Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
4. led 2010

no a pak taky jsme asi holka spořivá páč jsme nechtěli víc jak osmičku za kočár no a nakonec jsme ještě ušetřili tři litry tak že jsme maximálně spokojená a kočár nám opravdu dělá službu veliiikou každej den v terénu dá se s ním i do lesa je dobře odpruženej prostě chce to faakt zvážit kdo kam jezdí kam ho bude s sebou vláčet nebo nevláčet .......znám i lidi co kočár nepotřebovali a tahali mimi v šátkách krosnách a batožinách 😀 tak že o kočárech tak

jitousek
4. led 2010

ale jinak beru Cam je dobrej uvažuji o golfkách na jaro této značky 😉

pismenko
5. led 2010

Dobré ráno 🙂

zajdla
5. led 2010

Pěkné ráno. 😀 😉

evitkamalicka
5. led 2010

ahoj dievcata....co noveho?

zajdla
5. led 2010

Val to očkování je teď takové to povinné.Jak je hexa atd.Nám to vyšlo.Je to pro děti narozené od 1.8.2009.Linduš je 3.8. tak to vyšlo o prsa. 😀

JJ cam je krásný.Já jsem taky pro.Kamoška si ho teď koupila taky.Čeká miminko v březnu.

Já mám to Jané a je pravda,že hluboká korba je menší.Ale sporťák je zase prostornější jak ostatní kočárky.Malá v něm jezdila skoro do 3 let a krásně se v něm i vyspala.V korbě malá vydrží ještě snad tak měsíc nanejvíš 2. ☹ Už teď je tam nacveklá.Ale je zase super,že je korba polohovací a když má malá rýmu,tak jí to trošku zvednu a líp se jí dýchá. 😉 Toš tak. 😀

beruskaveruska
5. led 2010

ahoj krásné ránko 🙂

nene děvčátka naše Karlička je první a poslední miminko co budeme mít ☹ já už 3 těhu mít nebudu nejde to na tom jsme se shodli i s doktorkou. jednak jsem rok od roku starší 😀 nevím čí to je 😀 😀 a pak se mi víc a víc nabalujou nemoci a to by bylo neúnosné. takže tahle naše prcinka bude výkvět 🙂 našeho štěstíčka jedna jediná 🙂

no do pátku to nechám projít hlavou a pak ho dojdu objednat. Nám ho platí naši s babičkou takže je to v poho a táta je kočáru nadšenej takže Cortinka vyhrála. Hlavně se nám s manžou nelíbí kočárky s těma vložnýma taškama tak asi tak. Já chci prostě samotnou korbu a pak sesličku.

Jinak teda foukám tak snad se mi brzo uleví neb mě ten kašel tak sejří to je hnus velebnosti 😀

mám chut na kafíčku jdu si ho uvařit a pak se pustím ještě do hledání co musíme dokoupit. já už to chci mít všechno doma a pak už jen vegetit 🙂 nechci nic honit na poslední chvíli. ted čekám až se mi ozve pán zda nám udělá přebalovací pult v barvě jakou chceme a bude další věc vyřízená.

evitkamalicka
5. led 2010

ja som skusala Cam v obchode a teda vobec sa mi nepaci, sama umelina a kolesa nic moc, ja som si vybrala BEXU AX3 s velkymi nafukovacimi kolesami, je super, za mesiac si ideme pre nu, sportak uz moze testovat Adamko

evitkamalicka
5. led 2010

ale je jasne, ze kazdemu vyhovuje nieco ine

beruskaveruska
5. led 2010

jo a Cortinaka se nám vejde do výtahu 😀 původně jsme chtěli Oxforda co jsme měli na Jindříška, ale ten se nevešel škoda byl nádhernej, ale nepraktickej neb naši známý mají výtah jako my , bydlí v 6 patře jako my a není možno u nich nechat kočár dole 😠 takže nevím jak bychom k nim chodili.

beruskaveruska
5. led 2010

no to je děs zrovna dneska hepím u notasu vy nikde 😖

valentynka
5. led 2010

ahooj holky,

Jandi, říkáš maxi cosi joo? myslím,že je jedna z nejlepších co se týče těch testů.
jen ta cena , fíha 😅

