Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
23. bře 2009

Markét, díky za palečky!!! Jdu až na druhou, tak si ještě počkám

Zajdli, i tobě děkuji za palečky!! ... a snad se foto podaří, budeme se těšit. ... na příští týden na utz držím palečky!! Věřím , že to bude dobré, a mimi na vás krásně zamává. ... ta výplň nevypadá vůbec špatně!!!

Žirafík, ale věřím, že u vás se to srovnalo, ne? Nebo je pořád nevrlý??

Endy, tak to se hezky malá prospala, ne?

Jitu, to je fakt, letí to jako blázen. Ale mohlo by ještě rychleji, už bych brala mít v pase tak 38-39tt.

endlessblue
23. bře 2009

luci... copak malá...... ale maminka jak se prospala 😀

endlessblue
23. bře 2009

luci neboj... jaro a léto strašně rychle uteče 😉

valentynka
23. bře 2009

ahoj holky,

my měli takový nějaký divný víkend, no spíše sobotu.

manžel jel na nádraží pro svýho bráchu a manželku,že se u nás budou slavit 80.narozeniny tchýně-jejich mámy.
tak jsme si v pátek udělala maso-činu,že bude s rýží,je to rychlovka.
ráno mi manža nasrouhal jabka a já se pustila do štrůdlů a manža odjel na ten vlak.
pak mi volá,že odvezl bráchu do nemocnice,že kulhá, má spadlý koutek u pusy a je bledej a dezorientovanej.

noo holky,prodělala mozk.mrtvičku, takže ted tady leží v nemocnici.
odpo ještě jel s jeho manžekou do ústí pro léky a oblečení.

noo ale tu mrtvivi neměl po cestě holky,ale představte si,že ž se mu to stalo ve středu, že mu bylo špatně a šel si lehnout.
ve čtvrtek prý přestal mluvit a chodil tak nějak po paměti.
v pátek mělijet do Prahy do divadla a prý ta manželka řekla,že nepojedou,ale on že jo. no chtěl jí udělat radost.
takže se trmáceli autobusem do prahy, jenže z divadla nic neměli,protože seděli u mekáče,protože on prostě nedošel,jak byl vyřízenej.
a to prosím v sobotu jeli teda vlakem do Lípy na tu oslavu.
a to ještě v pátek dělal roládu vepřovou, tlačenku a dort za studena.
on doma vaří a zavařuje a tak,prostě jako ženská.
ona je učitelka a učí nějak 4 hodiny denně.
prý mu chtěla zavolat sanitu,ale prý on nechtěl.

no holyk mě by trefil šlak z tohohle chování.
ona vidí,že nekomunikuje, má spaldý koutek,že je vyřízenej.
a ani po té Praze,kdy vidí,že nedojde,tak mu tu sanitu stejně nezavolá,.
proč se ho vůbec ptala?

holky,kdyby nejeli sem do lípy, tak by se mu ta mrtvice vrtáila ještě jednou a v horší podobě.
rpý se do týdne tak nějak mrtvice vrací, no co by jste jí řekli ?

a pak ještě manžovi řekla,že přijede teda v neděli na návštěvu,ale pak je to na mým manžovi ty návštěvy,že by jí to ve škole neproplatili.
no nechápu, radši at mi to neproplatí,ale at za ním přijedu.
vždyt by mohla onemocnět a taky by do školy nešla.

noo takže takhle u nás.

a v neděli jsme byli tak nějak po návštěvách🙂

pismenko
23. bře 2009

No Val tak to je psycho 😕 😕 😕 Ona je teda fakt trochu vyřízená, že ho takhle nechala a ještě je to učitelka, jo??

kamcule
23. bře 2009

Val to je hustý, jako zdravotník bych jí zažalovala a jako člověk snad taky, tohle jsou praktiky z pravěku ne! 😖

endlessblue
23. bře 2009

učizelky jsou praštěný 😀 😀 😀

pismenko
23. bře 2009

no to jo, ale až takhle praštěný 😨 😨

valentynka
23. bře 2009

holky, no nechápačka, je to strašný 😠 😠

endy, tak malé to mlíčko ais stačilo,proto tak hezky spinkala, jen jí nechej, ona to dožene přes den.
mě minulou noc malej vhtěl papat 00,30 - 3,30 - 5,30 já myslela,že mě šlehne a to jedl naposledy ve 22
dnešní noc už dobrý 21,30-1,30 - 5,30
jenom manža chudák, bo měl vstávat ve 2,30do práce a vstal k filípkovi b těch 1,30, bo já jsme nějak fildu neslyšela či co 😅

zirafik
23. bře 2009

Val, tak to je hustý 😕 😕 ..... no ještěže tak... mohlo to dopadnout hůře 🙄 .

