Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

tanuki
19. dub 2009

to je těžký se nenervovat a zároveň jí tím dost škodí...!
Já jsem KO, asi své dítě strčím někam do popelnice 😠 já se chci někdy vyspat!!!!!!!

zirafik
19. dub 2009

Jinak vás mám pozdravovat. Na počítač prý moc nechodí, protože se jí v sedě dělá špatně, takže spíš leží. Tak snad to bude brzy ok... a ty naše holky vykouknou zdravý na svět 😵 😵

No už se těšíme 😵

zirafik
19. dub 2009

ahoja Tanu, tak manža nebo babičky, ať vyrazí s kočárkem a ty hajdy do postýlky 😉

jitousek
19. dub 2009

no klidně asi ale ještě nepřenášíš 😎

zirafik
19. dub 2009

to ne, ale ráda bych spíš v termínu nebo pár dní před 😅 ... dneska v noci mě tak chytly křeče do lýtka, že jsem myslela, že se zbláznim 🙄 🙄

jitousek
19. dub 2009

tanuuu no tedy 😀 😀 😀 😀 😀

já jsem dneska na tom podobně hopsla jsem tady s ním a zpívala a všechno špatně 😎 tomu pišišvorovi se jeden nezavděčí a fakt je to někdy šíleně na palici .....já chci vidět tu naší chris jak tu psla že se těší až si sedne na zahradu a bude si v květnu číst knížku 😵 😵 😵 😵

jitousek
19. dub 2009

jo žiraf užíváš si cílovou rovinku zvykej si lepší to teď nebude 😕 😵 😵 😵

jitousek
19. dub 2009

stejnak je to nespravedliví člověk se těší na mimi a pak má kolem toho samé outrapování a když už konečně vykoukne tak je po tom porodu zbitej jak pes a nevyspalej a bolavej a vůbec hamba psát a tatínkové ty to maj pohodička žádná honička ☹

valentynka
19. dub 2009

2.strana

ahojkýýý 🙂

valentynka
19. dub 2009

tak aspon,že se chris ozvala, už jsme si představovala tragické scénáře.

Rinty, až tááák ???
a čím to jako,žetakhel blbneš? jako tím,co bylo v kartách nebo jsi přepracovaná ? nebo mi něco uniklo?

tak filípek si dal svého oblíbeného dvacijáše na balkoně a je zase čilej, ten nebude spát a nebude !!
manža mi odjel v 11 do práce a příjde po půlnoci ☹

včera jsme byli po těhc návštěvách a přiojeli domů ve 21,30, no Filípek is už v 18,30 udělal půlnoc a chrněl a chrněl a nevzbudilo ho ani olbékání,když jsme jeli domů,až pak převlekání doma ,tak jsme ho nakojila šel spinkat, to bylo 22,30 a on se mi vzbudil v 1,45 a já šla do postele v 1, jsem myslela,že mě omejou, no dala jsme mu dudlíka a bylo to ok, pak vstávání ve 4,15.

pn vždycky pak takhel v noci blbne,když jsme po návštěvách 😕

kacena00
19. dub 2009

hooooooooooooooooooj, no já sem moc nechodím, tak sem třeba něco přehlídla, ale mě přišlo podle toho jak to týnečka psala, že byla na kurzu a ychstá se že někdy bude vykládat ona ne?

TANU, TEDA TY MÁŠ TAKY FURT POTÍŽE..jITU O TOBĚ ANI NEMLUVÍM.HELE KOUKALY STE NA SAMA DOMA? (pardon caps)
v pátek tam mluvily o neklidu miminek a O POLOHÁCH A ZAVAZOVÁNÍ APOD..NEPSALA SEM TO UŽ SEM? JÁ NEVIM, JESTLI SEM SI TO JEN ŘIKALA, ŽE TO PÍSNU NEBO SEM TO FAKT PSALA, TAK DYŽTAK PARDON 😅 😅 😅

OOOOOOOOOOopět caps, promiňte admini nevyspalé mamince 😀

valentynka
19. dub 2009

ahoj kaci,
tak to mě teda uniklo,že by chtěla Rinty vykládat ?

jinak jsi psala,že to bylo v pořadu sama doma,ale nepsala jsi podrobnosti, co jako třeba doporučují ?
kdyžtak se ten díl dá najít,že ? jednou jsem sem dávala odkaz🙂

