Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

evitkamalicka
7. bře 2010

aky ste mali vikendik?

Tevi aj u vas ma dnes meniny Tomas? ak ano, vsetko najlepsie

tevina
7. bře 2010

Holky dneska je první díl pojišťovny a anička asi umře.

tevina
7. bře 2010

jojo evi má,u vás taky?Že děkujeme 🙂

evitkamalicka
7. bře 2010

ano aj u nas 🙂

tevina
7. bře 2010

Víkendík byl chaotickej,v pátek u nás byli naši,dneksa taky a dneska ještě tchýně se švagrovou a s malým mimčem,no tak jsem si poňuchala malý miminečko.

evitkamalicka
7. bře 2010

a vy uz tretie neplanujete?

tevina
7. bře 2010

Co u vás evi? 🙂

tevina
7. bře 2010

Evi ne,tomáš nechce ani slyšet,já bych holčičku brala,ale až dýl a to už nebubu mít zase věk.

evitkamalicka
7. bře 2010

u nas vikend nijak vynimocny, taky papucovy

tevina
7. bře 2010

Už to začalo tak musím jít 😵

evitkamalicka
7. bře 2010

oki, pa

jitousek
7. bře 2010

jeeee Tevi taky přeju tomíkovi vše nej nej nej k dnešnímu svátečku 😉 😵 😵

pismenko
7. bře 2010

Taky přeju vše nej 😲 😲 😲 😲

Já Vám dám škoda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕 😕 😕 😕 vy škodolibky 😅

valentynka
7. bře 2010

ahoj holky,

Tomáškovi přejeme všechno nejlepší a posíláme se Filípkem pusku 🙂

Beruško, super bejvák,bříško krásně roste 🙂
a Karolínka je už taky velká slečna 🙂

dnes jsme byli plavčit, Filípek se už sám klouže do vody, posadím ho na klouzačku ,chytne se za boky klouzajdy a odsrtčí se a jede 🙂 i v podkovičce už ho nechávám samotného a hezky si cáká a kope nožičkama 🙂

jitousek
7. bře 2010

Filípek je teda šikulinka 😉 😵 😵 😵

zajdla
7. bře 2010

Hojky.

Odpoledne jsme byli koupit Lucce nové papuče do školky(200kč ez koruny) 😠

Pak jsme šli k našim na návštěvu.

Teď jsem dožehlila,protože přes týden jsem se na to vyprdla a teď mi už přetěkal koš a mám další prádlo na sušáku.Tak mám splněno.

Beru domeček má Karlička krásný.I já měla takový veliký. 😉 A bylo tam Linduš dobře,že se zapoměla aji otočit hlavou dolů. 😀 😀 😀

Chris malá je krásná a moc šikovná. 😉 Je to takové sluníčko.

Jitu jj kašujeme už asi měsíc.Malé to moc chutná.Začíná mi odmítat úplně flašku a chce všechno na lžičku.Dneska snědla malou přesnídávku od sunárku a dívala se do kelímku,že už není.Mamča ji musela ošidit čajíkem. 😀 😀 😀
Zítra bude mít ještě brokolici ze dneška.Moc jí šmakovala. 😀 😀

Jitu super kára. 😉

Tevi ,Tomáškovi přejeme všechno nej k svátku. 😉

JJ díky holky za radu.Člověk to už pozapomínal a plno věcí se už změnilo. 😀 😀

jitousek
8. bře 2010

dobré ráno kokám že po dlouhé době prvnííííííí 😎

endlessblue
8. bře 2010

Dobrý ránečko.... druháááá 😀

Včera jsme byli na výletě. Bylo to super. Na Jizerce ouplný azůro... dokonce jsem si spálila ksichtík 😅

jitousek
8. bře 2010

ahojda Endy 😉
tak to jste si pěkně užili neděličku 😵 😵 😵

u nás je dneska opět kláda svítí slunce a celou noc chumelilo tak že máme opět 8čísel nového sněhu 😖 kdy už bude jarooooooooooooooooo 😒 letos to nevypadá

zuzanka26
8. bře 2010

AHoj holky,

tady taky krásně svítí, tak hned je to lepší. U nás se vstávalo asi v 6, to je zase skvělá novinka, až v 7 usnula a já už ne!
Ale dnes ráno krásně tancovala na Mickeyho klubík, dělala kolečka a kroutila hlavičkou, s manželem jsme se nasmáli!!!

