Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
30. lis 2009

a jsem tady zas, jojo, pět druhů a ještě budeme dělat roládu a úly a kašlu na to, no a pak vánočku. Petr mi donesl z práce takovou obrovskou bednu polystirenovou, kterou používají k převozu léčiv, aby vydržela v chladu (samozřejmě mi dovezl nepoužitou) a do té dávám ven na terasu cukroví, kluci to nesežerou, protože jsou líní si tam dojít 😀 😀 😀

christla
30. lis 2009

Ahoj holky!
Tak od rána jsem se sem nedostala, protože manža dělal rozpočty, tak jsem měla smůlu, ale zjistila jsem, že bych potřebovala každý den, aby mě sem nepouštěl, nýbrž jsem si aspoň udělala spoustu práce. Mám umytou koupelnu (konečně), umyté nádobí, přebranou skříňku s věcma a peru... Dopoledne jsme byly s Kájou i venku.
Teď Kája spinká a až se probudí, nají se a půjdeme ven. No a bude zase večer, koupání..... Je to kolotič, každá to znáte....

zajdla
30. lis 2009

Tak já už mám hotové perníčky,ještě teda nazdobit.Ale to už večer bez Lucky. 😀

Chris jj takový kolotoč známe. 😉 😢 😀

zajdla
30. lis 2009

Dneska jsem byla ve městě nakoupit ještě nějaké dárky Lucince.už jen drobnosti. 😀 Snad bude spokojená s ježíškem.

zajdla
30. lis 2009

Tak část kuchyně uklizená,další část zítra.Večer nazdobím perníčky,když bude Linduš hodná. 😀

rintintyna
30. lis 2009

čau kočky a koťata, tak nové foto přidáno 😉 jinak jsem chtěla dělat dnes čokoládky do formičky a zjistila jsem, že jsem ztratila recept po babičce a ten původní je kdoví kde 😢 tak jsem moc smutnila, na netu sice recepty jsou, ale to nebude jak od babičky 😔

zajdla
30. lis 2009

Rinti krásné bříšenko.Řekla bych,že to vypadá na holčičku.No uvidíme dál jestli se bude kulatit nebo špičatit. 😀 😉

janda79
30. lis 2009

Ahoj holky!
Po skoro třech týdnech nám dneska přišel opravený pc. Ani nebudu dočítat.
Verunka oslavila rok. Upekla jsem jí krásný medvídkový dort. dostala plno krásných dárků,až ji to zmohlo. Den před tím začala ťapkat. Je to šikulka, pije krásně z hrnečku a dělá lumpárny, doráží a řehní se jako blázen. Strašně rychle to uteklo! Dneska jsem byla na gyndě a dr. na mě hned ve dveřích, jestli jsem těhotná...vtipálek. tak jsem mu říkala, že mi povídala, že po císaři se nemá rok a půl otěhotnět. já bych byla klidně těhotná zase.
Ještě tak měsíc plánuji kojení, tak jsem si nechala napsat tu antikoncepci při kojení jenom jednu, ale nevím nevím, jak se mi bude chtít přestat. no uvidíme. S Míšenkou jsem to těžce nesla, když měla na noc poprvé kaši a pak nechtěla napít. asi za hodinku jsem ji ale nakojila a byla jsem spokojená. no a ve třinácti měsících jsem se prostě rozhodla a poslední kojení-noční- ukončila. šlo to dobře, trvalo to asi čtyři dny, než se malá naučila spát celou noc. prostě jsem jen vyměnila prsa za pítko a bylo to a ani mi to nepřišlo. všechno má prostě svůj čas. Dr. mi dneska dělal utz, prý jsem asi prochladla, tak mě vyšetření trochu bolelo. a na tom utz mi ukazoval jizvu po císaři. to jsem koukala jako blázen, jak je to tam vidět. ale je to ok.
no a co je tady nového?

valentynka
30. lis 2009

Chris ,jojo pořád dokola 🙂

zítra jdem s holkama tady z koníka na kafíčko a pak na náměstí podívat se na kamion Coca cola, manža pak za námi na námko příjde, tak jsme zvědavá jaké to bude, loni jsem tam nebyla bo jsem byla v očekávání 🙂

Zajdi, šikulka 🙂

já ted dodělala linecké s přestávkami u superstar 🙂
takže už mám upečený dva druhy, zítra slepím to linecké a možná si zadělám na kokosové pokud nezapomenu koupit kokos 🙂

Rinty, škoda ☹
tak snad objevíš tomu nějaký podobý.
já taky tipuju holčičku, teda né podle bříška ale podle utz 🙂
i když jde hoodně do špičky, ale aby jsme pak nebyli překvapený a nebyl to kluk jako buk 🙂

valentynka
30. lis 2009

ahooj Jani,
mě taky doktorka ukazoval ajizvu po císaři a taky jsem čučela jak blázen.
říkala,že bych v létě mohla otěhotnět,ale abych tak v březnu přestala kojit,aby si tělo odpočinulo.

