Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kremrolka01
19. led 2010

endy pěkná sedajda 😉 my máme tuhle barvičku
http://www.babymania.cz/maxi-cosi-priori-xp-pic...
je to taky výprodej loňský kolekce, u nás v krámě jí měli za 4 tisíce
teď jsme jí prubli poprvý cestou k doktorovi a i manžel teda chválil jak se perfektně přidělává do auta a že z těch co jsme se rozmýšleli má nejvíc vychytávek

endlessblue
19. led 2010

Kremrol.. jé to mě mrzí.. že Kubík takhle stoná. Jestli budou teploty zítra pryč a osype se... tak máte tu 6tou. My už jí máme za sebou.

Sedajda je krááásnááá. Jen pořád váhám. Asi nakonec bude přeci jen ten Babypoint... páč to je rozdíl 2000,- a my budeme kupovat ještě krosnu na dítě, abychom mohli chodit na výlety.... a asi sporťák kočárek.. takže výdajů habakuk 😒

kacena00
19. led 2010

čau holky!!! jé petruš tak ať to brzy kubáska přejde, přeju ať tonení chřipajzna, ale ta 6.nemoc, ta je kratší a tolik ho asi nevyčerpá, bobínek..to teda dostal dárek..

verunko nevim kolik stojej tyhle krosny... ale vím, že tahle holčina prodává hezký věci a za levno, já mám od ní šátek, a jak psala nebyla na něm žádná vada, znám ji z nošení, jí fakt věřím, jinak bych ti ji nedoporučovala, koukala sem na ty botičky, taky je prodává docela levně, tak si ji budu vést v patrnosti až začne cyrduch ťapat

ale jak řikám, nevim co stojej tydlety krosnice, protože mě nějak nikdy moc nezajímaly 😀

kacena00
19. led 2010

http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=28560464&ta...

eště ten odkaz by to chtělo že??? 😝 😀

kacena00
19. led 2010

http://www.scoutdoor.cz/salewa-koala-ii/

tak řekla bych že v ceně rozdíl je 😉

kremrolka01
19. led 2010

ach jo, tak se furt plácáme v horečkách, po čípku mu to kleslo na 38,3 a teď už má zase 39,4, jenže musim počkat aspoň těch 6 hodin, teď tu vedle mě leží na gauči zababušenej do mýho županu, chvíli koukal z okna a zase usnul, mně je ho tak líto 😢 miláček můj malej

pismenko
19. led 2010

Ahojky, nedočítám, jen jdu pozdravit a podat info....

Takže aloše ze 2.000,- na 3.000,- 5 měsíců zpětně 😝 😝 takže na poblití

Jinak Dorka na roční 9200g a 76 cm, dostala poslední hexu a je vysmátá jak lečo

tanuki
19. led 2010

holky, krosnu raději vyzkoušejte- zkoušela jsem 4a příjemná byla jen jedna! POkukovala sjem po Corazonce (je to český výrobce a má fajn baťohy..) a kupodivu zrovna ta mi nejlíp seděla 😀 a raději koupím didymose 😀
Baruš, došla ti sms?

Kremrol, taky to můžeš střídat- už po třech hodinách- nurofen s paralenem..mají jinou látku, takže se nemusí čekat těch 6hodin!

kremrolka01
19. led 2010

tanu díky za radu, pošlu manžela do lékárny
markét tak to zas nedopadlo úplně nejhůř ne jak požadovala? ale i ta tisícovka měsíčně bude znát co? sakryš 😠

tanuki
19. led 2010

není zač, ať se raději zeptá, jestli ten interval je 3nebo 4hod..ono se to dá i vypočítat, ale já už si to nepamatuju, takhle blbou horečku měla zatím jen když jí bylo 5měs..