Karolínka se hrozně změnila a je krásná!!!!

endlessblue
8. bře 2010

Hojky JItuš... máte hezkoučkou káru. To madlo vepředu je super. Na tom Janéčku není. Jen takové univerzální a to je trošku naprd.... holt budu muset malou poctivě kšírovat 😀

Tady taky nachumelilo. Je to děsný, fakt... ale prý od 15. března se má oteplit na 10stupňů přes den, tak si myslím, že to půjde rychle dolů.

Já si koupila teď tenisky s Juli na písek (sleva ze 790 na 249)... to jde ne? A taky kalhoty na jaro.... já už zkrátka tu zimu bojkotuju!!!!!!!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀

zuzanka26
8. bře 2010

já taky konečně zkoumám golfky, ale chci za ně dát míň než 3 tis 😒

jitousek
8. bře 2010

děkuji za pochvaly golfáčů 😉 my jsme spokojeni jsem zvědavá jak se s nima bude jezdit venku zkoušky doma na sucho po bytě jsou super jsem z nich nadšená 😵 😵 😵 za ty prachy 😎

beruskaveruska
8. bře 2010

🙂 ahojky 🙂

díky za pochvalu domečku Káje se tam moc líbí , ale hlavičku dolů už máme a prý už by měla zůstat 🙂 jo jinak stále nosím riflíky jako před těhu. mám menší prdel a stehna jen se mi to vráží do pupíku 😀 tak je mám pod pupkem ohrnuté a jsou mi líp než těhu 🙂

Markét náhodou je to fakt škoda, ale víš, že do tebe rejpeme a ty sama musíš vědět jak to má být 🙂

jitousek
8. bře 2010

tak to je dobře beru že už je otočená ale myslím že se to může ještě změnit do 35tt má dost času se otočit sem a tam 😎 náš Míša byl taky na 27tt dolu pak byl na velkém UT obráceně a pak se teda stihnul ještě otočit zpátky 😉 do porodu

evitkamalicka
8. bře 2010

ahojky

berus krasny pupik 😵

zuzanka26
8. bře 2010

Jitu co to je vlastně za značku? máte nové?

beruskaveruska
8. bře 2010

Jitu naše dáma se nechce točit vždycky se vrací na místo minule jsme jí pozorovali na ultrazvuku 😀 a smáli jsme se jak je vyčůraná 😀

endlessblue
8. bře 2010

Jojo, krásný dočasný Karliččin domeček 😉

Jinak, Karolínka teda vááážně vyrostla. 😉 Je sranda, jak jsou ty dětičky starší, tak je mezi nima menší a menší rozdíl. 🙂

Holky, včera jsem chtěla, aby si Juli pochodila venku. Ale ona v těch zimních bufách absolutně nechtěla. S každou minihroudičkou sněhu sebou plácla na zem a pak už nechtěla jít vůbec. 🙂 Mno, tak zbytek zimi jí holt budu muset dovozit v kočáru. Snad v těch jarních botkách se jí bude šlapat líp 🙂 Doma pomalu utíká po bytě.... když blbneme, tak i vyskočí oběma nožičkama na vzduchu... ale venku byla ouplně vykolejená 😅

Holky, myslíte, že je to OK, že se jí nahoře začíná prořezávat dvojka dřív jak jednička???? To je divný, ne??? 😕

christla
8. bře 2010

ahoj holky!

Tak předně s kájou děkujeme za pochvalu fotek. 😵
Vlasů zatím moc nemáme 😅 ale vypadá to, že bude mít světlé vlásky, asi po mě, nebo možná ještě světlejší, nevím. Ale je to fakt šídlo! 😀

dodatečně přejeme také Tomáškovi vše nejlepší ke včerejšímu svátku!

Markét, takže mrcha dorazila, jo? 😉