Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
18. bře 2009

Holky, já jsem 11.10. a jsem taky strašně moc hodná holka. 😀 😀 😀

pismenko
18. bře 2009

já 24.10 😀 😀 😀

pismenko
18. bře 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

máma je asi hodně odvážná 😕 😕

rintintyna
18. bře 2009

Jo Zajdi, já vím, jak Tě na začátku strašily, zrovna jsme s Luci psaly jedné další oběti mudr strašení, má čerstvě založenou diskuzi. Mudra ji v 6tt straší kvůli tomu že není srdíčko 😠

christla
18. bře 2009

Tak teda to bych se fakt o dítko bála!!! Se divím, že h takhle nechají... 😕

lucianas
autor
18. bře 2009

.... ale stejnak ten strach nás neopustí nikdy, že ..... i když to srdíčko je potvrzené ...

pismenko
18. bře 2009

nene Luci a to teprve počkej, až se ..... a teď musím podumat co to bude 🙂 🙂 🙂 🙂

pismenko
18. bře 2009

Tak si myslím,že to bude chlapeček, ale přála bych ti holčičku, aby mě od Nemo Lukášek nevěstu 😀

rintintyna
18. bře 2009

no já tipuju kluka 😉

pismenko
18. bře 2009

No jako já taky 😉

janda79
18. bře 2009

ahoj holkýýý!
Míša už se líže z hrozného kašle, ale pořád je to děs. rýmu má taky pořád. Verunka nějak chrčí, snad nebude mít chycené průdušky! jestli se to nezlepší, zítra jdeme k dr.
jinak zítra nám budeme pokládat koberec v nové ložnici 😵 😵 😵 a příští týden pojedeme koupit novou manž.postel. asi zajedeme do Budějovic do bývalého Roleru, nemůžu si vzpomenout, jak se to tam jmenuje teď. cenově by to odpovídalo, kvalita je mi neznámá, tak snad to nezačne vrzat nabo tak něco 😀

tevina
18. bře 2009

Ahoj holky,

Luci tak ještě jednou moc a moc gratuluju 😀

Jinak teda nedočítám, jen konec,tak snad se nic moc neděje,krom lucky 🙂 Já stejně než to dočtu tak už si zas nic nepamatuju 😀

Jandi tak si to zařizování užíváš vid?my už to máme za sebou,ale dali jsme si všude lino a ted nemůžu přemluvit Tomáše at dá klukům do pokojíku koberec 😠 To je tak pohodlný a příjemný,ale ne prostě koberec nechce nikde 🙄

lucianas
autor
18. bře 2009

Markét, tak to jsem sama zvědavá, jak jsi se strefila .... bylo by fajn, kdyby měl Luky nevěstu 😀 , ale mě je to jedno, hlavně když se to narodí a bude to zdravý, to je pro mě nejdůležitější. ale díky za tip.

Týnko, i tobě díky za tip. 😉

Tevi, ještě jednou díky moc, jsi hodná.

lucianas
autor
18. bře 2009

Markét 😀

lucianas
autor
18. bře 2009

Tak jsem do alba dala foto testíků.

zuzanka26
18. bře 2009

Ahoj holky,

no Luci krááásný testíky. Já teda jak jsem tě poznala, tak mi připadáš spíš na holčičku. Tak se necháme překvapit. 😉

endlessblue
18. bře 2009

Nazdárek holky....

především LUCI MOC MOC MOC gratuluju. To je prostě supééééééér !!!!!!!! Moc držím palečky... teď to půjde všechno krásně jako po másle a v říjnu je mimísek tady.... to je bomba 😉 😉 😉 😉 😉

endlessblue
18. bře 2009

No tak to jsou nádherné dálnice 😉

kacena00
18. bře 2009

hoj holky!!!! tatka přijel z práce, kluk zabrekal a tak ho chová a já si šla zavolat k signálu, a můžu s váma i prohodit zo pár slov

tak za prvý- velká gratulace Lucce!!!! přeju moc štěstí, aby to klapalo dál jak má a miminko krásně rostlo a sílilo 😉
za druhý gratuluju i helče, že jim mimínek prospívá!!

