Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

endlessblue
25. črc 2009

Teď bude psát Julča:

, n§hhttp://auto.bazos.cz/inzerat/3769709/Skoda-Octa... půkl.
MBBN CU

endlessblue
25. črc 2009

Hahaha...Julče se podařilo zkopírovat odkaz, co tu měl táta!!!!!!!!!! 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzanka26
25. črc 2009

No tak to přece Mrcha nedorazí, já už to beru víc jak půl roku, vysadím až někdy příští rok.--- možnááááá

No pařit... to je taky silný slovo, ale asi třikrát jsem byla se přiznám a pomohlo mi to. 😉

zuzanka26
25. črc 2009

To je šikulka Julinka 😉

zuzanka26
25. črc 2009

a proč píšu mrcha s velkým M???????? pomoc já už jsem dnes na odstřel 😖

rintintyna
25. črc 2009

Zuzi v poho, asi jsi na to chtěla dát důraz, nic fakt končím, musím trochu na vzduch, páj 😲

endlessblue
25. črc 2009

No Zuzi.. až přestanu kojit, tak přejdu zase na normální antikoncepci.... takže mrcha bude každý měsíc 😀

Joo holky, malá mi už třetí den nekandila (opět zavádím toto téma 😀 😀 😀 ) Je spokojená, prďánkuje o 106, ale bobek nikde. Přijde mi to divný, když jí v poledne zeleninu a večer kaši 😒

endlessblue
25. črc 2009

Jojo, Rinty jen pěkně jdi mimouška vyvětrat 😉

kacena00
25. črc 2009

hoooj, prej verča- abych nedopadla jak baruška 😀 😀 😀

co už by se dalo dělat, ale furt si myslim, že je to kravina když byl gumisex 😅 😅 😅

jinak je mi stále blbě a snažim se vyvětrat hlavu u pletí a je mi z toho jak to tam na tý zahradě vypadá do breku- konečně už mám chůvičky a mohla bych se o zahradu starat ale cyrilek má zase kvůli zubum tak potrhaný spaní ve dne že stejnak by to nešlo - apropo veru mám ty stejný co ty a sou fakt super, my smenadšení, cena dobrá, výkon perfiš 😉

jo a jak si tru psala že si byla s juli u vody tak teda klobouk doklu, že to vedro ta prdelka vydržela, já už skoro měsíc sem s c. zalezlá doma, protože prostě v tom vedru on spát nebude a to i když s ním zalezu do stínu, prostě asi nebude žádnej teplomil, a u vody si to s ním nedovedu představit

jo a ješšt otázka: když jezdíte s julčou na vejlety, máte ji v šátku nebo nosítku? nebo obyč v kočárku? já jen kdyby se nám poštěstilo si udělat na chvíli prázdninky

endlessblue
25. črc 2009

Jéé, tady nikdo není.. zrovna když mám takových dotazů 😀

Budu Julče dělat do zásoby mix: mrkev, brambora, květák, brokolice. Můžu to dát zamrazit i s uvařeným a rozmixovaným bramborem, nebo ne??

kacena00
25. črc 2009

jo, když se tu při posledním příspěvkui zavedlo fekální téma - dnes mě c. potěšil, protože hovínek nebyl typical sunárkovitej a tudíž nesmrděl 😀 to jeho spaní nespaní má přes den tu výhodu, že si prostě občas enchá nacpat kozenu a pije ode mě, tudíž i zvyšuje množství v mých nádobkách, ale na celou dávku to zatim nikdá není, možná i z jeho netrpělivosti, ale i tak mám raodst, páč je to lepší než nic 😀

kacena00
25. črc 2009

s příkrmy nevim, s bobkem my to máme tak, že čím víc MM cyrdik vypije, tím míň kaká a bříšo ho taky nebolí..ale s kaší a zeleninou nemám zkušenost..

