Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
20. únor 2009

holky tak já ho jdu zas vyvětrat prdelku

tevina
20. únor 2009

Baru pust si to v exploreru,v mozile to nejde 😠

kacena00
20. únor 2009

tak pozdravuj Kubíčka!!!

složnokvětěé rostliny teda nebudu riskovat

páčto už teď mám všude po prdeli a ksichtě a všude fleky a myslím, že malej taky bude cíťa po mě

(hele mě nejdou dávat smajliky, co se stalo???

pismenko
20. únor 2009

EROR 😀 😀 😀 😀

tevina
20. únor 2009

Kremrolko my měli na opruzeniny imazol krémpasta,ale dost vysušuje,tak mazat jen trošku a ne dlouho.Ale taky pomáhá.A teda bepantene vůbec na opruzeniny nepomáhá.Ještě je nějaký krém SOS myslím od nivei a ten je prý taky dobrý.

kacena00
20. únor 2009

v exploreru mi jde jen zvuk, v opeře mi to nejde vůbec, nojo, se musim spokojit s rádiovým vysíláním dík tevi

kamcule
20. únor 2009

čtvrt století jsem žila v nevědomosti 😀 , teď jsem našla i negativní věci na heřmánek, takže je to zase stejný - někdo vychvaluje někdo kritizuje 😝
Je pravda že jsem se stím ještě nesetkala ale píšou docela velké procento vyvolaných reakcí.

kremrolko tak hezky větrejte a držím palečky 🙂

tevina
20. únor 2009

ten imazol se koupí v lékárně,stojí myslim kolem 70kč

kamcule
20. únor 2009

jojo ten taky máme ale trošku mi na něm vadilo že se musí nechat 10min zaschnout a až pak zabalit jinak je komplet pryč, a nám se osvědčil postup omyt - nechat větrat - namazat a hned zabalit (ten náš dráček byl schopnej to setřít během vteřiny) 😀

kacena00
20. únor 2009

cha a teď sem si eror přivodila sama, když už to vypadalo nadějně že se mi to načte i s obrazem, tak sem omylem shodila celou operu do prčic a zavřela ji

jdu šít nebo mě z toho klepne, kruciš!

tevina
20. únor 2009

Kamčo ten imazol se musí nechat zaschnout?Tak to jsem teda nedělala 😅

kamcule
20. únor 2009

tevi 😀 😀 😀
hele to nevadí, hlavně že 🙂 se zahojil

kamcule
20. únor 2009

no a mě ty smajlící skáčou kam chtějí 😝

tevina
20. únor 2009

No zahojil,ale stejně to docela trvalo,on měl prdelku jen trochu,ale hrozně to měl v tříslech,když měl řidší kakání tak mu to tam nateklo a než jsem to zjistila tak měl pěkný opruzeniny.Ale taky si myslím že je to tím že jsem vyměnila krém na zadeček,už jsme zpátky u toho starýho a pohoda.

tevina
20. únor 2009
kamcule
20. únor 2009

tevi tak tuhle kosmetiku používá ségra a taky je moc spokojená

tanuki
20. únor 2009

ahoj holky, nestíhám dočítat ☹ ale vyvolání teda nebude, jo? Supeeeer!!!!!!!!
Kremrol, ty pampersky jsem taky řešila - v těch se prudí vždy, v moltex jen někdy (min týden došla nová zásoba, ta 2.jakost je finančně snesitelná) a každopádně namazat. Mně se jdenou hrozně oprudila, když jsme jeli na běžky=skoro celý den v jednorázovkách a krém jsem zapomněla doma 😢
a zde tip na jeden přírodní zázrak, když je pruzení už rozjeté.

http://www.sanami.mimishop.cz/detail.php?zbozi=...

jitousek
20. únor 2009

Ahojda já nestíhám nic ani dočítat ani nic jdu se vykoupat a spát ........teda stihla jsem obnovit fotky tak můžete nakouknout ............mám plnej album budu to muset zredukovat ale kdy to teda netuším 😎 dneska docela jsme mrzutý porád vybekáváme a tak nějak nejsme ve své kůži nevím co se děje ale snad na nás nic neleze a budem v poho .........to je porád jak nás někam harcujou po doktorech a venku je kositě jak blázen 😖 ........no nic jdu a snad budem OK zatim pa pa 😵

lucianas
autor
21. únor 2009

Ahojky,

co je tu nového? dočítat jaksi nestíhám, navíc jsem tu teď momentálně jen na chvíli, než si vypiju čajík. Pak se chci vrhnout do úklidu.

christla
21. únor 2009

Dobré ráno!
Tak jak je při šobotním ránu? U nás sem tam sněží. Už mě to počasí nebaví, já chvi už konečně jaro!!!!!!
Dneska si uděláme k obědu lečo, hrzně douho jsem ho neměla. Odpoledne nevím, co budu dělat, manžel jede do práce a pokračovat ve včerejším úklidu se mi nechce....

