Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
13. bře 2009

Markét ty jí mícháš do mlíka mák nebo nějaké opium neeeeeeeeee to nejni možnýýýýýý 😀 jsem zvědavá jak dlouho bude spát Mišpulínek na zahrádce je tam už 1hodinu tak že já užívám volna .......měla bych žehlit ale asi půjdu hodit kopita na gauč a nabrat sil bolej mě nohy a ruce připadám si jak bába 70letá 😒

zirafik
13. bře 2009

béééééééééé 😢 ...... můj kolotoč je zhaněn ............. 😀

pavis
13. bře 2009

Tak uz jsem v obraze, dik!

Pavli, my jsme dostali podobny kolotoc, mela ho nad denni postylkou, ale nejak jsme nepromitali, ale jinak byl v permanci porad. Kazde mimi je jine, a jen zavesene hracky Anicku neuspokojovaly, muselo se to hejbat. Kdyz to prestalo jezdit, tak rev. K tomu nasemu mame i dalkovy ovladac, a rikala jsem si, jaka je to kravovina nepotrebna, a hodne rychle jsem to ocenila, nejvic pri jidle, od stolu zapnout kolotoc a byl chvili klid 😀

pavis
13. bře 2009

Jinak ja se ted skoro na 3 tydny rozkoucim, dnes navecer vyrazime na tu nasi dovolenou+svatbu+svatebni cestu v jednom. 😎 😎 😎 😎 😎
Od rana balim, samozrejme jeste peru, a susim rovnou na rozzhavenych radiatorech, aby mi to uschlo. 😅
Tak se tu mejte krasne, a priste uz budu doufejme mlada pani 😀

pismenko
13. bře 2009

Pavli, tak GRATULAKA i když předčasně 😵 😵 😵

lucianas
autor
13. bře 2009

Pavis, tak držím palečky, aby vám to vyšlo, měli jste pěkné počasí a hlavně, aby jste byli moc a moc spokojeni a aby vám to dlouho vydrželo!!!

kacena00
13. bře 2009

juuuuuuuuu Pájo!!!! teda teda tak ať se vám všechno vydaří tak jak ste plánovaly a pak čekáme na žhavé vyprávěnky a fotečky

pusikypusiky pus a užijte si to

já mám monitor dechu a sem za něj strašně vděčná, protože takovejch šoků do začátku sem nečekala, možná sem ještě navíc magor tím, že sem na začátku své nastartované a ukončené dráhjy dětské sestry dělala u miminek a viděla nehezký věci, ale prostě ta jeho plodovka, nízká porodní hmotnost a šnůra okolo ruky a halvy byly pro mě dostatečným důvodem si babysense půjčit

zkus se pozeptat, vím, že ta PA co sem k ní chodila na kurz taky řikala, že je snad půljčujou, pozeptej se i v porodce, já měla štígro, že ta forma tam zrovna dodala fungl nágl nový babysensy takže šlape jak hodinky

kolotoč nemám, ale hrazdičku od ségry teď nemůžu vynachválit, malej si pod ní žbrblal dnes už třikráít, já teď už vím, že jeho pláč vycházel z toho, že má už potřebu si pohrát delší dobu a že ty fáze bdění sou větší a on mi jen dával najevo že si chce trochu pohrát, takže sem klidnější i já a on je taky klidnější a začínáme si to opravdu užívat, ťuťukťuk a vypadá to že začínáme mít režim, tak snad to nezakřiknu, pláče letim pa

tevina
13. bře 2009

Ahoj holky,hlásí se marod,už je mi líp,ale dneska jsem musela k dr. protože mně včera začalo hrozně bolet v krku a mám teda angínu jak prase 😒 Tak mi to řekla sama dr. 😀

Holky já otevřu koníka kouknu a úplně jsem se zděsila z těch 13 IP zpráv,ale teda tohle by mě teda vážně pěkně naštvalo,ach jo ☹

Co jinak novýho?

Baru scháním ti ten deník,dám vědět,zítra možná bude 😉

Jo holky,nevím jestli se tu ted stavovala Kamča,ale psala mi že jim ted rostou zoubky a Adámek jim dává zabrat,takže nestíhá a všechny vás pozdravuje.

kamcule
13. bře 2009

Ahojky,
koukám a zvědavost mi nedá, co to tady máte s tou IP??? 😕 😕 😕
copak se děje?

Tevi 🙂 , děkuju

kamcule
13. bře 2009

no hustý 😖

christla
14. bře 2009

Dobré ráno, tak jsem tu první. Teda chvíli mi trvalo, než jsem přečetla IP.....

