Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
25. bře 2009

Dobrééé den 😀

pismenko
25. bře 2009

Včera jsem Vás trochu zanedbávala, protože se podržte......Tom byl celý den doma 😵 😵 takže jsem byli v Bruntále a taky jsme se v kaufu usmířili, ještě jsme to teda moc nerozebrali, ale už tady není dusno 😉 bylo to celkem vtipný, dokonce jsme se tam líbali jak pubetáci, to na nás musel být pohled 😀 😀 😀 😀

Jste toho zase včera naklábosily 😕 😕 😝 😝

Chris, proti gustu...ale já teda taky nechápu na co to přesně máš a ještě za ty prachy.Za 700,- bych si síťku ušila ze staré záclony a pláštěnku bych neřešila vůbec. Na tu cestu od baráku do auta a z auta do baráku nebo do obchodu je to teda pálka 😕 😕 Ale třeba se pletu 🤐 🤐

pismenko
25. bře 2009

Barčo, Cyrdík krásně nabírá a počůranou plenku po nás nikdo taky nechtěl 🙂

Velmi mě pobaila historka o tom jak Kubíček pokřtil šátek 😀 😀 Nám se to stalo zatím 2x, že to Dorotka měla až za ušima a taky nosím v tašce náhradní bodýčko a kabátek, ale musím zkontrolovat, co je to za velikost, protože naše slečna je dlouhá jak žížala a myslím, že už koupím plenky 3.
Včera jsem vytřidila celý pytel věciček, které jsou malé a tak jsem se s tím nuchňala a chci ještě alespoň dvě miminka 😀 😀 😀

zajdla
25. bře 2009

Ahojky pěkné ráno.Tak jsem chtěla včera vyfotit pupu.Ale mám asi moc krátké ruky,protože jsem vypadala,jak kdybych měla právě porodit.O víkendu půjdem k našim,ti mají velkou zrcadlovou skříň,tak tam se vyfotím.Manžílek bude dávat dlažbu,aby to tam měli naši krásné. 😀

christla
25. bře 2009

Teda holky, pěkně jste mě nahlodali. Tak to vypadá, že objednávku stornuji.... asi máte pravdu, je to zbytečně.

zajdla
25. bře 2009

Chris já síťku ani pláštěnku na sedajdu neřešila.Ale jestli budete hodně cestovat,tak proč ne.My jsme totiž sedačku nemohli zacvaknout do kočáru,vám to půjde,že.

Já budu muset zítra do práce,zapoměla jsem si vyptat lístek na peníze,tak ať nejsem bez peněz.iI když to jsem pořád,protože jsem zatím dostala penízky jen za leden.

zajdla
25. bře 2009

Chris a k té autosedačce je boudička?

zajdla
25. bře 2009

Spíš bych řešila toto. 😉

christla
25. bře 2009

Zajdli jo jo, nám jde sedačka přidělat na kočárek.
Sedačka stříšku má.

Jinak jak píšeš, že jsi nedostala ještě nemocenskou za předešlé měsíce.O víkendu jsem mluvila e známou, která dělá u nás na sociálce a ta říkala, že jak to teď vyplácejí centrálně, takže je toho hodně a nestíhají lidi vyplácet. Takže to je ten důvod. Prý je to se vším, i s mateřskýma.... Se mám na co těšit teda. Od příští středy nastupuju na MD a jestli mi budou peníze chodit tímhe způsobem, tak to teda nevím.... 😖

rintintyna
25. bře 2009

čau kočky, jj byla o tom reportáž v televizi o těch nemocenských a jak to celý kolabuje ten systém 😠 a že jsou maminky bez peněz 😠 ale přesto si ověřte, jestli Vaše mzdová předala vše co bylo potřeba a jestli socka výplatu Vaší dávky vůbec eviduje. Zvláště, pokud jste šli nemocnět až letos 😉 Jinak Baruš tfuj, tfuj, ke kontrole, budu číhat jak jsi dopadla 😕

endlessblue
25. bře 2009

bré ránko 😉

zirafik
25. bře 2009

ahoja holky,

tak Beru, držím palce a ozvy se nebo bude sekec 😠

Markét, to je dobře, že jste se usmířili a ta líbačka.... 😵

Týnuš, díky za info. To jsem zvědavá... za březen mám mít nemocenskou, za duben pak mateřskou, takže budu možná bez peněz 😒 ... Chudáci mamči samoživitelky, kde mají brát na jídlo ?? Nechci bejt vošklivá, ale kdyby nepřišli důchodcům důchody, tak už je tu pomalu revoluce.... ale co maminky, který mají živit bezbranný miminka... no, je mi z toho na nic 😒

Chris, zvaž to... já si eviduju zhruba tabulku nákladů na mimčo a jsem vcelku zděděšená... na to, že je to na chvíli je to hrůza, kolik co stojí 😕 ... takže seškrtávám jak se dá... neb bude hůř... zatím jsme jen necelý měsíc bez mého příjmu 😒

nemo1985
25. bře 2009

Dobré ránko. 🙂

No tady je těch příšpěvků tedaaaa 😀

Dnes jsem byla objednaná na gyndu, a šup a ráno dorazila první mrcha 😠
Takže jsem tam ted volala a přeobjednala jsem se.

