Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
11. led 2010

tak u nás se chrupalo od těch půl jedenáctý do půl dvanáctý a konec
ale zase půjde snad dřív spinkat

beruskaveruska
11. led 2010

Val Tanu chtěla fotky těch pytlů na vakuování 🙂

beruskaveruska
11. led 2010

Val Tanu chtěla fotky těch pytlů na vakuování

kremrolka01
11. led 2010

veru paráda 😵 😵 😵 moooc šikovná
to jak leží uchem na podlaze to poslouchá sousedy jo 😀

beruskaveruska
11. led 2010

Veruń Julinka je šikulka a má teda trpělivost se zvedat a neplakat 🙂

beruskaveruska
11. led 2010

Petruš Verča jí učí šmírovat hrneček na zed prý přijde později 😀

valentynka
11. led 2010

Juli,je šikulak koukala jsme na to s Filípkem a Juli se mu líbila, pak dělala pápá 🙂

endlessblue
11. led 2010

Díky holky.... jojo, malá má celkem trpělivost.. ale večer před spaním, když sebou několikrát takhle řízne, tak už toho má dost a nechce se jí 😀

Dneska dělám palačinky k večeři... manža právě koupe 😉

zajdla
11. led 2010

Hojky.

Tak na ORL docela dobrý.Zlaťáka se nezbavíme,to jsem věděla.Je bez rýmy,má jen zduřelou sliznici.Dostali jsme nějaké míchané kapky,tak snad zaberou.Hlavní je,že se můžeme naočkovat.Ve středu by měla mít doktorka ten Prevenar,tak snad nás brzo neočkuje.Ať může jít Lucka do školky. 😀

Veru Juli je šikulka. 😉

Val dívala jsem se na fotečky na FB a super. 😉

beruskaveruska
11. led 2010

Tanu tady dávám odkaz na ty pytle kupuju to samé balení jen u vietnamců za pár kaček 🙂

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=20232926&tab=0

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=29776493&tab=2

oboje mají jo pa pa

valentynka
11. led 2010

ahojky,
tak filípek je v postýlce.
odpo spinkal dvě hodinky do 17,30 🙂

Endy, večer už jsou utahaný za celý den, i filda pak třeba zakňourá a kort když se blíží jeho hodina.

zajdi děkuju 🙂

toho zlatáka jako bude mít už navždy ?? jak to ?

zajdla
11. led 2010

Val prý se to přeléčí,ale za 3 měsíce se jí může zase objevit

zajdla
11. led 2010

Holky Linduš snad začíná lozit.Ona si dává kolínka pod sebe a snaží se odrážet. 😀

valentynka
11. led 2010

Zajdi, jéjej, nějak brzo néé? jen at hezky ještě počká s tím lezením 🙂

tevina
12. led 2010

Ahoj holky,

ted píšou ve snídani s novou že ten prevenar pojištovny hradit nebudou.Že vakcína je přidaná na seznam hrazených vakcín nezákoně.
Zajdi vás se to týká vid?Tak se na to radši zeptej.

zajdla
12. led 2010

Nazdárek.

Tevi jj týká.Doktorce už došly pokyny co a jak.A zítra by jí měly přijít vakcíny.Jak jí ponesu zprávu,tak se jí zeptám.Když tak mám u ní schovaný ten Synflorix,tak když tak se Lindušce píchne to. ☹

valentynka
12. led 2010

3.strana, ufff

Filípek spinká už 1,5 hodiny a čekám na manžu, nějak se zdržel v práci.

nevařím, mám od mamči vepřo,knedlo,špenáto 🙂

kremrolka01
12. led 2010

a já od včera švestkový knedlíky 😀

kremrolka01
12. led 2010

zdravím od Barči, nemůže se dostat už delší dobu na koně (z technických ne časových důvodů 😉 )

kremrolka01
12. led 2010

zítra se musím jít podívat do papírnictví a něco nakoupit na oslavu, snad manža chvíli pohlídá
když jsem vidělu tu Filípkovu 😵 😵 😵 😵 😵 krása

christla
12. led 2010

Ahoj holky!

Tak předem děkuji všem, které pro nás hlasovly! Vítěz jistě nebudeme, ale to nevadí.
Já byla dneska u doktorky, od včera mám rýmu, takový dráždivý kašel a bolí mezi žebry. doktorka mi koukala do krku, tak se zhrozila, že prý mám dost zduřené mandle, na poslech jsem čistá. ATB mi zatím dávat nechtěla, tak jsem dostala nějaké léky a pokud t do 4 dnů nebude lepší, mám si pro ATB přijít. 😒

pismenko
12. led 2010

Ahoj všem,
Nemo má dneska narozeninky, tak přejeme s Dorkou vše nej 😲 😲 😲 😲

jinak u nás se spinká,ale noc stále za prd, byla jsem snad milionkrát vzhůru a konejšila Doru...blbé zuby 😠

jitousek
12. led 2010

zdravím všechny ....my máme teda začátek roku jak řemen 😠 dneska jsme málem vyhořeli ještě že jsme byli doma ....v el. rozvaděči se spekli dráty a něco tam shořelo ale nebejt doma bylo byto asi horší jiskřilo se ze skříně a smradu jak v hradu 😒 tak že manža měl pěkné odpoledne ......to už je teda letos druhá nehoda (manža stratil klíše 😒 ) od začátku roku a to máme prosím pěkně teprva leden 12tého

jitousek
12. led 2010

jeeeee Filda měl pěkné první narozeninky a ta dekorace užasná moc pěkně jste mu to vystrojili 😉 😵 😵 😵

u nás to je na pytel páč manža má na Míšovi narozeniny odpolední s čímž jsem teda nepočítala a na konec i tchánovci nepřijdou až druhej den protože i děda jde na noční ....a když jsem se jich ptala tak jo jo že v pohodě přijdou ..........tak už na to s*ru prostě si to oslavím sama s našima a Míšánkem až přinesu dosrt dáme mu ho s manžou než odejde do práce pak přijedou naši a basta nebudu s toho dělat žádnou trachtaci no ta že u nás tak

pismenko
12. led 2010

Jitu, u nás se taky všichni nesejdou najednou, takže taky žadná mega oslava, nejdůležitější je pro mě oslavenec a ten určitě chybět nebude 🙂

pismenko
12. led 2010

No a s tou elktřinou je to teda prekérní situace, ale ještě že to dopadlo dobře 😉

jitousek
12. led 2010

máš pravdu písmen oslavenec chybět rozhodně nebude a nakonec je to jen a jen jeho den a i trošku můj nostalgie se probouzí ..dneska v noci to bude rok co mě začali první stahy 😵 😵 😵 😵

pismenko
12. led 2010

jj, u mě je toto období taky hrozně nostalgické...člověk by řekl jeden blbej rok, ale jaký velký rozměr vnesl do našeho života.....je neuvěřitelné, že z novorozence máme za tak ,,krátkou" dobu osobnost, která chápe, co jí říkáš a dokážeš ji zahrnout takovým citem, který nelze vyjádřit slovy

jitousek
12. led 2010

😵 naprosto přesně vystižené až by to jednomu vhrklo slzy štěstí do očí mít malého človíčka je zázrak být s ním a u toho jak objevuje svět a dělá den ode dne větší a větší pokroky je ještě větší zázrak a dárek ten největší 😵 😵 😵