Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
25. srp 2009

Ježiš Val! 😕
To ti fakt nezávidím, já už mám taky obě osmičky pryč, ale napůl operativně. S těma zubala je fakt kříž. Já se taky chystám k zubákovi, tak jsem na to zvědavá.
Filípkovi přeju, ať je statečný po očkování!

valentynka
25. srp 2009

tak já měla mrchu zatím jednu a 4dny trvala ☹

Královno, vítej zpátky🙂
doufám,že tu uděláš pořádek! nějak se to tu courá sem a tam

chris, tak to musle být pořádný šok! to byhc se taky klepala.
zkus ten monitor dát více do prostřed postýlky,at to snímá co nejvíc

christla
25. srp 2009

Val, já v neděli měnila malé prostěradlo v postýlce, tak je možný, že jsem s tím trochu hnula a už to nepokrejvá tu plochu co dřív. Doteď jsem s tím žádné problémy neměla, ale teda řeknu ti, zážitek fakt hnusnej!!!!

zajdla
25. srp 2009

Val teda taky si užíváš s těma zubama jak já.Mě čeká ještě oprava 7 a pak už by to mělo být ok.Tak uvidíme.

Chris já koupila takovou tu tenkou matraci co je jen z molitanu a dala ten monitor pod to.A fungovalo to.Malá ho měla do roku. 😉

zajdla
25. srp 2009

Markét ahojky zpátky. 😉

zajdla
25. srp 2009

Holky máte některá zkušenosti s těma probiotickýma kapičkama?Přemýšlím,že bych pro ně zajela na Slovensko.Přeci je to jen za humny.

christla
25. srp 2009

Zajdli, jestli ti můžu poradit, nám ty kapičky moc nepomohly.... Trápí vás prdíky????

christla
25. srp 2009

http://www.raj-plinek.cz/?p=productsMore&iProdu...

Tady máš odkaz, abys nemusela nikam jezdit, jsou o polovinu levnější než v lékárně.....

christla
25. srp 2009

Holky, mě připadá, že ta naše holka je strašná buchta. Na květnovkách čtu, jak se tam holkám dítka už přetáčejí a já nevím co všechno ještě a ta naše buchta se nepřetočí..... ☹

christla
25. srp 2009

.... taky čemu se divit, když je tlustá......

zajdla
25. srp 2009

JJ Chris trápí nás prďoši a docela dost. ☹ Díky za odkaz. 😉

zajdla
25. srp 2009

Chris každá dítko je jinší.některé se otáčí dřív některé později.Uvidíš,že to malá brzo dožene. 😉

zajdla
25. srp 2009

Malá vypila 20 ml čajíku.Tak jsem ráda,třeba ji taky pomůže na to bříško.Je tam anýz a fenykl.

zajdla
25. srp 2009

Tak v košíku se chruní,tak jdu rachle něco udělat.Než bude zase brečet. 😠 ☹

zirafik
25. srp 2009

jééééééééé kočky tady to jede 😵 😵

u nás včera po hexe reakcička 😝 ... odpo ještě ok, byli jsme s kočárem, ale od 5 odpo to začala.... kojo, řev, kojo řev... ☹ . No tak jsme na nás velmi brzy - v 7,30 vykoupali a šlo se chrnět... světe div se, chrnělo se do 5 pak kojo pak do 8,30 😵 😵

Val, ty teda zkusiš 😖 .. já už naštěstí nemám osmičku ani jednu, ale začaly mi padat vlasy 😒 . Byla jsem ve čtvrtek na barvě a od té doby 🙄

christla
25. srp 2009

Pavlí, takže Týnka měla reakci.... Chudák ☹

Co se týče vlasů, padají mi od porodu a žádné zlepšení nevidím, prý na to nepomlžou ani vitamíny, prostě to musí odeznít samo. Já si chci zajít ke kadeřnici, ale jen na stříhání, barvy se bojím, aby mi právě vlasy nezačaly padat ještě víc. 😒

lucianas
autor
25. srp 2009

Ahoj,

Zajdli, díky. Si taky říkám, že je docela relativně malé, to moje bříško. Ale pořád nevěřím tomu, jak se tam může uschovat malý mimi. Takový neskutečný až.

Markét, díky. Myslíš, že jsi se spletla? Mám si opravit tabulku? ... no, jsem vážně zvědavá, jak to vyjde, ty tipy. Už aby to bylo. Ještě chvíli a doplním i svůj tip.

