Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tevina
2. črc 2009

nebo myslíš jak se jako vyrábý?

tevina
2. črc 2009

vyrábí 😀

tevina
2. črc 2009

přidala jsem ještě nějaký fotky 🙂

tevina
2. črc 2009

tak tady už to zas bouří,ve stínu je 30 😖

zirafik
2. črc 2009

kuk, tak jsem tu zas z prochajdy a obídku 🙂 . dítě přebalený, nakojený 🙂 , ale zas nanovo posraný 😒 ... a jak půjdu přebalit bude to signál k dalšímu jídlu 😖

Týnko ahojky 😵 , to je faj, že ses zastavila na kus řeči 🙂 . do práglu to taky nnemám daleko... 😉

Markét, story o frigi a nefrigi 😀 😀 ... a ten závěr 😲 😲 😀

zirafik
2. črc 2009

tady je taky hrozně venku 😝 ,,, tevi, jdu na fotečky 😵

zirafik
2. črc 2009

Tevi, já hledala malý klučíky a ono jsou to takto velký chlapáci, rošťáci 😕 😕 týjovka

kacena00
2. črc 2009

jo, jak se to vyrábí, víš ten had, páč toho hada já si v masně koupit nemůžu, je v tom mouka tak mě to sejří...co si pamatuju, tak vinná klobása to byla pochoutka kurnik, taky do všeho musej nasrat mouku 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

a dost 😠

kacena00
2. črc 2009

ježiš prozměnu bude chcáti...jdu sebrat prádlo, todle mě zničí, zdivo už nám opět plesniví..to je fajne, že v tom ten kluk musí spát 😖

kacena00
2. črc 2009

tak to bysme měli, se tu vykecávám a už začlo pršet, provazce vody tlustý jak prsty ...tak to se mi to teď látkuje 😠 😠 😠 😠 něco sem zachránila, čtvercovky ovšem budu muset znova vyždímat a to už to bylo skoro suchý,už mě to fakt štve

kremrolka01
2. črc 2009

tak nám se to tu nějak záhadně vyhýbá, ani včera nepršelo ale bouřka je slyšet
za to dusno je tu nechutný, ve stínu 32 stupňů nám to tu ukazuje, ani s Kubou nejdu ven

kacena00
2. črc 2009

sezejtra přijedem s cyrdou přihřát 🙂 🙂 tak na tu 11 či 10, přijdeš podle toho, jak se ti zas Kuba posejří 😀 😀 😀 😀

kremrolka01
2. črc 2009

tak dáme půl jedenáctou +/- zase ve človíčkově? tam bude asi příjemnějc než venku 🙂

kremrolka01
2. črc 2009

no já tu hledám tu invaginaci střev jak tu psala valentynka, mě to úplně vyplašilo
http://www.babyweb.cz/Clanky/a2080-Pylorostenos...
ale to náš případ snad nebude, Kuba teda sere o stošest

kacena00
2. črc 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu... vemeno vemenovitý zapomnětlivý 😅 😅 😅 😅 😅 😅 😅, tak konečně tu to je

😀 až na tu obsluhu bude asi fakt příjemnějc tam 😀

to bys poznala Péťo, to by nebyl ve svý kůži, to dost asi i bolí, neprděl by a tak..

pismenko
2. črc 2009

a nezapomeňte, že brzo na ten jih přijedu, jo??Už jsem to psala, tak vymýšlejte program 😀 😀

kacena00
2. črc 2009

no tak fajn, ale nejprve exkurze u nás po kozí farmě neee? 🙂 máme dvě nový kozlíčata - ale půjdou do klobás, takže je neňufňám 😨 🤐

mám hlad tak zatim bic

pismenko
2. črc 2009

JJ, jedem určo přes Obrataň, Kámen a nevím co to tam všechno je, tak to nejdem 🙂 🙂

zirafik
2. črc 2009

holky, znáte tyto stránky s radarem ? Týjooo... všude bouřky... 🙄 🙄

http://www.chmi.cz/meteo/rad/updated_show.php?d...

kremrolka01
2. črc 2009

no tak teď to dorazilo k nám

valentynka
2. črc 2009

týý voe, já taky čumím k tevi do alba a nestačím zírat jak je Adámek už tak velikej kluk 😅

kremrolka01
2. črc 2009

jako ale to je hustý 😕 😕 😕 normálně není vidět jak prší a vichr jako kráva
bejt venku s kočárem tak nás to asi odnese 😕 😕 😕

pismenko
2. črc 2009

a mě se zdá, že má dora dole takový bílý tečinky pod dásní 😵 😵 😵 😵

pismenko
2. črc 2009

Kremrol, snad to brzo přejde 😕 😕

christla
2. črc 2009

Tak jsme tu. Byly jsme se s Kájou projít. Teda asi 20 mint a pak jsme zalezly na dvůr do stínu a i tak tam bylo vedro. Teď se najedla a...... musím se pochlubit 😵 ..... vykakala se!!!! Má to ale takovou kašovitou konzistenci a nazelenalé.... Omlouvám se za ten popis..... 😅

Jo a ještě něco! Příští týden bych s ekonečně mohla dočkat mateřské za duben a květen!!!!! To je, co?!

christla
2. črc 2009

Tevi, teda ty už máš pořádný chlapáky!!Jsou oba moc hezcí!!!

pismenko
2. črc 2009

Cjris,hlavně že kadí, to je dobře.... 😉

valentynka
2. črc 2009

kremrolko,jdu si to přečíst.

ten chlapeček neměl žádný příznaky,takže ona tomu předejít nemohla, až ten den,když blinkal a ta krev, to je hrozný ☹
si to nedokážu představit,že by měl jít filípek na operaci.

u nás už taky deštivo,ale jen lehce

valentynka
2. črc 2009

markét, tak to už jsou náznaky zoubečků 🙂
filíepk to měl taky

chris , blahopřeju ke kakání 🙂

filípek taky kakal, opět v lehátku a opět mu to proteklo do overalu 😠 dnes již druhý overal takový fajnový 😅

zirafik
2. črc 2009

Chris, tak supr zprávičky... kakání a mateřská 😵 😵

Jinak my dnes kakali taky do zelena (asi že v noci bez koja)...,. včera krásný míchaná vajíčka 😝 😅 , ale to jsme furt jedli...dneska mamče dává aspoň dvě hodinky pauzu 😵

Jináč si myslím, že včera malá měla žížu z toho vedra, navíc byla asi dost nabalená 😖 ... teď si tu spokojeně chrupká v bodýčku a ponožtičkách přikrytá lehkou dekou 😵 ... poloha na bříšku, s polštářem pod hlavou a bříškem... poradila tchýňa, musím jí dát za pravdu, její tak dobře 😵