Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
18. říj 2009

jo přesně jak píše val to bude nářes až se náš Míša postaví nic už ho nezastaví 😀 dneska mě vymotal půl roličky toaleťáku a seděl v něm a strašně se tomu chechtonil a byla jsem naštvaná že máme vybité baterky ve foťáku 😠 jelikoš to by bylo fotooos 😎

jitousek
18. říj 2009

včera tu byli naši a přivezli mě velikánskej belík kostiček od bráchovejch dětí dřevěné plastové no prostě paráda a ještě tam byla policejní sestava od Mega bloks jsou to takové veliké stavebnicové plastové kostky dvě policejní auta dva policejní panáčci a značky no uoplně jako dělané na teď a Míša je s toho unešenej máme Vánoce 😀 už asi nebudem nic kupovat 😉
no asi jen koupím tu vkládací kostku jelikoš ho fakt nechci zahrnovat hračkama oni pak nevěděj s čím by si dřív hráli a nic je nebaví 😒 jak jsem byla na cvíču tak to tam řešila jedna maminka s 1roční holčičkou že prostě u ničeho nevydrží vysype si velikou krabici s hračkama probere je a nezájem ☹ ...tak jí říkala ta cvičitelka aby jí půlku věcí zchovala a hračky obněňovala třeba po 14dnech že si ty děti více vyhrajou a jelikoš mají krátkodobou paměť cca těch 14dní mají vždy radost takže nové vánoce a narozeniny 😅 😵 😵 😵

kremrolka01
18. říj 2009

čau holky, díky za gratulky 🙂 teď jel Kuba se podívat s tátou za dědou, já jsem zůstala doma a mamča mě trochu dala do kupy, ostříhala
přejeme všechno nejlepší Lukáškovi a hlavně taky Verunce k dnečnímu velkýmu dni - prvním narozeninám!!! doufám, že si to pořádně užijou, ať je hlavně pořád takový sluníčko a nezlobí maminku a tatínka 😵

zajdla
18. říj 2009

Val my máme nam ontované zarážky na dveřím ve skříňkách.Je to taková pojistka,proti otevření.Malá si je sama neotevřela.Je to super.Máme to z Ikei.Teď už to Lucinka zvládá perfektně. 😀 😀 😀

Už jsme po obědě a za chvilku půjdeme pro Lucinku.Vezmu k našim i cukroví,co jsme dostali od tchýně.Děda a ségra jsou hrozní mlsouni,tak si dají do nosu.Děda hlavně ke kafíčku. 😀 😵 😵

zuzanka26
18. říj 2009

ahoj holky,

především Všechno nejlepší k narozeninám malé Verunce, hodně zdraví, dárečků, radosti, a štěstí do života!!!!!! 🙂

christla
18. říj 2009

Tak jsem zase tady.

Holky, díky za povzbudivá slova, snad se opravdu Kája trochu zlepší.....

Teď s ní šla ségra ven, tak jsem dala sprchu a užívám klidu. Za chvíli jedeme domů.... Se mi nějak nechce. 😀 Ale za týden sem zase pojedeme nejspíš zase na víkend.....

Verunce taky přejeme všechno nejlepší k prvnímu ročku!!!

pismenko
18. říj 2009

Ahoj holky 🙂

verunce vše nej k prvním narozeninkám 😲 😲 😲

Kubíčkovi k 9 měsíčkům 😲 😲 😲

Lukáškovi ke svátečku 😲 😲 😲

beruskaveruska
18. říj 2009

ahoj v neděli 🙂

Verunko vše jen to nejjjjjjjjj a krásnou oslavičku a hubánku ti posílám 🙂

beruskaveruska
18. říj 2009

holky já zese vegetím jen jsem uvařila a pověsila prádlo na sušák 😀

pismenko
18. říj 2009

beruš, jenom vegetuj, zasloužíš si to 😉 😉 😉 musíš opatrovat toho mimíska, ať se má u tebe dobře a hezky roste 🙂 🙂

endlessblue
18. říj 2009

Gratulace všem dnešním oslavencůůům!!!!!!!!!!! 😉 Verunko, Kubíčku, Lukášku 😲 😲 😲

Chris.. hlavně klíííííd!! Naše malá se otáčela na druhou stranu až v 6,5 měsících. Do té doby jen na bok!!! 😅
I teď máme skluz... ale už začala lézt po čtyřech.. takže pokroky dělá, ale svým tempem 😉

jitousek
18. říj 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

holkyy tak tohle je naše čapka už je upletená a paní si ji hodila do bazárku jako reklamu no není užasnááá už se těším až dorazí 😵 😵 😵 😵

