Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

jitousek
15. lis 2009

teda vy ostudyyyyyyyyyy jedny tak koukám že tu dnes vládnu jenom já 😠 😠 😠 😠 😠
se nato můžu vyprdnout fakt ☹

pismenko
15. lis 2009

Ahojky, Jitu, pěkná fotečka v pase 😵 😵 moc vám to sluší 🙂 🙂

pismenko
15. lis 2009

Jejda, i Kremrolka má nové photo, jsem myslela, že jsem v jiné diskuzi 😀

pismenko
15. lis 2009

Taky přeju všem mini oslavencům, ke všem zdolaným měsícům 🙂 Nás to čeká v úterý, takže bude slavit revoluci a ještě 10měsíců

zajdla
15. lis 2009

Taky se připojuji k minioslavenečkům.

My jsme byli všici nadortíčku a obídku u našich.Tak byla ještě prochajda.
Teď už holky spinkají.

Holky nechci to zakřiknout,ale malá už zaříná krásně baštit.Jsem moc ráda,protože jsem už z toho byla zoufalá.Teď si klidně dá nášup za 2,5 hodinky. 😀

valentynka
15. lis 2009

jitoušku, to co dělal Míša v postýlce, to jsme měli taky takový období hrozěn dlouho.
myslím,že to bylo zoubkama a že ho to budilo a vždy si sednul a žuch a ležel, zavrtěl se a spal dál a takhle pořád dokola.
ted už necestuje a už zase hezky spinká 🙂

děkujeme za gratulky, jj za měsíc jsou tu narozeninky, toto uteklo , pomoooc ☹

filda dneska taky vstával v 5,30, ale v 6,30 jsme ho šoupla do ohrádky,tam vydržel 1/2 hdoinky a my ještě leželi, pak jsem ho šoupla do postýlky,tam si taky chvilku hrál a pak usnul v 8, tak jsme ještě spali do 9,30

valentynka
15. lis 2009

zajdi,tak to je dobře,že se malá rozbaštila 🙂

já dneska dělala karboše a kaši.
filda měl od babi hovězí polívčičku, ke snídani měl půlku chleba s lučinou a ještě ode mě si ukusoval chleba s džemem 🙂

byli jsme dneska na prochajdě se mrknout na mašinky na nádraží,pak jsme zašli na kafíčko, horké maliny a pak zase dmů, dorazili jsme v 6,nachodili jsme 5 km 🙂

endlessblue
16. lis 2009

první 😀

endlessblue
16. lis 2009

Holky, napíšu až se vrátím z města. Jen potřebuju rychloradu.... jaký mám koupit Juli bačkůrky na doma???
Doktorka říkala, že dokud jen stojí u nábytku, že boty nejsou prakticky potřeba. že to mám řešit, až bude cábrovat. Jenže ono se jí to po těch plovoučkách hrozně klouže, tak bych jí chtěla pořídit bačkůrky. Kde jste je koupily vy a jaký???? Díkes 😲 😲 😲 😲 😲 😲

valentynka
16. lis 2009

druga 🙂

ahojkýý při pondělku 🙂

endy, já je teda taky koupila proto,aby se mu nesmekaly nožičky, bo hodně pádů bylo z toho,takže jsme ještě třeba na punčochy dávala protiskluzový ponožky,ale pak jsem zašla koupit ty bačkůrky.

pokud u vás máte třeba zdravotnické a kojenecké potřeby,tak tam.
u nás v lékárnách vůbec bačkůrky neměly,takže jsme je koupila v obchůdku pro děti.
měla by mít ty bačkurky co jsou ke kotníčku a hlavně na zavazování a taky s atestem bud žirafky nebo něčeho jiného.
radili mi,že je dobré dotoho koupit i vložku,ta stojí okolo 60,- , já jí nekupovala.
a hlavně vezmi o číslo větší, musí mít alespon na prst volného místa,když si stoupne do botičky, musí se v ní postavit,aby si noha sedla, takže nezkoušej v sedě a tak.
no tak snad jsem nějak poradila 🙂

