Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
15. črc 2009

nene, žádný lepek, dneska mi to kladli na srdce.Dneska jsem koupila nějákou od Sunarky na ráno a na večeři Hipp jablko s fenyklem a obě jsou bez lepku.A tu co dostávala nemléčnou, tak je taky bez.Já pořád všechno studuju 🙂

pismenko
15. črc 2009

Hlavu má 45cm - to se doky smál, že aspoň hlavu má velkou a VF 2x2,5
ona se mu úplně vymkla z toho růstového grafu 😀 😅

endlessblue
15. črc 2009

Ahojky markét..... dorča je teda čááára dlouhá. neboj, ono se to upraví.. my za skoro tři týdny nabraly taky jen 100g...takže 3 deka týdně... to je vopruz.. holky a to se jako ten lepek fakt nesmí, jo??? Doktorka nic neříkala proti tomu, kdybych jí dala ovesnou s jablkama... na tý krabici píšou od 6týho měsíce...já se v tom nevyznám.. mléčnou, nemléčnou, rýžovou, ovesnou.. nebo co!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pismenko
15. črc 2009

Klidně mléčné, mě to posvětili i když jsem se toho bála, ale měla by být bezlepková.Ono se musí důkladně prostudovat ta krabice, na málokteré je to viditelně napsané a většina ten lepek obsahuje 😝 😝 😝

kacena00
15. črc 2009

endy čím dýl tím líp, lepek není ani pro zdravý dospělý střevo nic moc, jmenuje se to lepek že to lepí, nalepí se to na střevo, to pracuje pomalu..no a prostě tak to malý děcko si zvyká na nový věci a hnedle do těch střev frknout lepek, to mi přijde trochu drasťárna...

ale i my sme vyrostli na té krupicajdě že?.... 😝 😝 😝

endlessblue
15. črc 2009

a pak že jsou ovesný vločky a cereálie zdravý, že??? No tak dobrá.. na sunarce to označení lepek-nelepek je. Mám doma jen tu jogurtovou bezlepkovou. Tak půjdeme dneska večer to týhle. Nicméně se obávám, že dopadneme stejně blbě jak s mrkví a čajem. Vyprskáme to a začneme hledat prso... mě picne. Přece jí nebudu kojit do 18????? 😕

zajdla
15. črc 2009

Písmenko, zkus jí ty kaše dělat s mlíčkem. 😉 Ono jí to vlastně děláš dietní,když jí dáváš do nemléčné jen vodu. 😉

pismenko
15. črc 2009

JJ zajdi, už jedeme v mléčných 🙂 🙂

pismenko
15. črc 2009

Já jsem stejně hrozná matka 😝 😝 😝 😝 😝 😝

zajdla
15. črc 2009

Proč????????????????????Holky neblázněte.Vy máte všechny deplu.Z čeho????????????? 😠

zajdla
15. črc 2009

JO a pozdravuje Vás všechny Beru Veru.Psala mi dnes na ICQ. 😉

zajdla
15. črc 2009

JInak taky je 36°C ve stínu.Hnus.Ani na té zahradě se nedalo sedět.A to jsem seděla ve stínu.Zítra mě asi klepne z toho cestování.Pojedeme s Lucnkou přes to největší horko.11,50 vlakem do Hodonína do poradny.Chudina.Nemám ji kde nechat.naši jsou na dovči a manža přifrčí až večer z práce. ☹ Chudinka,budu ji muset hodně podplácet zmrzlinou. 😀

pismenko
15. črc 2009

Tak u nás už se hajá, dorča sfutrovala 190g skleničku Hippu kaše na dobré sny(bez lepku) a zapila to prsíkem a hodila boček a spi.Snad ji nebude hic, má jenom capky a bodýnko, máme tady 24C 😝
Mě jenom prostě začíná docházet jak to letí a po tom koju se mi bude stýskat, byla to pohoda.

endlessblue
15. črc 2009

Tak my měly Sunarku jogurtovou... dala tomu pár lžiček, ale většinu vyplivala.. takže suma sumárum 2-3 malinkatý lžičky. Čím já tu holku budu živit, to teda fakt nevím. O tom, že by mi vymlaskla 190g si můžu nechat zdát ☹

Zítra to bude zase boj s tou mrkví!!!!

pismenko
15. črc 2009

Veru, myslím, že to chce trpělivost 🙂 🙂 Dorotce trvalo taky pár dní, než si na tu kaši zvykla.ono se to poddá, protože jim jaxi nic jiného nezbude 😅 😅 😀

zuzanka26
15. črc 2009

AHoj holky,
tak jsem vás dočetla, to je boj s dětičkama že jo?