Jediný, co mě u těch učitelek napadá, že u dětí znaj spoustu simulantů a těch co přeháněj a vymýšlej si, tak pak berou vše na lehkou váhu, profes.deformace.... ale teda šílenost 😕

valentynka
23. bře 2009

markét, jsi mě dostala s tím jak jste si za ten den pokecali.

mě manža taky včera nějak prudil,měl sce nervy z toho bráchy,ale byl nepříjemný až do večera a já blbka jakože nic, se ho furt ptám co chce k jídlu a ještě něco jestli chce.
pak jsme ještě večer pekla chleba,aby měl do práce, bo jsem kvůli návštěvám zapoměla jít koupit pečivo.
no jsem zvědavá jak dnes.
ale ta tichá domácnost u nás nevydrží,bo jak je malej,tak se to nedá, jinak byhc to teda vydržela festoě a dal mu co proto 😀 😀

pismenko
23. bře 2009

Mám problém 🙄 🙄 vrhla jsem se do vaření a dochází plyn v bombě 😠 😠 😠 😠 , tudíž mě čeký výměna bombice a já mám z toho hroznej respekt....auuuuuuuuuuuuuuuuuuu si vždycky u toho zpívám: EXPLOZE SNŮŮŮŮŮŮŮŮŮŮ TĚ NA PRACH ROZMETÁÁÁÁÁ"

zirafik
23. bře 2009

jééééééééééézis https://www.modrykonik.cz/album/view.php?vRefer... já chci jedno domu 😵

Holky, dneska jsem celý dopoledne pěkně dokopávaná 😅

zirafik
23. bře 2009

Markét 😅 ... tak opatrně... teda bombu jsem nikdy neměnila, i když jsme jí u našich taky měli ...

endlessblue
23. bře 2009

Jojo...chlapi jsou občas poděsové.. fakt. Manža s námi strávil celý víkend.. kromě nedělního floorballu pochopitelně a byl z toho vyřízenej a znuděnej 😠 😠 😠 😠 Teď v pátek za mnou přijede mamča se ségrou, tak to bude super.... a můj muž již plánuje nějakej vejlet s chlapama. No, alespoň si oddáchne a pak bude zase nějakou dobu sekat latinu 😉

valentynka
23. bře 2009

🙂 nádherný kotátka ,hned bych taky jedno brala 🙂

valentynka
23. bře 2009

markét,tak opatrně a držím pěsti, zmákneš to, bych taky měla strach

pismenko
23. bře 2009

No zatím to jede, třeba to klapne, já nevím 😀 😀

endlessblue
23. bře 2009

Jéé Markét... to bych nedala... my topíme v ložnici vafkama a i z toho mám hrůzu. Pořád tam chodím čuchat, jestli neuchází 😕

pismenko
23. bře 2009

No já uvidím s jakou přijede z práce, každopádně by to chtělo vyřešit a vyříkat a ne to přejít, protože to je na pytel. chjo 😖 😖 😢 😢 Včera jsem prakticky celý den byla zalezlá nahoře s Dorotkou, Tom teda makal na baráku a když jsem malou dala do kočárku, tak jsem se tam tak nudila, že jsem všechno vyžehlila 😀 😀 tak alespoň nějáké plusy to má

pismenko
23. bře 2009

To jsou kamna na plyn?? já to neznám

endlessblue
23. bře 2009

Markéét... pojeď se nudit k nám!!! mám tu mega hromadu na žehlení 😝

endlessblue
23. bře 2009

Néé.. kamna máme na dřevo, ale v ložnici je topení a na chodbě taky na plyn. Zmáčkneš čudlík a dalším čudlíkem házíš jiskru, dokud to nechytne... a pak první čudlík pustíš a kolečkem nastavíš teplotu. Vždycky jsem hysterická, když to nechce hned chytnout 😒

pismenko
23. bře 2009

No neříkej 2x, ani nevíš, jak bych odtud vypadla ráda 😝 😝 😝 😝 ty se budeš starat o dítka a já žehlit??

endlessblue
23. bře 2009

Topení se SNAD bude předělávat v létě... uvidíme, jestli na to budou prachy...

Joo, holkýý.... novinkááá. Ve čtvrtek bude slavnostně vyřešená naše žumpa a manža už si nebude muset každý den den hrát na hovnocuca 😉

endlessblue
23. bře 2009

jasněěěě..... dámská jízda hadra 😉

endlessblue
23. bře 2009

vždycky budeš mít povolení opustit kupu prádla, když si Dorotka bude žádat cecík 😀

endlessblue
23. bře 2009

letím pověsit prádlo.... po obědě jsem tu jak "na koni" 😉

pismenko
23. bře 2009

Pchéééééé, však máš dva 😝 😝 😀 😀

pismenko
23. bře 2009

doprdelky 😕 😕 😕 😕 🙄 🙄 🙄 🙄 už to nehoří 😒 😒 😒 tak jdu na to