děkuju Pétě a Markét za zpravodajství o nové těhulce 😵 😵 😵 😵 😵

a jak se máme my? mláděti se evidentně trochu ulevilo, rýma teda pořád je hnusná, žlutá hnisavá a je jí dost, ale horečku zatim nemáme, včera byl uplně apatickej o jídlo se sotva pláčem přihlásil a když tak plakal jen hodně slabě jak byl vyčerpanej

dnes už prudí 😎 😀 takže se nám vyzdravuje a moje terapie- časté odsávání, vytírání frňáčku otrivinem a nebo mat. mlékem a pořád dokola odsávání asi zabírá

ovšem, mládě svoji rekonvalescenci vzalo velice zodpovědně a už mě opět vyžaduje k jídlu co dvě hodiny, teď naposledy byly dvakrát intervaly dokonce jen hodina a půl a když se nají, che si hrát, když usne, budí se, protože asi nemůže dobře dýchat, takže sem dnes stačila udělat opravdu hodně!!! 😝 😝 😝 😝 😀

hlavně aby se vyzdravil, vše ostatní je mi šumák, i když popravdě...dnes odpo už sem mu řekla i něco peprnějšího 😅 ale to jen ze samý lásky 😵 😵 😵 😵

kacena00
18. bře 2009

jinak dočítat nestíhám, jdu trochu žehlit, ať máme do čeho dávat blinkance atd- navíc včera mi furt blindil, takže sme se asi 5 krát převlíkali, a dnes co mohl aspoň zčural a zkandil 🙂

ale ještě sem číhla Lucce do alba a pěkňoučkatý testíky 😵 😵 😵

lucianas
autor
18. bře 2009

Zuzi, díky za pochvalu testíků i za tip. Opravdu jsem zvědavá.

Endy, díky za gratulaci. ... jj, dálnice to jsou, a hned na prvním testíku. Ani jsem takové nečekala. Ale jsem ráda, že tam jsou a věřím, že takové budou a zůstanou stále. Tak silné. A že z toho bude krásný mimísek.

Kači, moc děkuji za gratulaci a za přání!!! Pevně věřím, že když mi tolik lidiček okolo drží palečky, že už to prostě vyjít musí. ... díky za pochvalu testíků!!
🙂

valentynka
18. bře 2009

ahoj holky,
já jsme zpět z kafíčka, noo už jsme teda hodinku doma.
jdu s emrknout jak to tu žilo 🙂

pismenko
18. bře 2009

ty jedno kafíčko...prdlačka kafíčko ale štrůůůůůůůdlíííííček 😀 😀 Já ti ho tak závidím 🤐 🤐 bych si dala aspoň 3 😝

valentynka
18. bře 2009

markét, byl vynikající, taky bych si dlaa klidně tři.
příště ti to nafotím ju? at si aspon zobneš virtuálně 😀 😀 😀 😀

jinak Luci, opravdu dálnice, jen škoda,že je vidíme až po tak dlouhé době 😉
a jak se cítíš? zvracení ještě neproběhlo?

pismenko
18. bře 2009

Val nedráždi mě 😀 😀

valentynka
18. bře 2009

😀 😀 😀 😀

pismenko
18. bře 2009

No mrně spinká. doufám, že bude zase do 04:00 jako včera a já jdu do spršiny.

luci, krásný tlustice 😵 😵

teď když jsem kojila, tak jsem zrovna přemýšlela nad tím, jaké to bylo těhu bezva a že bych chtěla být zase 🙂 🙂 Až zapomenu na ten porod.... ovšem jestli zapomenu??

zirafik
18. bře 2009

tak jsem tu 😝 ... celý den jsem trajdala po návštěvách 😉

Holky, neměla jste to některá???.... Mám takový mírný brnění nebo šimrání v oblasti pod prsama... někdy uprostřed hrudní kosti, jindy spíš ke straně, většinou po jídle.... nevím, co to je... 😕 😕 , ale mám to už xdní 😕

christla
18. bře 2009

Pavlí, není to třeba žaludek? Mě se stává to, že při jídle nebo po něm cítím takové jakoby bublinky spíš vpravo pod žebrem.