jitousek
19. led 2010

Ach ju chudák Kubík ☹ tak ať se prďolka brzo uzdraví posíláme pohlazení bobískovi nemocnýmu 😉 😵 😵 😵

tevina
19. led 2010

Ahoj holky,

Koukám že Kubíček je nemocnej,Kremrolko jak píšou holky,můžeš střídat čípky po třech hodinách,musí být dva druhy,jedny s paralenem a jedny s ibuprofenem.My měli nurofen čípky pro děti a panadol baby čípky.Mám radši čípky,ten sirup někdy dětem nechutná.

valentynka
19. led 2010

ahoj holky,

Endy, renovace super,ale asi bych fakt použitou přes net nekupovala ☹
jestli ušetříš tisícovku,tak to moc není☹
a zase když je to do 25kg,takvydrží dlouho.

isofix dávat nebudem a ani snad do staršího auta by to nešlo néé? a kdyby teda šlo,tak nebudem.

Filípek vypije 500ml za den, někdy i víc tak těch 750max.
Kremrolko, dělám ten instatntní čaj červ. karkulka, dám tak 1,5 -2 lžičky na 250ml vody a pije to jak o závod.
pak na střídačku dělám to pití Kubík-v těch plast.lahvičkách. to dám tak 20ml na 150 vody.
hodně to ředím,aby si nezvykl na sladké štávy.
ted mu ráno dělám do 500ml hrnku čaj dětský ovocný od lerosu-pytlíky- dám do toho 2lžičky medu a to ještě tak 250ml vody naředím.
takže u nás s pitím není problém

beruško, tak to je síla vid? ono někdy od spec. pracoviště se očekává,že to bude príma a co řeknou a někdy je to opačně, obyč. doktorka udělá lépe coo?
ale aspon máš pořádně vysvětlený rizika inzulínu a budeš v lepší pohodě 🙂
nákup super !! 🙂

Jitu, dobrej job ušít potah 😀 počítáš správně, je to pěkná palba teda.

krásná sedajda, maxi priori 🙂

valentynka
19. led 2010

Markét, myslím si,že ten soud dopadl ještě dobře, že to nezvýšili tak jak ona požadovala.
to že jsou zpětně, to nasere, ale bylo jansý,že jí to přiřknou, u nás to bylo taky- rok zpětně.

ale mohl by to splácet po menší částce, třeba po 500,- ,nemá to navržené ?

Dorča super míry 🙂
my měli 9,5 a 78cm 🙂

kremrolko,tak doufám,že Kubík už lepší.
Hodím ti sem odkaz ,jak se správně mají dělat zábaly joo?
nesmí být ručník studený,měl by mít něco kolem 16stupnů a nebalit nohy!

endlessblue
19. led 2010

Ahojky.

Baruško, děkuji za odkaz. Ale manža už má v merku nějakou jinou krosničku. Navíc tuhle jsem našla novou na internetu za 2960. Což pak už není takový rozdíl.. to bych si koupila spíš novou. 😉

endlessblue
19. led 2010

Markétko... teda.. to naštve 😠 Holky, v mém okolí je jedna, která chce od svého biologického otce na holku 1rok a 6 měsíců.. 4000,- 😠 😠 😠 to je nějak hodně na tak malý dítě, ne????
Navíc otec dítěte má ještě další 3 děcka se svou ženou.

endlessblue
19. led 2010

Co se týče sedačky... pojedu si vyzkoušet tu Maxi Cosi a Babypoint a pak se rozhodnu... a fertig... do použité teda nejdu 🙂 přesvědčily jste mě 😀

endlessblue
19. led 2010

Jo a zítra máme též roční kontrolu, tak pak odpoledne nahlásím míry toho našeho buřtíka mrńavýho 😅

tevina
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
tevina
19. led 2010

Ten odkaz dole.