Jitu, já jsme taky ještě neoddělala ten díl vepředu,přesně jak píšeš, tak to máme taky.
je to polosedačka,když chce hačat atk ho dám jen dotoho mírného sedu,aspon na něj nefouká,když je velká zima,ale na sedačku jsme fáákt ještě nepředělávali,což jsem ráda, kočár vyšel na 6500,tak se suprově využil 🙂

na jaře taky pořídíme nějaké golfky🙂

beruško, tak to joo,Karlička bude výkvět 🙂

beruskaveruska
5. led 2010

Val doufám, že to bude výkvět v dobrém slova smyslu 😀 a né raubířka 😀

valentynka
5. led 2010

noo to se uvidí 😀 😀

ale určo to bude v dobrém 🙂

Filda usnul 🙂
přebírám ve skříni hadříky, něco si mamča odveze domů co je malé po neteři a po fidlovi to dám zatím do krabice,pak naplním zase vaku pytel-ten je bomba 🙂

zuzanka26
5. led 2010

ahoj holky,

mě dnes paní Sárinka odmítla spát, takže mi tady teď kňourá. Jinak už jsme koupili novou autosedačku Maxi cosi která je fakt fajn, je to právě takový pohodlný křesílko a dá se polohovat na spaní nebo na sezení. zatím je v ní myška vždycky do 5 minut tuhá. 🙂

kremrolka01
5. led 2010

ahoj holky, konečně mám chviličku
dodatečně všechno nejlepší v novém roce všem 🙂
my ho přivítali nemocí, Kuba má poprvé rýmu tak je z toho celej nesvůj, u odsávání řev jak tur, ale snad jsme to podchytili včas, hned jsem nasadila vincentku a odsávám co to jde a dnes už se mi zdá o hodně lepší
včera se mu navíc proříznul druhej horní zoubek, takže protivka až hrůza, pořád by se jen nosil 😠
my s Petrem taky nějak pochrchláváme
Silvestra jsme slavili u kamarádky, Kubu asi 10 minut po půlnoci vzbudili rachejtle, tak si připil mlíkem 😀 a pak už jsem musela ležet s ním v posteli protože nemohl v tom rámusu usnout
koukám že tady se vybírají kočárky a autosedačky, já taky už vybírám, ve vajíčku už je narvanej, nohama se pořád odráží od sedaček a chtěl by koukat dopředu, no doufala jsem že vydržíme dýl, ale asi mu pořídíme už k narozkám, akorát teda taky pořád váhám jakou, líbí se mi Römer 9-18 kg, ale ta cena je děsná
beru ty jo už jsi v půlce těhu 😕 toto letí, kočárek je pěknej, Cortinu chtěl hrozně Petr, barvička se mi líbí ta červeno šedá, nám Inglesina taky ještě slouží, při 80 centimetrech jezdíme v hlubokým i s beranním fusakem 😉

rintintyna
5. led 2010

čau kočky nestíhám moc dočítat, akorát postřehuju, že Věruška bude mít holčičku 😵 a s moc pěkným jménem, respektive pokud u nás bude taky holčička, tak se bude jmenovat Klárka, takže to jsou vlastně jenom přehozená písmenka 😀 Jinak včera jsme byly na 1 lekci předporodního kurzu a bylo to mooooooc fajn, jsem nadšená. Tedy trochu mě zarazilo zasvěcení do masírování hráze bo jsem si to představovala doposud nějak jinak 😕 ale co, to nějak zvládneme 🙂 jo a tady je nový pupu https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...
trochu to vypadá, že se nezvětšuje, ale to je optický klam 😀

beruskaveruska
5. led 2010

Týnko moc hezké bříško, ale mám větší 😀 holky sice mám hore zatím jen 2kg, ale pupek jak před porodem 😀 až bude čas stáhnu fotky a hodím do alba 🙂 no jinak už to máš za pár co??? já už chci taky 30tt 🙂

christla
5. led 2010

Ahoj holky!

