Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

beruskaveruska
2. únor 2010

kamcul taky zdravím. koukám, že jste si ten konec roku teda užili ☹ tak at je ten letošní v pohodě 🙂

jo ještě pavlina05 ta má Aleška ta zakládada diskuse po potratě 🙂

kamcule
2. únor 2010

jojo baru, užili 😠

o pavlíně vím, ta byla těhu když jsme byly v první diskusi
A jak vy? Tt máš krásný

beruskaveruska
2. únor 2010

jo kamčo já zatím v poho a doufám, že to tak zůstane 🙂 už bych rodila 😀 bojim se konce ☹ jsem ráda, že budu rodit dřív.

kremrolka01
2. únor 2010

kamcule u nás v Táboře, daleko se stěhovat nebudeme 😉

kamcule
2. únor 2010

omlouvám se, musím letět, jdeme na návštěvu 😉 , stavím se večer.
Zatím se mějte 🙂

beruskaveruska
2. únor 2010

ty jo a najednou to jede co??? 😀

endlessblue
2. únor 2010
https://www.youtube.com/watch?v=Vf0q6qtThF4

tak a jsem moudřejší... to by mě bavilo 😀 😀 😀 😀 😀

beruskaveruska
2. únor 2010

jdu se aspon do pěti natáhnout pak juknu zatím pa 🙂

kamcule
2. únor 2010

tak jsem zpět 😀

endy je to opravdu paráda, strašná zábava ale i pěkný potěníčko 😀

kamcule
2. únor 2010

ja tu a nikdo tady ☹ 😖

endlessblue
2. únor 2010

Jojo Kamči.... vypadá to jako zabíračka... ale já si jdu "hodit bokem"....docela ráda 😀

Teď jsem doučila a nechávám večerní tóčo na manžela a jedu k taťuldovi na kafe a pokec bez miminka... jaká to pohodička... 😀

Tak zatím páček.v.

tanuki
2. únor 2010

Zumba vypadá velmi dobře 😉 Já jsem se odhodlávala, že půjdu zítra cvičit a bum, kamarádka udávala lístky do divadla, tak zas bude z cvičení prd.

Endy, já se ti divím, že neběžkuješ jak drak, já bydlet tam, tak jsem pořád ve stopě 😅 V sobotu možná vyrazíme tam k Vám 😉

kremrolka01
2. únor 2010

jj vypadá to dobře 🙂 ale pochybuju že se to u nás bude někde cvičit 😀

val tak už mi přišlo že zakázka byla zpracovaná a během 2-3 pracovních dnů si jí můžu vyzvednout, kde jsi to nechávala dělat??? 😕

kremrolka01
2. únor 2010

já už mám poklizeno, umytý nádobí a teď si tu taky popíjím kafíčko, nožky na gauči a noťas mě hřeje do klína 😀 😀 😀
ale jdu něco vyřizovat k úvěru, chtějí po nás papírů, ufff

tevina
2. únor 2010

Jéé Kamčo já si nevšimla toho tvýho dnešního prvního příspěvku,až ted 😅 No tak to jste si fakt užívali,ale určitě máte s marozením zas na dlouhou dobu vybráno 😉

Holky tak adámek měl zas večer horečku,má čípek a už spí.teda už jsem tam několikrát byla,protože brečel.Ale dr ho poslechla a prý na průduškách nic nemá,takže bud nějaká viroza nebo ty zuby.Jo a udělala nám opožděně 1,5 roční prohlídku a ten náš prťousek má 9580g a 79cm 😅 No bude to drobeček.

beruskaveruska
2. únor 2010

tevinko v roce a půl máte necelých 10kg 😲 tak to je malej kulíšek co? jo IP jsem četla v poho 🙂

jitousek
2. únor 2010

dobrý večer jdu Vás pozdravit ..konečně chvíle času 😎

dneska tu byli naši no a znáte to kolotoč kolem Míši celej den a už je zase večer a dneska to bylo obzvláště náročné páč jsme nezvykle brzo vstávali už od půl sedmé strašil a pak porád hučel a bučel a celé dopoledne bylo mrzuté to ho nebavilo toho štvalo ruce narvané až málem v krku slinty jak bernardýnek derou se nám spodní špičáky a myslím že ještě něco k tomu 😒 no trn s paty mě vytrhli naši páč je viděl strašně rád a odpoledne po vyspání a příjezdu babi a dědy už byl veselejší 😵

