Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
26. říj 2009

Val, jen jestli to nebyla sleva na prošlou kaši 🤐 😅

Jojo, ten FB je poněkud divný, ale občas přínosný 😉

valentynka
26. říj 2009

Tanu, to opravdu nebyla.
vždy se dívám na datum spotřeby a je to do prosince!
prošlou bych nikdy nekoupila 😉

zajdla
26. říj 2009

Val já doufám,že se z toho dostanem.Doktorka si myslí,že to přinesla Lucinka ze školky.V pondělí jdou holky na výtěry.Budou obě přeléčené tím pamyconem.Tak snad to zabere. ☹

zajdla
26. říj 2009

Když tak se necháme vyšetřit všichni.I babičky a dědáci. ☹

zajdla
27. říj 2009

Prvníííííííííííííííí 😠 😠

zajdla
27. říj 2009

Ty naše holky se zbláznily.Ach jo.YBudíček dnes v 6.Obě vysmáté,vyspalé.A já oči zalepené,ještě bych klidně hodinku spala. ☹

beruskaveruska
27. říj 2009

no co to tady je??? 😀

beruskaveruska
27. říj 2009

holky vám se dneska nechce koníkovat bo co???? hele mě ten FB teda nebere jo psala jsem Val a ona nic 😀 , ale nevím jestli se to správně odeslalo nebo ne 😝

tanuki
27. říj 2009

zajdi, a kde ho má?? nechci to nějak snižovat, ale ono zas být nosičem zlatého stafylokoka v nosohltanu je celkem normální a zaškodí, až když je někde oslabení.. já ho třeba mám taky, ale podle citlivosti na antibiotika je to hrozný mrzák 😀 protože na něj stačí obyčejný penicilin 🙂 ony ty výtěry se vždy musí brát trochu s nadhledem..

Holky, Verunka dnes několikrát sama smrkala, no jsem na měkko 😵 😵 😵 už je to velká holka!

valentynka
27. říj 2009

ahoj holky

Beruško, já zrovn akojila a tak jsme nemohla psát 🙂

Tanu, to je teda Verunka šikulka 🙂

beruskaveruska
27. říj 2009

aha Val já, že jsi se mi tam objevila, ale odpověd žádná 😀

endlessblue
27. říj 2009

Dobrý ránko holky,
co se týče FB.. nějak si na to nemůžu zvyknout, i když je fakt, že by mi nevadilo někam se přestěhovat.
Ale ten FB mi přijde zbytečně komplikovanej. Myslím že jednodušší by bylo si založit a zamknout diskuzi třeba na seznamu... mít heslo a tam žvatlat!.. ale pokud se přestěhujeme na FB, tak samozřejmě přecházím s Váma 😀

Jinak Juli stále kašle. Ale nic na plicích ani průduškách nemá. Dokonce mě doktorka poslala i na plavčo, prý ať se Juli ty dutiny propláchnou 😅 . Léky nemáme brát žádné. Dělala jen výtěr z nosánku a krku, tak v pátek uvidím, jaké budou výsledky....

Jo a dneska jdeme v 10 do solné jeskyně 🙂 a já odpo na kosmetiku 😀 😀 😀 😀 jen kdybych stíhala alespoń doma vyluxovat 😕 je to tu jak na silnici 😖

Zatím páááček, letííím 😲 😲 😲

endlessblue
27. říj 2009

Joo.. a ještě jedno chlubení. Koupili jsme autíííčkoooo!!!!!!!!!!!

😀 😀 😀 😀

christla
27. říj 2009

Dobré ráno!
Tak teda holky nevím, ale mě se ten FB vůbec nelíbí, ale podřídím se. Souhlasím, že možná tady je to o něco bezpečnější než tam.....

Dneska jdeme ve 12 hodin do poradny, tak se chci s doktorkou pobavit o tom nepapání Káji, tak jsem zvědvá, co mi řekne..... Jsem z toho hodně smutná, fakt hodně!!!! A taky jí chci říct o tom, že teď hůř spí....
Pak vám příjdu podat zprávu, jak jsme dopadly, jo?
Teď jí zkusím dát najíst, pokud bude chtít a asi půjdeme ven.

zirafik
27. říj 2009

ahoja, tak my jdeme za chvíli taky ven.

Chris, určo napiš co a jak !!

Jinak já si myslím, že je to o zvyku na tom FB 😉 . Kdykoliv nám v práci dali nový program, tak jsme nadávali jako špačci 😀 a postupně jsme si zvykli a byli jsme rádi, že je spousta věcí jednoduších a propracovanějších 😉 . Plácám se v tom taky řádně, ale uvidíme za pár dní či týdnů ...

