Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
25. lis 2009

jj tanu je myslim na chalupě do vánoc

lucianas
autor
25. lis 2009

Ahojky,
po hodně dlouhé době zdravím. Nějak na počítač není čas. Malý Dany je sice zlatíčko,ale přeci jen se snažím odpočívat, nebo naopak něco udělat, když je v klidu a nebo spinká.
Vypadá to, že vše dohání, ten měsíc, co se narodil dřív. Máme už krásnou váhu - před dvěma týdny jsme měli už 3,6 kg a 55 cm. Další poradna nás čeká příští týden. Stále plně kojíme, snad ještě nějakou tu dobu budeme. Přes den papáme zhruba co dvě hodinky, v noci mě nechá vyspat - nejdřív pět šest hodin, pak tři hodinky. Takže se to docela dá.
Já mám za sebou už i kontrolu na gyndě, vše v pořádku. Zítra si jdu pro recept, abych náhodou nebyla znovu těhulkou. Přeci jen to necháme nějakou dobu v klidu.
Jinak jsem si nějak pohla krkem, už mě to drží přes týden. Nemůžu pořádně ani přebalit Danyho, otočit hlavou, ani jinak ji naklonit, tak to musím nějak řešit. Jsem zvědavá, co mi řeknou a jak mi od té bolesti pomohou.

Narazila jsem tady na koníkovi na Kamčuli, jestli si pamatujete na ni. Už moc na MK nechodí, ale mám pozdravovat. Její dítko už má 15 měsíců. Letí to hrozně. Chodí do plávání, moc se jim to líbí.

Zuzi, Sárince přejeme i my všechno nejlepší k narozeninám, ať je zdravoučká a ať je i následující rok pro ni moc šťastný a spokojený.

kremrolka01
25. lis 2009

zdravím tě luci, daneček je krásnej 😵 hlavně že se máte dobře 🙂

já si jdu dát oběd, Kuba spinká, už teď vůbec nechce spát dopoledne, spí jen jednou denně po obědě 1-1,5
dneska měl poprvé červenou čočku s bramborem a se žloutkem, tak snad nebude bolení břicha, ale ta červená by snad tak nadýmat neměla

christla
25. lis 2009

Ahojky!

Zdravím tě, Luci. Zkoukla jsem fotečky Danečka a je to už teda kus chlapa. Máš pravdu, už to dohání!!!! 😵

Gartauluji Věrušce!!!

Sárince také přejme vše nejlepší k ročku ať krásně roste, je hodná a hlavně zdravá!!!

Holky, já už jsem asi tak unavená, že si třb z noce nepamatuju absolutně nic, kdy jsem ke Káje vstávala, jestli jsem jí dávala pít či co.... já to prostě úspěšně zaspávám. 😀 Ráno se vzbudila v 5 hodin, tak jsem jí přebalila a vzala si jí k sobě do postele. Myslela jsem, že už spinkat nebude, ale v 5,30 usnua a nechala nás spát až do 7 hodin!!!! 😉

christla
25. lis 2009

Kremrol, já si myslím, že Kubíka ta čočka tolik nadýmat nebude... Já tuhle dala Kje hrášek a teda krapet se kroutila.... 😖
Jinak v pátek, ažjí budu dělat oběd, už jí do toho taky přidám žloutek... Zatím jsme dělali jen masíčko, a to jen kuřecí. Musím se někde podívat po králíkovi.....

zirafik
25. lis 2009

ahoja holky,

Luci to je fajn, že ses ukázala 😉 ... . k tomu krku... nenastydla jsi někde náhodou? Jestli Ti to spíš neofouklo 😒. Zkus krk něčím namáznout, třeba traumaplant- čistý kostival-můžou těhule, kojule i malý děti 😉

Rinty, na bříšo se taky těším 😉 😕 😕 😕 24tt?? 😕 😕

Dnes jsem byla v tom albertu a přivezla jsem si 6 balíků plen... akce je od dneška.. jedna plena vyjde na 2,20kč, jsou to ty sleep a play, 7-18kg 😉 , ale mají i jiné velikosti 😉

