Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
23. črc 2009

Ta tvoje doktorka Chris je pěkná trubka 😠 😠 😠 se jí to kecá, že je to mormální...ano je, ale pokud dítě u toho netrpí, tak ať si třeba nekadí 10 dní, ale pokud malá trpí a ty jako mamka to poznáš, tak asi to dobré není, ne? je jasné, že ti ty švestky neposvětí, protože se tím chrání, ale já bych to taky prubla, hůř snad být nemůže.je to čistě přírodní a malá má proboha skoro tři měsíce, tak vo co go 😕 😕 😕 😕 😕

ten Nutroš bych taky vyměnila a možní i pediatra 😝 😝 😝 😝

lucianas
autor
23. črc 2009

Ahoj,

Markét, to pohlaví neví vůbec nikdo, ani já. Ale nechci to tam uvádět z důvodu, že se říká, že to maminka vycítí, co čeká. Jsem asi nějaká divná, ale ten pocit já nemám. Já jen dám později tip, který je shodný s tím, co vyšlo paní s prstýnkem. Ale nechci, aby to nějak ovlivňovalo tipující. Ale za nějaký ten měsíc tam doplním už i svoji kolonku. 😉

Já byla večer na "babinci", seděly jsme u jedné maminky na dvoře a relaxovaly a kecaly o všem možném. Sešlo se nás tam šest a byla to příjemná změna.

Endy, ten plastový bryndák je super. Neteř ho měla taky, a využil se hodně. Určitě si ho pořídím. ... krásné věcičky, zvlášť ty manžestráčky se mi líbí. A za dobré ceny se ti to podařilo!!!

Zajdli, tak to je super, že nakonec ti ji dnes pohlídají. V tom vedru by se jí asi opravdu nelíbilo. ... jinak koukám, že tě čeká poradna, ale už budeš asi zpět, než dočtu do konce.

Žirafík, ale aspoň jste pokoupili a malá má zase nějaké potřebné věcičky!!!

pismenko
23. črc 2009

Luci aha 🙂

lucianas
autor
23. črc 2009

Chris, tak snad to zabere a malé už bude po tom líp a podaří se jí i vykakat.

Tevi, pěkná. Já mám domluvenou kolíbku od švagra, tak kupovat nemusím.

Zajdli, tak na jednu hodinu ti držím palečky. I když v tom vedru opravdu nezávidím, někde trajdat po doktorech.

Jitu, to jsou dobré stránky. Sestra má ten pas, občas to využívají. Zvlášť na vstupné do zoo a do různých objektů, na výstavy a tak. Jsou s tím spokojeni.

lucianas
autor
23. črc 2009

Zajdli, a kdy jsi si balila tašku? Až teď někdy, nebo už jí máš déle zabalenou? ... to je pravda, v tom pařáku není o co stát, aby člověk rodil. Třeba si to Linda tak naplánuje a narodí se za normálních teplot. 😅

Tevi, tak to je super. Není nad to, se opravdu ptát po okolí. Člověk nikdy neví, kdy kdo co prodává.

Chris, nevím, ale já bych i přes radu paní doktorky (neměnit jídlo), to zkusila za jinou značku. Za to nic nedáš. A můžeš jí tím jen pomoci.

Val, těšíme se na fotečky ohrádky. Tak přeci jen jsi se konečně dočkala. Aspoň, že tak.

Já si teda zatím nemohu stěžovat na internetové obchody - zatím jen dobré zkušenosti ťuk ťuk ťuk. V neděli jsem si něco přes net objednala, a dnes už mi to pošťačka donesla. A tak to mám se vším. Hned mi vše dorazí a v pořádku. Doufám, že nenarazím a že nebudu mít problémy v budoucnu.

Tevi, to je síla. Docela to musí být hrozné, pro ty rodiče. Nechápu, jak se tam dostal. To ho nikdo nehlídal? Ach jo, chudák chlapeček. Co k tomu dodat.

Žirafík, tak to je taky moc smutný. Ale jde vidět, že rodiče to hlídání opravdu kolikrát zanedbají. Prostě to chce být v pohotovosti a koukat a hlídat, co dítě dělá, kam jde, s čím si hraje. Je to náročný, ale s tím do toho přece jdou, ne?

Val, tak to jste měli opravdu na knop. Stihli jste to kožní???

lucianas
autor
23. črc 2009

Huráá, dočteno. Jsem měla teda co dělat. 😀

christla
23. črc 2009

Holky, tak Kája se mi vykakala.

Luci, ono to není jen tak změnit jídlo. Doktorka mě upozorňvala, že se s tím musí opatrně. Protože to tělíčko si na to musí dlouze zvykat!

christla
23. črc 2009

Luci, nová fotečka bříška. 😵 Já to vidím jasně na chlapečka!!!

christla
23. črc 2009

Dala jsem do alba nové fotečky Káji. 😉

tevina
23. črc 2009

Luci ahoj 😵 hezkej pupík a máš krásný plavky 😉

holky my už máme v bytě 28,5 😒

zirafik
23. črc 2009

Chris, Kája je pěkňounká 😵, vypadá moc spokojeně 😵 a krásně pase koníky 😵

Holky, nemáte nějaký tip na nějaku slabší deku či přikrývku do kočárku a autosedačky ... já mám jednu slabou a tahám ji všude a když jí peru tak jinou nemáme 😒 .. koukala jsem na netu a jsou pěkně drahý 😠

tevina
23. črc 2009

Žiraf já koupila v baumaxu dětskou dečku,slabou asi za 60,-

kacena00
23. črc 2009

ahoj holky, tak si představte, já nejen že asi vykrvácím, ale moje tělo na mě seslalo ještě nočně ranní blití..

