Snažilky Na koníka

lucianas
14. únor 2009

Všechny zdravím a vítám v dalším pokračování úspěšného tématu !!!

Pevně věřím, že už nám snažilkám ta SEDMIČKA přinese štěstí a že budeme mít svá vysněná miminka u sebe, nebo alespoň v bříšku.

Snažilkám přeji, aby se co nejdříve zadařilo!!!

Těhulkám pohodové a bezproblémové porody!!!

Maminkám hodná a spokojená dítka, a kdo ví, možná další těhulkování!!!

lucianas
autor
16. zář 2009

Ahoj,

Markét, je to vážně smutné. I slzičky jsem měla v očích. ☹ 😔 No jo, život je prostě takový. Někomu dopřeje delší život, někomu bohužel ne. Je mi to vážně líto.

Jitu, držím na dnešní kontrolu palečky, ať je to v pořádku a malej je zdravý jako rybička.

Jinak si myslím, že Kačenka má s tím tempem v diskuzi naprostou pravdu. Přeci je to složitější se sem dostat, jak jsou dětičky, tak se člověk víc motá kolem nich. To je pravda. Takže je to tu takové volnější. Ale mě to vůbec nevadí, aspoň konečně stíhám i dočítat a jsem plně v obraze. 😉

lucianas
autor
16. zář 2009

Taky jsem tu už od roku 2007, někdy od toho října. A jsem moc za to ráda, dost mi to pomohlo v těch nejtěžších chvílích.

zajdla
16. zář 2009

Hojky,pěkný den.

My jedeme dneska na nožičky.Beru i kamošku z porodky,tak aspoň nepojedu sama.

Musím rychle povysávat a trošku pouklízet.Večer byl zase ječák jak blázen.Šla jsem spát kolem 23 hodiny.Ale zase se vzbudila na mlíčko až 3,30.Tak aspoň něco.Teď dospává v kočárku. 😀

zajdla
16. zář 2009

Luci kde mám fotečku bříška?Uřž se těším.Já se už jen budu kochat bříškama.Další mimi už nebude. 😔

zajdla
16. zář 2009

Jdu vysávat,než se hladoš vzbudí.

kremrolka01
16. zář 2009

ahojky, tak u nás se včera taky nechtělo do hajan jako obvykle, večerů kdy ho uspím "normálně" bez řevu a řekněme do osmi by se za měsíc dalo spočítat na prstech jedný ruky
na druhou stranu spí v noci celkem dobře, budí se tak 2 x za noc aby si jen chvilku podudal prso a taky pak celkem do dlouho ráno spí, no a pak přes den nula nula prd takže něco stihnout = nadlidský výkon

dneska máme odpoledne schůzku s projektantem, tak jsem zvědavá, představa už by byla, teď jen jestli je to proveditelný a za kolik 😅

lucianas
autor
16. zář 2009

Zajdli, vidíš. Jdu na to. Dobře pochoďte na nožičkách.

Kremrolko, ale hlavní je, že spí přes noc. Chápu, člověk nic neudělá, ale kdo to zná z vlastní zkušenosti, tak určitě pochopí. Chce to pak zapřáhnout toho chlapa doma i, buď, ať jde s kočárkem ven nebo si s dítkem hraje, nebo se pustí do úklidu on. .... to se mi to vykládá, že? No,uvidíme, jak se zapojí ten můj.

