Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

kacena00
20. led 2010

hoooj!!!kremrol a budeš si slonici objednávat???jestli jo, tak bysme to mohly objednat spolu, já se endy stejnak chtěla zeptat, raději písnu IP

fajn že ste to srazili aspoň o ty dva stupínky...

valentynka
20. led 2010

Tevi, to jsi se tam dostala ,protože jsi byla na té hře přihlášená 😀

kdybych tam klikla já,tak tvoje údaje nevidím, budeš odhlášená

End,y tééda,tak to je teda buřtice 😀 😀

valentynka
20. led 2010

endy, vy jste nebyly na žádné hexe ??
to jste přeci museli mít néé?

my jsme jí měli dostat místo na 15měsdíc, ted na 12 měs.,ale byl po tom očkování proti TBC,takže jdem zase na tom roce a půl.
za 14dní můžu jít a nechat ho očkovat proti žloutence, byli jste taky některá ???

endlessblue
20. led 2010

Nazdárek Val.... byly jsme..... celkem 3x.. ale myslela jsem, že to tím končí... já nevěděla, že existuje ještě 4tá. Nemůže to být to očkování, na který mě pozvala doktorka 1. dubna??? To bude Juli 14,5 měsíce

endlessblue
20. led 2010

No zítra jdeme ďobnout toho meningokoka, tak se optám na tu 4tou hexu

valentynka
20. led 2010

téééda Luicnka je bourák, hezky se na těch lyžích udrží, až teda na to třetí videjko a pád 😉 ale je to šikulka,
už se těšm,až bude takhle Filípek taky lyžovat 🙂

tevina
20. led 2010

Val 😀 😀 😀 no tak to je prča.Myslíš že by ses tam nedostala?Já se zkoušela odhlásit a dobrý a jak jsem se přihlásila a klikla na ten odkaz tak jsem se tam dostala,tak jsem mylsela že i všichni ostatní tam můžou.
Já se bála aby mi někdo nesklidil moje mrkvičky a salátky 😀 😀

zajdla
20. led 2010

Hexa se přeočkovává v 18 měsících.

Na ty zarděnky a přušnice atd.je dobrý ten Priorix tetra.Jsou tam přidané ještě i ty neštovice.JInak je jen Prioriy a ten je bez těch neštovic. 😉

Srdíčko,co potřebuješ vědět o ovutestách?

endlessblue
20. led 2010

Jéé, jak Luci krásně lyžuje... to je tak hezkýýýý 😉

zajdla
20. led 2010

Val díky.Hlavně to Lucku moc baví to lyžování.Což jsem ráda.Protože některé dětičky řvou,že nechtějí lyžovat. 😀

endlessblue
20. led 2010

Ale Markétka psala, že už mají 4tou hexu za sebou 😕

endlessblue
20. led 2010

Doktorka mi dnesk říkala, že v tom dubnu je to zadarmo.... ale když k tomu budu chtít přihodit i neštovice, tak to bude asi za 1500,-

tevina
20. led 2010

Zajdi no pěkný,lucinka je šikulka 🙂

zajdla
20. led 2010

Holky díky za pochvalu.Ráno to Lucince vyřídím,že ji chválíte. 😉 😀

tevina
20. led 2010

Ted jsem koukla a my měli 4 hexu v roce.

kremrolka01
20. led 2010

šmarja tak to je bordel 😕
mně zas říkal zavolejte si za 3 měsíce abych měl vakcínu a tím to haslo, žádnou tetra mi nenabízel, říkal že musí na to mít deset dětí, no tak jsem z toho blázen a o 4. hexe ani ťuk
chjo proč jsme vždycky tak neschopná se na něco zeptat 😠 když on tam Kuba kňourá a já už chci bejt vždycky radši rychle venku

zajdla
20. led 2010

Kremrolko.Priorix si hradíš sama,protože je šetrnější.Tak se prodává samostatně.JInak se očkuje klasickou vakcínou a na to musí mít těch moc dětí.Toš tak. 😉

kremrolka01
20. led 2010

na tom přehledu píšou 4. hexa nejdříve za 6 měsíců po posledním očkování, tj. u nás v 11 měsících a nejpozději do 18 měsíců, tak to snad nějak stihnem

kremrolka01
20. led 2010

zajdi a šetrnější je proč? že tam má navíc ty neštovice? 😀

endlessblue
20. led 2010

Péťo neboj... já v tom přehledu taky plavu... 😀

zajdla
20. led 2010

Kremrolko.Ta obyč.je ten Trivivac.Ta šetrnější je Priorix a teď je novinka i ten Priorix tetra.Tak jsou i ty neštovice.Dala jsem odkat na diskosi o těchto vakcínách. 😉

endlessblue
20. led 2010

Takže ten Priorix jsou neštovice???

zajdla
20. led 2010

V Priorixu tetra jsou přidané i neštovice. 😀

zajdla
20. led 2010

TRIVIVAC je hrazený pojišťovnou.
PRIORIX si hradíš sama.Někde píší,že je šetrnější.I naše doktorka to říká.
PRIORIX tetra,tam jsou navíc přidané ty neštovice.Hradíš si to taky sama.

tevina
20. led 2010

Tak my máme v očkovacím kalendáři napsaný priorix, ale byl zdarma,nic jsem neplatila.Neplatí se jen ten tetra?

zajdla
20. led 2010

Tevi já nevím,je možné,že už se to teď neplatí.Bylo to za Lucky.Teď už je to vše jinak.Předtím jsem si platila i to hexu a teď je zadarmo.

kremrolka01
20. led 2010

ach jo, tu diskuzi je snad lepší nečíst ☹ a jak je tam odkaz na tu holčičku co umřela 😢