Zuzi, týjovka jeden roček 😝 .. to je božííííííííí 😵 , ten čas tak letí 😵

zirafik
25. lis 2009

Chris, tak aspoň, že ses trošku vyspinkala 😉 .. já teda taky byla nějak mimo, neb manža říkal jak malá ráno zlobila, že jí pak i vzal přebalit a já jsem nezaregistrovala vůbec nic, já spala jak dudek 😲

christla
25. lis 2009

Ahoj Pavlí. 😉
No, mě to docela děsí, že to takhle zaspím..... Kdyby se něco dělo, tak já to ani nevím..... 😅 Jediný co vím, je, že k ní manžel ve 21,30 vstával a pak jsem musela i já, protože pořád plakala, tak jsem jí jen pohladila a ona spinkala dál.....
Pavlí a jak se spinká u vás v noci? Vlastně i přes den? A jak jste na tom s příkrmy?

christla
25. lis 2009

Jinka jsme byli dopoledne na nákupech, chtěla jsem si koupit kozačky a potřebuji nové lodičky na ples, ale ani jedno a ani druhé jsem nesehnala, nic mě neokouzlilo. Tak jsem si zašla do DM drogerie, tam jsem koupila kamarádce ten polštářek s třešnovýma peckama a nám jsem koupila od Saloosu masážní olej EROTIKA........ 😀 😀 Prý je to afrodisiakum, tak jsem zvědavá...... 🤐
No a šla jsem do Taka a tam jsem Káje koupila ve slevě manžestrové šatky s tričkem. Jsou to takové ty šatičky, co se můžou nosit ke kalhotům.. Už se těším na jaro, až to bude nosit. 😵

kremrolka01
25. lis 2009

chris 😀 taky se mi to občas stává
hlavně se vždycky úplně leknu kde je Kuba a on chrní v postýlce a já si vůbec nepamatuju jak se tam dostal, poslední že jsem ho kojila a byl u nás v posteli

rintintyna
25. lis 2009

ahoj holky tak jsem zpět z venku a naobědvaná 😵 Neměla jsem toho tolik na vyřizování a i tak jsem myslela, že umřu hlady. Šla jsem koupit první vánoční dáreček, zakecala jsem se tam, jak už to se mnou tak bývá 😀 pak jsem se šla zapsat do MUMu na kurz výroby smaltovaného šperku a dohodla se, že zítra dopoledne příjdu pomoct s hlídáním dětí. Příjdou tam maminy na kurz výroby adventního věnce, takže tam bude asi dost dětí a každá teta hlídačka je dobrá 😀
Jééé Zuzi, Sárinka už má roček? No tak to je úžo žúžo a mohly bychom to ten příští týden někde zapít. Holky já myslím, že můžeme klidně zapojit i mimo pražské, kdyby měli čas a chuť 😵 což?
Jinak břicho zatím fotím po pěti týdnech, takže číhejte na víkend 😵

zirafik
25. lis 2009

Chris, režim máme asi takto: cca 4,30 kojo, 8 k, 10,30 k, 13příkrm, 15 k, 17 k, 19 koupání, 19,30kaše, 20k a spinkání cca 20,30. Přes den spíme cca 11-12 a odpo v kočárku taky tak hoďku. Ale poslední dva dny usne až mezi devátou a půl desátou 😝

Ad příkrmy- většinou dávám skleničku 😅 .. hami, hipp...

endlessblue
25. lis 2009

Nazdárek holky...
moc moc se omlouvám, že toho koníka tak zanedbávám.. to víte... manža doma, tak se tu o ten počítač pereme a nemám možnost tu vysedávat. Jen nakukuju na FB...to je rychlejší.