Ráno u nás sníh poletoval, ted tu svítí sluníčko.

Malej mi před chvílí usnul a já jdu ted pračku zapnout 😉

rintintyna
25. bře 2009

No já jsem tudle přemýšlela nad tím systémem přeprodeje. Nejdříve jsem si říkala, to je fajn, že se dá pořídit spousta věcí z druhé ruky levněji, ale potom když jsem nad tím přemýšlela do hloubky, tak jsem naznala, že je možná lepší být tím prodávajícím (vlastně určitě) Bo málokdy se snižuje cena víc jak o půlku, takže na jednoduchém příkladu. Koupím věcičku pro mimi v hodnotě třeba 1000 Kč, posléze prodám i kdyby třeba za 550,- Kč. Tím pádem prodávající používá věc novou, neopotřebovanou za výsledných 450,- Kč, a nakupující má i třeba jen lehce opotřebovanou za 550,- Kč. Určitě jsem nepřišla s žádným světovým objevem a ani nevím, o kolik procent se tak při předprodeji slevňuje.

zirafik
25. bře 2009

Pomoc 😀, moje žena je těhotná aneb Průvodce těhotenstvím pro muže ... pěkný článek zde .. http 😅 ://ona.idnes.cz/pomoc-moje-zena-je-tehotna-aneb-pruvodce-tehotenstvim-pro-muze-pv1-/ona_vztahy.asp?c=A090323_154741_ona_vztahy_ves

christla
25. bře 2009

Tak jsem objednávku zrušila. Prozměnu ale řeším lehátko. Furt jsem přemýšlela, jestli ho mám kupovat, ale myslím si, že ho užijeme, ale rozhodla jsem se pro lehátko z MMB z druhé ruky. Myslím, že to bude stačit. Mám vyhlídlá dvě, jen nevím které. 😉
Pavlí, ty náklady na mimčo jsou vážně šílené. Já si radši žádný rozpočet nevedu, protože by mě to mohlo položit. 😅

christla
25. bře 2009

Přemýšlím, co budu dneska dělat. Asi pojedu k našim, ale musím busem.... 😒

zirafik
25. bře 2009

Týnuš, ale ten nakupující jí může znovu prodat nebo použít třeba na další mimi... 😉 . Já mám část věcí nových a část z druhé ruky a musím říct, že většina věcí z druhé ruky je za méně než polovinu a vypadají supr 😉

zirafik
25. bře 2009

Chris, lehátko je určo dobrá volba, to každý chválí, jak ho využil 😉

christla
25. bře 2009

Pavlí, včera jsem byla na květnovkách a jedna holčina byla včera na kontrole a prý jí ž odchází lenová zátka!!!!! A to má termín 10.5.!!!! Žeby první květnvé miminko? 😕

rintintyna
25. bře 2009

Pavli, tak to potom ano, teď jsem jen letmo koukla na ty prodeje tady na koníkovi, a něco třeba nešlo pod 50% ale zase to bylo minimálně použité. Ten další přeprodej už jsem ve své myšlence původní zavrhovala 😉

christla
25. bře 2009

Jinak to lehátko..... Já chtěla to, co máš v albu ty, ale ono je dost drahé.

pismenko
25. bře 2009

jojo Chris lehátko je dbrá věc, hlavně když už malá pak začne koumat hračky https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vImage...

😀 😀 😀 já tady z té fotky fakt nemůžu, to je děs 😀 😀 😀 😀

christla
25. bře 2009

Markét a jakou značu lehátka máte vy?

christla
25. bře 2009

Na tohle jsem taky koukala..... Ono je to ale asi jedno, jakou značku, co?

christla
25. bře 2009

Pro mě je kritérium č.1 , aby mělo tu hrazdičku s hračkama. Pak si myslím, že je dobré, aby šlo houpat, co?

pismenko
25. bře 2009

Jojo, tohle je houpací a hrazdička v ceně, zase tak drahý mi nepřijde 😉

pismenko
25. bře 2009

ale jak píšeš, je to asi fakt jedno, ony ty lehátka jsou vesměs na jedno brdo a nebo pak už ty mega vymakaný s vybrací a podobnýma vychytávkama, ale to zase nemusí každýmu miminku sedět a pak je to škoda penízků 😉