Val, tak aspoň tě ta osmička nebude trápit v budoucnu. Ona by později stejnak potřebovala vytrhnout.

zirafik
25. srp 2009

jj Chris, měla i zvýšenou teplotu, po odečtení 37,2 ☹ ... dneska už snad ok ... Koukám, že sis užila v noci šok, díky monitoru 😕 .. my ho nemáme, tak snad to bez něj zvládnem do toho půlročku.
Jinak přetáčení neřeš... my jsme taky buřtíci (včera naváženo 7,O5kg
😕 ) a taky se nepřetočíme 🙄 , ani braní hraček jí moc nejde 😅
Já šla blbka na barvu, neb jsme byli na svatbě a já to měla fakt hrozný
😝 , no a to jsem neměla asi dělat 😒 . Jo a dávali jsme jako svatební dar fíkus (jmenují se fíkovi), obložený stovkama a mělo to obrovský úspěch 😵 , bylo to i nádherně zabalený, dělala mi to známá květinářka.

zirafik
25. srp 2009

ahojíik Luci, bříško máš nádherné 😵 akorád 😵

christla
25. srp 2009

Chudinka malá, jsem zvědavá na nás po očkování....
Týnka váží 7,05 kg, jo??? 😕 😕 Tak to nám za chvíli budete konkurovat. My měli na té tříměsíční 7580 g...... Mě prostě Kája připadá taková líná..... Akorát když jí dám na bříško, tak si strká pod sebe kolínka a chvílemi to vypadá, jako by se jí chtělo lézt. 😀 Ale vzhledem k její aktivitě si na něco takového ještě počkáme.

To jste měli fakt originální svatební dar!!! 😵

christla
25. srp 2009

Jinak to naše dítě opět nejdelo. Mě už z ní asi fakt trefí. Já mám poslední dobou co dělat, abych do ní to mlíko dostala! 😖

lucianas
autor
25. srp 2009

Chris, a právě proto o monitoru dechu neuvažuji. Kolegyně z práce ho měla a říkala, že je blbý, že když se mimi dostane mimo něj, tak že se spustí. A že se jim spouštěl často. Tak jsem si říkala, že raději budu chodit častěji koukat do té postýlky. Stejnak ji mám hned vedle sebe. By se ve mě krve nedořezal, jak bych byla asi v šoku, když by se to spustilo.

Jinak jak píše Zajdla, každé dítko je jiné, určitě se brzy taky začne přetáčet, a kdo ví, třeba začne brzy s nějakýma jinýma dovednostma.

zirafik
25. srp 2009

jé zajdi, Tobě pije čajík, tak to závidím ... já jí ho dala v těch vedrech 2x a šklebila se 😖 , no a na dudlík to samé 🙄 🙄

christla
25. srp 2009

Pavlí, ale tvoje malá je plně kojená, takiže de facto jiné tekutiny nepotřebuje, takže to neber tak tragicky. 😉 No a dudlík.... Možná buď ráda, aspoň na něm nebude závislá. 😉

Luci, já ten monitor chtěla. Mám ho půjčený. Ono je to dobrá věc ze začátku, když to mimi jen leží a nehýbe se, ale jakmile se začne v té postýlce stěhovat, tak je to síla.

lucianas
autor
25. srp 2009

Žirafík, díky za pochvalu. 🙂

Chris, přesně tak. Jak se mimi vrtí, tak pak aby člověk s tím monitorem to dítě pronásledoval, že? 😀

zuzanka26
25. srp 2009

Ahoj holky,

no vy jedete. !!!! 🙂

Chris vůbec se netrap tím, že se neotáčí tvoje maličká, mě se Sárinka otočila až skoro v půl roce!!! to má fakt každý jinak, tak na to nemysli.

S tím monitorem je to blbý, že to dělá takový věci, my jsme ho měli, ale ani jsem ho nikdy nezapla, a pak jsem ho hned prodala.

zirafik
25. srp 2009

Chris, já vím, že jí kojo stačí, nicméně ne vždy je vhodná chvíle na vytažení kozy 😝 , tak jsem jí chtěla uchlácholit čajíkem 🙄. Dudáček je dobrý na uklidnění, ale jí spíš nasere 😅

Zuzi, tak hlavně, že se povedlo ho prodat 😉 . A co na druhý to byste ho nevyužili 😅 ?? Plánujete, plánujete??

zuzanka26
25. srp 2009

ziraf někdy asi jo, ale chtěla bych tak 3 roky odstup, když to vidím, jak ty děti žárlí, pak už je to lepší a začne o něj pečovat, no ale mám taky strach aby to šlo....

christla
25. srp 2009

No já ten monitor zase pak vrátím a jestli třeba někdy bude druhý, tak si ho kdyžtak koupím nebo zase od někoho půjčím.

Tak my byly venku, tak Kája chvíli spala a teď mi tu už zase řve jak na lesy. 🙄 To musejí mít sousedi radost....

christla
25. srp 2009

Pavlí, já naštěstí problém s čajíkem neměla malá když má žízeň, tak se napije. No ale někdy se taky šklebí. 😉