Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zajdla
12. čer 2009

JJ sláva homeo. 😀

Tak už jsme okoukli pračky.Docela se manžovi i jedna líbila. 😀 😵 😵 😵 Tak pomalu ale jistě se blížíme k nové. 😀

JInak jsme koupili Lucince nový pokojíček.Manža pro něj jel,tak až ho poskládá,tak nafotím. 😀 Malé se líbil taky.Už jsme na něj udělali místo. 😀

Zítra jedeme ke tchýni.Tchánovec má svátek,tak mu jedem popřát.Tak nakuknu až večer. 😉

valentynka
12. čer 2009

Endy, super, že tohle můžeš napsat 🙂

u nás je pěkná zima, zase lilo,jak kdyby celý rok nepršelo či co ☹
to je teda léto, k naprdnutí.

Zajdi, hlavně nenapádně jo, nezapomeň 😀 😀
na fotečky pokojíčku se těším 🙂

jinak holky, mě ted šíleně rozbolela bradavka pravá, v tom prsu jsme měla pořád ty boule,kjak jsem to léčila tvarohem,ale ted je to extrém bolest,když se Filípek přisaje.
Hrozně se mi po kojení odkrví,že jí mám úplně bílou a po cleou dobu to bolí,než se zase prokrví.
Úplně mám hrůzu ho zase k tomu prsu dát 😢 😢 😢

valentynka
12. čer 2009

tak jsme se dočetla,že podle těch mých příznaků ,se u mě asi bude jednat o nějakou infekci 😠 😠 😠

zkusit namazat genciánou, jenže to bude filda celej fialovej, to se mi nechce.
případně u gyndařky nějakou mastičku na infekci,aby se to nerozjelo do zánětu.

holky, máte to některá taky tak ?? a co s tímd ěláte?

prý se má hodně bradavka větrat, ale to přece nebudu chdoit furt s kozou venku 😒

no jdem koupat a pak na kašičku🙂

tanuki
12. čer 2009

val, ta genciána rychle zaschne 🙂 já si jí tam párkrát dala, abych jí nemusela rvát V. do pusy na kvasinky. No ale je to takové zvláštní u tebe - to odkrvení 😕 oni teda sajou neskutečně- já jednou měla odkrvený nehet, když jsem dala V. do pusy prst 😉 ale že by tak reagovala jen jedna bradavka... na kvasinky je genciánka určo dobrá, na bakterie pak je třeba antibiotickou mast..a na pochroumanou jsou nej lanolinove masti - např Purelan od Medely. drahé, ale nej.. tak hodně štěstí!

pismenko
12. čer 2009

Ahoj holky, tak Matyáškovi se přitížilo 😔

maova • 25tt • Dnes v 19:11
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahoj holky,
pošlete prosím Matyáškovi co nejvíc síly, jeho stav se dost zhoršil a nevypadá to dobře. Víc asi nemám sílu psát.

Prosím, můžete mi jenom poradit. Co mám dělat pro úlevu prsou? Strašně mě bolej, mlíko odsávám, ale zas tak moc ho neteče. Už se do mě dala zimnice a nechce to povolit. Jdu zkusit ještě horkou sprchu, ale třeba máte lepší radu. Děkuju.

pismenko
12. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

tak alespoň něco na odlehčení....albíčko se zaplňuje 😅 😅

tevina
12. čer 2009

Ahoj holky,
dneska nestíhám jen jsem nakoukla a úplně se mi udělalo špatně ☹ pořád držím matyáškovi pěsti 😔

endlessblue
13. čer 2009

Už to jedééé!!!!!!!!!!!! 😉

endlessblue
13. čer 2009

S tím Matyáškem je to hrůza.. ☹ ☹ ☹ kéž by se všechno v dobré obrátilo !!!!!!!!

