Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
8. čer 2009

Val... bezva videa. Zkoušela jsem na youtube hodit naší svatbu... načítalo se to tak půl dne a pak to tam stejnak nebylo 😠

Jsem taky pro tradiční svatby.... aspoň 1x být pinceznou, že? 😉

lucianas
autor
8. čer 2009

Ahoj,
tak jsem se moc o víkendu sem nedostala, ale našla jsem pro vás info o Maově. Dává je jen do jedné diskuze, aby se nemusela opakovat.
Jinak jí trápí vysoké horečky, poslední zprávička byla, že jí dají antibiotika. Dnes na koníkovi ještě nebyla, chodí spíš jen večer. Takže zase podám další info o jejich zprávách.

................

maova • 25tt • 6. červen 2009 v 19:49

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj maminky Matyášek zvládl prvních kritických 72 hodin
Ráno jsem mluvila s doktorem, tak jsem z toho byla úplně přešlá, oni ty doktoři jsou totiž strašně upřímní, já vím, že musí, ale když tam stojím, koukám na Matýska, jak je křehoučký a doktor řekne, že je to na hranici životaschopnosti, tak se to těžko poslouchá. Ale my Matýskovi věříme, on to zvládne. Bohužel dostal nějakou infekci, takže dostává antibiotika, tak snad zaberou, aby se mu víc nerozjela.
Do alba jsem dala ještě jednu Matyáškovu fotečku ze dneška

maova • 25tt • 6. červen 2009 ve 21:15

Která pravidla porušuje: | Zruš Odstříkala jsem Matýskovi trochu mlíčka a šla jsem ho dát dolů, že na něj jenom nakouknu. Hned za mnou přišel pan doktor, který tam zrovna byl. Museli Matyáška zaintubovat, už byl moc unavený a začala mu téct krev z nosánku. Je to všechno způsobené nejspíš tou infekcí a teď mu hlavně to krvácení nesmím nastat v hlavičce. Ach jo, já se tak bojím, aby tu infekci dokázal překonat

maova • 25tt • Včera v 19:14

Která pravidla porušuje: | Zruš Ahoj holky, dneska se Matýskův stav bohužel zhoršil. Je pořád zaintubovaný a museli mu dát i podporu srdíčka. Kde přesně mu probíhá infekce se u takhle malých dětí většinou nedá poznat, ale vypadá to, že má asi něco v bříšku, pravděpodobně mu tam prasklo střívko, což by se pak podle situace řešilo pozděj. Kolem páté dostal třetí antibiotika a čekáme. Dělali mu i utz hlavičky, nějaké krvácení tam má, ale do mozku se naštěstí zatím nedostalo, takže by to nemuselo mít žádné následky. Držte prosím Matyáškovi dál co nejvíc palečky, ať se tou infekcí probojuje a ta hnusná potvora ho neporazí. Moc děkujeme všichni tři.

maova • 25tt • Včera v 19:43

Která pravidla porušuje: | Zruš Jste moc hodný, děkujeme strašně moc. Chvíli jsem už propadla beznaději, ale teď se zase snažím věřit, že to Matýsek zvládne, v devět se na něj půjdu zase podívat. Dneska nám to všechno doktor naštěstí oznamoval, když jsme byli za Matyáškem společně s přítelem, vůbec nevím, jak bych to ustála sama. A jinak je Matyášek nádherný, teď tam v šest měl tmu, ležel s otočenou hlavičkou na stranu a byl tak roztomilý a tak podobný přítelovi. Já když se teď podívám na přítele, tak vidím Matyáška, on je mu tak strašně podobný, až to ani není možný.

maova • 25tt • Včera ve 22:00

Která pravidla porušuje: | Zruš Trochu jsem se u Matyáška zdržela. Byla tam hodná sestřička, zrovna mu šla nabrat krev, tak mi ho odkryla, pak nesla pryč tu krev, tak jsem si tam pořád stála a byla jsem tam dlouho. Byl zase tak hezký a spinkal, skoro se nepohnul, jenom sem tam ručičkou. Sestřička říkala, že má podporu kyslíku 40 procent, prý už měl i 60, takže teď je na tom malinko líp. Pak už mu sestřička šla připravovat léky, tak jsem šla, abych je tam nerušila. Je vidět, že se snaží bojovat, jak nejvíc to jde.

christla
8. čer 2009

Ahoj holky!
Teda řeknu vám, já Maovu fakt obdivuju!!! Je mi z toho smutno. ☹
My dneska byli na šestinedělní poradně,tak Karolínka má už 5300g a 56 cm. 😅 Vše ostatní pořádku, na další poradnu jdeme až ve 3 měsících.