valentynka
19. dub 2009

😕 😕

kremrolka01
19. dub 2009

hoj hoj
tak taťka mi dneska vyjel s kočárkem a už jsou pryč 3,5 hodiny 😕 snad mi to dítě nezemře hlady někde po cestě 😀 mám takovýho tucha že budou někdě na pivě 😀 😀 😀 za chvíli asi začnu žhavit drát...
já mám konečně doma poklizeno, vyluxováno, vytřeno, vydrbáno,... a ještě perník jsem stihla upíct, dvě pračky vyprat a teď jsem šla juknout na koníka a dám si kafčo a hodím nohy nahoru 😀
Jiťu téda to bylo príma vítání občánků 😀 😀 😀 jsem se dlouho tak nezasmála 😔 😉
jsou tu nějaký nový obchody tak včera jsme byli s kočárkem nakupovat, taťka venku vozil a já si konečně koupila něco na sebe opožděně k narozkám, nový džíny a halenku, tak mám radost 🙂
žiraf, chris, holky téda vám to neuvěřitelně letí, princezničky jsou tu cobydup 😵 😵 😵 jen hezky poslíkuj, já neposlíkovala vůbec a moje děloha "Anča nezkušená" jak by řekla naše PA 😀 nevěděla co má dělat a rodila 20 hodin 😝
baru tak to jsem zrovna neviděla, ale na webu by měla mít ČT archiv a tam to určo bude, tak to pak zkouknu 😉
jinak včera byla taky noc, respektive zase to naše uspávání, od 19:30 do 22:30 řev řev řev 🙄 🙄 🙄 , prso nic nepomáhalo, když se mi ho konečně podařilo uhojdat tak už jsme s Petrem padali na držky únavou
a to jsme se vrátili z města kolem 12 a od tý doby nezamhouřil voko tak jsem si říkala jak krásně usne, prdlačky 😒

zajdla
19. dub 2009

Ahojky.

Tak já dopoledne uvařila,pak jsme jeli ke kamarádce na kafíčko.malá se konečně vyřádila venku.mají pískoviště ve stínu,tak to bylo super.Pak jsme ještě chvilku pracovali na zahrádce.Malá už zíve,tak doufám,že brzo usne.Já musím poklidit kuchyň.

Zítra budu opět volat opraváře na myčku. 😠 Už po 3.Ach jo.Opět se nám mlží display.Tak jsem zvědavá,jestli to opraví.Fagor už určitě teda nechci.Přemýšlela jsem nad troubou,ale teď po té zkušenosti už ne.Nikdy.

zirafik
19. dub 2009

kuk holky,

Baru, co tam doporučovali.... ?? Zavazovat na noc??

Já byla s mamkou na procházce a přivezla sem si výbornou omajdu, tak se na ní za chvíli vrhnu 😝 😝 ... .
Jinak dneska po poslech ani památka.... 😕

Zítra jdu do poradny, tak jsem zvědavá.... třeba nějaký monitor, ten by mě potěšil 😅 😅

kamcule
19. dub 2009

cauky,
maminy mám dotaz - jaký používáte opalovací krém na mrňata???
Samozřejmě prcka sluníčku nevystavuju ale úplně se tomu vyhnout nejde tak jsem pátrala na netu a asi mi praskne hlava - zase co odkaz to názor 😒 , snad se nikde neshodujou.
Jen v tom že do roka se nemaj prckové mazat vůbec ale ... ??? ☹ ☹ ☹

Nemáte zkušenost nebo přvzatý názor z chytrých vzorů? 🙂 😝 😀 Prosííííííííííím!!!

kacena00
19. dub 2009

jé holky, mě se to nechce psát, sakryš, a nechce se mi to ani hledat, dyžtak to zkusím zejtra, teď si ejn vypisuju, kolik pěněz si připravit - objednávala sem pleny a hračky prckovi, tak zase sedám na zadek, jak se peníze rozkutálej a pak povalim za taťkou, když teď máme mír 😀

majdula
19. dub 2009

Cau konikovky, obcas vam sem kuknu, abych videla jak se ma Barca a dalsi co si pamatuju z Jdeme dal...
a zrovna vidim dotaz na opalovaky. Jsem to zrovna vcera psala na Srpen kam chodim, tak kuknete:
https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...
(delam v Dermacolu a delame opalovaky aj pro jine znacky, zejmena zahranicni, tak treba z to neco vyctete 😀 )

kremrolka01
19. dub 2009

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/114849974...
je to cca 10. minuta a pak asi 48. jeste zodpovidaji dotazy
pekne to tam ukazuji
ale na to nase zvire uz ani to zavinovani nepomaha, bylo to vyborny tak do tech 2. mesicu ted uz zavinutej proste nevydrzi
dneska bylo usinani zase s brekem, ale ne tak hrozny jako vcera, on proste jak se po nem chce aby spal tak na just nechce a vzteka se, vdycky ho na rukach ukolebam, zazpivam, usne a jak ho polozim tak za chvili zase rev

ahoj majdulko, koukam ze cekate chlapecka, moc gratuluju 😵 hezke jmeno jste vybrali 😉

zajdla
20. dub 2009

Ahojky pěkné ráno.

Já mám prém na opalování pro Lucinku z DM.Uvidíme,jestli koupím Lindě jiný nebo budu mazat tím stejným.

Dnes jdeme s malou na kontrolu k doktorce a pak půjdem k babičce.

Já jsem Lucku nezavinovala a spinkala v pohodě.Teď Lindu uvidíme.Každé dítko je jiné.