Markét.. to další albíčko je teda parádní, fakt... pro tenhle server o miminkách.. jak dělané 😀

Jsme s Juli samy doma 😖

tanuki
13. čer 2009

tevina
13. čer 2009

ENERGIE PRO MATYÁŠKA

Holky, navrhuju dnes večer ve 20:30 společnou myšlenku pro Matyáška od Martinky ( Maova). Účast je dobrovolná, forma libovolná - modlitba, myšlenka, posílání energie a síly, ...............

Vkládám do diskuzí únorovek 2008, říjnovek 2009 a do vlaštovek. Pokud chcete, přepošlete si to vzájemně do IP, popř. pošlete dalším lidem, o kterých víte, že na ně myslí.

Díky!

tevina
13. čer 2009

to vymyslely únorovky,dobrý nápad,určitě se připojíme,ne holky?

tevina
13. čer 2009

m g xcccc nb nn b n n mfb t a

zdraví vás adámek 🙂

jitousek
13. čer 2009

jéééé zdravím adámka a samozřejmě všechny kočky z koňa ..........dneska teda vůbec kůň od rána u nás nešel ale teď už jde 😉

u nás hrůza děs rostou nám zuby a do toho asi i spurtík v noci jsme flámovali od 2h do 4 a od 5.30 na nohou jelikoš se už vstávalo 😖 tak že jsem dnes jak praštěná pytlem 😠 😎

jinak co se tejká Matýska myslím na něj kudymy chodím 😔a 20.30h mu rozhodně pošlu hoooooooooodně moooooc pozitivní energie Om mani padme hung 😎

jitousek
13. čer 2009

jinak včera jsem si se slávou zařídila ten rodičák 3x huráááá huráá hurááá 😎

jitousek
13. čer 2009

a bída s nouzí je že v tom DM ty naše MAM dudany doprodávaj dneska jsem se tam ptala jestli už je jako nebudou mít nebo co ??? Prej už ne ☹ to si teda Míša zvolil značku 😒 a ve městě je maj o 50kč dražší a široko daleko žádnej krám kde by je měli 😠
tevi kde ty je nakupuješ já už jsem se Tě určo ptala že ? 😎

pismenko
13. čer 2009

20:30 se připojím 😔

zirafik
13. čer 2009

ahoja holky, tak to jsem tu právě včas ... 😔 ... na Matyáška myslím pořád a energii budu posílat... moc, moc prosím ať je mu lépe 😔 😔

Val, já mažu genciánou 2x denně... rychle to zaschne a malá má jen trošku jazyk modrý... dr. mi to napsala jako prevenci moučnivky... a taky to zabírá na drobné trhlinky na bradavkách 😉

zajdla
13. čer 2009

Myslím na Matyho.On to zvládne.Je to silný kluk. 😔 😔 😔 MUSÍ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

valentynka
13. čer 2009

ahoj holky,

je mi z toho smutno.
Dodatečně poslím Matyáškovi hodně štěstíčka,aby to všechno zvládl a překonal. 😔 😔 😔 😔
chudinka malej 😔 😔

zirafik
13. čer 2009

☹ 😔

maova • 25tt • Dnes v 18:37

Ahoj holky, Matyášek je na tom stejně jako včera, ale po dnešku máme zase aspoň malinko lepší pocit, protože vypadal líp. Sice je to asi jen náš pocit, ale aspoň tak. Vypadal dneska krásně a zdálo se nám, že i vyrostl. Zkoumali jsme mu prstíky, má takovej dlouhej palec a strašně jsem měla chuť si ho aspoň pohladit. A má krásnou hlavičku.

Jinak k tomu včerejšku, hodně se mu zhoršilo to krvácení, měl úplně celou krvavou pusinku, měl v ní daný nějaké polštářky, aby se to trochu zastavilo, ale prosakovalo mu to až ke krčku, takže když jsme tam přijeli, bylo to strašný. Začali mu krvácet i staré vpichy. Je to tím, že se nedaří nastartovat proces tvoření krevních destiček, dostává na to transfuze a plazmu. Další věc byla, že ráno přišel dětský chirurg a udělali mu dren do bříška, vytekla nějaká žlutá tekutina, kterou poslali na rozbor, ale na obsah střev to snad nevypadalo. Každopádně, až by byl schpný to zvládnout, bude muset na tu operaci. A další nová věc, že kromě infekce v bříšku, má kvasinkovou infekci v celém tělíčku, na kterou dostal nová antibiotika a musel dostat znovu podporu srdíčka. Hrozný bylo, že jsme museli udělat rozhodnutí, jestli v případě potřeby resuscitovat nebo ne.

