Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

valentynka
16. únor 2010

zajdi, dostaneš poměrnou část, jak psala Markét, oni ti k tomu pošlou i dopis, že už jsi ten měsíc měla tolik a tolik a od nich za ten leden dostaneš tolik..

endy, no u mě to bylo dost, protože jsme měla měsíc dovolenou a pak jsem byla na neschopence a od listopadu na mateřský,takže proto mi to hodilo 8tisíc

valentynka
16. únor 2010

byli jsme nakoupit na hory, tak tu mám dvě tašky velký

chci si připravit do mrazáku sekanou,že ji pak jen hodím do trouby a taky ty masový koule-budu tam dělat s rajskou, pak skoro dvě kila masa na upečení .. no snad to všechno dáme do auta 🙂

valentynka
16. únor 2010

rinty, četla jsem,že nemocenská se do příjmů počítá

zajdla
16. únor 2010

Díky holky.

Já bych jela na hory hned.Ach jo.Tak až příští rok. 😉

valentynka
16. únor 2010

tak nás aspon šoupnu, at nás ráno někdo nehledá na 5 straně 😀

my jezdíme na hory každý rok, už se těšíám,ale na druhou stranu si říkám,zda to tam s Filípkem zvládnem, myslím tím,aby mi furt někde nelezl a nešahal po všem, hlavně po zemi,bo jak je tam ten kotel na uhlí a ještě ke všemu 23lidí, tak to se pořádek neudrží, ale určo to zvládnem 🙂

joo a dneska mi bojkotoval sunar, ten jsem mu udělala jen ze 100, takže jsem mu pak z toho udělala kaši,měla jsem tu jednu nemléčnou, no a tu taky vůbec nechtěl,tak šel spát nenajedenej, naposledy měl v 17,30 tvaroháček, tak možná mu lezou zoubky a nemá chut, nevím, nikdy se nám to nestalo.

joo a prdelka už je krásná, ten sudocrem výborně zabral, ještě tam tedy trošku je,ale je to už světlé,ale stále sprchujeme přes den a natírám 🙂

zajdla
17. únor 2010

Pěkné ráno.

JJ ten sudocrem je super.Kamarádka dělá v kojeňáku a říkala,že ho tam používají taky.Moc ho chválí.Já jsem s ním taky spokojená.

Dneska jedu ve 12 na školení a vrátím se až kolem 6.Manža bude hlídat obě holky.Lucku teda pak zavede mamka o půl 4 do gymnastiky.Tak bude chvilku hlídat jen jednu.Bude i krmit.Prý to bude v pohodě.Tak uvidíme. 😀 😕

zuzanka26
17. únor 2010

ahoj holky,

taky Sudocream mám ráda moc, teď ho zrovna nemám, ale zase ho koupím.
Zajdli na co se jdeš školit???

U nás teď frčí pořád Mickey mouse, teď se díváme. 😉

endlessblue
17. únor 2010

Nazdárek holky....

tak my si kupujeme v lékárně míchanou rybilku.... nějak jsem si zvykla... a po čem koliv jiném Julče zčervená prdelka.. takže my takhle.

Co se týče TV... tak Juli baví akorát Králíci z klobouku a to jen chvilku. Ale co je sranda... malá je absolutně hypnotizovaná, když v telce jede před sedmou večer losování šťastných 10 😀 😀 😀 😀 😀 😀 oni tam lítají takový velký žlutý koule a s nima takovej dědek 😀 tak vždycky koupeme tak, aby to určitě stihla... jojo 2 minutovej večerníček 😀

endlessblue
17. únor 2010

S daněma mi pomůže mamina. Prý má moje mzdovka pravdu. Když jsem loni skoro žádný daně nezaplatila, tak mi nemůžou ani nic vracet... takže se udělá vyrovnání a manža si pak odečte mě, Julču a i úroky z úvěru z jeho daní... tak snad nám něco vrátí. Na jaře to vždycky docela bodne 😉

zajdla
17. únor 2010

Zuzi musím do práce.Ani nevím o čem to je.Musíme chodit povinně na školení.Musíme mít nasbírané kredity 42 za 6 let.A to jedno školení je za 1-3 kredity.No prost+ě hrůza.Ale už to budu mít nabírané,tak to budu muset odeslat.Aby mi prodloužili registraci.Prostě samé blbosti. ☹ 😠

valentynka
17. únor 2010

endy, já doted taky měla tu nemocniční rybilku,ale ted si nevzpomenu jak se jmenuje ☹

Filípek ještě moc na telku nevydrží koukat, jen taky tak dvě minutky, pak si spíš hraje

endy, no vždyt tak to je, tam nejde o to,že by tobě něco vraceli 😀
tobě vrátí jen těch 1410 ,ale šlo tam o to odečtení tebe u manželovýho přiznání,kde si odečte i Juli.

ale já to pochopila z toho co ti psala ta mzdovka,že si právě ani nemůžete uplatnit ten odpočet na tebe těch 24tis., že prostě jen to vyrovnání u tebe

Zajdi, tak ono zase lepší,že to školení je ,že z toho nevyjdeš a hlavně budeš vědět co je nového ve zdravotnictví

beruskaveruska
17. únor 2010

ahojky 🙂

koukám, že řešíte daně mě by taky měli vracet kolem 6000 bude to příspěvek na kočárek 🙂

Zajdi mám kamarádku sestřičku a taky jezdí na semináře a tak a sbírá body 🙂

Val užijte si hory a pak dej vědět jak se tam malému a vám líbilo.

co ta kremrolka kdy se má vrátit? tenro víkend?