Tanu, gratulačka ke smrkáníčku 😵

Endy, taky bych šla do jeskyně... pak napiš jak jste se tam měly 😉 . Naše mládě taky pořád pofrkává 😒

christla
27. říj 2009

Tak ven jsme nešly, malá vytuhla u mě v posteli, tak jí nechám vyspat a pak razíme k té doktorce. JInak opět jedla jako vrabec.....

valentynka
27. říj 2009

chris, nebud smutná, určitě to bude dobré, doktorka něco poradí a Kája se zase rozbaští.

Endy, hezky is to užijte v jeskyni, u nás ji taky máme, už jsme o tom taky uvažovala, tak to možná prubnu brzy 🙂

valentynka
27. říj 2009

http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17749

dnes peču, už se těším 🙂

endlessblue
27. říj 2009

Val.. už jsem uložila.. mňam.. hned bych si dala 😝 😝 😝 😝 😝

Jeskyně byla super. Julinka to cele prochrupala.. tak žůůůžo. Byly jsme tam samy... tak báájo 🙂

Toto je kukla, co nám jedna teta koníkovka upletla. Už je na poště.... tak se těšíííím https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

rintintyna
27. říj 2009

čau kočky, tak jsem ráda, že přeci jenom jste i tady 😵 Val, ten recept vypadá ohromně, málem jsem zežrala monitor 😀 Tanu gratulace ke smrkání, bo toto byl pro mě jeden z klíčových problémů, dlouho jsem nechápala co se po mě chce. Dospěláci při předváděčce do kapesníku vždy jen jaksi funěli, tak jsem dlouho taky jen funěla. Stejně tak, když mi táta předváděl, jak mám vytlačit na nočníku bobek, tak jsem byla vždy v obličeji fialová, vystřídala jsem asi sto zarputilých grimas, ale výsledek žádný 😅

rintintyna
27. říj 2009

Kočky, jaké jste pořizovaly postýlky, od jakých výrobců a proč? Díky moč 😅

christla
27. říj 2009

Tak jsme tu. Kája se najedla a teď je v postýlce, tak jsem zvědavá, kdy usne. No dopadly jsme celkem dobře. Má 9450 g a 70 cm. Říkala jsem doktorce o tom jídle a ona říkala, že to zatím nijka řešit nebudeme, že ona má zásoby, jak rychle přibírala a teď přibrala 0,5 kg za 6 týdnů a je to napsrosto v normě, takže je to v pohodě, do jídla jí nemám nutit, prostě to, co si vezme. Takže se přestávám nervovat. Říkala ted,a že máme zůstat u mléka, které jí dávám teď, ale přemýšlím, že bychom se vrátily k Nutrilonu, na kterém začínala už v porodnici.... Koupila jsem jí novou kaši, co jí dělám večer před spaním, tak jsem zvědavá, jak jí bude šmakovat.

christla
27. říj 2009

No a máme 2.hexu za sebou. Doufám pevně, že zase budeme bez reakce. 😖

zirafik
27. říj 2009

týjovka 9,5kg 😕 😕 .. panečku... no my nemáme co říkat... my asi 8,3kg a 69cm

Týnuš, já název už ani nevím, ale zkusím jí vyhledat...

zirafik
27. říj 2009

Chris, nám 1.hexa propadla kvůi mým neštovicím,... takže musíme znovu na 3 dávky 😒

christla
27. říj 2009

Pavlí, to jsem nevěděla, že pokud máš 1.očkování a na druhé nemůžeš, že musíš znova od prvního.... 😕
Týnka je teda pěkný dlouhán, co? Když má skro stejnou délku jako my! 😀

endlessblue
27. říj 2009

Holky neblázněte. Julča je lednová a máme cca 8,5 - 9kg. Na roce by dítě mělo mít ideálně kolem těch 10kg.
Při vysoké váze je to zátěž na nedokonalý klouby a chrupavky mimísků!!!!!!!!!! 😉

rintintyna
27. říj 2009

Pavlí díky, no já kolem toho asi nebudu dělat velký štráchy a vezmeme nějakou použitou, ale asi je lepší, aby měla tu sundávácí bočnici a taky jsem slyšela chvály na kokosové matrace, hm? 😕

christla
27. říj 2009

Endy, mě to doktorka říkala, že v roce by měla mít těch 10 kg. No jo, ale to neovlivníš, když ti dítě rychle přibírá. Já jí krmila úplně normálně, klasické dávky odpovídající jejímu věku a ona takhle jela....

christla
27. říj 2009

Ahoj Rinty! my máme potýlku po mojí ségře a dělaá službu jako nová. Matraci máme kokos-pohanka-kokos