Filípek ted před usnutím pár dní taky nechtěl už mlíčko,ale dneska jo a tak jsem taky byla spokojená 🙂
na pár dní mě vyměnil za flašku 🙂

tak co jste nakonec koupili Verunce ?
koupila jsi toho pejska nebo toho medvídka naučnýho ?

a dodatečně přejeme s Filípkem všechno nejlepší a hodně zdravíčka a at je pořád veselá 🙂

zajdla
1. pro 2009

Prvnííííííííííííííííííí

zajdla
1. pro 2009

Tak jsem ty perníčky včera nenazdobila.Zalomila jsem to hned po superstar.Tak mě to čeká dnes s Luckou ach jo.To zase budeme polepené obě dvě. 😀

Další pečení nechám,až mi přijdou ty další plechy,protože s tím jedním se to nedá.Jinak Lucka perníčky baští,tak nevím,jestli vyjdou až na vánoce. 😀 Prý upečeme další,říkala.

Jandi gratuluji k ročku.A vy chcete další mimi? 😀

janda79
1. pro 2009

krásné ráno!
Val, Verunce jsme koupili jezdící mašinku, dostala krásné oblečení, pěnové kostky, taková dřevěná vkládací zvířátka, pleny, hračky do vany a dál už nevím.
Val, děkujeme za přání!

beruskaveruska
1. pro 2009

ahoj pipinečky 😀 čekám pána má přijít naladit satelit MM byl tak vzteklej, že mu to nejde, že jsem nakonec zavolala odbornou pomoc 😀 přitom ho už ladil, ale jak nás zateplili a znovu se satelit nasadil tak nefunguje 😠

jinak se pomalu chystám na pečení asi zítra zadělám první těstíčka 🙂

evitkamalicka
1. pro 2009

ahoj krásavičky....ja už mám napečené medovníčky a kávové hviezdičky, este ma čakajú medvedie labky a vanilkové rožky a potom na poslednu chvíľu krémove koláčiky, kedže my budeme mať 26.12. oslavu, manželík bude mať 30 no a samozrejme moje, Adamkove a mojej mamči meninky takže vianoce budú perné u nás

valentynka
1. pro 2009

ahooj holky,
nakukovala jsem,ale ještě tu nidko nebyl.

Jani, hezké dárečky 🙂
taky máme mašinku co má na vagonech autíčkA, je to dřevěné.

včera jsme si namalovala a vystříhla jméno FILÍPEK, koupila jsem barevné papíry a dneska byhc to chtěla překreslit na ty barevné a pak to nějak prošiju nití a pověsím až bude mít narozeniny, bud do prostoru a nebo mě napadlo na záslonu to připíchnout, uvidím, vyzkouším 🙂

beruško, to je fofr coo? koukám že už čtrnáctka v pase, to je neskutečný 🙂
a ted ti to uteče s pečením ještě rychleji 🙂
kdyže jdeš na další KO ???

jéé Evit, tak vy jste takhle narozený všichni v prosinci joo? to bude teda oslav, ještě vánoce k tomu a silvestr 🙂

jinak držím pěsti na Mikuláše, at ta mrcha nepříjde 🙂 měli by jste hned další největší dáreček po Adámkovi 🙂

beruskaveruska
1. pro 2009

Val 22.12. gynda a zítra mě čeká interna jsem zvědavá zda mi zvýší ten inzulín nebo ne

valentynka
1. pro 2009

beru, tak držím pěsti,at ti ho nezvýší !!

držíš se nebo máš chutě na sladké ?

máš už vůbec nějaké těhu chutě ??

evitkamalicka
1. pro 2009

val no manzel ma narodky 1.1., ale robime oslavu skor tak aby to vyhovovalo kazdemu no a ja, mamka a Adam mame meniny 24.12. a inak ja mam narodky v auguste a vtedy ma zas muzik meniny 😀 ...a ak sa teraz zadari miminko tak sa tiez narodi v auguste 😅

valentynka
1. pro 2009

joo už to čtu, jsem si to špatně dočetla, přehlídla jsem " meniny " 🙂

zajdla
1. pro 2009

Tak kuchyň uklizená.Lucka asistovala.Do toho zdobení perníčků se mi vůbec nechce ach jo.Asi zavolám ségru,ať se s Luckou vyřádí. 😀

Evi tak ať vám to mimi vyjde. 😉

Beru tak držím zítra pěsti na tu internu.Jak se ti pohybude ty glykémka?