Zirafíku,tak držím pěsti do poradny.

Chris jsem ráda,že jste v pořádku.

rintintyna
20. dub 2009

Čau kočky, 😀 tak abych to uvedla na pravou míru 😕 Kaaca to pochopila dobře. Chodím do kurzu výkladu karet nikoli na výklad karet 😅 Myslela jsem, že jsem to sem psala, ale je pravda, že píšu jen sporadicky a trochu se to mezi ostatníma příspěvkama ztrácí. Po první lekci toho moc neumím, ale už jsem si to na pár situacích zkoušela. Na miminko jsem se neptala, ani ptát nebudu, vím, že nejpozději do září se určo zadaří a jinak se nechám překvapit 😉 jinak mé nepředvídatelné chování vyplývá z širokého otevření podvědomí, které by bylo fajn umět zavřít (pokud zrovna nepracuji s kartami) a to jsem asi moc nezvládla. Budu se na to muset zeptat příští měsíc na 2. lekci 😕

pismenko
20. dub 2009

Ahoj holky, trochu jsem Vám zanedbávala, co 😅 🙂 ?? Tak jsem Vás prolítla co se tady řešilo a ani nevím na co mám dříve reagovat 😎 😎

No předně Chris 😉 vydrž holka, neumírej strachy, nenervuj se, protože taj jak psala Tanu, tím opravdu nejvíce škodíš malé 😔 Vždyť už je za chvilku květen a kdyby jsi porodila už teď tak se vůbec nic nestane 😉

Endy, mamce tedy budeme držet palečky tuto středu tuším ? Určitě to bude taky dobré a dobře to dopadne.

Jitoušku, vy už máte fakt zubana?? no já se picnu a přivítání do života měl Míša opravdu originální 😵 😵

Kamčulko, já na radu koupila http://www.docsimon.cz/zbozi/microsun-baby-30-k... a dobrý. Mě třeba na tom kožním nabízeli nějáký opalovák za 550,- 🙄 🙄 ale nejsem blázen. Stejně ty mrňata sluníčku vystavujeme co možná nejméně a to mi připadá fakt zbytečný 😎

Rinty, škoda, že se nedá vykládat na dálku, byla bych tvou klientkou, mě tyto věci fascinujou 😵

pismenko
20. dub 2009

No a u nás je krásně, takže už opět peru a musím navařit a pak budeme opět venku jako teď pořád.

No a zítra nás čeká 3měsíční prohlídka, tak jsem zvědavá, jestli nám dají tu první Hexu 😝 budu bulet s Dorotkou 😔

A vypadá to, že jmse dospurtovaly, už není takovej nervous a noc třeba včera: 19:15-06:00 a dneska 19:00-04:00 takže aspoň tak 🙂 🙂

endlessblue
20. dub 2009

Nazdárek kočky... taky se hlásím. Celý víkend bylo moc pěkně, tak jsme pořád na zahradě 😉

Dneska ve 12 fičíme na 3měsíční kontrolu... tak budeme asi taky bulíkovat, až dostaneme žihadlo hexy. jsem zvědavá, kolik malá nabrala. Celý víkend to papání nějak malá flákala. Jen spinkala a na jídlo jsem si jí musela budit a u toho mi taky usínala. zkrátka šípková růženka. Myslím, že dostaneme za uši za to pasení koníků. Hlavinku drží pěkně, ale pořád se mi šmudla kácí na jednu stranu. Bez asistence a držení zadečku moc dlouho nevydrží 😕

Jitu, teda zubík ve 3m... to je teda něco. Kojení se za chvilku stane adrenalinovým sportem, co??? au au au 😕

valentynka
20. dub 2009

ahoj holky,

Markét, tak to je super, že už noci jsou ´dobrý 🙂

to mě se Filípek zase začala nějak budit 2x za noc 😠
na dnešek 20 - 2,15 - 5,15-7,15
no prostě spolehlivej jako budík 😀

u nás je nádherně, já prala včera, dneska mě čeká žehlení.

endlessblue
20. dub 2009

holky já taky pořád jen peru....minimálně 1 pračka denně 😝 samý dětský hadýrky 😅

zirafik
20. dub 2009

ahoj holky ☹ ,

tak po pár týdnech těhu optimismu, jsem zas dostala facku ☹ .... Minule mi dr. dělala výtěr z pochvy a našli mi stafylokoka, takže až začnu rodit, musím rychle do špitálu neb mi musej dát vykapat penicilin, aby to malá nechytla ode mne ☹

Já se fakt podělám............. 😠

Veru, neměla jsi prosím taky nějaký atb před porodem?? Jestli si dobře vzpomínám????

pismenko
20. dub 2009

PAVLI NENÍ TO SPÍŠ STREPTOKOK?? pardon caps

pismenko
20. dub 2009

Pavli, ale každopádně se ničeho neboj, je to celkem běžná záležitost a určitě žádná komplikace nehrozí 😉