kremrolka01
16. zář 2009

luci jj počkej ten mazec 😝 😀

kacena00
16. zář 2009

hoj holky!!!! tak se musim pochlubit, dnes sem jela poprvé autem do pejru - bála sem se toho jak čert kříže- přeci jen člověk se něco naučí jako já cestu do tábora a pak buď hodn jezdí nebo krní jak já... tak sem ráda, že sem too i s malošem zvládla, já blbá totiž zapomněla zaběhnout na sociálku ještě než bude malýmu půl roku, tak sem si zažádala o rodičák a nastavila tříletou mateřskou

ale zároveň si musim postesknout jaká já sem kráva...budu zavádět malýmu do stravy ten lepek, tak sem mu vybírala přesnídávky s lepkem, nějaký baby sušenky...věděla sem před cestou dom, že bude mít hlada, takže mu dám do ruky sušenku, jak si tak chystám věci do baťohu a poutám malýho, došlo mi,ž e mu tu sušu nechat nemůžu, aby se mi nezadusil...no a co ta kráva blbá bára udělá??? ten zbytek sušenky po malým sní...doteď sem byla zvyklá že jí bezlepkově, tak sem si nemusela dávat pozor...no co už..mám za to,ž e sem popelnice.. ☹ zkoušela sem i blinkat, ale bohužel se mi to teda nepodařilo.. sem na sebe celkem naštvaná, si musim zavolat na imunologii, jestli mě nevezmopu dýl, jak dlouho od expozice lepkem mám přijet, aby výsledky z krve byly nějak objektivní..no, takže z listopadu bude tak leden už vidím...

kacena00
16. zář 2009

pájo, já tady od začátku nebyla jen sem načuhovala, bylo to už dlouho, co se mi to stalo poprvý a tak mi zpočátku přišlo hloupý vtrhnout do diskuze.. ale třeba si pamatuju beruščino vánoční cukroví, její prdelky mě tehdá fakt dostaly 😀 😀

kacena00
16. zář 2009

luci, jojo, můj se zapojuje, ale i tak máme doma bordel že se stydím..včera sem byla s malým na kyčlích, nákup, pak uspávačka a odpo krmení, hned na to zábava, večerní koupl, krmení a dlouho ten smrad nemohl usnout, takže sme nechtěli rachotit nádobím...takže ani to nádobí není umytý, no hnus - ještě že máme jen dvě místnosti 😖 😀

jo a pájo to setkání bych ještě zkusila naplánovat, přeci jen děti už jsou větší, naočkovaný, tak holaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa holaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

vydávám AKUTní VÝZVU, pojďme se setkat v práglu, tam se nás sejde nejvíc!!!

pote do prahe děcká, třeba houpací kuň na smícháči je prý kavárnička pro mámy s dětma, tak já jdu zkusit najít odkaz ju?

kacena00
16. zář 2009

http://www.cirkuscafe.cz/

http://www.nahoupacimkoni.cz/

https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... - tady se píše že je to tam malý, ale třeba by se dalo domluvit, kolik se nás tam vleze i s dětma - a navíc my když sme měly sraz s budějickejma tak na minipidi místě v oblíbeněm pratrapačlovíčkově se nás vlezlo i se sedačkama a jedním kočárkem taky dost - myslím, že tak deset osob

pismenko
16. zář 2009

Ahojte, jen v rychlosti nahlásím míry 7400g a 71cm 🙂 dneska doraostala první půlku rohlíku a byl to mazec, vůbec nevěděla co s tím, jenom s ním třískala kolem dokola,ale pak pochopila a řvala ak tur, když jsem usoudila,že stačí a sebrala jsem jí ho 😀

jitousek
16. zář 2009

zdravím všechno osazenstvo 😉

tak jsme dneska byli na tej 8 měsíční prohlídce měříme 74cm vážíme 8730g (no po tej sranděře si myslím že půl kila bylo dole teď to budem dohánět 🙂 ) a výtěry výsledek bude až v pátek dopoledne 😒 jsem si myslela že zejtra a prdlačku na to že je všední den myslela jsem si že je laboratoř rychlejší ......no ale já si teda počkám hlavně aby tam ta baktroška už nebyla 😎 taaak na nás porááád myslete do pátku mám nervy jak špagát

jitousek
16. zář 2009

jee Markét jsme se snad dohodli na stejno info o prohlídkách 😀 😵

zajdla
16. zář 2009

Tak na kyčlích ok,jen na noc máme dávat ještě 2 plínky.Tak jsem ráda.Ještě jdeme ve 3 měsících.

tanuki
16. zář 2009

v kavárně cirkus jsem byla, moc se mi tam líbilo! Koberec s hračkama, Verča tam pořád jezdila snákupním košíkem 😀 a prodávají tam i přesnídávky, jogurt..paráda.

