Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
21. čer 2009

Zdarec jandi 🙂 tak tebe bych tady nečekala 😀 😀

pismenko
21. čer 2009

Já myslím, že ted už prostě jenom neumí zabrat 😒 😒

pismenko
21. čer 2009

Barčo a není třeba Cyrdíkovi v tom kočárku horko?dorys taky chytne občas v kočíku hysteráček, ale vypozorovala jsem, že je to tím, že ji moc navleču 😎

žiraf měla v rofilu fotku malé Kristnky jak leží na kojo polštáři.ty adminky jsou trapky 😨 🤐

Ta moje malá tam tak posmrkuje ☹ ☹

pismenko
21. čer 2009

píšu taky jak trapka 😝

pismenko
21. čer 2009

Tak je klid 🤐 🤐 , tak já zkusím pomaličku zalehnout 😎 😒 😖 😖

nemo1985
22. čer 2009

Dobré ránko.

Hlsáím se po víkendu.

Hrozně to uteklo, rodiče mi jeli domů včera.

Jinak Všem děkujeme k přáníčku k půli roku. 🙂

Dnešní noc: 19h - 4h a 6 30h 😉

pismenko
22. čer 2009

Hnusné uřvané ráno a ještě k tomu upršené 😠 😠 🙄 🙄

jsem KO, nas*raná,nevyspaná, tudíž se mnou asi dneska nic nebude.celou noc se u nás řvalo,kňouralo, ovšem hlady to nebylo.A teď to není o moc lepší 😒

pismenko
22. čer 2009

https://www.modrykonik.cz/bazar/show_entry.php?... ty voe, že má někdo tu drzost 😕 😕 za ty prachy 😝 😝

jitousek
22. čer 2009

dobré ráno kočky koukám že písmenko a baru si užívá ach ju 😔
třeba jí berou zuby ......ten náš Zvířák včera řval půl hodiny v kočáře jeli jsme do kaufu to spal a celí kauf koukal na regály a byl hodnej pak chtěl spát když jsme vyjeli ven začal brutálně řvát a ani nepomohlo nakojení chtěla jsem ho nakojit na lavičce mezi panelákama na hřišti tak jsme udělali pozdvižení brutál řev u kozeny ani jedna ani druhá 😠 ....pak manža se s ním šell zhoupnout tak se uklidnil a potom jsme ho hodili do kočáru a zase naříkal a naříkal až se uřval a spal ještě hodinu u baráku 😎

jitousek
22. čer 2009

mám pocit že to bude těma zubama všechno jedno k druhému

Náš Míša se naučil strašnou věc porád dělá ehm ehm ehm ehm ehm ehm ehm nic od rána jiného neslyším 😠 teď ještě vejská jak ptakoještěrák 😵

lucianas
autor
22. čer 2009

Ahoj,

tak hlásím, že u nás dnes bude asi pršet. Fakt už mě to počasí takové nebaví.

Jinak jsme byli u našich, a přebírala jsem s mamkou výbavičku po neteři. Odvezla jsem si jen věcičky do velikosti 80, ale je toho pořádná dávka. Mám to vyfocené, hodím do albíčka. mám to i sepsané na papíře, ale trošku to během dneška musím dát do kupy, abych věděla, co ještě pořídit. Jsem ale netušila, že toho bude tolik.

Dnes mě čeká kontrola u zubaře, doufám,že mi nic nebude dělat.

jitousek
22. čer 2009

lucí tak to se těším na fotečku 😉

já se pomalo chystám na rehabilitaci no doufám že nezačne lejt chci vytáhnout kolo 😎

nemo1985
22. čer 2009

Tak u nás je také ošklivé počasí, teploučko opravdové má být až v červenci.

Jitoušku........ tak aspoň ti malej hezky povídá.

🙂 Mě brouček usnul v postýlce.

Byli jsme v sobotu s mamkou v obchodě unás a fotila jsem ho na koníkách 😀 , foto v albu.

Lucí........... no ty toho máš teda po tvé neteři, plno oblečků.

lucianas
autor
22. čer 2009

a je tam už fotečka 😉

lucianas
autor
22. čer 2009

Peti, koukám, že by se mu to líbilo mít i doma. 😉 krásné fotečky 🙂 .... jj, oblečků je plno, jen musím ještě zjistit, jestli mi nějaké velikosti nechybí

nemo1985
22. čer 2009

Tak přidala jsem FOTA do alba 🙂

endlessblue
22. čer 2009

Dobrý ránečko.. u nás dobrý 😉

Venku leje, tak možná zavolám dokorce, jestli nemůžeme na tu hexu už teď (po 4 týdnech) a né až za týden.. uvidím.

