Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
9. pro 2009

endy, já to taky původně hledala u miminkovských jídel.

jiank ty sušenky to je někdy běs,právě že jsou pak omatlaný.
ono i od těch křupek jsou uleptaný

jiank i když ještě nemá zoubky, tak těma dásničkama to trošku rozmělní, neboj se jí to umixovat trošku méně, ona to zvládne, i když třeba to chvilku potrvá,ale ona si zvykne, jinak opravdu budeš mixovat i narozeninový dort 😀

taky peču na pečícím papíře a supéér 🙂

zrovna jsme chtěla endy napsat,že si třeba pořídí hodinky a zrovna o tom zajda napsala :o))

endlessblue
9. pro 2009

Holky, nemáte nějakej zaručenej recept na vanilkový rohlíčky? Loni nebyly nic moc...tak bych je letos chtěla udělat lepší. 😉

kremrolka01
9. pro 2009

tak já jsem si udělala těsto na linecký a když už bylo zabalený ve folii tak jsem zjistila že jsem tam zapomněla dát žloutky 😠 jsem věděla že se na to mám vy... 😀 no tak jsem to tam nějak ještě zapatlala jsem zvědavá jestli z toho něco bude
jituš tak to jste měli přímo soukromou lekci 🙂
kukukřupky kupuju v dm bio asi za dvacku
co říkáte na předpověď? bude zima bude mráz 😕

valentynka
9. pro 2009

endy, tak se mi zítra připoměn a já ti dám receptík 🙂

kremrolko, určo se to dotoho vpracovalo, to ještě propracuj,než to budeš válet a je to 🙂

předpoved neznám, jak bude ????

valentynka
9. pro 2009

jsem se ted pustila do třídění dárků,které dostane Filípek k narozeninám a které k Vánocům.
a holkýý mě připdá,že toho má málo, chudinka
ale zase na durhou stranu si říkám,že dostane ještě od ostatních- od moji mamči,jejího přítele, ségry, šváry, příjde moje teta se strejdou, od manžový mamči dostal peníze a dvě knížky dětské,pak ještě dostane od manžových dětí až přijedou, takže tu bude asi dooost přehračkováno.

tak vám fakt nevím, nevím.

valentynka
9. pro 2009

joo a k vánocům jsme ted vyhlídla boby eda ,jsou vzadu vyvýšené a vhodné právě pro malé děti,
tak jdu ted paní napsta,že je beru 🙂

valentynka
9. pro 2009

poslední a zároven první.

jdu do hajan, dobrou 🙂

zajdla
10. pro 2009

Hojky.

druháááááááááááááááá.

Val moc to s těma dárkama nepřeháněj.Pak nebudete vědět,co koupit druhému mimi.Tak jak my.

Receptík:25 dkg hladké mouky
21 dkg másla nebo Hery
10 dkg ořechů
7 dkg cukru

Peču na 180°C v horkovzdušné ,pak obalovat ještě teplé v cukru s vanilk.cukrem. 😀 😉

JInak noc na houby.Linduš teda spala vstávala ve 2 a pak v 6.Ale Lucka se budila.Pak jsem s ní asi hodinu ležela v posteli,tak jsem rozlámaná.Ráno od 5 už byla vzhůru.V 6 jsem jí zapla pohádky.V 6,45 mě přišla vzbudit ať jdu za ní dolů.V 7 vstávala Linda.
V noci jí pobolívalo ouško,tak vidím,že nás naše doktorka pošle ještě na ušní.Tak jsem zavolala mamči a přide pohlídat Lindu,ať ji nemusím tahat seboi mezi nemocné. ☹

zajdla
10. pro 2009

Doktorka je tady dnes až od 10,tak snad to všechno stihneme. ☹

pismenko
10. pro 2009

Dobré ránko,

Juli vše nej k svátečku 😲 😲 😲

rintintyna
10. pro 2009

čau kočky, Julče také vše nej k svátku, sladkou pusu a spoustu Vánočních andílků na hraní, ale to vlastně všem dětem a když už jsme u toho, tak rodičům také 😉

pismenko
10. pro 2009

Rinty fííííha, ty za chvilku rodíš 😵 😵

endlessblue
10. pro 2009

Holky děkujemééééé 😀 😀 😀 😀 Juli dostala kostičku s těma tvarama na prostrkování.. moc tomu chuděra nerozumí, ale celkem jí to baví... tak s tou kostkou aspoň štěrchá, no.