kremrolka01
19. led 2010

holky díky moc za rady
odpoledne měl ještě skoro 40 ☹ pak mu po čípku zase trochu otrnulo ☹
manža koupil nurofen
ale zase třeba na tom odkazu od val je že se to nemá kombinovat, tak já nevim 😒

nám dnes naměřili 78, no na těch jeho nožičkách podlomenejch 😉 a navážili 9,89 kg, hlavička 46 cm

tevi neznám

tevina
19. led 2010

Kremrolko mě to řekli tenkrát na pohotovosti a pak jsem radši volala ještě naší dr. jak přesně to mám kombinovat.Tak opravdu můžeš dva léky,ale každý musí mít jinou účinou látku.Jak jsem psala ibuprofen-paracetamol,po třech hodinách.Fakt je super že mu tu teplotu můžeš srazit už po třech hodinách a nemusíš čekat 6 hodin.

jitousek
19. led 2010

jeeeeeee já zapomenula napsat jak jsme dopadli na roční prohlídce minulí týden 😎 jsem teda ostuda 😔 😵 😵 😵

Míšánek má 78cm váží 10.3kg a obvod hlavy 47cm máme celkem 6 zubáků měl se postavit na zemi u houpacího koně nahatej jen v plíně nbo co si myslíte ??? Řval jak tur se teda nedivím jsem hned říkala doktorce že ho akorád naštve páč zem studená cizí prostředí a nahatej to jsou nápady že 😠 jinak ale dobrý 😵 😵 😵

jitousek
19. led 2010

jo a chtěla jsem se optat na zuby máme v očkov. průkaze založenej průkaz k zubákovi a tam píšou že se má nejpozději do jednoho roku jít na prohlídku ........jsem se jí chtěla optat jenže mě tak vykolejila s tím aby se postavil u toho koně že jsem byla ráda že jsme od tamtud vypadli 😎

valentynka
19. led 2010

Jitu, jojo je to tam psaný.
my jsme ještě nebyli,ale co nevidět s ním budu muset zajít, jenže nejsou dětští zubaři, budu muset ke svému.

Mimochodem jsme dnes byla s tím zánětlivým zubem, tak dal něco hojivého do kanálků,zadělal sádrou a do odpoledne mě to bolelo, tak jako tlačilo.
ted to taky není žádná sláva ☹ jdu zase ve čtvrtek,to mi zrengenuje,aby viděl jak mám kořeny a bude zase nějak léčit, se z toho už poseru fakt 😠 😠 😠

dnes jsem zkoušela Filípka přiložit k prsu,jestli jako ještě bude mít vůbec zájem a přicucnul se, tak je to dobrý 🙂
ale sunárek mu teda chutná, jedna báseň 🙂

a před chvílí jsem ho celého převlékala, bo se zase pročůral, s tím pitím to je fakt mazec ☹ furt prádla ... 😒

endlessblue
20. led 2010

Dobrý ránečko... tak my též fičíme na roční kontrolu. Zároveň malá dostane ďobanec proti meningokokovi. Prý je nebezpečnější než pneumokok. Je to jednorázovka, imunita do konce života, cena cca 900,-.. tak do toho asi půjdu.
Jen jsem střevo a neodhlásila malou z plavání... blbka. Ďobanec dostane cca v 11 a ve tři máme plavání, tak nevím jak to udělat 😒

valentynka
20. led 2010

dobré ránko,.

endy, myslíš,že by nemohal na plavání ? ale asi ne, když je to něco podobného jako očkování proti pneumo ☹
zkus se zeptat,ale asi to nepůjde.

kacena00
20. led 2010

ahoj!!endy no tak to je opravdu lepší ta nová za cca stejnou cenu, jak říkám, já po tom nepídila tak vím prd za kolik takový krosnice sou

holky pomooooooooooooooc, asi mě šmejkne, včera 3 hodinovej záchvat do půl druhý, teď opět, podělaný zuby...chjo

jo a čím pak se tevina tak moc odklonila od tématu???zase se nám nějak proměnily adminky a nastoupily nové aktivní...no nic, když je to baví

já jdu za tím řvounem, nebo se mi uřvem, je mi z toho trochu na zvracení, tohle sem už nezažila dlouho a bojim se aby se nevrátilo to peklo, kt sme měli do 9 měsíců achjo