no nic jdu ven, protože po obědě to zase bude na mě

pus

tevina
25. črc 2009

Ahoj holky 🙂

vy jste se dneska nějak rozjely 😕

Endy brambory nemrazit,prý jsou pak nepoživatelný,nějak prý snad lepí 😝

endlessblue
25. črc 2009

BAruš.. Julča doma v chladné ložnici spí pochopitelně líp, ale venku,. když je kočár a drndá se, tak taky usne. Je fakt, že v těch vedrech na sobě měla jen plínu a jinak byla naháček. nebo jsem pod ní dala podložku a byla nahá úplně, když usnula, přikryla jsem jí jen plínečkou. Občas si cucla i čaje a já teda musela kojit jak šílená 😅, ale jinak to šlo 😉

Když jsme na výletě, tak máme kočárek.... je to nejpohodlnější... malá tam spinká a hraje si. Šátek teď na dofču sebou bereme, když budeme chtít na výlet, kde se s kočárem nedá. Ale v těch vedrech se šátkovat nedalo, to bych upekla sebe i dítě, kdybysme se zamotali do šátku. Musím se pořádně naučit ten úvaz, páč já jí nosila jen v kolíbce a to teď už nejde... už jsme dlouho nešátkovali 😅 nakonec si říkám, že nějaké to nosítlo by bylo asi lepší... zacvakneš a jdeš.. a nemáš kolem sebe takový látky.

Jsem ráda, že se chůvičky osvědčily. Já na tyhle taky nedám dopustit. Fungujou skvěle, Julču slyším, i když si začne jen povídat 😉

endlessblue
25. črc 2009

Hm..s tou bramborou jsem si to myslela... tak fajn.. udělám jen 2 dávky... na dnešek a zítřek a budu to mít jen v lednici. Nechci malou cpát když jsem doma, těma skleničkama. Třeba v tý první lžičce Květák, není jen květák ale i rýžová mouka a voda. Myslela jsem, že tam je jen zeleninka.
Nicméně teď na dofče bude malá na skleničkách, páč někde v chatičce v kempu nebudu vařit mrkev 😀

pismenko
25. črc 2009

Dora kadí teda od těch příkrmů každý den a to několikrát(ale třeba jenom bobínek), ale smardu jak v cařihradu 😀 😀 jí mi teda zatím všechno, už ochutnala i masko.Za 14 dní jdeme na to převážení, tak snad to už bude ku spokojenosti všech.

Já měla MS jednou a od té doby zase nic, tak nevím.Antiko neberu 🙂

zirafik
25. črc 2009

Kuk holky, tak já jsem taky zatím naštěstí bez mrchy ... ťuk, ťuk 🙂 ... antiko neberu a do druhýho mimi jí do huby nevezmu, neb si stále myslím, že mohla za ten můj předešlý potrat 😒 , neb jsem se těma hormonama ládovala 10 let, pak jsem vysadila, hned jsem otěhu a bylo to špatný 😒 ... takže teď o ní nechci ani slyšet... Na gyndě mi jí sice vnucovali (jasně, dobrej byznys, tak proč ne 😠 ), ale já s díky odmítla.

Jinak jsem trošku naštvaná, neb když je manža doma tak Týna chrní jak zabitá ... kojo 22,30 7 10 ... a teď pořád spí ... když jsem doma sama, tak to neznám 😠 ... si manža pak myslí, že se tu asi kopu do zadnice 😠

Jo a babyvak jsem zatím vůbec nevyužila 😠 , ze začátku kvůli abdukčnímu balení a teď se mi zdá, že se tam malá snad ani nevejde... nějak je tam pokroucená 😖 ... tak nevím 😖

zirafik
25. črc 2009

konec klídečku 🙄 🙄 ... bééééé.... z ložnice

zirafik
25. črc 2009

já nevím, jak je to možný, ale vždy když řeknu nahlas jak hezky spí, tak se zákonitě vzbudí... to už se mi stalo milionkrát 😅

kacena00
25. črc 2009

ten babyvak v tom jde jen kolíbka ne? to už ej na ni velká bych řekla..

sem koukala na to, jakej je ten index spolehlivosti kondomu, se poseru - 2-15 žen ze sta za rok s gumou otěhotní... tyvole já nechci bejt ta z toho sta

hm, tak já mám s tím kočárkováním fakt zatim asi smolika, i když byl odstrojenej, tak bylo šílený haloooo, asi holt to vedro snese hůř no, třeba moje švagrová by se mohla opejkat i v těch čtyřicítkách na slunci a já sem radši za tohle chladnější počásko, a on asi taky bude v tomhle spíš do mě..

já uvažuju taky o nosítku, ale furt nevim, nevim, obojí má výhody i nevýhody...

