Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
29. čer 2009

ale holky, nebojte se, až děti odrostou, tak si zapaříte, já měla Péťu ve dvaceti, teď už je mu skoro 12 let a i když mám o něj strach, to je jasný, tak už jsem si i zvykla na to, že je to kluk a je na něj hlavně spolehnutí, no občas mu to ujede, ale dá se mu domluvit.
Je mi jasný, že až se narodí Honzík, budu se strachovat ještě víc, i teď, když Péťa má třeba 5 minut zpoždění, tak začínám trnout hrůzou, nebo když se mu nemůžu dovolat, ale pak si řeknu, že za nás taky mobily nebyly a jak to šlo. Ono je to hodně taky dnešní dobou a vší tou technikou........nebere mobil, co se děje...........jejda, on ho má vypnutej, co když se mu něco stalo...........člověk fakt šílí zbytečně, čím víc si člověka můžeš takto odchytit, tím víc se strachuješ, když selže technika a je to opravdu na palici.
Já takhle poslala souseda k nám ráno, aby zkontroloval mladýho, zda se mu něco nestalo, protože nebral mobil..........no a mladej na plný koule rádio a válel se na gauči s tím, že mobil nechal nahoře a dole ho neslyšel........zbytečně jsem šílela, ty scénáře, které jsem si začala představovat byly opravdu zbytečné, no koupila jsem konečně na pevnou linku telefon (máme internet od O2 včetně povinné pevné, ale pevnou jsme nepoužívali, až teď), abych ho mohla kdyžtak odchytit dole, když nechá mobil nahoře..............no a opět jsme u toho, další hovadina na kontrolu..........je mi jasné, že když nebude brát ani pevnou, opět budu trnout hrůzou, ještě že už budu doma na MD 😀 😀 😀 😀

zajdla
29. čer 2009

JJ to je taky super dovolenka. 😉 Nahouby chodím ráda.Ale moc se v nich nevyznám. 😀

pismenko
29. čer 2009

Ahojky, dobré ránko. U nás noc trága, o půlnoci byl opět hysteráček, ale nakonec usnula a vzbudila se kolem 4:30 a pak 7:30 takže relativně dobrý 🙂

Veru, nic se tady moc nedělo:
Chris je smutná z toho, že malá nekadí a že jí tchýně řekla, že nekojí, aby si nezničila prsa 😠 😠 K*ravka no 🙄

Bára je smutná z toho, že nekojí 😒

Malého tygra trápí zoubky ☹

Val objevila Filípkovi hned dva na ráz a už cinkají 😵 😵

Já jsem hňupka, protože jsem Dorotku nepřipoutala v sedačce a jeli jsem 30km ☹ ☹

Zajda chystá poslední věcičky pro Lindušku(už se na moc těším 😵 )

helicek
29. čer 2009

já se taky v houbách nevyznám, poznám bedlu, hřiba, babku a kozáka a tím to pro mě končí 😀

endlessblue
29. čer 2009

Jéé Markét.. díky za shrnutí 🙂

S tou sedačkou se mi včera stalo Markét to samý 😕 😕 😕 😕 Při cestě domů (240km) jsem za Hradcem kojila, malou v autě přebalila.. dala jí do sedačky, připoutala... ale sedačku jsem nepřipoutala...KR*VAAAAA!!!!!!!!!!!! A zjistila jsem to až asi po dalších 70!!!! 😕 😕 😕 km po státní silnici..jela jsem tak 110km... a malá protivkovala, tak jsem zastavila, že jí dám zase cucnout.. no a koukala jsem na tu nepřipoutanou sedačku.. udělalo se mi úplně špatně!!! 😒

Jinak Juli vytuhla,... tak jí nechám vyspinkat a pak jí připravím na odjezd k doktorce

zirafik
29. čer 2009

ahoja holky, tak zas venku hnus 😒 .... kojo 22,30 5,00 8,00 😵 😵 , v noci je to zlatíčko... ťuk, ťuk

pismenko
29. čer 2009

U nás se počko dá, sem tam vyleze sluníčko, ale spíš je zataženo, ale neprší 🙂 Sem dala prádlo ven, tak nesmí.

Pavli, no super 😵

endlessblue
29. čer 2009

Tady je výstavně hnusně 😠

zirafik
29. čer 2009

celý červen je hnusný, holky co ? 😖 ?

Ve čtvrtek nám bude 6 týdnů, takže by měla být asi návštěva pediatra... Holky, chodí se přesně v 6 týdnech nebo plus, minus pár dní? Dr. si nás nepozvala, jen řekla, že po 6 týdnech... ale nevím zda bráno od narození, či dle poslední návštěvy u ní ... 😒 ... su tele... 😒

zirafik
29. čer 2009

aha tak v průkazce je v 6 týdnech věku... takže bychom měli jít ve čtvrtek či pátek...

zirafik
29. čer 2009

jo a už máme 5 kilo 😕 😕

pismenko
29. čer 2009

Veru, nechej malou zvážit, jsem celkem zvědavá, jak si stojíme my VS vy 🙂 Předpokládám, že my teď budeme mít kolem těch 6.100g 😕

zajdla
29. čer 2009

Tak jsem z nákupu doma.Je tam teda pěkně dusno.Ach jo.Bude určitě zase pršet. ☹

JInak jsem se ptala v čistírně na ty flíčky po té lísni na té látce.A prý to mám přinést.Tak uvidíme. 😀

Žirafíku,nemusí to být přesně na den.Stačí v tom týdnu jak má dr.poradnu a malá těch 6 týdnů.

