Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
7. kvě 2009

lucko hezky se nám zakulacuješ 😉

kacena00
7. kvě 2009

a matka číslo dva jako obvykle saMOMLUVA.... 😠 😎 😒 ☹ 😉 🙂 😀 😀 😀 😀
TAK JO, NO, STEJNAK MÁM PRÁCE JAK NA KOSTELE, JÉ pardon zase capsuju 😀

já jdu na zahrádku a ještě musim pověsit plenky, joooo dnes sem udělala kompletní přestavbu cyrilkova šatníčku 😀 a musim mu koupit nějaký frajerský hadýrky, protože máme samý dupačky jak pro uplný mimino 😝 😀

měla sem krásný manšestráky ale nevim proč ti výrobci dělaj gumy na uškrcení břicha, by z toho akorát měl koliky a musí to bejt nepříjemný...pak tu mám spousty takovejch hezkejch bavln. gatí ať už poděděnejch nebo koupenejch a to a samý v bledě modrým, takže sem spruzená, protože nemůžeme machrovat s malým velkým mužem, ale cyrda chodí prostě jen jako mimino 😀

lucianas
autor
7. kvě 2009

Žirafík, taky koukám, že samé těhule jen. Asi zbytek užívá krásného počasí, jestli někde je.

Ivanas, ne ne. Přesně jak píše Žirafík. I když název by opravdu tak mohl na první pohled vypadat. 😅

Endy, tak aspoň nějaká mamina mezi námi.

lucianas
autor
7. kvě 2009

Kači, tak malej byl opravdu zlatíčko hodný. A krásně tě nechal vyspinkat. Tak třeba už bude líp. ... jj, pravda, pomaličku se zakulacuji. A klidně bych už brala i větší bříško. 😉
.... super, že jsi se za námi přišla podívat, jako další mamina, když tu vykecávají jen těhulky. Ale jak se tak dívám, tak opravdu nikdo jiný tu teď jak na potvoru není.

lucianas
autor
7. kvě 2009

škoda, že ty kalhoty dělaj tak těsný, to pak člověk opravdu vybírat musí, co těm malým dítkám dát. A nešlo by u některých jen vyměnit gumu? U těch manžestráků asi těžko, ale u ostatních by mohlo jít, ne?

kacena00
7. kvě 2009

no, luci ono to tam je našitý na pevno, já si myslím, jakou frajeřinku s tím neuděláme a pak má chudák po celodenním nošení takovejch pitomejch kalhot břicho jak afričan a mohly bysme plnit balonky na pouť jako např po nedělní návštěvě u našich 😖

luci já se taky furt těšila na větší bříšo zvlášť v tvým týdnu, to sem neměla skoro žádný, pohyby takynikde, přestávalo mi bejt blbě tak sem se těšila na to břicho a aby to už každej viděl

ale když mě konečně začalo koukat, pomalu už sem se zase začala balit do vrstev oblečení, páč byl podzim 😀 takže to na mě zase nebylo vidět, jů doufám, že někdy budu mít jarně letní pupik 😀

rintintyna
7. kvě 2009

holky díky moc všem za slova podpory, já také myslím, že se určo brzy zase zadaří, proto jsem to včera na gyndě ani nechtěla nijak zvlášť řešit. Jinak sousedka se kterou jsem měla rodit tak nějak zároveň s námi byla v sobotu ještě na ohýnku v lese (měla po termínu) a v neděli ráno se prďousek narodil. No a v pondělí jsme byly s kamarádkama ve vinotéce, abychom se sešli ještě s holčinou, která měla temín na konci května a ta druhý den také porodila 😵 (Luci, teď mluvím o Kay z Brněnek 😉

ivanas11
7. kvě 2009

tak to se omlouvám holky a držím všem palečky! 😵 😵 😵

endlessblue
7. kvě 2009

Jééé... hihihi.."na koníka" ani jsem si neuvědomila jak náš název diskuze působí 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kači. to je jasný, že Cyrdík je to tvoje sluníčko nejhodnější 😀

Jinak holky, naše malá bude zrzečka!! už je to jasný!!! obočí má zrzatý a vlásky pomalu taky začínají červenat 😅 očka má ale pořád modrý ... no jo...bude z ní Nicol Kidman 😀

zajdla
7. kvě 2009

Ahojky,tak návštěva je pryč.Kamoška přijela s chlapečkem.Děcka si pohráli.Došla jsem do pokojíčku,Lucka vyhrnuté tričko a hráli si na doktora.Teď jsem se tomu zasmála,ale za 10 let,už to nebude k smíchu.To už se budu hrozit. 😕 Co tam spolu v pokojíčku dělají.Ale aspoň jsem s kamarádkou dobřwe pokecala.Ona se chudinka rozvádí,tak si musela s někým pokecat.Jsme kamošky už od základky.Pak jsme spolu byly i na zdravce,dětičky máme stejně staré.je mi jí líto.Ach jo.Tak snad si už najde nějaké normálního chlapa. ☹

kacena00
7. kvě 2009

endy ono už tu to jednou bylo, pokud se nepamatuju 🙂 tenkrát to té holčině zase vysvětlovala týnečka 😀
takže ivanas nemusíš se omlouvat, nebylo to poprvé 🙂

zajdla
8. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.Užijte si volna.