christla
1. pro 2009

Ahoj holky!
Tak u nás se zhoršilo počasí a to mě dost štve, protože to sluníčko mi dodávalo energii. Jsem teď už asi třetí den hrozně unavená. Víc než předtím, tak snad není na obzoru nějaká chřipka.
Jsem ze všeho taková přešlá, ani se neumím těšit na vánoce....Tchýně mě furt buzeruje a už mi to leze na mozek... ☹

jitousek
1. pro 2009

dobré popoledne 😉

včera jsem už nestihla přijít na koníka dopoledne jsme vařili rejžovej nákypek s meruňkama a hrála jsem si s Míšou odpolko jsem vyrazila s kámoškou na nákupy manža hlídal tak že jsem měla voné odpolko zastavila jsem se v tom Qulle a dopadlo to skvěle 😵 paní mě sama oznámila že to ani nebude jelikoš to byl výprodej slevového katalogu a že jim volali že už to nemají hurá 😎

my teď poslední dobou vztáváme nějak dlouho 😵 dneska například v 9h a už máme skoro jednu hodinu akorád jsem uvařila Míšovi jídlo naobědvali jsme se a to je všechno za dvě hodiny vyrážím zase na rajz dneska máme s holkama z práce návštěvu u jedné bejvalé spolupracovnice je jí přes 80 a je to čiperka 😎 měla narozeniny tak jí jdeme dodatečně gratulovat a ona vždy upeče strašně dobré plněné rohlíčky a to je bašta a ještě dělá výbornej řízek na ruby a jednohubly no prostě je to čupr baba na svůj věk 😵 😵 😵 😵

jitousek
1. pro 2009

Chris vyprdni se na tchýni 😠 tak Ti má raději pomoct má si vzít Káju na odpoledne ven nebo k sobě aby jsis něco mohla udělat nebo si odpočinout tohle teda miluju keci keci keci když ti nepomůže tak ať raději zaleze někam do kouta neplete se pod nohama

christla
1. pro 2009

Jituš, to není tak lehké..... Prostě včera mi začala radit jako kdy mám Káju krmit, kdy jí mám dávat spát a tokové kecy.... Jako necháu jí. Svoje děti si vychovala taky podle svého, tak ať mě nechá si Kájut taky vychovávat podle sebe....

jitousek
1. pro 2009

no já ještě nemám ani věnec 😒 teda mám ale musím ho opravit a zkůlturnit nějak jsem to ještě nestihla a pak navíc Míša jak se staví u nábytku tak došáhne na stůl vůbec nevím jestli ho mám dávat do obejváku aby ho nestrhnul a nerozbil 😒 😎 no uvidíme jinak mě to bez sněhu taky moc nepřijde vánočně včera jsme sice byli kupovat vánoční dárky s kámoškou ale tak nějak prostě je to vánoční zhon šílenců a nemá to atmosféru ☹

snad mě naladí Míšánek pod stromečkem až bude 😎

Kam se vytratilo Vánoční kouzlo?
Kam se schoval vůně svátků?
Někam si všechno sklouzlo,
jen v hlavě z dětství mám památku.

Když přišel Mikuláš a za oknem nechal mě kalendář voňavé čokolády,
každý den jsem vyloupla okýnko a věděla jsem že Už brzy budou Vánoce.
Když jsem byla venku a přinesl nám Ježíšek stromeček do obýváku a já tam nesměla
protože tam právě byl s tím stromečkem představovala jsem si ho jak asi vypadá?
Má vousy je určitě větší než táta a děda dohromady :o) ....a pak to napětí jestli
letos uvidím to zlaté prasátku nebo ne ...nikdy jsem ho neviděla musela jsem si ho namalovat
no a pak když se setmělo a s první hvězdou na nebi jsme začali chystat večeři nervozita stoupala
že až se uklidí nádobí zazvoní zvoneček a rozzáří se stromeček začnou hrát koledy z obýváků a
my se půjdeme podívat co tam nechal ten velikej pan Ježíšek .....bylo to krásný než mě iluzi o ježíškovi
vzala blbá sousedovic dcera bylo mě asi 6 a já přestala věřit na Ježíška .....prostě neexistuje dospěláci si na něj jen hrajou dárky maj schovaný ve skříni ......hrozně jsem to tenkrát ořvala 😢

jitousek
1. pro 2009

Víš co když Ti něco říká buď uplně vypni nebo ji odpálkuj ať Ti do toho laskavě nekecá Ty jsi teď v roli maminky a sama jsi s kájou nejvíce času a víš kdy jí máš krmit až ona celej den s dítětem tak taky bude vědět kdy mu dát a kdy nedát najíst tak ať si nechá keci na koledu 😠 😠 😠

beruskaveruska
1. pro 2009

holky bytečekn už mám od soboty načančanej na vánoce tak snad to vydrží a budu jen luxovat a utírat prach. zítra začnu probírat receptíky a asi k večeru zadělám těstíčka abych to mohla o víkendu popéct. budeme péct s manžou tak to půjde rychle. on mi hlídá troubu a já jen vykrajuji nebo plním formičky. 🙂

ted řešíme co koupit 12leté neteři to je tak blbej věk a hlavně jí vidíme jen každý rok 1-2x. no má fantazie je u konce. MM myslí něco od stříbra to je moc hezké, ale to jí snad vadí já myslím něco od zlata třeba s přívěškem horoskopu, ale nevím. nemáte někdo 12letou pubertačku doma v rodině???

evitkamalicka
1. pro 2009

ahoj kocky,
u nas je dnes otrasne pocasie, prsi a prsi a na mna lezie nejaka choroba, kuk do albumu 😀

beruskaveruska
1. pro 2009

Evičko to je nádhernej dáreřek ta tfuj tfuj a držím palečky 🙂