Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kamcule
4. bře 2009

tanu ty ho prodáváš tak brzy nebo máš dva?

kamcule
4. bře 2009

jinak my autíčko sháníme taky, jen tak lážo plážo, zatím nic nespěchá ale to přijde.
Favoritu na koupi je docela dost, nějak pořád přidáváme a ne redukujem ale teď je horkým favoritem Volvo jeepík, je nádhernej a bezpečnej, hlavně!!! 🙂

tanuki
4. bře 2009

tak brzo..používali jsme ho 2,5měs a už ho vůbec nezapínáme..

kamcule
4. bře 2009

aha, já jen že to nejvyšší procento je od 3m do 1roku. Tak jen mě to překvapilo 😕

tanuki
4. bře 2009

Veru je krásně zralá. Já slyšela 2-4m 😕 U nás to bylo pro sichr, protože já jsem jako minimimi přestávala dýchat.. Jinak se držíme všech pravidel pro boj s Náhlým úmrtím (teda krom společného spaní v posteli, které občas praktikujeme, ale už mám vyzkoušené, že jí opravdu nezalehávám, naopak u tatnka moc v bezpečí není 😀
Ty ho stále ještě používáš? Já za něj byla nejvíc vděčná, když byla Veru v košíku, protože sjem na ní neviděla..

kamcule
4. bře 2009

ještě jo, jsem mnohem klidnější. My jsme v porodce dostali letáky právě na tyhle měsíce a tak jsem ještě prolejzala net a taky to tam bylo. A po tom co ségře třikrát hlásil během 4m se ho ani zbavit nechci, bojim bojim radši nechám 😀

tanuki
4. bře 2009

No u nás byl zlomový pobyt na chatě, kam jsem ho zapomněla vzít..a zvykli jsme si na to, že není 😉

zajdla
4. bře 2009

Holky nevíte,kam se dá poslat monitor dechu na opravu?Máme tam ukroucený drátek,tak bych to chtěla dát na opravu než se narodí mimi.Já ten monitor používala skoro až do roku.

kamcule
4. bře 2009

já myslim že tak je to nejlepší, aby každý cítil co jim zrovna vyhovuje a pak je to o.k. 😉

zajdla nevim přesně ale snad výrobce uvádí možný místa servisu 😒 a taky by to třeba zvládl nějaký elektrikář - když jde o drátek 😀 😝

zajdla
4. bře 2009

Na to ale musí být nějaké spešl kleštičky a prý se musí vědět,kam která barva má jít.Už se mi na to jedem díval.Ach jo.

zajdla
4. bře 2009

Já už nemám od toho papíry.Teď jsem napsala na výrobce,tak uvidím,co mi písne.

tanuki
4. bře 2009

nám se zas podělala duše u kočárku, se obávám, že bdue hrozný problém to sehnat ☹

katalines
4. bře 2009

Ahooj holky, nakukuju jestli Barča nedala fotečky a taky jak se Vám všem daří?

katalines
4. bře 2009

jééé tanu, ti musím něco říct 😅

jsem nedávno asi před čtrnácti dny jela v buse možná! s tvým manžou - ale teda vůbec si nejsem jistá, jestli to byl on 😅 ale podle fotky asi jo - jsem si tak říkala, mám se ho zeptat, jestli má doma malou Verunku a ... a za nic na světě jsem si nemohla spomenout na tvé jméno, jsem pořád v hlavě mela jen, že si Tanuki 😀 😀 no pak jsem to vzdala, jsem si říkala, aby si nemyslel, že jsem zblázen, ještě se spícím dítětem v náručí 😀 😀 😀

zajdla
4. bře 2009

Tanu duše jako ten vnitřek?Opiš si rozměry a já to kupovala v czklo potřebách.Máme kočárek Jané a sehnala jsem to.

katalines
4. bře 2009

zajdi, páááááni 17tt 😅 toto letí

zajdla
4. bře 2009

😵 😵 😵 😀 😀

katalines
4. bře 2009

zajdi, a jak je? už tipujete pohlaví? 😀

zajdla
4. bře 2009

JJ díky,už je dobře.KOnečně.J8 doufám,že to bude holčička.Manža asi doufá v kluka.Ale je nám to jedno.Hlavně ať je mimi v pořádku.Teď mojí kamošce vyšly špatně TT.Tak mám strach,jak to dopadne mě.Ach jo.