Zároveň má manža dneska 30. Tak pojedeme do LBC vybrat mu dáreček, na jídlo a tak. Oslava bude zítra. 🙂

Val, já Julince kupuju k vánocům jen 2 dárky. K narozeninám dostane krosnu na děti, abychom jí mohli brát na výlety a nemusely být omezený kočárem 😉

zajdla
10. pro 2009

Všechno nej Julince k svátečku. 😉 😀

Lucka má zánět dutin,tak má opět antibiotika.Musím ji odhlásit z lyžování.Ach jo. ☹

jitousek
10. pro 2009

předem všechny zdravím a Julče přeji hlavně zdravíčko a štěstíčko k dnešnímu svátečku 😉

dneska jsem se byla nechat ostříhat a na kožním na kontrole a pro masti a přišla jsem skoro v 13h manža hlídal a pak přišla babi a děda vzali si Míšu ven tak jsem byla ráda jsem nějak udandaná .......jinak s úklidem jsem nějak porád na začátku jde mě to jak když jeden s*re a druhej maluje 😠 v podstatě všude mám kousek a dohromady nic 😒 😢 aale kašlu na to co stihnu to stihnu nebudu si s toho dělat hoňky noooo tak se to uklidí po vánocích 😎

mamča mě už hlásila že má napečíno rohlíčky linecké dvoje druhy plněné rohlíčky a ořechy ty bude plnit teda dýlejc pracny ......a ještě bude dělat něco za studena a v neděli si přijedou pro krabici co máme na cukroví a těsně před svátkama mě to hoděj ježkvi voka ještě že je mám fakt 😵 jinak bych asi neměla nic

beruskaveruska
10. pro 2009

kuky kuky kuky dělám ťuky ťuky 😀 holky až 3 stránka ju????? 😝

Julince též vše nej k svátku 🙂

holky já bala dneska pomalu celý den v pr.... 😀 a ted jdu vařit abych měla i na zítra 😉

jitousek
10. pro 2009

teda ty jsi pilná jako včelka veru kde bereš ten elán já jsem chcíplá jak myš ☹ 😒

jitousek
10. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?...

teda to sem snad ani nepatří ne 😎 ?

jitousek
10. pro 2009

nebo že by inspirace na dárek pod stomeček 😅

jitousek
10. pro 2009

Val já myslím že máš darku haba kuk stejně s toho nemá rozum a nebude vědět co dřív 😉

beruskaveruska
10. pro 2009

tak budu mít vařeno tak hurá do pelíšku pa pa

beruskaveruska
10. pro 2009

tak budu mít vařeno tak hurá do pelíšku pa pa
🙂

endlessblue
10. pro 2009

Nazdárek holky. Tak dnešní nákupy byly bezva. Utratili jsme spouuuustu peněz 😀

Malá nicméně chrupala od 17:30 - 19:00h takže teď je čilá jak ďáblík. No nemá cenu jí rvát do postele, až bude unavená.. tak jí tam šoupnu. My s manžou budeme teprve večeřet 🙂

Zítra nás čeká ta oslava.. takže zmatky nad zmatky. Budu dělat kuřecí salátek, kolečka z listovýho těsta, a mám koupenej medovník. Pak různý pochutiny a víno. No.. je to jen pro rodinu.. tak to bude snad stačit 😀

zajdla
11. pro 2009

Prvníííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí 😀

zajdla
11. pro 2009

Jitu ty se máš.Už tak napečeno. 😀

Jinak u nás se ještě spí.Teda manža s Lucinkou.Linduš už byla vzhůru.Tak jsem ji vzala rychle dolů,ať jich nevzbudí.Lucinka se totiž nasomrovala v noci k nám do postele.Tak jsem i nevyspaná.To už je 2 noc.Kdy já to dospím.Ach jo. ☹

christla
11. pro 2009

Ahoj holky!

Co to, zase strana 3, jo?

Koukala jsem, že jste radši na FB...... 😒

Julince přejeme dodatečně vše nej k svátečku.

Já jsem dneska byla na té neurologii, nic jsem se vlastně nedozvěděla, mám cvičit, chce to doporučení na rehabku, chodit plavat a tak.....

valentynka
11. pro 2009

ahojky,
endy, pořídili jste aspon něco manžílkovi ? 🙂

Jituš, tak ještě že to máš tak suprově zařízený, cukrovíčko až do domu 🙂

my včera byli koupit stromeček,tak jsem zvědavá jak na to bude Filípek reagovat a snad ho nebude strhávat ☹

christla
11. pro 2009

Val, asi to bude chtít dát stromeček někam výš, aby na to Filímek nemoh, jinak je malér hned.... 😒

Nám se tohle letos ještě vyhne, ale příští rok to bude taky boj.....

christla
11. pro 2009

Jo a vrátím se k pondělní rehabilitaci. Rehábka mi řekla, že na příští návštěvě, což je příští pátek, Kája už poleze.... Hm, zlatý oči. Ona se stále jen převaluje na břicho a ještě to ani nezvládne z břicha na záda a prý lézt.... Ha ha ha.... 😅
Jediný, co jsem zaznamenala je to, že se začíná jako vzpírat na ručkách, jen ještě chybí ta kolénka a fakt by lezla, ale.....

valentynka
11. pro 2009

jiank jsme ráno byla opět u zubáka, delší dobu nemůžu kousat na pravou stranu,bom ě to bolelo a včera se to lehce orzjelo a i přes noc
zubař mi to vyvrtal,ale musel mi dát injekci,bo jsem myslela,že bolestí snad vyskočím z toho křesla, zadělala mi to zatím sádrou, s tím,že po novém roce by mi tam dal plombu.
před chvíli povolila injekce a mě to začíná kurevsky bolet a to je zase víkend, mě fáákt odvezou

říkal,že se uvidí,že by mi pak vytáhnul nervy