Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

zuzanka26
22. črc 2009

Endy já to zase dělám tak, že připravím kaši podle návodu, ( 140 ml), pa tam naleju od oka víc vody) a pak tam dám ještě jednu nebo dvě lžíce kaše a dám to do lahvičky s větší dírou a je to asi 250 ml, taky to vyžahne za pět minut a chce ještě.... ale lahvička u nás uklidňuje a se lžičkou nemáme problém, takže snad dobrý.

zuzanka26
22. črc 2009

ale Hami banánová kaše na noc je teda pro mě humáč. Nejvíc mi chutnají ty od Nutrilonu, nejvíc medová kaše mňaaaaaam 😉

endlessblue
22. črc 2009

Jo, vlastně ty to Sárince dáváš ve flašce. No já když se juknu na pití co tu mám a to je půl litru a nechápu, jak ty mrňouskové zvládnout vypít polovinu toho a to kaše!!!!!! 😀 Ty musej mít žaludek přes celý ty jejich bříška.
Julča zatím zdlábne těch 120ml.. a zatím to snad stačí. 🙂

Jedeme na kratičkou procházku po Cakov City.. abych si pak v klidu mohla věšet prádlo 😉

lucianas
autor
22. črc 2009

Ahoj,
tak koukám, co mě čeká a nemine. To budou teda ty noci různorodé. Ale zatím se na to těším, jsem asi divná, že? 😀

endlessblue
22. črc 2009

Luci...však je se na co těšit.... občas je to očistec... ale pak jeden úsměv a vše je zapomenuto 😀

valentynka
22. črc 2009

dobré ráno holkýý,

tak my se jdmepakovat a jedem k mamče na zahradu, filípkovi napustíme bazének,když bude ten pařák.
doufám,že nebude lejt.

jinak zítra taky jdu k dokotrce kožní s filípkem, tak snad to vedro přežijem

já dělám 150-170ml vody a dotoho tak 3,5- 4 lžíce

více vody jsme ještě nezkoušela.

dneska ovšem bylo o kojení navíc, už ve 2 se dožadoval a pak v 5,30, no ale ještě jsme pospali a váleli se a vylejzali v 9,30 🙂

christla
22. črc 2009

Ahoj holky!

Tak já dala malou na zahrádku do kočárku, tak zatím spinká. Jinak stále bojujeme s tím kakáním, už nice nezabírá, ani heřmánkový čajík. ☹

valentynka
22. črc 2009

rourka !
nic jiného nemůžu doporučit

christla
22. črc 2009

Val, ta je nám na nic!!!!! 😠

kacena00
22. črc 2009

ahoj!!!

no mě když se nechtěl c. vysrandit tak nezabrala ani rourka ani teploměr a do toho nahřejvání, masírování břicha..chjo, teda držím palce na kakanec

musim jít vařit, mládě se jistě co chvíli vzbudí

valentynka
22. črc 2009

jsi jí zkoušela ??
¨
ta vždy zabere !!

tak nějkaou tu švestkovou štávu, neob něco z lékárny co by ti doporučili

kacena00
22. črc 2009

jenže chris nekojí, tak jí bude švestkovka naprd...

ale kámošce kluk nakadí normálně tak 14 dní tři neděle jenže ta kojí, tak to je asi v pohodě, to mm se docela vstřebává ale neznám tohle nekakání z nutroše nebo z jiný um...to nemůžu sloužit, doktorka neporadí?

kacena00
22. črc 2009

právě že když sem jí i v kombinaci s teploměrem zkoušela já tak to dycky zabralo maxim. na špunt a další dva dny se nic nedělo...

ajejej pláče, tak pa

endlessblue
22. črc 2009

holky, já dávám tak 120ml vody a tak 4 lžíce kaše.. to dělám asi moc hustý, ne???? 😕

christla
22. črc 2009

Já tu rourku kolikrát zkoušela houby.... 😒

Kačí, takže mi bereš naději i z té švestkové šťávy, jo? Ona je stejně až od ukončeného 4.měsíce..... Jinak když konejené dítko nekaká třeba týden, je to normální, to mateřské mléko se vstřebá, ale to umělé ne!
K doktorce jdeme příští úterý do poradny, tak jí to znova řeknu. Já jí to říkala už minule a to mi doporučila ten heřmánek.