jitousek
18. říj 2009

Verunce přeji krásné 1narozeniny hodně zdravíčka a pokroků v dalších měsících růstu 😎

endlessblue
18. říj 2009

Jituš...móoooc hezká čepička 😉

jitousek
18. říj 2009

já se těším až dorazí endy a jak bude Míšovi sedět 😵

zajdla
18. říj 2009

Holky poraďte.Jaká je normální telota u dětiček?Někde čtu ,že až do 37,5°C po odečtení v zadečku.Někde,že už je zvýšená.Tak nevím.Jsem z toho zmatená.malá má pořád tak 37,0-37,2.Tak nevím.Musím se zítra zeptat doktorky. ☹

valentynka
18. říj 2009

ahoj holky,

Jitoušku, Filípek má taky zálibu v tom vyrulovat celý papír na záchodě.
jakmile zbystří z pokoje,že jdu na záchod, všechno zahodí a už metelí, se ani v klidu nevy...

mooc pěkná čepička, paní je šikulka 🙂

Zajdi, já to taky chtěla v Ikee koupit,al emusí se to našroubovat néé? a to by tam pak byly díry, nebo jak to prosím tě máte vy ??

Verunce taky přejemk jejím 1. narozeninkám hoodně zdravíčka ... a posíláme velkooou pusku 😲

Zajdi, do 37,5 je teplota normál

až když je 38 tak teprve čípek, vše po odečtu.
těch 37,2 je nórmál

valentynka
18. říj 2009

tak jsme zase něco dražila 🙂

http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=4120120

mu to schovám pod stromeček, vzala jsem už 92, ale next to čílování má jiný, takže je to větší než 92, tak to aspon vydrží 🙂

zirafik
18. říj 2009

ahojík, tak jsme tu z posvícení ... sem teda přežratá 😝

Předně tedy VELKÁ GRATULAČKA Verunce, Lukáškovi, Kubíkovi 😵 😵 ... týjovka to je na koňovou pááááááááárty 😝

Jitu, promiň, já už pak na netu nebyla 😒 ... ale stačilo zadat pečící guláš a vyjelo by ti to.... myslim, že já ho dělala podle receptu na labužníku 😝

Zajdi u malých miminek je to o 37,5 normoš 😉

jíéééé, já tu čářu a malá se mi tu otočila a ručičku už z pod bříška sama vyndala 🙂

zajdla
18. říj 2009

Val jj máme to navrtané.Ale jsou tam malé šroubečky.Já mám pod dřezem čistící prostředky,tak jsem měla strach.Manža to navrtal.Já si už na to zvykla,že už to možná necháme pořád.I pro vnoučata. 😀 😀 😀 😀

zajdla
18. říj 2009

Val gratulace k dražbě. 😀 😉

zajdla
18. říj 2009

Holky díky.Někde píšou tak jinde tak.Člověk je zmaten.Já jsem si myslela,že to je do 37,5 normál.Ale už mám strach.Jak měla tu malou virozku. ☹

zajdla
18. říj 2009

Pavlí tak vidíš,jaká je malá šikulka. 😉 😀

zajdla
18. říj 2009

Měla bych žehlit,ale nechce se mi.Udělám to zítra dopoledne,jak přijdeme od doktorky.Jdeme do poradny.

kremrolka01
18. říj 2009

zajdi Kuba míval taky hodně dlouho kolem těch 37-37,2 po odečtu, říkala jsem to doktorovi že má furt zvýšenou teplotu a prý je to normální, tak se tím neznepokojuj
Jituš krásná čapka 😵 já taky musím nějakou teplejší pořídit, mám u nějaký pltený kulichy, ale kouše to a to mi malej na hlavě nesnese, nějakou flísovou podšitou nejlíp

zajdla
18. říj 2009

JJ holky díky moc. 😀

jitousek
18. říj 2009

tak já jsem právě dožehlila 😉 a už mě čeká další prádlo na zejtra 😒 no ale což nějak to zmáknem žehlící kolotoč mě faaakt neba ☹

tak krásnou klidnou noc jdu hajat zítra jdu na tu kontrolu zasena ušní tak že dopolko zabité odpoledne nebo večer se snad ukážu tak se tu mějte fanfárově 😀 😎 páá páá 😵 😵

jitousek
18. říj 2009

ehm 😕 teda spíše koníkově 😀 😵 😵 😵 😵

zajdla
19. říj 2009

Prvníííííííííííííííííííííííííííííííí 😀 😀 😀

zajdla
19. říj 2009

Mamča odvedla Lucinku do školky,tak jsem ráda.Protože v 10 jdeme do poradny a pořád bych malou oblíkala a vyslíkala. ☹