Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

helicek
15. kvě 2009

teda obětuje, fuj 😅

pismenko
15. kvě 2009

Holky, já jsem dívala ráno na netu na tu druhou šanci a já jsem normálně bulela, jak tam rodila to mimčo...ještě je všemu jsem zrovna u toho kojila, takže tím tuplem jsem z toho byla mimo 😢

A kde se cára veru?? asi zase v cakově namají net 😠 ??

zirafik
15. kvě 2009

týjo, v květnovkách se v noci narodila 3 miminka 😕 😕 .... a my jako nic, no 🙄 🙄

zirafik
15. kvě 2009

Markét, já bulela taky 😀 ... a manža byl trochu v šoku... bojí se, aby toho neviděl až moc a pak se mu taky moc nelíbí neumyté mimčo 😅 😅 ... no ale ta holčička byla tak nádherná 😵

zirafik
15. kvě 2009

já furt čekám nějaký ty posly, břicho dolu a odejití zátky.... a nikde nic 😕 😕

helicek
15. kvě 2009

žirafí, vydrž, však se musí mimčo pořádně načančat, aby bylo co nejkrásnější, až půjde z bytečku od maminky ven mezi doktory 😀

kremrolka01
15. kvě 2009

ahojky
heli tak to s mámou opravdu nemáš jednoduché ☹
je bezva že máš oporu ve svojí rodině, dva chlapi a kdoví co přibude teďka? 🙂 necháš si říct pohlaví? 😵

moje nejbližší rodina je až "nenormálně normální" 😀 mám štěstí, uvědomuju si že to není samozřejmost 😉

jinak u nás vše furt stejné, stále nitky v kakání, už týden, po tý dietě se to nezlepšilo ani nezhoršilo, ale navíc mi přijde že se ublinkává víc než předtím ☹ ☹ ☹ ach jo... co to může být?????? přepadají mě čený myšlenky, jak budem muset na nějaký gastro vyšetření, nějaký sondy do střev, to nepřežiju 😢 😢 😢

zirafik
15. kvě 2009

Péti, tak to je mi líto ☹ a volala jsi dr.??

zirafik
15. kvě 2009

A nemá v konečníku nějakou trhlinku??

Tady je na toto téma diskuze: https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea...

pismenko
15. kvě 2009

Kremrolko nesmutni 😒 😒 ...já vím, je to těžký...snad se to brzi zlepší a moc moc držím palečky, aby jste nemuseli podstupovat žádný šílený vyšetření ani procedůry ☹

pismenko
15. kvě 2009

Žiraf....nerodíš???? 😀 😀 😝 😝

kremrolka01
15. kvě 2009

Pavlí díky, diskuzi jsem pročítala
kéž by to byla jen trhlinka, ale doktor mu konečník taky prohlížel a nic nenašel
navíc má to jako nitky v kakání je vidět že to jde ze střev ☹
já jsem z toho fakt špatná, teď navíc snad půlku jídla vyblindil ☹
jinak je to ale moje sluníčko usměvavý, jenže já jsem nějaká slabá povaha, vždycky když mu zpívám nebo říkám nějakou říkanku tak on se směje a já nad ním brečim 😢
s doktorem jsme domluvený na úterý, když se to nezlepší tak nějakej další postup

pismenko
15. kvě 2009

Kremrolko, a kdyby to byla ta alergie na to kr mléko, tak co to znamená??Nemohl by vůbec mléčné výrobky, kde je mlíko a ono to časem vymizí??

kremrolka01
15. kvě 2009

jj, vůbec nic mlíčnýho a píšou že až u 80% dětí to během 3. roku vymizí
UM jsou nějaký speciální, kde je ta bílkovina kravskýho mlíka nějak speciálně štěpená, alel prý jsou hrozně hnusný ty mlíka, hořký, takže nejlepší aby maminka držela dietu a co nedýl kojila

ale u nás teda zatím žádný zlepšení po dietě ba ještě víc bleje 😖

evitkamalicka
15. kvě 2009

ahoj kocky...ako sa mate?

zirafik este nic?

musime sa pochvalit videjkom

https://www.youtube.com/watch?v=Ub3Agy638D8
helicek
15. kvě 2009

já pohlaví vědět nechci, ale manžel jo, takže asi si to necháme říct, leda, že bych si zacpala uši, ale podle výrazu poznám, zda přání manžela bylo vyslyšeno, takže je to jedno. 😀

kremrolka01
15. kvě 2009

a co si manža přeje?

kremrolka01
15. kvě 2009

hehe evit to je sranda 😀 nakonec ho přece jen chytil 😀 to už je ale velikej kluk 😉

helicek
15. kvě 2009

Evitko, krásný video 😀

evitkamalicka
15. kvě 2009

dakujem kocky...no uz je to velky chlap a cim dalej tym viac vymysla 😀

helicek
15. kvě 2009

kremrolko, hele, je to asi blbá otázka, ale hodně na toto téma všude možně po netu jsou diskuse a tam řeší, že je to z banánu, ale malej asi nebaští banán, že ne? A co ty? Třeba se to vrátí do mléka, ale neber mě vážně, jen jsem zkoušela něco hledat o těch nitkách v kakání.

No manžel chce holčičku, ale chlapeček bude taky ok, je zajímavé, že já bříško bráním jako chlapečka, manžel jako holčičku, ale když si o miminku povídáme, tak já o něm mluvím jako o holčičce a manžel jako o chlapečkovi 😀 😀 😀

helicek
15. kvě 2009

no a pak se v tom vyznej 😅

evitkamalicka
15. kvě 2009

moj muz chce ako druhe dievcatko, tak uvidime ci sa podari...chceme zacat buduci rok niekedy maj, jun, jul

helicek
15. kvě 2009

já jsem tak nepoučitelná............. poslední dobou jsem ujetá na kedlubnách, ale vždycky mě pak tak tlačí přes noc, jak se tam handrkuje s miminkem ta kedlubna.........ale ta chuť......no a to nadmutí potom 😅

helicek
15. kvě 2009

no my máme každý chlapečky z prvního manželství, takže holka by byla super, ale mě je to fakt jedno. Kluk nebo holka, hlavní je, že bude zdravoučký a veseloučký a mumlísek malinkej náš 😀

evitkamalicka
15. kvě 2009

heli zdravie je najdolezitejsie

helicek
15. kvě 2009

teda chlapečky, dnes už to jsou puberťáci, Péťovi (mýmu) je 11 let, v říjnu mu bude 12 a Péťovi (Petrův syn) je 12 let, v listopadu mu bude 13. No a mimísek se má narodit na konci září, takže uvidíme, ale fakt dalšího Péťu nebo Petrušku do rodiny nenenenenene 😀

evitkamalicka
15. kvě 2009

heli jeeej vy mate dvoch Petrov, to je sranda

helicek
15. kvě 2009

a manžel je třetí

evitkamalicka
15. kvě 2009

no teda a ako ich potom volas, aby vedeli o ktoreho ide?