Markét neboj, sice je jasný, že tě trápí to že nepřibrala, ale přece bys poznala, že má hlad nebo tak něco, určitě by plakala....s těmi příkrmy se to zlepší uvidíš, pak to půjde nahoru. 😉

zuzanka26
15. črc 2009

Endy zkus naředit mrkvičku tvým mlíkem a postupně ubírat to mlíčko.... nebo začít úplně jiným druhem, když to bude pořád odmítat 😉

endlessblue
15. črc 2009

TAk po půl hodině uspávání je výsledkem řvoucí chůvička... asi dneska padnu na hubu !!!!!!!!

Proč já to dítě neučila usnout v postýlce, jako Markétka!!!!!!!!!! 😕

zajdla
15. črc 2009

Tak Lucka už spinká.To horko ji úěkně unavilo. 😀

pismenko
15. črc 2009

Veru se nediv, prvně si ji nasrala mrkví a večer tou kaší, tak se nediv 😕 😕 😅 ti to teď dá Juli sežrat 😝

pismenko
15. črc 2009

ježiš, mám tam toho nediv něják moc 😀

zajdla
15. črc 2009

Tady hřmí,tak snad se trošku ochladí a poprší.Je tady na skapání.

Jinak zítra držte pěsti.Jdu do poradny. 😉 Ať mi z toho horka nevyletí tlak. ☹

kacena00
15. črc 2009

tak vidíš market, a potom se mi nemůže nikdo divit, že já ten násilnej a nedobrovolnej konec kojení obrečela...

chichi, tak Veru je teda muteř za všecky drobný, tohle se holčičce nedělá!..i když teda mluvila sem dnes s kamoškou a co mám další kamošky, tak většinou si na kozách urputně trvají hošíčci a ačkoliv je muteře nafutrujou večír kaší, tak stejnak se v noci budí a 2 hod. minimálně, i když teda znám i takovou vopici, co odmítala všecko ostatní kromě kozouchů...k odstavení pomohlo až to, že maminka čekala druhé mimi a mlíko asi začalo chutnat jináč 😀

pismenko
15. črc 2009

Tady prší, ale hic pořád.Mám tady nahoře pozavíraný okna, at tady nenalítají nějáké pičury, ty já nemusím 😠

kacena00
15. črc 2009

tyjo, teď sem koukla do alba zuzce a musim se tlemit těm sárinčinejm klikum 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kacena00
15. črc 2009

čau du za mužikem

pismenko
15. črc 2009

Zajdi, už držíme 🙂 🙂 🙂
No já jsem zvědacá, jak moc tomu koju bude dávat protože dneska si po té mńamozní skleničce jenom tak cucla

tevina
15. črc 2009

Holky já myslím,že se toho lepku po 6 měsíci nemusíte bát,dokonce je dokázaný že pokud zavedete lepek a ještě kojíte tak riziko celiakie je mnohem nižší,než když ho mimču dáte až dýl a už třeba kojit nebudete.Tady je třeba článek o tom:

http://www.maminkam.cz/kdy-a-jak-zavadet-lepek-...

tevina
15. črc 2009

Veru my měli taky jednou tu sunarku jogurtovou s lesním ovocem a mně hrozně smrděla,čichala si k ní?Adámkovi ale chutnala,tak jsem mu jí dávala,ale sama bych jí nepozřela 😝

tevina
15. črc 2009

dneska jsem koupila tohle,může se to pít i za studena,což je v těhle vedrech prýma 🙂

http://www.lekarnadomu.cz/zbozi/nestle-mlicko-s...