Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

pismenko
12. říj 2009

Zdraví Vás pracující lid 😝 😝 Teď tak přemýšlím, že jsem asi jediná,kdo odtud chodí do práce, což??

Dorunka dneska něják nemohla usnout,před chvílí mi usnula v náručí a řekla tak odevzdaně ma-ma 😵 Snad už bude klid,jdu rychle něco podělat a pak juknu,kdo vypadne ze superstar 😎

pismenko
12. říj 2009

přidala jsem jěště nějáké photos 😉

zajdla
12. říj 2009

Dorotka je nádherná.a ty krásné velké modré oči. 😵 😵 😵 😵

zajdla
12. říj 2009

Holky já když vidím,ty fotky z toho ultrazvuku,tak je mi líto,že už to nikdy nezažiju.Ach jo.Jsem asi blbá,co? ☹ 😔

zirafik
12. říj 2009

Zajdi, proč ne? Ještě zkusíte toho klučíká ne 😅 ??

jitousek
12. říj 2009

dobrý večer ....tak já se konečně dneska hlásím 😉
byl jsem na tom ušním vykydla jsem tam 1a půl no hotovo no a propláchly mě uši 😖 poslali mě na audio a mám zánět sluchovodu a ještě odebrali vzorek a uvidí se jestli to nebude i zánět středního ucha se faaakt poseříkuju já na to nikdy netrpěla ani v dětství a stará koza bude mít takovéhle příjemnosti vyfásla jsem kapky a ve čtvrtek pokud se nepřitíží opět na kontrolu 😒

zirafik
12. říj 2009

jinak já ty neštovice zřejmě chytla ve středisku volného času, kam jsem začala před 14 dny chodit 😒 ...

Markét krásné fotečky 😵

jitousek
12. říj 2009

dorotka je užasná a už má nápadníka panečku tak to asi náš Míša utře nudli 😀 😵 😵 no ale holek máme tedy taky dost že ještě máme z čeho vybírat 😝 😅 😀 😵 😵 😵

jitousek
12. říj 2009

jooo kolektiv a autobusy to je banda bacilů všeho druhu 😝 ☹

zirafik
12. říj 2009

Jitu, co je to za strasti 😒 ..?? Já mám pro změnu v uchu neštovici, co jiného taky, že 😲 😖

zirafik
12. říj 2009

a navíc rožškrábnutou... 🙄

jitousek
12. říj 2009

jdu se vykoupat a hají jsem uťapaná jako kočka 😉

jitousek
12. říj 2009

žiraf my si můžeme podat ruce koukám 😅 ať žijou dětské nemoci 😀 ☹ fakt bomba 😒

pismenko
12. říj 2009

pavli,pochopila jsem,že máš neštovice 😕 😕 šmarja,to je něco ☹ ☹
děkuji za slova chvály 😲

jitousek
12. říj 2009

ale neštovičáci jsou horší to teda fakt uznávám že auuva a fujaus velikej ☹

ale bolavé ouška taky nic moc hlavně mě to v noci budí jelikoš se otočím a tlačí mě to jak to bolí ty uši asi budu hajat na zádech jako ke konci těhu s pupkem faaakt skvělé ☹

jitousek
12. říj 2009

holky co máte kluky mám dotaz intimní 😀 kdy začít přetahot kůžiřku u pindíka ??? 😎 Nám říkali v porodce že s e stím zatím nemá nic dělat ale kdy máá se začít ??? Dětské jsem se ještě nezeptala jdeme tam ve čtvrtek tak se asi optám ale ptám se zkušených mamin tak díky 😉

pismenko
12. říj 2009

Jitu,my sice pindíka nemáme,ale vím, že se přetahovat rozhodně nemá(tuším,až kolem 3 roku 😕 😕 ),ale nechci kecat,snad poradí někdo fundovanější přes lulánky 😀

pismenko
12. říj 2009

Přetahování předkožky u chlapečků
Předkožku nepřetahujeme. Volíme konzervativní postup, minimálně do 2–3 let. Jen pokud lze zcela volně předkožku přetáhnout, je to možné, ale bez násilí. Násilné přetažení předkožky vede k tvorbě drobných trhlinek, které se zajizví a předkožka pak ztratí svou pružnost a nejde přetáhnout vůbec.