ALE BERUŠČINU KRÁSNOU ZPRÁVIČKU JSEM POSTŘEHLA... a moc moc moc moc moc moc gratuluju. To je suppééééér!!!!!!!!! 😲 😲 😲

endlessblue
25. lis 2009

Žiraf.. taky dneska manža metelí do Alberta. Snad je budou mít... to je super cena za Pampersky. My používáme takové obyčejné, české, kde jedna stojí 2kč.. ale ty pampersky jsou o fous lepší 😉

endlessblue
25. lis 2009

grrrr 😠 😠 😠 😠 😠 tak u nás v Albertu tu akci nemajíííí!!!!!!!!!!!! 😠

zuzanka26
25. lis 2009

ahoj holky
určitě se ozvěte a kdy příští týden? já můžu asi úterý, středa a pátek. 😉 ráda půjdu na srazík.

endlessblue
25. lis 2009

Jo...a pěkně to tu chrní... jdu dočíst a udělat si docházku, kdo pravidelně chodí a kdo néé 😀

kacena00
25. lis 2009

😀 ahoj holky!!! tak vás jdu taky pozdravit, koukla sem na fotky danečka- je děšsně roztomilej 😵 😵 na beruščátko - fotečky se moc povedly, už je to kus!!! tak jen tak dál

ale zdravím vás všecky!!

u nás s cyrdou spousta změn, spí mi méně ale já jsem ráda, protože jeho kombinace, brutální potřeba spánku přes den s tím, že usnout mu nešlo byla vražedná, takže už mě to nesvazuje a nepoutá být doma jeho spaní - navíc se mu daří usnout v kočárku, nevadí mu už tolik podněty, nevzbudí se a hlavně je strašně mocinky moc trpělivej, ej toten samej kluk, co nám ho dali v porodnici 😀 trvalo mu to přesně jak jeho nitroděložní život, kterej byl dost akční, tak si to musel protrpět a prošílet i na vzduchu a najednou je z něj mávnutím kouzelnýho proutku uplně senzační klouček pusinka sluníčko, miláček no prostě fakt ťu´tu, dnes sem se milionkrát přistihla jak si vedle něj sedím, nebo ležím, snažím se k němu lehce přitulit, abych ho moc nerušila a slzím si štěstím...to už se mi setsakra dlouho nestalo!

žvaní ostošest, mámuje už delší dobu, převčírem dokonce dělal na krávu co má na zdi buuuuuuuuu, ale do druhýho dne u se mu to zase řikat nechce 😀

klečí na kolínkách, má první nesmělý pokusy ty kolínka posunovat dopředu v postýlce se začíná stavět na nožky, no prostě je super a boží a já sem z něj vyřízená, páčto je fakt bombastickej 😵 😵

kacena00
25. lis 2009

juuu a koukám že sárinka bude mít baj oko tak stejný míry jako náš vařbuchta hihihi

lucianas
autor
25. lis 2009

Ty pampersky mi bude kupovat manžel taky. Jen škoda, že není dostatek penízek, že nemůžu koupit tolik do zásoby. ☹

Krk mě neofoukl, vím o tom, že mi tam ruplo. A to když jsem chtěla dát malýho odříhnout, v půlnoc z pondělka na úterek minulý týden. Mažu to prozatím koňskou mastí. Ale zítra s tím chci k doktorovi.

endlessblue
25. lis 2009

Jééé Baruš... to je tak hezký číst, jak jsi z Cyrilka poprďákovanááá!!!!!!!!!! Všechny maminy tady jsou.. ale snad jen ty to dokážeš tak napsat 😉

jitousek
25. lis 2009

dobrý večer tak já jsem dnešní den pěkně prozevlovala celé dopoledne nám nešel proud potom internet nedalo se nic ani žehlit ani vařit jen si hrát s Míšou nebo si číst v mezičase co spinkal 😎 odpoledne s ním byl manža na prochajdě a já tu jen poklidila a zase jsme si hráli a blbli a dováděli no radost pohledět 😵 😵 😵

