Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
6. dub 2009

No na květnovkách si myslím, to nebude dlouho trvat. Některé holčiny tam mají termín už 30.4., takže si myslím, že tam v půlce dubna to klidně může vypuknout. 😅

zirafik
6. dub 2009

Chris, to bych byla ráda kdyby byl monitor... minule to byl krásný zážitek 😵 ... i když to ležení tam (20-30min)... nic moc 😒 . U nás se dělá monitor až od nějakého 37.týdne 😒

christla
6. dub 2009

No já jdu na monitor teď v pátek a další mě čeká rávě při té registraci příští átek. Asi budu chodit každý týden. aky se těším, na monitoru jsem ještě nebyla, ale zároveň mám trochu obavy.... To ležení teda nevím, jak zvládnu, já se musím neustále převracet z boku na bok..... 😒

zirafik
6. dub 2009

jj, za týden se to tam rozjede.... 😕 😕 😅

zirafik
6. dub 2009

jo a koukala jsem, že 9.4. a 9.5. je ouplněk, tak to bude taky rodící mela 😅 ... většinou to tak bývá... říkala i kamarádky z gyn-por. 😅

christla
6. dub 2009

To bude něco. 😀
Pavlí, tak jsem se dívala do albíčka a hezkě věcičky jsi pořídila!!! 🙂 Ty ses dala do těc teplejších, to já vydražila samé šatičky a kalhoty na podzim. 😉

zirafik
6. dub 2009

Chris, tak 9.5. 😕 bacha... ouplněk.... hohouhou 😲

christla
6. dub 2009

No o tom úplňku jsem to taky slyšela. To bysme mohly porodit i my, co? Teda až toho 9.5. !!!

christla
6. dub 2009

Teda já už chci aby byl átek a já šla do té poradny. 😅 Se mi to tenhle týden povleče. 😒

zirafik
6. dub 2009

popijím tu maliník a celkem mi chutná 🙂 .

Jj, zjistila jsem, že nemáme nic teplejšího, když by bylo v květnu ošklivo... a nějak jsem se rozjela 😅

christla
6. dub 2009

No tak já teda taky nic moc teplého nemám, ale myslím, že bych něco dala dohromady, ale spíš až ty větší velikosti. snad bude hezky, sakra.....

Ty už taky piješ maliník, jo? Já jsem říkala, že když ho vůbec začnu pít, tak až tak v tom 37.tt já se prostě bojím, abych nezačala rodit dřív.

zirafik
6. dub 2009

Blbý je, že v porodkách bude nával.... kolem toho úplňku, tak možná spíš o pár dní dřív či později... jestli by to šlo zařídit 😀 😀

christla
6. dub 2009

Myslíš, že bude nával, jo? Tak aspoň tam nebudeme samy. 😀

Maliník se dá pít, já ho pila vždy před ovulací. 😉

valentynka
6. dub 2009

ahoj holky,

tak těhulky, úplněk je tedy váš 🙂
už se těším na další miminko 🙂

u nás je opět krásně, já douklízím a ndes už poslední okno umýt v ložnici a vrhnu se na skříně na hadry a poletí to a basta, bo to tady schovávám,že jednou ... a prdlajs.

dnešní noc u nás 21 - 5,45 - 8,00 ,takže super.

dnes mi přišly pro Filípka ty botičky a jsou super, hned jsem mu je vyzkoušela a tak za měsíc je budem už nosit 🙂
http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=3005360

valentynka
6. dub 2009

jinak si filípek vyhraje hrozně s těma hračkama od lamaze, jak jsou krásně barevný.
v pátek mu přišel opičák a taky se mu líbí, jsem koupila za mamču.

¨
joo a holky normálka Filípkovi začalay vypadávat vlásky, jsem si myslela,že mu vydrží a ono prdlajs, no ale aspon se mu to srovná s těma vyholenýma a nebude to tak vidět, protože ještě pořád nerostou, jen takové chloupky světlé, takže bude asi filípek blondýn 😀

lucianas
autor
6. dub 2009

díky moc za tipy. dala jsem si čajík a prospala se. teď si dám ten paralen a půjdu si lehnout, než si něco uvařím a než vyrazím na kontrolu.

Žiraf, půjdu tam. Myslím, že to není až takový důvod se přeobjednat, ne? vždyť kontrola zabere krátce. Jen se dozvím výsledky, doky shlídne, jak to vypadá. toť vše. a pojedu autem, takže budu rychle zpět.

lucianas
autor
6. dub 2009

Tanu, zatím to přes osmatřicet nešlo, a doufám, že ani nepůjde.

tevina
6. dub 2009

Holky,....to jsou dvojčátka-kluci 😀 😀 maminka se asi fakt nudí 😀 https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

valentynka
6. dub 2009

ahoj Tevi,
tak to ty kluky teda vyfešákovala za holky 🙂
asi čekali,že buopdu mít holčičky či co 😅

tevina
6. dub 2009

ahoj val,
asi se sekli na ultrazvuku 😀 tak mamka nakoupila šatičky.

christla
6. dub 2009

Jak se ženská s dvojčaty může nudit?!?!? 😕 😕 😕

zajdla
6. dub 2009

Ahojky.

tak konečně nám jde elektrika.