zajdla
22. črc 2009

Chris asi bych si zašla k dokymu pro tu Lactulosu.

zajdla
22. črc 2009

Já švestkovku dávala malé a pěkně se z toho vždycky posrandila.Tak já na ni nedám dopustit. 😀

christla
22. črc 2009

Zajdli, já si obejdnala přes net robian mimi. Poradila mi to jedna holčina na květnovkách. Je to sice od 4.měsíce, ale ona se radila se svým doktorem a ten jí řekl, že když bude dávat poloviční dávku, může se to už od narození. No jim to pomohlo na 100%. Její klouček po tom kaká každý den. Zkusím to zítra dát áje taky a uvidím.

Jsem z toho už fakt na dně, holky! ☹

christla
22. črc 2009

Zajdli, já jí také koupím, tu šťávičku, ale musíme ještě měsíc vydržet....

tevina
22. črc 2009

Tak jsme byli aspon nakoupit,tady kousek v obchodě,doma už s nima nebylo k vydržení.Adámek spal od 8 do 10 a pak jsem ho změřila,tak měl už jen 38 v zadečku,snad to jde dolu.

zuzanka26
22. črc 2009

Val já jsem taky zkoušela rourku a nikdy to nepomohlo 😖

christla
22. črc 2009

Zzi, tak nejsme sami, koumu nepomohla, jo?

christla
22. črc 2009

Holky, teď jsem tady narazila na stránky, kde prodávají ty probiotické kaičky za 349 Kč a my je u nás v lékárě kupujemeza 650 Kč!!!!!!!!!!!!!! 😕 😕 😕

zajdla
22. črc 2009

JJ ceny jsou různorodé. ☹

Holky kamoška se mi nabídla,že mi zítra pohlídá Lucinku ,ať s ní nemusím v tom největším vedru do poradny.Tak jsem ráda.Když babička nemá čas a musí uklízet. 😠

lucianas
autor
22. črc 2009

Endy, to je pravda, jeden úsměv to hned napraví!!!

Chris, tak ať to zabere!!!

zirafik
22. črc 2009

ahoj holky, tak u nás se vstávalo v 9 a od té doby spánek jen 45min 🙄 ... chceme pořád povídat a ukazovat hračky 😝

Chris, mně rourka pomáhá, ale spíš na zaražený prdíky.

Holky, léčivé přípravky se prodávají za různé ceny, neb záleží na dodavateli jakou má zrovna akci či slevu, pak taky zda nakupuje od distibutora ve velkém, to dostane množstevní slevu ... takže se opravdu vyplatí lékárny obvolat či kouknout na net 😉

Zajdi, to je síla ta vaše babča 😠 ... to nevidí, že máš chvíli do porodu 😠

Měřila jsem malou a máme 60cm 😕 😕

zajdla
22. črc 2009

No to asi vidí,ale u nás jsou hody,tak to musí mít naklizeno.To že byli týden na dovči,to je v pohodě.Nemají jezdit před hodama,když to pak nestíhá.Včera hlídala 2 hoďky,tak si asi myslí,že to stačí už tento týden.Nic se mená přehánět.Říkala,že ji pohlídá,že si ji vezme do vinohradu.Ale zítra mají být ty pařáky,tak co tam bude chudinka dělat.Vždyť by se tam uvařila.A to já nechci. ☹ To ji dám k té kamošce.Má holky 5 a 3 roky,tak si aspoň pohrají.

kacena00
22. črc 2009

ahá, tak to já nevěděla že existuje švestka pro malý..já to pochopila,že to má vypít chris 😀 😀 😀

ty vole 300 korun rozdíl jo????????????????????

endlessblue
22. črc 2009

Jojo Zajdli..někdy je to těžký. 😖 ..

Nicméně já nemám hlídací babičky vůbec 😀 A vyhlídky na to, že mi někdo někdy pohlídá kromě manži taky nemám.. 😕

endlessblue
22. črc 2009

Teda mohla bych mít, ale to bychom se museli přestěhovat někam k manžovým rodičům a hlídala by tchýně.... bylo by to sice fajn.. ale je to dost vysoká cena za pohlídání 😀