JInak co se týče té mé mateřské, tak já bych měla dostat za část dubna.... Zatím eníze nikde, ani porodné. Jsem už totálně bez peněz a už mě to fakt štve!!!! 😠

christla
8. čer 2009

Pavlí, tuhle bezmoc znám. U nás už druhý večer probíhá to, že nemůž vůbec zabrat, takže po jídle skoro 2 hodiny bziká a já jí jen chodím podávat dudlíka a až pak teprve zabere. Dneska v oci jsem se teda vůbec nevyspala, byla každé 3 hodiny vzhůru a ráno jsem se vzbudila s třeštící hlavou, takže parádní začátek dne.... Jinak dneska ž v 10 jsme trajdaly po vsi, protože doma zase nemohla zabrat, ale jakmile jsem jí začala vozit, vytuhla. Jsem dneska k.o.
Jinak jak jsi psala, že jsi na malou byla už i ošklivá, tak to já znám, taky jsem pak už vytočená a nepříčetná a pak mě to strašně mrzí..... Si říkám, že ona za to nemůže. Navíc ještě furt ty prdíky..... Fakt na provaz!

kremrolka01
8. čer 2009

je to smutný s tím Matýskem ☹ držím palečky ať to vybojuje a hlavně aby to zůstalo bez následků
chris tééééda to jste pěkný baculky!!!!! to neměl ani Kuba v šesti týdnech a to je tu myslím největší mimino na koníkovi 😀

christla
8. čer 2009

Kremrol, no jo, ale co mám dělat, když tak přibírá, to je tím Nutrošem..... Snad z ní nebude otylka. 😒

kremrolka01
8. čer 2009

holky bude líp, uvidíte!!!

kremrolka01
8. čer 2009

nebude, to vyběhá 😀

christla
8. čer 2009

To doufám!!! Za tři týdny přibrala 800g!!!

tevina
8. čer 2009

Chris bud ráda že přibírá,horší kdyby nepřibírala.Já potkala kamarádku a ta má kloučka starýho jak adámek a ten klučík má v 10 měsících 12kg 😅 náš adík měl v 10m 8,6kg 😨

zirafik
8. čer 2009

....tak jsem si s malou hodku zdřímla, jinak jsem krom obedo-snidane nestihla nic 🙄 . Jestli to bude i zítra a dále, tak za chvílu padnu na hubu 🙄 🙄 .. ted zas kojim

Chris, snad to zvládneme... ale když čtu o maove 😔 ... je toto směšné 😔

valentynka
8. čer 2009

ahoj holky,
tak jsme zpět.

chudák maova a matýsek, musí to být hrozné, snad se z toho malinkej dostane!!

my jsme byli na těch kyčlích a čekala jsem 3/4 hodiny, bylo narváno ,jako vždycky, jsme čekali až venku u dveří hlavní budovy, hrůůůza, ted to vedro, no fuj.
ale závěr je nejlepší,že kyčličky jsou v pořádku, což jsme mooc ráda. Klučina před námi, mrňousek dostal nějakou vložku do plen.tak jsme se taky bála,aby jsme jí nedostali.

zajdla
8. čer 2009

Val tak super,že máte nožky v pořádku.Teď přes léto se pařit v těch kalhotkách by asi nebylo nic dobrého.

Holky to zvládnete.Uvidíte. 😉

pismenko
8. čer 2009

Ahoj holky, jsme doma, byli jsme na prochajdě a na pivčo a teď jsem koupali a baštili a Dorče už je v pelechu a snad usíná 😝 😝

je mi z té mao hrozně smutno 😔 😔 , ale stále věřím, že to ten prcek zvládne 😉 Kéž bychom mohli něják pomoct, semknout se.....ale tohle není tak jednoduchý jak posílat hlasy 😒 ☹ 😔

zirafik
8. čer 2009

holky, tak jsem chtěla napsat, jak je dnešek úplně hroznej den, klid byl jen hodku v kočárku 🙄 🙄 , ale teď jsem zahlédla, že zas psala maova, tak se ani nerozepisuju o svých trablích 😔

Snad to zvládnou a brzy bude lépe ... 😔

maova • 25tt • Dnes v 19:52

Ahoj holky, dneska mám malinko zpoždění, protože jsem mluvila ještě s kamarádkou
A mám docela dobré zprávy, hned se dneska nějak cítím líp Matyášek je stabilizovaný, dostává i o něco míň kyslíku, 35 procent a i tu podporu srdíčka má menší. Ráno mu dělali rentgen bříška, aby zjistili, jak moc je to vážné. Tak zatím nejde nějak úplně přesně určit co tam má, jedna strana ale vypadá divně. Pravděpodobně tam má určitě nějaký vzduch, nebo tak něco, nepamatuju si to přesně. Buď se to nechá a uvidí se, jak to bude pokračovat, nebo by se to muselo řešit chirurgicky, což by teď ale nemusel zvládnout a nebo tam snad může dostat nějaký dren, ale já fakt netuším přesně, je těch informací už nějak moc. Zatím to nechávají, budou dělat dál rentgen a uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Nemůže kvuli tomu zatím dostávat mlíčko. Jinak má nějak málo krvinek a destiček, tak asi bude muset dostat transfuzi a z toho mu právě teče krev z pusinky a nosánku. V té hlavičce má nějaké to ložisko krvácení, ale je to prý první stupeň, takže to by nemuselo vůbec nic znamenat, tak doufejme, že se to dál nerozšíří. Tak a to je asi všechno, co mě teď napadlo. Jo, ještě něco, jeden pan doktor, se kterým jsme dneska mluvili, říkal, že na to jak je malinký, tak čekali komplikací ještě víc, takže vlastně docela pozitivní zpráva
Asi jsem to dneska popsala trochu zmateně, ale já se v tom všem zatím tolik neorientuju, tak jen co se snažím pochytit, abych věděla.
Děkujeme všem!