Zuzi, hodila bys mi sem odkaz na tu vaší sedačku? Já pořád koukám, kterou a stále nic....

rintintyna
5. led 2010

Věrko jj dobrovolně se hlásím k malobřichatým 😅 hele já taky ještě nedávno měla 20tt 😉 pokopává Tě už Karlička? Teda vzhledem k tomu, jaká jsi vrtule (jakože stále v pohybu) tak spíš spinká ne? 😕

janda79
5. led 2010

Ahoj ženy!
Val, tu sedačku jsme koupili použitou od známé, akorát jsem sundala potah a udělala si na něj nový, protože byla ta látka prošoupaná. Ale teda znova bych to dělat nechtěla, byla to příšerná práce 😝 A nový potah je drahý jako sviňa! teda ten origoš...
jo ale říká se nikdy neříkej nikdy, třeba ten potah budu dělat znovu, jestli se prodře.....
a ještě něco, protože to bylo přes známou, byli jsme si jistí, že ta sedačka je opravdu nebouraná, na to pozor! po bouračce už sedačka nemusí být bezpečná

janda79
5. led 2010

Verunka od půl desáté spí...mění si spánkový režim, lumpice jedna. to už odpoledne spát nebude-asi. tak doufám, že do 13:30 se vzbudí, protože se musí najíst a před druhou musíme vyrazit do školky pro Míšenku. jedu autem, takže jsem tam hned,ale stejně.
prý má napadnout hodně sněhu, já se tak těším!
sestřenice má v Norsku metr sněhu, je to prý super, hlavně malé se to náramně líbí, že může sáňkovat na silnici. bydlí totiž v šíleném kopci, ale na sáňkování je to ideální. no na jízdu autem už ovšem méně 😅

beruskaveruska
5. led 2010

Týnko kdepak naše malá čurinka o sobě dává dávno vědět je to holka šikovná po mamince a boulí mi břicho a pak vypadám jako lebkouni 😀

holky ty sedačky vajíčka vydrží do 8m určitě, že jo????

zuzanka26
5. led 2010
jitousek
5. led 2010

val kde jsi byla na vaku pytlích už jse m to taky slyšela ale kde se to dá koupit a za kolik a kolik jich je ....prej je to dobrý na věci na uskladnění teď žeo tom píšeš tak se ptám páč jsem to ještě nikde neviděla jen slyšela ale to už je dáááávno 😉 😎

valentynka
5. led 2010

kremrolko,chudinka ☹
filda naštěstí u odsávání v pohodě, sám si vezme odsávačku a jde k vysavači, pak mu dám kapky a u toho taky drží 🙂

Zuzi, hodila by jsi odkaz na tu autosedajdu ??

Jani, jojo, nesmí být bouraná, pak není bezpečná, to jedině fakt od opravdu známých,který nelžou.
to si děláš srandu,že ti takhle verunka dlouho spinká, to je teda super 🙂

jéé tak koukám,že o odkaz žádá i chris 🙂

jůůů Rinty, krááásné bříšenko 🙂 to bude Klárka 😉

beruško, vajíčka jsou některý do 9kg,ale většina do 12kg

jéé tak koukám,že už je tu odkaz na autosedajdu, jdu to omrknout 🙂

valentynka
5. led 2010

jitu, já je kupovala v těhu na MMA ,balení tří pytlů kolem 200 i s poštou.
je to fakt bomba, ted mám jeden na skříni,bo jsme ho ještě neodvezli k mamče, tam ho dám na půdu, vešlo se mi tam fáákt strašně mooc Filípkových oblečků.
poprvé jsem to špatně sevřela a tak se tam dostal vzduch,ted to ale krásně drží.

valentynka
5. led 2010
valentynka
5. led 2010

pěkný jsou teda všechny ty autosedajdy

zuzanka26
5. led 2010

ahoj Val, už jsem tam ten odkaz hodila. ALe je to do 18 kilo. no ale vzhledem k tomu, že já jsem měla v 1. třídě 16 kg, tak to ještě nějakou dobu vydrží 🙂