žiraf mě to u c. taky funguje

kacena00
25. črc 2009

teda tady jedu na stránkách kde se píše o používání antikoncepce a pěkně mě štve, že to slehání u kondomu (a i u jiný antikoncepční metody) se svádí jen na uživatele

my sme žádnej problém s použitím teda fakt neměli 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠

zirafik
25. črc 2009

Kači, když to skončí v balónku, tak otěhu nejde 😅 ... takže leda, když se to špatně nasadí nebo je tam dírka (vytvořená buď nehtem při manipulaci 😅 nebo už ve výrobě 🙄 )

tady to dneska jede 🙄 🙄

zuzanka26
25. črc 2009

Kubíkovi všechno nejlepší k svátku!!!! 😉

pismenko
25. črc 2009

Taky přeju Kubíčkovi na chaloupku 😲 😲 😲 😲

Máme nějáké nové fotky, kdo chce juknouti 😵

jitousek
25. črc 2009

už jsem zkoukla fotečky Doruška je super fotogenická beruška 😵 😵 😵

jitousek
25. črc 2009

zdárec palec zkusím Vás dočíst letecky jsem zblikla že baru řeší jestli nejni v tom jooo no paní to by byl teda pánečku gól 😎 😔

jitousek
25. črc 2009

Jinak včera jsme byli na 6 měsíční prohlídce a Mišutka váží 8310g měří 70cm tak že habááááááán no jak ináč..... ptala jsme se na to naše kašování a noční kojení a prej je to normálka hodně dětí to tak má prostě je to tím že už pomalinku cejtěj že prsejčka nebudou a najíždí se na jinou stravu tak že si chtěj v noci spíše zadudat než se najíst stačí jim si cucnout a sinkaj no 😎 prej mám vydržet že se to brzo srovná tak já teda věřím jooooo 😵 😵 😵

jitousek
25. črc 2009

začali jsme též s příkrmama jedeme na mrkvičce přidali jsme bandoru ochutnali jsme brokoličku ta nám teda moc nejede a už jsme mu zkusila dát i jablíčkovou přesnídávku ta mu teda jela hooodně no jak jinak 😵 😵 😵

jitousek
25. črc 2009

koukám že všichny vzorné matky uspávají u nás se sedí v sedáku a vypravuje máme oblíbené slovo jeje jeje jeje 😵 😵 😵

kacena00
25. črc 2009

tož to já vím Pájo, že nee, jenže právě že my žádnej takovej problém neudělali, páčto už sem za pár let bez hormonálky celkem zběhlá v badonku 😀 😀 😀

ale začínám bejt čím dál tím víc nervní, páčto je mi na blití fakt celje den, ráno to začalo tím, že michal uvařil ovocnej čaj - fuj, ty sem nemohla před rokem ani vidět - to byl furt jen černej čaj, kofola a nebo minerálka ve skle - no tak sem si už dojela na pumpu pro kolu 🙄

jím jak vrabčák, ale když se nenajím je mi zle, když se najim je mi chvíli zle a pak je mi blbě dokud nevytrávím - chvilku je mi celkem obstojně, ale pak už je mi zase zle od hladu, ty vodo, to mi fakt uplně připomíná to loňsko, já nehrajuuuuuuuuuuuuuu 😅 😅 😅 😀

nojo, nebudu malovat čerty na zeď a v pondělí si koupim test a ten vyjde pochopitelně negativní

pak by mě ale zajimalo, co mi je...