valentynka
16. lis 2009

tak jsme chtěla luxovat a že si vyměním sáček ve vysavači, noo a on došel,takm ám po luxování, bo jsme byla rychlejší s tím vyndaváním
ale teřba dnes půjdem na prochajdu,tak koupíme.
filípek ted spinká a pere mi prádlo, manža je na jízdách,ale příjde už v poledne

endlessblue
16. lis 2009

Val díky moc... zkusím to dneska vyřešit... páč těch držkopádů je nějak povícero 😀 Malá začíná machrovat, jednu ruku v puse, druhou se jen tak lehce přidržuje... no a pak zapomene a rána jak z děla 🙂

Dneska máme plavčo... půjde i manža, tak budu mít nějaké fotečky, tak se těším 😉

pismenko
16. lis 2009

coto 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

endlessblue
16. lis 2009

Markéééét... kdy ukážeš ty fotečkýýýý??? Jsem zvědaváááááááá

kremrolka01
16. lis 2009

tak naši odjeli a už jsme zase sami 🙂
zítra se budem užívat už jenom zase ve třech 🙂

endy přetlumočím ti co nám říkala o botičkách fyzioterapeutka na cvičení:
takže na botky vždy času dost, pro nožičku je nejlepší když chodí bos - učí se vyrovnávat nerovnosti terénu, proti plochým nožkám, apod.
botky/bačkůrky kupovat až když začne převážně chodit než lozit po čtyřech, dříve když už stojí a je třeba studená podlaha, ničemu to nevadí, ale viz. výhody chození na boso
bota nejlépe s atestem (se žirafkou), kupovat ve specializované obuvi nebo ve zdravotnických potřebách, hlavně ne tržnice, čongové,...
botka by měla mít hlavně vyšší a pevnej kotník, špička kulatá, radši n azavazování nebo pásek než suchej zip nebo gumu
podrážka by měla být častečně ohebná a ještě pak nám ukazovala různý bačkůrky a nejlepší jí přišly takový co měly podrážku úplně rovnou zevnitř i z venku a pak jen nalepenej takovej podpatek zespoda boty
měl by tam mít tak 0,5-1 cm vůli

já už se musím po bačkurkách taky podívat, doma teda chodíme jen v ponožkách, ale třeba na chalupě na Vánoce kde je binčus a zima už to bez nich asi nepůjde

kremrolka01
16. lis 2009

já jsem dnes úplně KO, šli jsme se podívat pěšky na pozemek, přes celý město, tam a zpátky, asi 3,5 hodinová prochajda a Kuba z toho spal snad 2,5 hodiny 🙂, no pak už odpo nespinkal, teď ho taťka uspává 🙂

valentynka
16. lis 2009

kremrolko já taky koupila až když Filípek chodil za ruce a sám si stoupnul, myslím že koupeno tak akorát kdy to bylo u nás potřeba.
podpatek zespodu bačkůrky taky máme a kulatou taky, jde tam hlavně o stabilitu nožičky,takže je opotřeba aby to ten kotníček drželo
ale nemá je pořád, dáváme občas,když je třeba semnou v kuchyni když vařím, zatím si na ně zvyká 🙂

my byli odpo taky na prochajdě, dáchli jsme si asi půl hodinky a pak vyrazili po kafíčku a přšli jsme skoro v 6,ale vyšli jsme skoro ve 4, ale za tyhle tři dny mám jako teda nachozíno dost

noo markét písne co to?? a kde nic tu nic ☹(((

a kde je baruš ?? už tu dlouho nebyla a taky Tevi

pismenko
17. lis 2009

Ahojky, prvníííííííííííí 🙂 🙂
veru, já mám ty fotky na FB, holky už je viděli, tak se tam taky zaregistruj a uvidíš taky 😉 Ony jsou fakt mega velké a tady by se asi zhroutila celá síť 😀