Markét a co Dorinka už je úplně OK? a copak náš panáček Cyrilek a panenka Verunka???

evitkamalicka
17. únor 2010

ahoj kocky, ako sa mate? nejako nestiham.....my super

beruskaveruska
17. únor 2010

jééé nééééé Verunka , ale Karolínka od Christuš já už mám v těch jménech hokej a co teprve u kluků 😀

beruskaveruska
17. únor 2010

ahoj Evi teda ty tt letí co? jak se máš a co malej?

evitkamalicka
17. únor 2010

rychlo to leti.....mame sa super.....maly je uz velky chlap....som zvedava ci nakoniec bude v brusku sestricka ako to dr. nacrtol na poslednom ultrazvuku....a ty ako? tebe tie tt tiez pekne pribudaju

beruskaveruska
17. únor 2010

my se na malou moc těšíme 🙂 už bych klidně rodila, ale ještě je moc brzo 😀

evitkamalicka
17. únor 2010

ono to rychlo zbehne

christla
17. únor 2010

Ahoj holky!

Tak vám jdu jen podat zprávy, jak to s námi vypadá.

Dneska nás propustily z nemocnice, byly jsme tam od pondělí od večera. Kája měla laringitidu. Špatně dýchala a měla horečky.
Jsem hotová, mám o ní strašný strach!!! Snad se nám to nevrátí, i když doktorka říkala, že tohle se může chytit kdykoliv. ☹

christla
17. únor 2010

Beruško, koukám, že jsi se po nás ptala, tak teď už víš, jak jsme na tom....

tevina
17. únor 2010

Ahoj holky,

Chris tak to jste užili,co ☹ Chudák Karolínka.Ta laringitida je asi docela nebezpečná,vid?Já někde slyšela,že když se dítěti špatně dýchá,tak okamžitě na mráz,otevřít okno nebo prostě i vyběhnout ve,že ty sliznice v zimě splasknou a začne se jim líp dýchat.No chudinka,snad už máte vybráno 😔

tevina
17. únor 2010

Jéé Zuzi adámek taky miluje Mickyho,koukáme pořád na Disney chanel na Mickyho klubík.Jak tam pořád říkaj tajná myška věc 😀 😀

beruskaveruska
17. únor 2010

Christuš to je mi moc líto, že máte s Karolínkou trápení. Hlavně, že už je lépe a držím pěstičky aby se to už nevrátilo .

tevina
17. únor 2010

beru to je krásný,jak ti to naskakuje 😵 25tt-nádhera 😉

rintintyna
17. únor 2010

hmmm, tak jsem zpátky z kontroly a poprvé za celý těhu jsem z toho pěkně přepadlá asi, že do teďka běželo vše jak po drátkách, tak mě to zarazilo. Dělala UTZ a hlavička je fakt už zavrtaná hoooodně dole, takže se nedala nic moc změřit, ale podle toho co se jí podařilo, a podle dalších parametrů (stehení kost, bříško) jsme se pěkně zastavili v růstu. Jsme prý 2-3 týdny nazpět, což mi přijde hrozně moc a mohlo by to znamenat, že už placenta neslouží tak jak má. Průtoky jsou ale naprosto v poho, akorát se mi zdálo, že máme šňůru kolem krku, ale bála jsem se na to zeptat. Taky plodovky prý není nic moc. Jako ohrožení života to není, ale je prý fajn, že už zítra jdeme do porodky na monitor, že se to bude muset víc hlídat, a kdyby cokoli, tak prčík hned ven

beruskaveruska
17. únor 2010

Týnko ted už je to v pohodě i kdyby ti museli mimouška vyvolat. Už jste za kritickým obdobím. Je fajn, že jdeš na monitor do porodky a hned se zeptej na tu pup. snůřu jestli je to ono nebo ne. A neboj kdyby se miminko špatně vyvíjelo hned by tě poslala do nemocnice. Držím palečky 🙂

pismenko
17. únor 2010

Ahojky 🙂

Chris, jejda 😒 😒 ale snad už to bude dobré, je jasné, že máš strach, ale snaž se myslet pozitivně 😉

Rinty, no jak píše beruška, už jsi skoro v cíli a i když budeš třeba rodit předčasně, miminko bude v pořádku 🙂 už je to hotovej človíček a za chvilku bude vrnět v postýlce.už se mooooc těšíme 😵 😵 😵 😵

U nás TV nejede, jenom reklamy 😀 to je vždycky v tranzu.už je Dorka v pohodě, ale má hroznej kašel a to hlavně v noci.budí jí to, tak to máme teď takové divoké 😝 😝

Beru, fakt ti to krásně naskakuje, už jsi vlastně za polovinou 🙂 to je bomba

pismenko
17. únor 2010

chci na stranu 600 🙂

pismenko
17. únor 2010

chjo

pismenko
17. únor 2010

tak toto 😀