Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

christla
2. pro 2009

Taky zdravím ve spolek....

Holky, ctěla jsem se zeptat, můžu už třeba Káje začít vařit i rýži? Zatím dělám všechno s bramborem.... Myslím tim vařit rýži a rozmixnout jí....

christla
2. pro 2009

Jinak já na dárky pro Káju čekám každým dnem, objednávala jsem je přes net. Takže počítám, že než se mi všechny sejdou, budu to mít tak akorát je zabalit a bude štědrý den. 😉

jitousek
2. pro 2009

Chris klidně můžeš rejžovat jelikoš rejžová kaše od sunarky je od ukončeného 4měsíce cooož už dááávno předávno máte za sebou 😉 tak že se neboj střídat rejži s bramborou a klidně můžeš už zkusit podle mě ochutnat třeba i těstoviny ......vzhledem k tomu že nekojíte a jedete na Um tak není probléma jelikoš u nekojících se začíná už na konci 4 měsíce jeje moje kámoška už krmila vším možným což my jsme teprva začínali na sedmém měsíci experimentovat s mrkvičkou a pod 😵 😵 😵 😵 taaaaaak že s neboj rejži zvládne levou zadní hlavně jestli jí bude chutnat to je teda jiná 😅 ale snad jo 😉 klidně jí můžeš špetičkou ale malinkou osolit aby to nebyla jen neslaná nemastná rejže a přidat torčku oliv oleje ať to má nějakou chuť 🙂 nebo jenom ten olej

jitousek
2. pro 2009

rejže jde udělat i na sladko třeba s jablíčkem nebo na slano s masíčkem 😵 hlavně se neboooj kája je už velká holka
když si vzpomenu teda já si to nepamatuju ale co do nás v tomhle věku už futrovali tak si říkám že když jsme to přežili tak tyhle obavy jestli už můža zavést tu a tu potravinu cha cha dříve se s tím nepatlalo teď se všechno moc řeší tak že vybrat zlatej střed a hlavně se nebát 😉 😎 😎 😎

jitousek
2. pro 2009

holky tak jsem si dala závazek že budu grundit a teda faaakt se mě do toho moc nechce 😖 jsem se tru uhnízdila k úpočítači a nějak ne a ne se odlepit 😎

beruskaveruska
2. pro 2009

tak nagruntováno mám krom kuchyně tu dodělám až po pečení a nakonec jsem zaděla 6 druhů. linecké, linecké kakaové, čoko hvězdy, košíky, kávové oválky a vrstvené kytičky tak zítra něco popeču a udělám další těstíčka asi stihnu napécz rychleji než jsem myslela 😀

ale chytla mě u toho záda a to je vejvar to vám povím. jo a pěkně mi lezou křečový žíly 😠 , ale múžu to mazat liotonem 100 000 tak ho zítra musím koupit neb mě ty nohy bolí ☹

zajdla
2. pro 2009

Mě se do toho uklízení taky moc nechce.Ale co nadělám.Dneska jsem stihla jen povysávat.Byla jsem s holkama venku i dopoledne i odpoledne. 😀

Dnes mi známá přinesla první plech do trouby a pasuje,tak příští týden bude ten druhý.Tak jsem ráda.KOnečně už můžu začít pořádně péct. 😀

Chris já rýžu myslím ani nemixovala pořádně jsem ji rozvařila a byla jak blatíčko. 😀

zajdla
2. pro 2009

Beru zase to s těma druhama toho cukroví moc nepřeháněj.Ať tě nemusíme moc dohánět.Ju. 😉

beruskaveruska
2. pro 2009

Zajdluš neboj mám v plánu něco kolem 20druhů. jsem teda původně řekla 6-10, ale když ono ještě toto a tohle a tak no a najednou se to vyšplhá. 😀 ale neboj mám hodně druhů, ale malé dávky 😉

evitkamalicka
2. pro 2009

teda berus a kto to u vas bude jest?

kremrolka01
2. pro 2009

ahoj holky,
moc děkuju rinty a zuze za včerejší príma pokec, Sárka i Jakoubek byly moooc hodný 🙂
rinty má už krásný bříšenko 😵 už se zase těšim na těhulkování
koukám že tady se rozběhlo druhé kolečko 😀 evitce moooc gratuluju a přeju pohodové těhulkování 🙂
chris rýži v pohodě, já teda vařím tu basmati, ta je výborně stravitelná a rychle měkká

jitousek
2. pro 2009

tak jsem uklidila psací počítačovej stůl no to byl bordel dámy těch papírůůůů co letělo do koše s papírama no hotovo ale první vlašťovka úklidová no a už máme půl desáté pryč dlabu na to jdu hodit koupel a hají 😉 😵 😵 😵

jitousek
2. pro 2009

no ju u beruščátek zavládla pekařská nálada a pane jak ta Věrka se rozjela nejdřív že nebude dělat kvanta a hele na ní už toho bude mít kopu nechceš poslat kousek na Horskou 29 😕 😅 😵 😵 😵 no já že u nás plotny i trouba studená a výhledově asi zůstane 😎 ještě že máme šikovné babičky ty to zatáhnou za nás ufff no snad a bude Míša větší tak začnu i to cukroví péct 😵