Jinak u nás noc děs běs, kdy tohle skončííííí 😠

endlessblue
17. lis 2009

Markét... já už jsem na FB...a žádala jsem o kamaráčoft.. ale zatím jsi mi nepotvrdila...zkusím poslat ještě jednou

beruskaveruska
17. lis 2009

ahoj 🙂

Markét fotečky jsou žůžasný 🙂 fakt se mocinky povelo foceníčko 😉 😉

pismenko
17. lis 2009

Veru, mám tě 🙂
Beruš dikec moc

valentynka
17. lis 2009

ahoj holky,

markét, ty noce asi snad nikdy neskončí, i když u nás dneska v poho, buzení ve 2 a pak v 6.

fildovi je jedno,jestli jde spát v 7 nebo v 8 večer, stejnak se probudí ráno v 6 😠

a to jsme s ním bojovala v posteli aby spal, od 6 nespal, tak jsme před hodinkou teda vylezli, furt chtěl lumpačit, už jsem fáákt byla vytočená,tak dostal 2x přes plínku, lumpík jeden a za pár sekund to samý.
ted tady zase blbne s vysavačem, až půjde spinkat,tak musím vyluxovat

dneska u nás mlha přede mnou, mlha za mnou ☹ u vás taky ???

pismenko
17. lis 2009

u nás je taky mlhavo 😎 😎 😎

U nás je to tak, že Doře když lezl ten špičák, tak fakt brečela bolestí a jediné, co ji uklidnilo byla flaška s čajem.Btw vypadá jak malej upírek se dvěma zubama a ještě každej jinde 😀 😀 no a teď, když máme zubky v klidu, tak ona se budí jenom kvůli tomu čaji a to třeba co hodinu a řve tak dlouho, dokud ji ho někdo nepodá 🙄 🙄 no ale dneska už jsme byli tvrdí a po půlnoci ho nedostala a to bylo tóčo 😝 😝 😝 každopádně ona bulí třeba 5 minut a pak to stejně zaspí,ale je to psycho 😒 😒

christla
17. lis 2009

Ahoj holky!
Markét, když to čtu, ta mi to úplně připomíná noce u nás, to je to samé!!! 🙄

Jdu nakrmit mládě a pak sem přijdu.

valentynka
17. lis 2009

No tak u nás Filípek usíná s flaškou štávičky nebo čaje, bez ní ani ránu, dudlík úplně odmítá.

ted konečně usnul od 6 hodin od rána, to se nám ještě nestalo a to ještě v postýlce protestoval, musela jsem ho přidržet,aby ležel a uklidnil se, doufám,že bude spát aspon dvě hodiny.
ted jsme doluxovala a čeká mě prádlo žehlit.

dneska bude fofr oběd, budou tortellini a basta, k véče asi udělám palačinky

jitousek
17. lis 2009

nazdárek všem u nás taky mlhavej hnus vlezlus 😎 byla jsem na nákupu a stačilo mě to drobně mží no nevím jestli někam vůbec budem vylejzat 😠 😒

no a já se chci taky s markét kamarádit a nějak mě taky nechce do party na FB 😢 ráda bych viděla Dorušku jak roste ale zatím se mnou nekamarádí veličenstvo naše ☹

christla
17. lis 2009

Tak jsem tu. U nás se ještě nespí. Dneska je malá při každém přebalení podělaná. Ráno měla co dělat, aby to vytlačila a před chvílí to už měla docela řidké.... 😅 Tak doufám, že nebude nějaký průjem. 😖
K obědu jsme jí ohřála zeleninu s kuřecím masem, co jsem jí včera vařila, ale snědla asi tři lžičky a konec. No ale mlíčko vytáhla všechno. asi dneska neměla na oběd chuť.....
Teď je teda v posteli, ale na sánek to nevypadá.....

pismenko
17. lis 2009

Jitu, pošli mi tu žádost ještě jednou, já tě tam nemám 😕

jitousek
17. lis 2009

bééé jenže mě to právě markét nejde píše mě to čeká na potvrzení
😉