Tady ještě všichni spí jen já už nemůžu.Chtělo se mi hrozně na záchod a už nezaberu.Lucka přiška k nám do postele ani nevím kdy.Asi kolem 6 a ještě vytuhla,tak tam spí s tatínkem.
Svíčkovou máme na dnešek,tak nemusím vařit.Jupí.

Endi to se může ještě změnit.Malá měla úplně černé vlásky,pak jak kdyby do zrzava a teď je z ní blondýnka. 😀

lucianas
autor
8. kvě 2009

Ahoj,

Týnko, cože? Kay už má také mimi na světě? No teda, to je hezký. Ani jsem to nesledovala. Na Brněnky opravdu už moc nechodím. A když, tak tam nepřispívám. To je moc hezký. díky za info.

lucianas
autor
8. kvě 2009

Kači, tak to je opravdu blbý, když je to našitý na pevno. Výrobci opravdu nepřemýšlejí. 😒
.... je pravda, že se těším, až to bříško bude větší. A až to půjde na mě víc vidět. A až budou pohyby. Ale to se těší asi každá mamina, že? Pak si budu říkat, jaké to bylo, když jsem byla na začátku těhu a to bříško bylo malé, lehké, a tak. No co, ale teď jsem prostě ve stádiu, že bych už to velké bříško chtěla mít.

Ivanas, děkujeme moc!!!

Zajdli, taky se tak brzy budíme. I bez budíku. Skočili jsme s manželem do obchodu, nasnídali se a teď užíváme volna. Je to super, že ho mám konečně doma. .... tak super, dnes jsi ušetřená vaření.

Endy, však ještě uvidíš, jak se malé změní barvička vlasů. Ale taky si myslím, že to ještě není konečná, takže uvidíš, do jaké barvy se jí to pak změní.

zirafik
8. kvě 2009

ahojík holky,

tak já taky vařit nemusim, neb jdeme ke tchýni na obídek 😝 .

Dneska je tu krásně a zítra je úplněk... ale rodit nesmíme 😅 , neb manža jede pryč, pak toho má hodně v práci, tak prý nejdřív ve středu 🙄 😅

zajdla
8. kvě 2009

Žirafíku,tak musíš vydržet do středy.Musíš malou umluvit.Něčím dobrým ji podplať. 😉 😀

valentynka
8. kvě 2009

ahoj holky,
tak konečně je krásně,tak snad to vydrží.
Filipínek ted spinká,pak pojedem k mamče.
manža mi už připravil kočárek do auta, bo u toho mého se musejí sundat kolečka 😠
a ted mi manža v 11 odjel do práce a příjde o půlnoci.
neteř někam vyráží.

endy, noo manža je černej a ty jsi blondýnka,takže to je možný že to bude Kidmanka 😀 😀
Filípek nám světlá a vypadá to,že bude blonďák s modrýma očima 🙂 Modré oči má tchýně a brácha manži.

tevina
8. kvě 2009

Ahoj holky,

koukám že tu žirafku pořád máme,tal jsem ráda že jsem nic nepropásla,ale už bych ti to přála 😉

Endy zkoukla jsem fotečky a opět se nemůžu vynadívat,malá je překrásná a jestli bude mít zrzavý vlásky tak to bude teprv kočka.Mně se takový vlasy moc líbí 😵

Luci pěknej pupík,sluší ti 🙂

A už si nepamatuju co jsem tak v rychlosti přelouskla 😕

kacena00
8. kvě 2009

ahoj holkY, malej si ze mě tuto noc dělal prdelky - spinkal sice hezky po 4 hod, ale já šla spát v 22 30, tak mi bylo prd platný, že se vzbudil až o půlnoci, ovšem to by nebylo takový peklo, ale další kojení cca ve 4 hod - hodinu a půl sem byla vzhůru - Cyrilek měl asi 1000 neúspěšnejch pokusů usnout a zadařilo se až když sem ho po té hodině a půl znovu nakojila..takže sme usnuly v 5 30 a...v 6...VSTÁÁÁÁÁVAT A CVIČIT!!!!!!! Cyrda měl vyspáno, takže dens krásnejch 5,5 hodiny přerušovanýho spánku, bégo bájo, včerejšek byl jen vyjímka co potvrzuje pravidlo 😝 😝 😝 😀 no ale hlavně že je zdráv, že?