Pavlí, ptala jsi se na ten kolotč. mě připadá taky takový psycho..... My máme úplně obyčejný kolotoč, který měli zlevněný v Globusu asi za necelé 300 a myslím, že bude bohatě stačit. 😉

christla
14. bře 2009

Jiank ten monitor dechu my taky máme, ale jen půjčený, naštěstí jsme ho nemuseli kupovat.

pismenko
14. bře 2009

Dobréé ráánko 🙂 🙂 🙂

Tak už s tím nechci být trapná, ale 19:30:3:30-7:00 😝 😝 pchéééééééé

Teď mrlá v kolíbce a doufám, že bude mrmlat nahlas, protože Tom ještě chrní, protože nám včera zdrhnul do hospody 🙄 🙄 😠 😠 a ani nevím, kdy přišel, ale smrděl 🤐 🤐 🤐

Já popíjím kávičku a chystám se do kaufu na nákupy.... 🙄

zuzanka26
14. bře 2009

Ahoj jdu vás pozdravit.
Markét, to jsem se chtěla zeptat, jak to děláš s prsama v noci, když malá tak dlouho spí? Mně dnes Sárinka výjimečně spala do půl 3 a to jsem jí musela budit, protože já jsem už nemohla vydržet tu bolest, jak jsem měla strašně ty prsa nalitý! Já mám teda prsa velký i normálně, ale když jsou ještě takhle nalitý, nedá se to fakt vydržet!
Pak jsme teda spaly už jen do čtvrt na 7, ale i tak dnešní noc byla dobrá.
Mluvila jsem dnes se ségrou a Sárinka mi do toho pískala a povídala a ségra mi řekla, že prý tohle dělá 9 ti měsíční dítě a ne ani 4 měsíční 😀 😀 😀

pismenko
14. bře 2009

Ahoj Zuzi, já ty prsa něják brutálně nalitý nemám, to jsem měla jenom ze začátku a teď je to úplně v klidu. jestli ona nespí tak dlouho z hladu 😀 😀 😀 ne to ne 😵 😵

pismenko
14. bře 2009

😀 😀 😕 😕 😀 😀

christla
14. bře 2009

Ahojky!
Teda tady je dneska super mrtvo.....
My se teď vrátili se ségrou a s mamčou z Tesca. Koupila jsem vaničku a mamka koupila lehátko do vaničky a kleštičky na nehty pro malou. Teda řeknu vám, všude plno lidí a všichni chodí ověšení taškami. Nechápu, kde na to berou. 😕

Tady nic nového, tak já taky jdu, za chvíli jedeme s manželem domů.

Tak kdybychom se dneska už neviděli, tak pa pa.

zajdla
14. bře 2009

Ahojky pěkný den.

Já byla dnes vypomáhat na burze,tak jsem si přinesla první úlovky.

Pak jsme jeli nakoupit a teď odpočívám.Mám toho docela plné kecky.

lucianas
autor
14. bře 2009

Ahojky,
tak koukám, že dnes je tu docela klid. Ale nedivím se. vždyť bylo tak krásné počasí!!!! Já byla u našich, a přijela před necelou hoďkou. Pustila jsem pračku a něco bych měla i uklidit, ale asi se pustím jen do večeře. Nic se mi nějak nechce.

Zajdli, a co nového sis pořídila? Pochlub se.

Chris, občas by mě to taky zajímalo, kde na to všichni berou. Já jsem ráda, když vždycky zvládneme základní nákup.

zajdla
14. bře 2009

koupila jsem 3 bodíčka s dlouhým rukávem a 2 kalhoty-takové polodupačky.Pak nafotím a hodím do albíčka.

kacena00
14. bře 2009

ahoj, tak já se takly pochlubim se svým kojo - 19 30 2 30 6 30, na takovýho prďolu slušný ne? akorát teda nebolí to, ale mě se kozeny odpouštzěj samy, a dost brutálně ta co má jít na řadu, takže furt dokola točim kojo noční košile a peru je, i když si vložim do podprdy plenu, stejně proteče 😅 😉 😀

ale panáček už získává režim a přes den vydrží 3-4 hodiny a přes noc je takhle už asi 2 nebo tři dny takhle šikovnej 😀

tyvoe holky, včera michal dělal tady ve vsi kalbu za Cyrdu, jako dobrý, nikdo mě nebudil neobtěžoval, ale druhej den...přispala sem si a pak sem chtěla dělat pro ožívající mrtvolky polívku - teda jen ji dodělat, michal vývar z kohouta už měl, do toho jiná michalova teta a strejda - michal mě bohužel včera neinformoval, odpo sme šly s kámošema s čubiznama a s kočárem ven, bylo krásně- odpo přijela tchyně si zakočárkovat byly tady ještě na kafe a teda povim vám, že chudák kluk...byl uplně mrtvej, ale jak se okolo něj pořád střídaly cizí osoby nespal a byl večer už grogy, takže před tímhle ho už budu chránit, vím už že sem ho tchyni a tchánovi měla dát až by fakt tvrdě spal, takhle sem jim ho dala po koju a on chudák dvě hodiny zkoušel usnout a neusnul - ani když už odjeli, jak z toho byl nadrnčenej...