Jitu.. naše mladá se taky naučila falešně kašlat.. pusu dokořán a ehm ehm ehm 🙂 .. jak byla doteď pomalu skoupá na slovo, tak od víkendu žvaní, hvízdá, mele.. až mě bolí hlava 🙂

Markét...100km? To jako v autě?? Nebo na kole 😕 😕 😕 😕 😀

endlessblue
22. čer 2009

Nemo..moc hezký fotečky... Luky už je taky pořádnej chlapík 😉

endlessblue
22. čer 2009

Jinak holky, z těch vlasů jsem fakt nešťastná.. mě na tý hlavě snad nic nezbyde. Vždycky jsem měla háro jak Tina Turner, a teď už to ani nenosím rozpuštěný, páč pak mám obalený záda vlasama. .. opravdu aspiruju na to, dělat záskok za Fantomase ☹

nemo1985
22. čer 2009

Endy....... děkuji.

No mě taky hrozně ted vlasy padají, to jsem ani v těhu neměla.

Po vykoupání plno vlásů ve vaně, asi nám něco chybí 😀

endlessblue
22. čer 2009

Asi nějaký vitamíny.. ale zinkem a hořčíkem se prý dá předávkovat, tak nechci zatěžovat Juli ledviny. Tak beru jen to Calibrum mami... ale žádná změna 😒

nemo1985
22. čer 2009

No nějaký ten vitamín určitě nám bude chybět. 😒

Jinak mamka mi přivezla pro malého silikonovou lžičku, kupovala ve zdrav. potřebách za 120,-

Ale dobře se s ní krmí 😉

Také mi dovezla štávičky od Hami ty malé skleničky, jedna stojí 20Kč, no a má to tak na 1 - 2dny.

nemo1985
22. čer 2009

Jinak dnes nevařím, mám ze včera polévku a omáčku s hous. knedlíkem.

Manža by měl dnes brzy dorazil, má toho prý dost málo.

Já kýchách a prskách jako blázen, alergie no, a tech nám tu stromy rozkvetly, no hrůzaaaaa 😠

lucianas
autor
22. čer 2009

Peti, krásné fotečky, jak malý spinká, opravdu andílek!!!

lucianas
autor
22. čer 2009

A s těmi vlasy mě neplašte. Prý se mi teď dost spravily, tak doufám, že mi po porodu nevypadají a že mi na té hlavě něco zůstane. 😅

zirafik
22. čer 2009

kuku holky 😕 , tak u nás šoufl počasí 🙄 , ale hodné dítě 😵 , tatím tuk, tuk 😅 . kojo 21, 4, 7,30h 😵 😵

luci, parádní vybavička, to teda ai my nemáme 😕 😕

nemo, luky je celý tatka... moc vám to tam sluší 😵

endy a co zkusit vlásky zastříhnout ... 😒

zirafik
22. čer 2009

markét a zavinuješ ještě?? to se dá asi jen u malejch na zklidnění, vid?

valentynka
22. čer 2009

ahoj holky,

u nás zataženo a včera od 4 pršelo a pršelo a vybralo se to až kolem osmé večer☹

ted jsem byla ještě uklidit dole v baráku,bo včera už se mi nechtělo a halvěn pršelo,takže by to byl úklid na nic.
filípek spinká. ted si oblíbil 10 kdy jde do hajan.

Luci, to se raději připrav na nejhorší s vlasy. mě taky festově padaly, ted už jen malilinko, ale úplně mě vypadaly na spáncích,že když odkryju vlasy,tak mám kouty a lvasy nikde, jen takové chloupky, začřínají růst nové.

Markét, jak 100km ?? na kole nebo jsi objížděla rodinu ?
Možná to měla Dorotka z toho výletu, měla zážitky a proto tak nespinkala.
Mě to Filípek taky ze začátku dělal,jak jsme začaly někde jezdit a třeba celý den jsme nebyli doma. pak ty noce byli děsný ☹

jdu omrknout malého Lukyho 🙂

pismenko
22. čer 2009

psycho 🙄 🙄 🙄 🙄

zirafik
22. čer 2009

chjo 😖 😖