Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
8. únor 2010

Verun v tématu vrzající kočár je paní má taky Julinku a ta má v 5 měsících 9540g je to možnééé, je já vím 😲

endlessblue
8. únor 2010

Hehe, zkrátka ty Jůlinky jsou buřtíci... ale tohle je teda dost 😀 To měla Juli v 10 😅

endlessblue
8. únor 2010

Tevi... odhlasováno 😀

jitousek
8. únor 2010

dobré dopoledne ,
my jsme dneska od rána protivný jak činže 😒 asi zuby nic Míšánka nebaví porád pobulíkává a mě s toho asi brzo šibne nic jsem ještě neudělala jen naložila a zapla pračku nasnídali jsme se a já já jsem dostala mrchu .....teda dámy to je síla chodí nečekaně vůbec o ní nevím jen vizuálně dřív jsem se svíjela dva dny v bolestech a už předem jsem věděla že to dostanu teď od porodu nevím co je to ibubrufen 😎

christla
8. únor 2010

Ahoj holky!
Tak vás po dlouhé době zdravím.
Kája je snad už vymarozená. 14 dní jsme nebyly venku a už mi to pěkně leze na mozek.
Zítra jdeme na kontrolu, tak snad už budeme moc jít ven.

Jinak u nás nic nového. Káje se prořezávají obě dvě horní jedničky, dole zatím nic, takže bude jak veverka, až to vyleze. 😉

Jinak jsem přestala brát antiko kvůli křeočvým žilám, tak doufám, že z toho nebude druhé dítko. 😀

jitousek
8. únor 2010

jeee endy super fotečky v kočárku 😵 😵 😵 je moc krásnej 😉 😵 😵 😵 to janéčko je elegantní no

nic méně já stejně stále nemám jasno co koupíme chci aby se k tomu vymáčkla i má drahá polovička jenže ten nemá teď čas páč je v práci ...no tak snad než slezou sněhy bude vybráno a koupeno 😎

jitousek
8. únor 2010

jee zdravím Tě chris no tak to se koukejte už uzdravit ať můžete na čerství vzdoušek je to potřeba i když teď zase mají být veliké mrazy ale i tak je potřeba načerpat trošku kyslíku z venku 😉

no já antiko neberu páč jsem s tím stejnak měla problémy porád nějaké výtoky a když jsem to vysadila byl klid tak že jsem si teď ani nenechala už nic psát ....chráníme se jinak no 😎 a stejnak já ik dyž jsem to brala že třebas jsme jeli na dovču a chtěla jsem abych neměla mrchu tak i přes antiko jsem špinila a někdy i mrcha přišla tak že uplně k prdu jen teda ten sexík no ale následné výtoky a pak stejnak bez sexíku tak že vyhozené prachy 😒 😎

evitkamalicka
8. únor 2010

tevi mas to tam 😉

endlessblue
8. únor 2010

Zdravím ztracené dcery 😉

Dítě snad spí.. tak se můžu zcooltůůrnit aby se mě ve městě nelekli 😀

endlessblue
8. únor 2010

Jasně jitu, na letní káru máte ještě času haba-kuk..... já to pořídila už teď, páč to byla perfektní cena, kočár ještě v záruce a navíc paní bydlí kousek od nás, tak jsem ho mohla omrknout dřív než jsem zaplatila... 😉

valentynka
8. únor 2010

tevi, odhlasováno 🙂

endy, super kára a Juli moc kočárek sluší 🙂

no už at je tu jaro 🙂 nakoupila jsem tepláky na písek, tak už se těším.
lopatičky a kýblíčky teprve koupíme

valentynka
8. únor 2010

antiko neberu někdy od 21 let

zuzanka26
8. únor 2010

ahoj holky,

já chci taky jaroooooo, už je to moc dlouhý. Když si představím, že nebudu muset dávat punčocháčky a tu tlustou budnu.... jééé už aby to bylo.

mě zase Sáruš nezavře pusu, pořád něco vykládá. ale pobavila mě, když jsem jí ukazovala kapesník a říkám : to je kapesník a ona na to: tobi. Vymejšlí si nový slova, to mě baví.
😀

tevina
8. únor 2010

Baru to je pěkný video s těma podprdama.Pani s jedničkama má nakonec C 😅 😕

Holky kde jsou fotky jůlinky v novém kočárku.Mně se na FB asi ukazuje jen něco,to je bordel 😠

tevina
8. únor 2010

A děkuju všem za bodíky 😉

endlessblue
8. únor 2010

Tevi, mám to na rajčeti... odkaz na předchozí stránce 😉

tevina
8. únor 2010

No tak to jsem nějak přehlídla,jsem asi už slepá 😀
Kočárek máte pěknej a Jůlinka je nádherná 😵

pismenko
8. únor 2010

Ahoj holkýýýýýýý 🙂

beruskaveruska
8. únor 2010

Markét ahoooooj jak je OK????

pismenko
8. únor 2010

Je to lepší 🙂

Dorka nám začla včera sama chodit, tak je to hrozná prča, ale dneska už zase jenom šmejdí po kolenách a když chceme, aby šla sama, tak z toho má hroznou legraci 😀

asi moc nepokecám, dneska mi něják padá net 🙄 🙄 🙄

endlessblue
8. únor 2010

Markét...gratulačka. Když Juli začala chodit... tak jeden večer lítala.. a pak den absolutně nic.. a ten další už začla od rána a nepřestala 😀 Teď už je to torpédo... 😉

endlessblue
8. únor 2010

Markét, a nepřidáš nějaký fotečky Dorušky??? Na FB nebo sem??? 😉

endlessblue
8. únor 2010

Jsem zpátky z tetanovky a bolí mě z toho celá ruka. 😒

valentynka
8. únor 2010

endy, ruka ??

kam ti to píchala ??

Markééét no nazdááár,že se taky ukážeš 🙂
gratulka k chození 🙂

já se ted vrátila s filípkem, manžel s dcerou šli ještě za babi, filda po cestě domů usnul v sedačce, tak už je v postýlce, byli jsme na obědě ,pak dali ještě kafíčko a já palačinku 🙂

endlessblue
8. únor 2010

Val.... teď je už nějaká nová vakcína a dostala jsem to do ramene..... ty předchozí 2 dávky byly do ()() 😉

endlessblue
8. únor 2010

Val.. děláš mi chutě 😉 😝

valentynka
8. únor 2010

jo ahá, jsem o tom ještě neslyšela

já byhc taky měla pak dojít, až přestanu kojit, měla jsem jí mít v roce 2008,ale to jsem už byla těhotná

zítra jdeme zase na obídek 🙂

dnes byl teda neplánovaný,vyndala jsem si mletou,že udělám směs na špagety

endlessblue
8. únor 2010

Val.. já dostala ty předchozí dávky když jsem kojila. Prý to nevadí. Naopak to dítě dostane protilátky přirozeně a začne si je vytvářet samo

valentynka
8. únor 2010

fáákt ??

no já jen vím,že v těhu rozhodně ne, ale tak jsem si myslel,aže ani při kojení

endlessblue
8. únor 2010

No alespoň tohle mi řekla sestřička... já se jí na to několikrát ptala