Autor: MUDr. Martin Gregora

valentynka
12. říj 2009

jitu, no mě řekal doktorka,že prý tak přetahovat až kolem 2 let, ale já se bojím,že to bude pozdě a ůpak bide muset chudinka na obřízku-.
někdo přetahuje už ted, nebo se teda snaží.
já to zkoušela asi dvakrát,ale ničeho jsem nedocílila ☹ tak nevím

jinak markté, jsi tu jediná pracující 🙂

valentynka
12. říj 2009

jiank já taky měla zánět zvulkovoud, jsem trpěla jak zvíře, nejsilnější prášky který jsem dostala,tak na bolest nezabíraly ☹ fuj, už to nechci nikdy zažít, ostatně jako problémy se zuby

kacena00
12. říj 2009

ehm ehm, tak vono to teda ani tak ouplně přetáhnout nejde 😀 teda spíš vůbec, mě zas moje doktroka řikala že při koupeli jemně co to jsem, je to tak se vším, co doktor to názor...ale já to teda násilně fakt nedělám...

ale teď mě trápí jiná věc...rýmu sem zkusila odsát dvakrát - i po maru - nic nic nula.... zato ten kašel...má uplně vlhkej hnusnej kašel, ze kterýho se má co dělat aby se nepoblinkal, někdy se teda poblinká...chjoooo, ať už je tu ve středu jeho doktorka, kašlu na to,ž e sme byly dnes, kašlu na to, že bude mít nával, jen ať si ho poslechne znova, kéž se mu to nevrazí na průdušky...

kacena00
12. říj 2009

endy já mám fotky v albu, ale julina nich není..... jen ty a holky jak tlačíte kočárky...

holky vy ste stonavý...a´t se brzy vykurýrujete, chuderky..

helicek
13. říj 2009

Ahoj, jsme zdraví, ale nějak zlobíme, takže nic nestíhám, mladej je schopnej čtyři hodiny v kuse být vzhůru a brečet, nemůže usnout, má nějaký problém zabrat, budí sám sebe. Ale dle tchýně je po tatínkovi, protože on byl stejný, miminko, které prostě vyžadovalo pozornost a křičel a brečel a vztekal se. No snad to přejde, ale ty několikahodinový maratony, které jsou i v noci, jsou opravdu náročné, ale dnešní noc byla ok, tak snad se Honzík uklidnil

pismenko
13. říj 2009

Ahojky, dobré ránko 😝 i když je zima jak cip 😠 😠 😠
heli, vydržet 😉

valentynka
13. říj 2009

ahoj holky,

Baruš, no to je jasný,že to přetáhnout nejde 😀 😀
musí se postupně ta předkožka uvolňovat,ale mě nic nešlo a násilím to taky nechci dělat.
no semtam to zkusím a uvidíme.

heličku, tak to máš teda opravdu náročný ☹
tak at je brzy dobře a spinká jak andílek 🙂

endlessblue
13. říj 2009

Dobré ránko... tak jsme zpátky od doktorky... ☹

Noc byla celkem dobrá.. jen chrčení a párkrát jsem malou musela chlácholit.. ale jinak OK. Ale ráno totálně zacpaný nosánek, kašel... a hlasivky v čudu. Chtěla plakat a ozvalo se jen sípání... hrnuly se jí slzy z očí jak hrachy, ale jinak ticho...

Doktorka poradila to co už děláme, odsávat, kapat..vlhký vzduch.... atd. Zároveň si myslí, že to může být i trošičku alergie, tak máme brát 1/4 Dithiadenu denně a uvidí se. Na ten kašlík a hlasivky nic. Teplotu srážet Nurofenem či čípkama.

Dokonce to může být prý i trošku reakce na to, že jsem začala dávat kromě kojení i Sunar. Se picnu.. já snad začnu zase plně kojit. 😕 Jo a máme zakázaný žloutek až do jednoho roku.... hmm... a já myslela, že jdu s malou k doktorce jen s nachlazením.

Holky, jak se pozná kašel z laryngitidy????

endlessblue
13. říj 2009

Jééé, dodatečně gratuluju Helíčkovi k Honzíkovi. Je to ňuňánek krásnej 😉

jitousek
13. říj 2009

dobré ráno,
děkuji za rady ohledně pinďulína 😉 😀 já jsem si to myslela že tak kolem dvou let no ale nic méně se člověk musí optat 😎

jinak u nás začlo právě sněžit 😕 no to je nářes 13října fjuuuu to nám to pěkně brzo začíná 😒

jitousek
13. říj 2009

uši jsou drobátko lepší ale stejnak bolej no prostě zánětek je paráda 😒

endlessblue
13. říj 2009

sněžíí...néééé.....chjooooo 🙄 🙄 🙄 😠