Holky ještě,že máme ten autofix.Tam se ta sedačka jen zacvakne a přetáhne se ten vrchní pás.žádné pásání.MOžná bych na to taky zapomínala. ☹

endlessblue
29. čer 2009

No markét..... taky jsem zvědavá. Ale myslím si, že to nebude nic moc. Malá jí pořád stejně, jen z jednoho prsa na kojení. Stačí jí to.. a je to taková žížalka pořád 😀 Navíc tohle není kontrola na 5měsících ale skoro v pěti a půl 😒

endlessblue
29. čer 2009

Malá pořád chrupe 😅

Já na to včera zapomněla poprvé. Vozím jí vzadu, proti směru jízdy a tu sedačku spolujezdce posunu dozadu tak, že to tam drží tu dětskou autosedačku na pevno... ale připásaná ta sedačka nebyla.. jsem tele, no!!! 😖

endlessblue
29. čer 2009

Jinak Julče to očičko pomalu splaskává, tak toho očního asi odložím. Vytáhla jsem jí z něj, jednu otočenou řasu, tak třeba to bylo tohle. Už je to každopádně lepší. Teď se probudila, nabaštila a řádí na hrací dece 😀

zajdla
29. čer 2009

Endi tak super.Tak snad to byla jen ta řasa. 😉

christla
29. čer 2009

Ahoj holky!

Tak navážu na včerejšek. Dneska ráno jsem radši volala k doktorce, ale byla tam jen sestřička, ale i ta mi poradila. Řekla mi, ať koupím Nutrilon Comfort, je to na zácpy a koliky. Říkala, že tohle kakání může být tím, že jsem jí řestala dokojovat, že některé děti jsou na to citlivé. Tak jsme ho koupili a před chvílí vypila první dávku, tak jsem zvěavá. Jinak kakala dneska ráno a měla to akové všelijaké. Navíc v noci už začala brečet, což se nám doteď nestalo a kroutila se jak divá. Tak jsem zvědavá.

Venku je dneska šílený dusno, ale budeme muset jít aspoň na chvíli ven, aby se malá vyvenčila. Dneska konečně dorazí mje mamka.
Tak zatím pa, jd se věnovat dítěti a taky se naobědvat.

nemo1985
29. čer 2009

Ahojky holky

Hlásím se 😀

Já vařím, Luky mi spinká.
Mále tu pod mrakem, ale hrozné dusno.

Dnes mi dorazila mrcha o týden dříve, to vše z těch prášků, se mi
celý cyklus rozhodil.
A to na zítřek jsem objednaná na gyndu, musím se přeobjednat. 😠

Dnes mám do 14h manžu doma a pak s malým razíme ven 🙂

valentynka
29. čer 2009

ahoj holky,

chris, tak to je dobře,že se malá už vykakala.
to kroucneí asi bylo k plnýmu bříšku , tak snad ten nutroš zabere a bude to lepší

pismenko
29. čer 2009

Jo a mám tady historku k ,,pobavení" 😝 😝

Jistě si pamamtujete na naše zářijové štěňata.jednoho toho pesana jsme si nechali a tara(matka) teď hárá a já je nachytala, jak si to spolu rozdávají...já se picnu...matka a syn 🙄 🙄 takže musím zavolat na veterinu a jest s ní na injekci na vypuzení, jestli ju oplodnil 🙄 🙄 takže u nás tak 😠

valentynka
29. čer 2009

ahoj nemíku, jéjé mrcha jedna mrchovatá 😠

já to ještě nedostala a doufám,že ještě nějakou delší dobu ne 🙂

valentynka
29. čer 2009

Matýsek 😔 😢 😢

snad se na něm to krvácení nepodepíše.
chudák taky ta mamina, už je bez maminky 😢 😢

valentynka
29. čer 2009

nooo Markét, sodoma ........

noo ale mezi zvířatama si pudy asi nevybírají či co.
tak snad jí neoplodnil ☹

zuzanka26
29. čer 2009

holky uvařYA

zuzanka26
29. čer 2009

Pardon Sárinka mi tady píše

pismenko
29. čer 2009

No pudy jsou pudy 😕 😕 😅 😅 oni to fakt tak neberou a jestli ji oplodnil nebo ne se snad nedozvíme, protože ta injekce tomu zabrání.Ale zatím jsem se nedovolala 😝

pismenko
29. čer 2009

maova • Dnes ve 12:03
Která pravidla porušuje: | Zruš
Ahoj holky, hlásím návrat z Paříže. Měli jsme se krásně, počasí taky vyšlo krásně, neviděli jsme sice všechno podle plánu, ale i tak jsme si to užili a moc se nám tam líbilo.

pismenko
29. čer 2009

maova • Dnes ve 12:14
Která pravidla porušuje: | Zruš
Mimi, co se děje? Pořád máš nějakou tu infekci?
V Paříži bylo opravdu krásně, i v den, kdy hlásili, že bude pršet, tak bylo hezky a i jsme se spálili. Přivezla jsem si takové šatičky k legínám a další nákupy jsme nechali na poslední den, což jsme teda udělali chybu, protože tam v neděli bylo zavřeno i v největším obchoďáku

valentynka
29. čer 2009