koukám že se tu řeší po sedačkách golfáče 😎 tak já jsem chtěla ty chicco multi w.(ale koukám že s nima moc spokojené nejste ☹ ) nebo se mě líběj ty Baby desing sprint a ještě mám typ na cam a na hauck no takstále nevím cam a Baby desing jsem viděla na živo ostatní z povzdálí a na netu

tevina
2. únor 2010

Beru jo je malinkatej a strašně roztomilej 😵

Třeba se gabča ozve 🙂

jitousek
2. únor 2010

jinak jak psala val my jsme ještě taky z hlubokého sporťák nedělali tak že si ho uděláme na jaro do plejskanic a pak až se oteplí duben květen tak vyjedem asi s lehčí verzí a hlavně na cesty v létě golfáče budou lepší páč ta velká kraksna zabere půl kufru 😎 😵 😵 😵 a určitě si ještě necháme tenhle hlubokej sporťák na zimu myslím že ještě příští zimu s ním odjedem páč si nemyslím že golfky v tomhle sněhu jestli bude pojedou 😎

jitousek
2. únor 2010

to teda tevi náš míša měl rok a deset kilo ...a teď si myslím že má tak 11kg 😎................no ale endy jestli ty golfáče dělaj jen do 15kg tak to abych Míšovi raděj koupila trakař na zahradu 😎 páč co jsem tak koukala tak všechny jsou do 15kg to je divný 😒 a jinak někde píšou zase do 36měsíců a kila neuváděj ....tak že jako do tří let by to mělo vydržet no ale ta nosnost to mě leží v žaludku ...vždyť i náš hlubokej kočár je do 15kg ..to jako nepočítaj s mackama otesanejma jako je náš Mišoutek? 😅 😎 😵

jitousek
2. únor 2010

jako to Jane je pěkné ale zase tam nepíšou jestli je u něj v ceně nánožník a nemá to madlo 😒 ☹

beruskaveruska
2. únor 2010

holky pa pa zítra 🙂

tevina
2. únor 2010

Přidala jsem fotky ostříhanýho adámka 🙂

Tomík měl v roce 11,30 a v 1,5 roce 12,9kg.Adámek je proti němu drobeček.

tanuki
2. únor 2010

Tevi, to je teda diblík, váhu máme podobnou, o pár cm víc (ale ne o moc) 😉
Tak Zumba u nás beznadějně plná, hafo náhradníků..jediné volné termíny jsou dopoledne s hlídáním dětí 😀 tak to jdu v pátek prubnout 😉 je to za 110+40za hlídání

endlessblue
2. únor 2010

Tanu...to víš že bych běžkovala... nicméně to by vyžadovalo hlídání na několik hodin a to prostě nemám. Babičky nehrozí, ségra má moc práce a manža si buď sháněl práci, lítal po všech čertech... no a teď bude přicházet domů až tak v půl šesté každý den.... takže opět nic.
Navíc mě nebaví běžkovat samotnou... a kámošku, co má tolik volnýho času tady nemám 😠

tanuki
2. únor 2010

chce to vozíček 😉 Když nebylo namrzlo, tak jsme jezdili i v manduce na zádech - malé se to líbilo a dokonce jsme potkali ještě jednoho prcka ve stejné situaci. Teda já jsem ale nějaká natěšená na ten tanec! teď jsem četla, že vede kurzy ( ne te zumby) jeden můj idol 😅

endlessblue
2. únor 2010

Hehe.. jojo, Zumba tady v Jablonci nehrozí.... chodím 2x týdně na aerobic.. tak aspoň něco

Mno, ještě vozíček si koupit... uvidíme.. manža by chtěl... ale nějak mám pocit.. že máme oba nároky generálního ředitele a platy sekretářky. 😀

tanuki
2. únor 2010

když jsme si to mohli dovolit my 😉 šupšup, čím dřív tím líp, ať to využijete 🙂

endlessblue
2. únor 2010

teď řešíme na malou tu krosničku... a pak jsme mysleli, že už bysme jí příští rok mohli dát na normální sedátko s helmou na kolo.... ale uvidíme. Teď jsme rádi, že budou do rodiny zase přibejvat peníze a né se tenčit a tenči finanční rezerva.. šák byl manža měsíce bez práce

tanuki
2. únor 2010

http://www.aukro.cz/item898884158_vozik_chariot... to byste měli rovnou na 2děti, ale jedno se tam může samo posadit doprostřed 😉