kamcule
21. únor 2009

Ahojky,
tady sněží jak na Sibiři 😀 , taky už chci jarooooooooooo, šup sem s nim!!!
Tak my máme taťku už od rána v práci - vystavuje v Praze ale dnes to končí tak zítra si ho konečně užijeme 🙂
Áduše nám začíná nějak pšíkat a taky trošku chrčet, sice neodsáváme nějak moc ale stejně, tohle počasí je pro ně nedobrý.

lucianas
autor
21. únor 2009

Chris, tak stále u vás přibývá sněhu? tady je sice pod mrakem, ale dá se to. Občas i vykoukne sluníčko. ... k obědu máme pečený uzený kuřecí stehna a bramborovou kaši, vaří manžel. Já mmísto toho jsem se pustila do úklidu, i když i s tím mi pomohl - udělal nádobí, poodnášel sklenice, co se tu za týden zase nastřádaly. Je hodný, výjimečně. 😀

Kamčo, tak u vás taky? No teda, kde to holky bydlíte, někde na horách? ... to věřím, že to počasí je pro malý mimča nedobrý. A když to zlomí i dospělého, co chudák potom dítko, že?

jitousek
21. únor 2009

Koukám letecky že kremrolka řešila opruzeniny chudák malej .........tak já přidám taky něco do pranice 😎 my zatím musím zaťukat dobrý krom porodnice 😖 .......tam jsem měla nějaké debilní obyč vlhčené ubrousky a po návratu měl malej booo na pytlíkovi a prdelce .......jak jsem začala používat doma vlhčené pemprs ubrousky tak dobrý a ještě jsem přešla z bepantenu na Rybilku a po tej hnedle po prvním namazání se mu prdelka u pytlajs pěkně zatáhl a teď je zahojenej ....ťuk ťuk .....mažeme rybilkou a jedeme stále v papírovejch pemperskách jelikoš jsem posera a nějak se na ty obyč hadráky stále necejtím ........hlavně vidím kolik se jich vytahá i když do nich nekadíme a to žehlení uffffff docela dřina 😒 jsem pohodlná ZATÍM i kvůli svému exému máchání mě uplně děsí ......ale nehážu flintu do žita určitě to vozkouším 😉

jitousek
21. únor 2009

a co Káčííííííí nerodííííííííííí už 😎 😵 😅 😉 ????????

jitousek
21. únor 2009

PRO HOLKY CO JSOU NA NESCHOPENCE ................... chtěla jsem se podělit o informaci nejni teda mnou ověřená ale manža přišel z práce s tím že jeho kolega čeká rodinu a jeho žena je na neschopence v těhu a prej si nechala uzavřít u České Pojišťovny nějakou pojistku v případě nemoci prej snad platí 100vku měsíčně a když je člověk dýl jak 3 měsíce na neschopence tak mu pojišť vyplácí až 5000litrů měsíčně .......tak by to stálo zato TO ověřit holky co jste na neschopence brát k nemocenský ještě nějakej peníz nejni zas tak od věci ........škoda že jsem to nevěděla dřív ono už to prej snad je od léta 😎

jitousek
21. únor 2009

ona snad je to jako pojistka v případě nemoci a vztahuje se to hlavně i na ty pobyty v nemocnici prostě Prověřte to já teď na to nemám čas ale každopádně za optání nic nedáte Žiraf ..Chris a ostatní co jste nebo budete na neschnopence v těhu 😉

janda79
21. únor 2009

ahoj, nedočítala jsem, jen koukám na příspěvek od Jitouška. já jsem si nechala udělat pojistku, měla jsem ji už pár měsíců, když jsem na konci těhu musela do nemocnice. byla jsem ráda, že mi zaplatí 14 dní v nemocnici a ejhle, platí to až po 8 měsících od založení pojistky a to mi vyšlo skoro přesně na dobu, kdy jsem se vrátila domů s Verunkou, takže jsem dostala kulový, jsou to šmejdi! 😒

lucianas
autor
21. únor 2009

Jitu, Jandi, děkujeme za informaci. Taky jsem o tom něco zaslechla, ale říkala jsem si, že to snad ani nemá cenu. Ale nevím, pořád o tom přemýšlím a možná do toho nakonec půjdu.

kacena00
21. únor 2009

hoj holky, omlouvám svou téměř stálou nepřítomnost - když někde nejezdím - tendle tejden byl teda votřes, už nás musím nechat trochu víc v klidu, tak spím..já si připadám tak ničemná, ale nemůžu si pomoct, ráno vylezu, nasnídám, uvařím, najím, lehnu a dvě hodiny nejsem schopná fungovat, to je teda vostuda!

s tou pojišťovnou je to teda jandi smutný, to ste se prohnuly a přitom ta pojišťovna mohla dát aspoň něco, achjo...

lucianas
autor
21. únor 2009

Kači, to je v pohodě, chápeme to a máš na to nárok. Už se ti to rychle blíží koukám, že?