zdravím navrácené holky Týnku Luci a Baruuu..............týnka už má v pase vysoké týdny 😕 Luci daník je super mimísek pěkně roste chlapák .........Baru Cyrda je užasnej koukla jsem fotečky a mistr jogín je bomba 😵 😵 😵 teď už s ním bude legrace nebo spíše už je 😵 😵 😵

endlessblue
26. lis 2009

No tak joo...já nás pošoupnu 😀

endlessblue
26. lis 2009

Jitu...mě to přijde celkem plodně strávený den, ne????? 😀

endlessblue
26. lis 2009

Začala jsem 2x v týdnu cvičit. V úterý bodybuilding aerobic.... a čtvrtek step aerobic... jsem ale KO... ještě teď mě bolí z úterka všechny svaly a to mám jít dneska zase cvičit... a ještě jdeme s Juli ve 2 plavat.. 😅 😅

beruskaveruska
26. lis 2009

ahoooooj 🙂

beruskaveruska
26. lis 2009

Ahojky děvčátka tak jsem měla krásný týden 2x jsem viděla naše beruščátko na UZV. 🙂 Jednou na NT v Praze a dneska u své gyndařky. To naše beruščátko je pěkně líné 😠 , ale dá se ukecat a pak se ukáže jak je potřeba. Pořád strká ručičku do pusinky (malé prasátko mu říkám ) 😀 no a dneska nějak cvičilo a protahovalo se.To nevím po kom to má neb má nejkrásnější činnost je gaučink. 😀 😀 😀

No jinak mám ted stále slzavé údolí nějak to na mě sedlo a ne a ne se toho zbavit. Paní doktorka mi říkala, že se nesmím nervovat neb mi to pak moc háže s tlakem,ale já slzela i tam. Holky jsem prostě na srajdu , ale snad se z toho dostanu.

Dneska jsem 12+6tt a máme 68mm. Dle Prahy nám je o den víc a i TP porodu nám pan dr. písnul na 3.6.10

No a ještě jsme se s paní doktorkou dneska dohodly, že pokud nevyjde ta registrace porodnice v Praze tak pojeme do Ústí nad Labem a hotovo. Takže o starost méně. Jinak jsem včera zvládla i zubaře tak ted už jen na obvod a mám všechna razítka z krku. Na další kontrolu jedu až 22.12. jo a musím brát stále utrogestan prý se může brát až do 34tt a zabranuje předčasným porodům. Jo a pokud vyjde to Ústí tak rodíme v 38tt. No ať už je aspon duben .

Tak ted jsem napsala vše důležité a ferttig 😀 😝

endlessblue
26. lis 2009

Ahojky Beruškooo
Jakýpak slzavý údolííí??? Ty už teď můžeš brečet akorát tak radostí, ne??? Všechno krásně jde..... Jupíí jupííí 😀

To je sranda... ty budeš rodit a některý maminy tady se možná (já teda asi ještě nééé) budou pouštět do dalšího potomka... hihihi.... to nám to tu pěkně frčí 😀
Jen kdyby tady chtěl někdo trošku víc psát 😉

Jinak..dneska vařím Juli poprvé červené fazole. Přes noc jsem to namočila... a teď to chci vařit.. jen nevím, jestli z toho nemám radši sundat ty šlupičky.. přeci jen, jdeme na plavání.. tak ať tam z toho malá neudělá vířivku 😀

endlessblue
26. lis 2009

Jo a jinak taky vzpomínám jak před rokem tady byly zástupy břichatek a chystaly jsme se na cukroví 😀
Jéé, já ho pekla v kamnech.. to byla romantika 🙂

Šmarjá, tady nikdo není a já si tu vedu pěknej monolog.. jak kdybych neměla doma do čeho píchnout, že??? 😀 Tak jooo... jdu vařit ten oběd a žehlit, než se ten můj drak vzbudí 🙂

kremrolka01
26. lis 2009

hehe 😀 veru no to se pak juli bude plavat samo s přídavným motorem 😀