zajdla
3. pro 2009

Prvnííííííííííííííííííííí

zajdla
3. pro 2009

Beru 20 druhů???????????Tak to jsi dobrá.Já udělám tak 5 a musí stačit. 😀

jitousek
3. pro 2009

bré ránoo druhááááááá 😉

dneska strašíme od 4h respektive já Míša se neustále vrtěl a pobekával v postýlce což se nedalo u toho spát furt jsem vztávala a dávala mu dudák přikrejvala v půl šesté sunar myslela jsem že usne ale bylo to ještě horší porád se stavěl v postýlce hučel v půl osmé jsme museli vylézt jinak bych ho přetrhla co tam dělal 😠

jitousek
3. pro 2009

https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer...

teda ten má hraček ještě se ani nenarodil 😎

zajdla
3. pro 2009

To snad není pravda.a co chtějí dále kupovat mimču za hračky,když už teď vykoupili hračkářství. 😅

jitousek
3. pro 2009

to nevím zajdi 😵 😵 možná si myslej že až se mimi narodí řekne mámo táto jdeme si hrát 😀 😕 😅 😵 😵 😵

jitousek
3. pro 2009

my máme dneska nějakej uřvanej den od rána asi se derou horní zuby na svět je protivnej jak zákon káže nic ho nebaví v postýlce řval jak tygr teď je ticho tak snad usnul já už jsem od rána hotová nic jsem nestihla udělat jen se nasnídat a porád se točím kolem Míši protože kńourá 😒 😠

jitousek
3. pro 2009

ještě že manža donesl z práce oběd 😎 jelikoš by jsme dnes byli o chlebu asi 😒

jitousek
3. pro 2009

Koukám že dnes tu vládnu se zajdou sama ☹ 😠 no jo no prej už kde jsou ty staré koníkovské časy kdy se kecalo a kecalo a kecalo škoda 😢 😒 ☹ 😎 snad až budeme mít znova v bříšku další fazolky štěstí tak snad se to tu trošku pohne 😉 😵 😵 😵

zajdla
3. pro 2009

Jitu i Linduš je dnes protiva.Ach jo.Já udělala jen svíčkovou.Malá sev pořád kroutí,tak asi další kolo prďošů.Se asi zblázním.

endlessblue
3. pro 2009

Nazdárek kočkýý... Jitu nebooooj.. já jsem na tom jako ty. Manža právě objednává jídlo 😀 😀 😀 Vařit oběd fakt nestíhám!!!!!!!!!!!!!!

Dneska upeču perníčky... a budu uklízet... ale to je asi tak všechno 😅

Jitu a kdy vy vlítnete na druhý snaženíčko??????

endlessblue
3. pro 2009

Jinak.... Juli je bezzubej anděl!!!!!!!!!! 😀 😀 😀

tanuki
3. pro 2009

ahoj, u nás je 7. zub 😀 sice byla přes víkend v noci ukňouraná, ale odhalen byl až předevčírem..a teda zatím má ten spodek dost křivý, tak jsem zvědavá, jak se to tam nakonec srovná. My v rodině máme všichni zuby OK, nikdo rovnátka nenosil.

Jojo, druhý kolo..mít podmínky, asi bych do toho už taky praštila 😀

christla
3. pro 2009

Ahoj kočky!

díky moc za radu ohledně rýže, zítra jí asi zkusím uvařit. Budeme ale u našich, tak snad u nich v krámě budou mít nějakou kvalitnější.....
a mžu jí dělat teda taky třeba s mrkví a tak? 😅 Jsem asi natvrdlá. O rýžovým nákypu jsem slyšela, že se může dělat s ovocem, tak snad i se zeleninou.....

Jen se trochu obávám, aby mi Káju nezabetonovala. Poslední dobou máme to kakání zase na hranicic, má to takové tužší..... 😒

Holky a kdyžtak poraďte, co můžu ještě dávat? Chtěla jsem se o tom poradit s doktorkou, ale k té jdeme až za 3 týdny a do té doby už můžu vařit i něco jiného než brambor s něčím..... Díky moc!!

Jinak jako my asi najíždíme na nějaký nový režim, či co. Nebo jestli se tomu dá říkat režim. Dítě spí přes den tak 3,5 hoďky. Večer usíná čím dál tím dýl a ráno čím dál tím dřív vstává. Dneska jsme vstávali prosím ve hodiny.... pak teda zabrala v 5,30 a spala do 7,15.... Ale na tohle se můžu fakt vyprdnout, to se nedá zvládat!!!

christla
3. pro 2009

Jo, vstávaly jsme ve 4 hodiny......

christla
3. pro 2009

A jsme taky stále bez zubu......

kremrolka01
3. pro 2009

chris já to vařím dohromady, zrovna dneska měl rejži s mrkví, normálně propláchnu rýži a s mrkví na kolečka vařim ve vodě cca 15-20 minut tu basmati a ještě nechám 5-10 minut dojít, sleju přebytečnou vodu a rozmačkám 🙂