Luci dej si to oscilo,jak psala Pavlínka a já pila čaj s medem a citronem.A na krk ten Septisan,ten se může v těhu.Měla jsem to taky ko¨lem toho 10 tt.Za 2 dny bylo po nemoci.Držím pěsti,ať jsi brzo OK a kontrola ať je taky OK.

Teď ještě jdeme s malou na chvilku ven.Papa

Večer nakuknu. 😀

zajdla
6. dub 2009

Ahojky,tak jsme z venku doma.Malá hledí na kouzelnou školku,tak mám chvilku klídeček. 😀

valentynka
6. dub 2009

http://sedmikraska.mb-net.cz/view.php?cisloclan...

holkýý kde jste ?

manža přišel ve 4 domů po celým dni v autoškole, jsem nakrklá 😠 😠

vzal si malého do kočáru a šel se s ním projít
dneksa mi filípek spal odpoledne jen 1/2 hodinky,tak se ted aspon prospí

holky, kdepak je nemo ?
minulý týdne měli být u rodičů asi až do pondělí a tenhle týden tu vůbec nebyla, snad bude vědět lucianas

zajdla
6. dub 2009

Val tak to je super,že ti manža aspoň vyvětrá kočárek,to mě se to nikdy nestalo,že by manža šel sám s kočárkem

Luci šla dnes na kontrolu,tak se jí pak poptáme na nemo

zajdla
6. dub 2009

Co je?tady nikdo není?Kde jsou všici?

Tak já jdu na telku a pak spát.Jsem nějaká unavená. 😀

valentynka
6. dub 2009

no ahojky, taky koukám kde všechyn jste ?????
vždyt dneska tak krásně zase nebylo.

zajdi, ted šelmanža už podruhé sám 🙂
jen at se projde 🙂

ted jsem musela po ldouhé době použít rourku, filípek trpěl a i ještě chvíli po tom,ale ukonejšila jsem ho na prsou a ted spinká.
chudinka to měl asi po tom segedýnu☹
minule po zelňačce to bylo v pohodě

mějte s ehezky papa

lucianas
autor
7. dub 2009

ahojky,

na kontrole vše v pořádku. na další mám přijít až po NT screeningu s výsledky. což znamená za čtrnáct dní. teplota zatím ne a ne ustoupit. právě jsem si udělala čajík, tak si dám paralen a půjdu se zase potit.

Co se týká Nemo, tak vím, že se stěhovali do většího bytečku. Tak mě napadá jen, že tam nemají zavedený internet, nebo vyřízený. Ale určitě se Peťa brzy ukáže. Nebývá ani na skypu nebo icq, takže si myslím, že to je jen z tohoto důvodu.

Val, já nevím, jak u vás, ale u nás bylo včera nádherně, až hřích být doma. a dnes to vypadá dost podobně.

nemo1985
7. dub 2009

Ahojky holky 🙂
Tak mě tu máte zpět po delší době. 😀
Přesně jak píše Lucinka, stěhovali jsme se do většího bytečku
a blíže to mám do města a doktorům.

Zavedený net tu je, ale odešlo nám něco v pc.
Včera přišel MM tatka a půjčil nám zatím jeho.

Jinak minulý čt jsme s malým byli v Motole na kontrole s tou
ledvinkou a ztrácí se mu to, má to 3mm, ještě jedna kontrola
bude 14.9. No jsme moc rádi. 🙂

Malej se stále jako andílek, očkování ve 3mesícíh ještě nedostal,
protože ještě nemá moc dobře zahojené to ramínko z očkování.

Takže musíme počkat až se zahojí a pak mu můžou dát očkování.

Dnes jsem s malým vzhůru od 7h, krásně sluníčko tu už svítí a je
teploučko

jitousek
7. dub 2009

nazdárek zdravíme na koňovi 😉

včera bylo opravdu kouzelně tak že jsem neseděla doma jen dopoledne jsem vyžehlila a odpolko za odměnu jsem šla ven vozit 😎 byla jsem ve městě a koupila si do kočárku peřinky tak mám radost 😵
pak jsem si chtěla sednout na námku a číst si na lavičce jenže jak jsem s kočárem zastavila Míša se vzbudil jelikoš bylo teplo tak asi v tom kočáře ho to probudilo ....tak že ze sezení nic nebylo a museli jsem zase jít .....tak jsem se zastavila ještě na nákup v Bille a šla pomalu směr domov pak mě krásně usnul a brázdili jsme s kočárem ještě o půl páté odpoledne tak že spinkal skoro 4h v kočáře

nu a večer taky docela pohoda jedli jsme v 7h a pak až ráno 3h a 6.30h 😵 a te´d si hrajem a kecáme na dece klinkací kačeně 😀