zejtra přijedou naši a segra, tak to vim, že bude v pohodě

ale dnešek byl hustej, a ještě do toho Michalova kocovinka... 🙂 🙂 🙂 alkohol metla lidstva! ale cyrda prej bude zdravej 😀

pismenko
14. bře 2009

Tož na takový prďolu bych řekla velmi slušnýý 😵 😵 😉 😉

zajdla
15. bře 2009

Ahojky pěkný den.

Kači tak to je Cyrda už šikulks.A tatínek taky,že tak Cyrdu dobře zapil.To se prostě musí. 😀 😀

My chtěli jet dnes do zoo a asi z toho nic nebude,protože venku opět prší.Ach jo. ☹

valentynka
15. bře 2009

Ahoj holky,
koukám koukám,že tu bylo nějak prázdno.
I u nás bylo včera nádherněúplný jaro.
hezky nám to počásko všlo na vítání občánků,měli jsme ho od 12 hodin a docela to proběhlo hodně rychle.
dostali jsme primulku a knížku Mých prvních 5 let a medaili města.
pak jsme zašli na oběd do číny a pak už jsme jeli domů, filípek šel spinkat na balkon.

jinak nám se udělal lepší režim, chodí ted Filípek spát tak kolem 21,30 a spinká do těch 2,30-3,30 a pak budíček v 6,30,takže taky super.

ale naše královna markét s princeznou Dory opravdu vedou 😉 😀 😀 😀

Baruš, Cyrda taky super 🙂
a bude zdravej,když ho tatka tak hezky zapil 🙂

pismenko
15. bře 2009

Zdarec palec 😀

tak u nás proběhla první noc trága 🙄 🙄 Prakticky od 20:00 pořád mrněla, spala tak trhaně, nic moc a o půl jedné řev, dudan,řev, cecek, šerm ručičkama, řev, cecek a tak to šlo asi do 4:00 a tak další cecek a vzala jsem si ji do postele, ale to nebylo o moc lepší 😝 😝 tak asi takový minispurtík nebo nevím co se stalo.

Jinak u nás chčije a chčije, Tom chce po obědě k babičce(jeho mamce),tak asi pojedem.Já uklízím, peru, převlékám(i dorotce, protože se jí podařilo poblít mantinel 😅 😅 ).

Tak letím ale budu nakukovat 🙂

valentynka
15. bře 2009

Markét 😝 😀

tak snad už dnešní noc bude lepší 🙂

já mám manžu zase v práci, příjde kolem třetí, já pak jedu k mamče s Filípkem,chci se stavit na hřbitově, koupila jsme dvě primulky.

u nás taky chčije 😕 🙄

kamcule
15. bře 2009

Ahojky,
tak nám nastalo - aspoň doufám - lepší spinkací období.
Cca 4 noci za sebou ve 20.00 ulehne a chrní do 3.00 tam zakníká, dostane dudlana a spinká až do 6-7h a to už je snídaně a vztávando 🙂
Jupííí maminka už konečně zase dobíjí baterky 😀 😀 😀
Poklad můj je to.

A jak se jinak máte ???
Pavis na svatebním tažení a jináč dobrý???!!! 🙂

pismenko
15. bře 2009

Jinač dobrý 😀 😀

jitousek
15. bře 2009

kuk já koukám že Dorča dneska netrhala rekordy za to náš Míša včerejší a dnešní noc byl exklizive hodnej 😀

kojo v 22h a pak až v5h 😕 😵 😵 😵 nechápu ale paráda 😎 jen nevím jestli mu to vydrží za to teď dopoledne řádil hrál si a pak jsem ho otočila na bříšo aby pásl pche se stekal až se poblil a řev a řev a řev 😖 ........teď usnul po dlouhém maminčině přemlování chování hopsání .....až nakonec zvítězila želva (deka na hlavě) 😅 a drncání s košem ...to až manža přišel co se děje jestli netluče soused a já hopsala s košem jak po kamenné cestě 😎 zabralo to hurááááááá uvidíme na jak dlouho za chvíly se určo probere hauuuu že má hlad ale to neva pak ho naložýíme do kočáru a jedem na prochajdu 😎

jitousek
15. bře 2009

naložíýme ............ 😀 😀 😀 naložíme prej si můžete vybrat měkotvrdý YI 😎