Dneska má podporu kyslíku 50 procent, podporu srdíčka nějakou malou taky potřebuje. Zánětlivé markry se o něco zhoršily, ale ustalo krvácení. Takže stav nadále stejně vážný. Utz hlavičky další zatím nedělali.

Všem vám moc děkujeme a věříme, že Matyášek bude dál bojovat

valentynka
14. čer 2009

ahojholky,

tak to je strašné, chudinka Matyášek,takhel malý a tolik bolístky má 😢 😢 😢 😢
Když si ho chudinku představím,tak brečím☹

kéžby dneska byly dobré zprávy a jeho stav se zlepší

valentynka
14. čer 2009

Dneska Filíepk slaví půl roku 🙂
toto uteklo 🙂

jdem se oblíkat a vyarážíme k mamče.
Budu sekat zahradu a nějaké keříky stříhat.

včera jsme byli u táty na zahradě s manžou, on sekal trávu kosou ,já pak strunovkou a harabala, do toho to šílený vedro, ufff ☹

mějte se hezky papa

zirafik
14. čer 2009

Tak Filípkovi velké gratulace 😉 😉

Holky čtu teď knížku o miminkách a tam se pořád píše o tom jak je dobré pevně zavinovat... tak přemýšlím, zda to také nezkusíme, i když malé se to moc nelíbí... už takto je utažená v těch plenách 😒 . Prý to miminka uklidňuje...

zirafik
14. čer 2009

dělá se to od pradávna... napodobuje to dělohu, tak jsou mimča spokojený.... Jo a taky prý nemají rády ticho 😕 , takže vrčící fén či vysavač jim připomíná hukot tepen v bříšku 😕

zirafik
14. čer 2009

Jinak manža nakonec nikam nejel, takže celkem potěšil, neb máme hezký víkend 😵 . Včera na obídku u našich pak na procházce, dnes jdeme grilovat obídek 😝 na zahrádku ke tchánovcům a pak procházka do třešňového sadu 😵

zirafik
14. čer 2009

nedělní liduprázdno.......... 🙄 🙄 🙄

endlessblue
14. čer 2009

Téééda.. .tady to o víkendu "žije" 😀

Teď jsem se s Juli vrátila z procházky.. venku je pařák.. tak se jdu zchladit do našeho baráku 😀 a utřu všude prach a zaliju kytky. Juli spí na zahradě 🙂 Někdy k večeru se vrátí manža, tak už tu nebudu jak na bezdězu 😔

zajdla
14. čer 2009

Hojky.mě nešel kůň ani dnes dopoledne. ☹

Už jsme konečně sestavili malé pokojík,tak nafotím a hodím do albumku.

A taky konečně snad tu fotku. 😔

Včera jsem žehlila do 23 hodin a dnes mě čeká to samé,tak snad to už konečně dožehlím. 😠

Tak jsem kamarádku dneska naposledy píchla a zítra jedou na umělé.Tak jí držte pěsti,ať se jim to podaří.Mají poslední pokus. ☹

kremrolka01
14. čer 2009

ahoj holky
u nas uz je lip, mam jen trosku rymu, zato ditko je extremne nevrly dneska 😠
navic se mu osypaly tvaricky, ma je uplne rudy, tak nevim jestli to muze mit z tech dvou jahod co jsem rano snedla?!? ja se snad picnu, u nas v rodine nema alergii nikdo na nic a Jakub snad bude mit na vsechno co pozije 😨 a to ma zatim jen MM
Matyskovi drzim pesticky a posilam vsechnu energii co mi dneska s tim zlobikem zbyla, je to fakt strasne moc smutny kdyz to clovek cte 😔