkum kdo pak je tu má a jaké značky má a jak jste zpokojené pekařinky 😉 😵 😵 😵

my jsme právě měli na jeden den půjčenou Eta Harmony a upekli jsme si chlebík a byl výbornej 😎 ale zase jsme viděli od Moulinexu a má to i nějaké pekáčky na bagetky tak nevíme jestli tu či tu každá má něco no tak se ptám kuji za rady 😵 😵 😵

beruskaveruska
4. bře 2010

jitousku já mám eta siesta pekárnu a neměnila bych 🙂 je to fakt dobrá věc a není to jen na pečení chleba. zadělávám v tom těsta, v létě vařím marmeládku, knedlíky v tom nechám míchat a kynout no fakt super. myslím, že je jedno jakou si vybereš určitě budeš spokojená 🙂

zuzanka26
4. bře 2010

Ahoj, u nás teplota zase 38,5 ach jo. Ale nálada celý den zase super, teď tady běhá po celým bytě, nejde to ji udržet v klidu, směje se jako blázen. 😖 😲

janda79
4. bře 2010

ahoj!
peru, vařím, zítra budu žehlit, balit, nakupovat a v sobotu ráno vyrážíme na hory 😀 !
jen doufám, že to ve zdraví přežijeme a ani neonemocníme. já jsem tedy pořád nachcípaná, manža taky. no nevím. musíme se pořádně zásobit lékama.
pekárnu máme, jsem s ní maximálně spokojená, dělám v ní přesně to, co píše Věrka.a ještě jsem v ní pekla sekanou, taky mňamka. Máme DOMO Bielmaier.

valentynka
4. bře 2010
valentynka
4. bře 2010

Markét, tak jsem zahlasovala 🙂

Endy, super bunda pro Doru 🙂
já ted sháním pro Filípka nějakou jarní a nějak nemůžu na nic narazit ☹

beruskaveruska
4. bře 2010

Val a co zkusit Kik u nás mají tak krásné věcičky 🙂

endlessblue
4. bře 2010

Val ten zákusek vypadá naprosto luxusne 😝 😝 😝 😝 😝 😝 Jenže, já ještě nikdy nedělala s těma ztužovačema, ani nevím kde to koupit. A ledové kaštany?? To se dá jako strouhat???? 😀 😀 😀 😀