zirafik
8. čer 2009

kdyby byla nějaká sbírka, jak jim pomoct, byla bych první.... 😔

lucianas
autor
8. čer 2009

... a tady ještě jedna zprávička : ....

maova • 25tt • Dnes v 19:52

Která pravidla porušuje: | Zruš A zítra jdu doufám dopoledne domů Huráááá

lucianas
autor
8. čer 2009

... moc držím palečky nadále, jak Martině, tak malýmu Matyáškovi !!! ...

pismenko
8. čer 2009

Jojo holky, ale myslím, že tohle asi není otázka financí(nebo kdo ví, jestli to vše platí pojišťovna 😕 ?)ale kdyby se něco konalo, taky ráda přispěju.

Buďme rády za to co máme, i když občas je to na palici...

tevina
8. čer 2009

Holky já ty zprávy od maové chodím číst na únorovky,vždycky čtu se zatajeným dechem a nejdřív se podívám na reakce holek pod ní,jestli jsou tam vysmátý smajlíci,tak už vím že jsou zas pozitivní zprávy o Matyáškovi,moc mu držím palečky 😔

A Luci nás ted už informuje,Luci dík 😉

zajdla
8. čer 2009

Holky já když to čtu o maově,tak bulím jak krokodýl.Držím jim moc,moc moc, pěstičky,ať to malý Matyášek zvládne. ☹

JInak jsem ko.Doma bord..,ale prdím dnes na to.Bolí mě třísla.Měla bych asi zmírnit tempo.Dneska jsem se chtěla rozběhnout za Luckou spadla z kola,ale nešlo to.Musela jsem pomalu.Ani nevím,jestli mě to tak bolelo u Lucky,ale myslím si,že až tak moc ne.Ale musím vydržet.Ještě musí Linda pěkně nabrat a pak může ven.

kremrolka01
8. čer 2009

zajdi no já měla taky od 30 tt strašný bolesti v bodbřišku a v tříslech
už se to pronese

tak náš koblížek ne a ne usnout, dneska uspával taťka a už půl hodiny řevu jak když jde prase na porážku, tak jsem přišla, chytla ho do ruky, zazpívala mravenčí ukolébavku a byl v tu ránu tuhej, to je fakt záhada jak vždycky potřebuje úplně něco jinýho

kremrolka01
8. čer 2009

chris zkoukla jsem nové fotečky, teda Karolínka je fakt macíček 😵 a krásně už pase koníčky na to kolik jí je 😵

tevina
8. čer 2009

jo to jsem taky chtěla napsat,koukala jsem na fotečky karolínky a pase koníky teda na jedničku 😵

pismenko
9. čer 2009

Zdaréééééééééééc 🙂
Tak my už jsem opět vzhůru 🙄 🙄 🙄 No ale co už 😀 a včera mi před kopáním zvalila 150kaše 😅 😅 A zase se mi zdá, že vyrostla, ona je samá ruka samá noha 🙂 🙂

Chris, taky jsem jukla na malou 🙂 je to pěknej bumbrlíček a je moc šikovná 😵 Já myslím, že po tom UM nabírají ty děti rychleji a víc, ale to se všechno srovná, až se začnou hýbat a běhat.

Tevi, malej je taky kráásnej.Ty jeho oči...achhh...to by byl partner pro tu naši okatku 🙂

zajdla
9. čer 2009

Ahojky,pěkné ráno.

Chris malá je moc šikovná.Buď ráda,že ti přibírá.

JInak já nevím,co dnes vařit,protože malá je doma ze školky.Ach jo.Snad mě něco napadne.Hlavně,ať je to rychlé. 😀

pismenko
9. čer 2009

udělej krupici 😝 😝 Já ji měla včera na oběd a dala jsem ji tam asi trochu více, tak to byl takovej kyt 😀 😀 😀

zajdla
9. čer 2009

Markét to malá nejí. ☹ Mě by to stačilo taky.

zajdla
9. čer 2009

Asi udělám bramborovou máčku.Ale musím do obchodu pro nové brambůrky a smetanu. ☹

pismenko
9. čer 2009

Bramborovou máčku 😕 😕 co to je??