Michal bohužel zrovna dnes měl ježdění a důležitý schůzky, měl bejt v práci na 8, ale jel mi nejprve do lékárny a do krámu koupit kolu a actimel a tak se tam dostal tak na 9...

no nicméně už je mi líp, zvládla sem trochu tekutin, spánek, trochu tekutin, dva piškoty, spánek, ale ráno sem myslela že enbudu schopná se o toho raráška postarat..teď mám v sobě i trochu rejže a zatim to vypadá v pohodě

nicméně asi si ymslím, že to bylo šunkou, co sem měla k svačině a dorazil mě večerní meloun, takže na ten se celý léto nebudu moct ani podivat 😝 😝 😝

tevina
23. črc 2009

je velká 120x90 cm a mají různý barvy a na každý je jiný zvířátko

lucianas
autor
23. črc 2009

Chris, to je super, že se to podařilo!!! Tak snad jí bude líp. ... jinak tu změnu jídla jsem samozřejmě měla na mysli postupně. Naráz by to mohlo udělat víc škody, než užitku.

lucianas
autor
23. črc 2009

Chris, teda, ty jsi rychlík, jak jsi zjistila novou fotečku bříška. A to jsem přemýšlela, jestli vůbec jí na koníka dávat. Ale sestra mě uháněla, a tak jsem si říkala, že když už to foto jednou je, že ho přihodím. tip přidán do tabulky. ... Karolínce to moc sluší. Určitě musí být teď spokojená, když se jí to konečně podařilo.

Tevi, díky za pochvalu. A ty plavky, ty už mám doma pěkně dlouho (řekla bych, že do těch 6-8 let jim moc chybět nebude, jestli to není dýl). Jen jsem chtěla zkusit, jestli se do nich vlezu, a tak jsem rovnou udělala i foto. ... docela dobrý pařák v bytě. Ani nevím, kolik tu máme my, ale tipuju tak kolem pětadvacítky.

Žirafík, tip nemám, ale v tom Baumaxu by to mohlo být dobré. Tak zkus mrknout.

Kači, tak to není co závidět. lA nesnědla jsi něco? .... hlavně ale, že je ti už trošku líp. Snad to bylo jen chvilkový a už to bude dobré.

tevina
23. črc 2009

Baru tak hlavně že už je líp,taky to znám.A pak se starat ještě o dítko ☹

tevina
23. črc 2009

žiraf dala jsem jí do alba,tak kdyžtak koukni 😉

zirafik
23. črc 2009

jůůů, Tevi ta je pěkná a praktická 😵 .... tak to by mne nenapadlo jí hledat v baumaxu 😕 😕 ... a za 60 kaček to se dneska nevidí 😕 ... jak je něco pro prďousky tak je to drahý až hrůza

Baru, tak snad už bude líp... hlavně hodně tekutin, obvzlášť v tomto období 😝

lucianas
autor
23. črc 2009

Tevi, ta je opravdu super, a za tu cenu.

pismenko
23. črc 2009

ty vado, my byly fvilku venku, ale to se nedá 😝 😝 😝 😝 😝 😝

lucianas
autor
23. črc 2009

to teda ne, já mám co dělat doma, a to tu máme 26,5 stupně (venku přes 34). 😝 fakt je to na padnutí

pismenko
23. črc 2009

🙂

zuzanka26
23. črc 2009

ahoj, my byli na plavču a katastrofa. Spala mi předtím jen 15 min!!! po chvíli začala být protivná a když jsem jí odložila na podložku, vřískala jak tur. fakt nevim jestli tam budu chodit.
Ano, všechny miminka jsou spokojená a vesele plácají do vody, moje se mě drží jak klíště a když na ní cáknu, je zle. ach jo. 😝

zuzanka26
23. črc 2009

Kájo, krásný miminko!!! a gratuluju ke kakání 😉

zuzanka26
23. črc 2009

Luci tak ty takhle všechny napínáš!!!! 😉

pismenko
23. črc 2009

Zuzi nevzdávej to, to se poddá.Však jste byly teprve po druhé ne?To chce čas 😉 😉

pismenko
23. črc 2009

Za chvilku taky prošmejdím albíčka.Díte je v pelechu, jdu nakrmit psy a sebe(všímáte si toho pořadníku jo?? 🙄 )

lucianas
autor
23. črc 2009

Zuzi, z toho si nic nedělej, ona si určitě zvykne, uvidíš. .... jinak jj, napínám opravdu všechny s tím pohlavím. 😀

Markét, to je teda pořadí. Ale myslím, že u nás to bude stejně, jak bude i to mimi tady s náma. To bude vypadat takto nějak - dítě, pes, manžel, já. Tak to taky jde, ne?

zuzanka26
23. črc 2009

Luci hlavně je vtipný ten manžel na třetím místě 😀

No plavat jsme byli potřetí. Poprvé dobrý, podruhé horší a dnes děs běs. tak nevím 😨 ALe třeba není voda její živel 😉