ovšem o jeho matce se to nedá už pomalu říct, páčto ta bude brzy dost na palici 😝 😀

kacena00
8. kvě 2009

mě se taky zrzečky holčičky líběj 😉

zirafik
8. kvě 2009

čusík... týjovka tady nikdo nebyl 6 hodin 😕 😕 ... sem tu z návštěv.. pěkně přežratá 😝

zirafik
8. kvě 2009

je tu pěkná buřina... a já jsem doma sama ... bojim, bojim 😒

valentynka
8. kvě 2009

ahoj holky,
no já zrovna pověsila prádlo a ted to tu hřmí a pěkně leje.
jsme taky sama, manža v práci a neteř je u přítele, ten bydlí shodou okolností hned v baráku za námi.

odpo bylo hezky, spíše u nás bylo dusno, prošla jsme se hodinku s Filípkem ,tak si dáchnul a pak jsem mamče posekala půlku zahrady, zítr posekám druhou, naráz byhc to dělala dvě hodiny a to jsem zase musela Filípka krmit,tak jsem to nechala na zítra.
zítra taky budem opékat buřty 🙂

valentynka
8. kvě 2009

Kai, to byl teda Cyrda vyspalej brzy.
mě nadnešek Filípek papal ve 4,30 a to už bylo pomalu světlo,ale ještě usnul v pohodě až do asi 7, povídal si chvilku v postýlce a pak znova zabral do 8 ,pak mi ho manža dones do postele, nakojila a z postele jsme vylejzali v 9 😉

zajdla
9. kvě 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Doufám,že budu mít taky tak hodné dítko a bude dlouho spinkat.Lucka vstává moc brzo.Já bych ještě spala.A jak řádí,tak vzbudí i tu malou v bříšku.Tak se to YLinda naučí a bude tak vstávat taky. 😠

jitousek
9. kvě 2009

Nazdárek zdravíme ze sluníčkova 😀
v noci bouřka a déšť a dneska ráno mlha a teď slunce jako blázen paří a bude teplíčko

já jsem se odmlčela poněvadč jsme se kulírovali a už nám je lépe a snad i dobře Míšánek už je pohodovej
dokrmujeme teda sunárkem jelikoš to moje mlíčko mu hold už nestačí dělala jsem alotrie abych to ještě rozkojila a le trvá to už tejden tak že to přestávám pomalu řešit prostě každej hladovej pláč zkouším nejdřív kojit a když řve že nic neteče jde se vařit .....zajímavé že v noci se nakojí bez řečí a ještě ráno a pak začnem dokrmovat prostě si vyáhne maloučko a pak už tam nic není a burácí a máma musí jít míchat 😀
ještě že ten sunar existuje je to teda drahé jako kráva a ještě navíc ne všude stejná cena první jsme měli z kaufu z lékárny a stál 84kč a druhej manža jel koupit do města a byl o 40kč dražší no ale co měl chudák dělat když jsme ho potřebovali akutně dokoupit 😎
příště asi koupíme velké 800g balení stále jsme ještě věřili že to mlíko moje bude tak jsme nechtěli aby jsme zbytečně plácali velkej sunar 😵 😵

jo jinak Tevi ty krmíš taky uměle poraď jakej je nejlepší my teda máme normální klasickej zatím 1čkovej ale dělaj ještě prej hypoalergení a podobně tak já nevím .....jinak jak dokrmujem Míša čůrá jak malej kojeneček a kadí jak amina a smrdí po tom sunaru no fuj 😖 😀 😅 😵

jitousek
9. kvě 2009

Luci máš pěknej pupísek už se začíná pomaloučku zakulacovat 😉 a za chvíly tu budou pohyby 😵 😵 jeeeeeeee skoro bych zamáčkala slzu v oku že to tak uteklo to bříškatění .....teď jsme měli 3.5. rok od vzniku našeho malého Breburdíka ........a 21.5 jsem hoo našla na testíku 😵 😵 😵 😵 .....a příští tejden nám už budou 4 měsíce to o letíííííííííííííííííí 😲 😵 😵 😵 😵 😵 😅

jitousek
9. kvě 2009

jo kolotoč došel v pořádku a Míša je spokojenej a unešenej museli by jste ho vidět jeden je v obejváku (byl k tomu ještě výměnej) tak jsme mu ho pověsili na háček u stropu a teď ho tam pod něj strkám když je v koši plácá si do něj a vyprávuje při tom 😵 😵 😵 a v ložnici na postýlce má ten orygoš se zvířátkama hrací tam ho dávám ráno tam si taky vypravuje a je to legrando jelikoš si brouká do tej melodie a vypadá to jako by si zpíval směje se na zvířátka no je k sežrání když má dobrou náladu a zrovna nebulíme 😎 😵 😵 😵 😵

jitousek
9. kvě 2009

tak žiraf dnes je ouplněk hauuuuuuuuuuuuu hauuuuuu a taky byla buřina no jestli pa už nerodíš 😎 ??? 😵 😵 😵

zirafik
9. kvě 2009

ahojík holky, tak se hlásim, že se nic... a nic tomu nenasvědčuje... a včera jen každý konstatoval jak mám bříško nahoru 😒 .... tak to vidim až někdy kolem toho 17.-20. 😝 😝