katalines
4. bře 2009

zajdi, vůbec se tím nestresuj, určitě bude všechno v pořádku a miminko bude zdravé , nesmíš si něco takového připouštět 😉

zajdla
4. bře 2009

J8 vím,ale člověk tak nějak v podvědomí pořád na to musí myslet.Ale Nt dopadl dobře,tak snad dopadne i tady toto dobře.Už ať je to za náma.

katalines
4. bře 2009

zajdi já vím, člověk si prostě vždycky říká, ale co kdyby... neboj, bude to dobré a uteče to jako voda a za chvíli tady bude srpen 😉 😅

zajdla
4. bře 2009

JJ,teď se to táhne.Ale až se opteplí,tak už to poletí. 😀

zajdla
4. bře 2009

Tak jdu žehlit.Dobrou noc.

katalines
4. bře 2009

Dobrou noc 🙂

janda79
4. bře 2009

ahoj holky, jdu vás pozdravit. jsem doma sama s Verunkou, Míšenka s manželem jsou v Itálii na horách, je mi smutno, ale taky užívám Verunku. zítra jedeme asi s mamkou do Ikey, tak to se moc těším! chci koupit Míšence nějaké věci do nového pokojíku, možná pár kytek do koupelny a do ložnice.
mějte se krásně!!!

christla
5. bře 2009

Dobré ráno!
Tak nás posunu na první stranu. 😉
Pavlí, ty jsi včeradražila, tak mi to nedalo a taky jsem se na aukci mrkla a přihlásila jsem se hned do dvou aukcí. Uvidím, ¨zda budu úspěšná, i když abych pravd řekla, oblečení mám na malou už hromadu a řekla jsem si, že už nic kupovat nebudu, ale neodolala jsem. V sobotu se jedeme s manželem podívat do Letňan na veletrh For Kids. nejdete tam taky někdo? Tak jsem zvědavá. Potřebovala bych ještě koupit přebalovací podložku, vaničku a lehátko do vaničky. No a taky kdyby tam měli třeba za slušnou cenu ten slunečník ke kočárku, tak bych taky neváhala. 😉

nemo1985
5. bře 2009

Dobré ránko.
Tak koukám, že dnes tu jsem jako první 😀

NOc byla krásná, Luky papal ve 20 30h a pak ve 4 30h 🙂
Je to zlatíčko moje.

Jsem vstávala kolem 7h, před chvílí jsem pračku zapla a krásně
nám tu už od rána svítí sluníčko a +7stupnů 😉

Pak dám malého na balkon chrupkat 😀

Jinak holky už jsme si s manžou vyhlídli a zamluvili autíčko.

FORD Focus combi, r.v. 1999, benzín, najeto pouhých 90 000t km,
zelená barva, nově dělaná STK až do 1/2011.
výbava: Orig. rádio s CD, 4x airbag, klima, ABS, centrální zamykání, klimatizace, okna el. ovládaná

Má to i dost velký kufr, což my potřebujeme a cena jen : 80 000,-

V sobotu se jedeme na něho mrknout.

Foto zkusím dát do alba 😀 😀 😀

tevina
5. bře 2009

Ahoj holky,

Nemo autíčko vypadá pěkně podle popisu 🙂 Myslím že ho mají naši známí,je fakt pěkný.

Jinak my spali 19.00-3.20-6.30-to se vzbudil ale jíst nechtěl,papal až v 8 kašičku.
Holky ted jsme vyzkoušeli kaši z rossmanna,tu jejich značku Babydream a kaše v akci stála 29,- jinak stojí 34.- a ta naše sunarka co kupujeme 69,- a ma jí na týden,možná ani ne.Jo a ta Babydream mu moc chutná 🙂

pavis
5. bře 2009

Dobre rano,
dneska je trochu kidnejsi den, zadne navstevy, akorat jdeme odpoledne na plavani,tak se Anicka vyradi. 😀
Nemiku, uz sem radsi ani nepis jak Lukasek spinka, nebo sem prestanu chodit! Ja uz se ani nedivam na hodiny, je to proste kazdou chvili. Za tyden jedem na tu svatbu a po navratu nastoupi rezim! 🙂
Auto jste vybrali dobre, nasi maji Focuse kombika taky a je super! Nebyl s niz zadny problem, zadna porucha, ma opravdu prostorny kufr a dobre se s nim jezdi a i couva, me se s nim jezdi lip nez s tim nasim tady v Norsku. 🙂