Hlásím se do bordelové skupiny. děsně mě štve, kolik času strávím v kuchyni- pak se to sní, pak se to okolo musí ještě uklidit a po ničem ani památky a takové práce okolo 😠

zajdla
16. zář 2009

JJ je to děs běs.Já taky nějak nestíhám.

Žehlím 2 koš s prádlem.Ještě pár kousků a jdu do pelechu.Holky už spí obě.Linda vytuhla ve 21,30 a Lucka až teď v 22.Ach jo.Jsem zvědavá,jak ji ráno vzbudím. ☹

helicek
17. zář 2009

čau ženský, tak fakt to byl porod 😀 😀 😀
sice jsem volala k apolináři, jako jestli jo nebo ne, tam mi řeki, ať počkám a prostě to už nešlo, málem jsem porodila v autě, ale protože tatínek jel jak závodník, tak to stihl a Honzíka jsem porodila na sále, za pár minut, jen pro zajímavost, tatínek z práce vyjížděl ve 12:26, jel přes Prahu 10 až k nám za Starou Boleslav, vyměnil auto, naložil nás a odvezl nás do nejbližší porodnice, protože to jinam ani nešlo stihnout a Honzík se narodil ve 13:19. Fakt fofr, nic mě nebolí, plně kojíme, Honzík začal už druhý den přibívat na váze, takže když jsme šli domů, tak měl přes porodní váhu, fakt žrout po tatínkovi. V noci kojíme tak co dvě hodiny do půlnoci, pak co tři hodiny, takže super, teď zase už spí, tak já jdu uklidit, protože chlapi tu nechali bordel, ale jsou šťastní, že jsme už doma. 😀

pismenko
17. zář 2009

Heli 😵 😵 😵 jsem ráda, že jsem první kdo Ti bude gratulovat.Ať je honzík klidné, spokojené, zdravé a hlavně moc moc šťastné miminko 😲 😲 😲 😲 😲 A porod fakt super, tiše závidím 😉 😉 😉 😉 😉

pismenko
17. zář 2009

A koukám, že se narodil 11.9., tak to bude přesně na rok, od našeho štěněte 😀 😀 😀

evitkamalicka
17. zář 2009

ahoj kocky,
co mate nove? vobec nestiham

jitousek
17. zář 2009

juuuuuuuuuuuuuu tak právě na Tebe myslíkuju že by jsi už mohla býti doma a ono jo hurááááááááááá

jsem první a Vítám na světě Tvého malého Honzíčka hurá hurá hurá 😵 😵 😵 😵 ..........teda to byl fofr ještě že to taťka stihnul do nejbližší porodnice a kde jsi teda nakonec rodila ???

Helííííííííí já su tak šťasnááá že tu máme další krásné koníkovské miminkoooooooo 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

pismenko
17. zář 2009

Jitu, druháááááááááááááá 😝 😝 😀 😉

Ahoj Evi 🙂

jitousek
17. zář 2009

nejsem první ale to vůbec nevaaaaaaa 😉 koukám že Markét je rychlík jako včera 2 minutky rozdíl .....rychlopisačka 😎

jitousek
17. zář 2009

evi máme nové mimiiiiiiiiiiiiii 😵

jitousek
17. zář 2009

Však neboj Markét druhej bude taky takovej fofr 🙂 třeba 😎

evitkamalicka
17. zář 2009

ano vsimla som si teraz

Heli gratulujem

jitousek
17. zář 2009

a co tuvůbec děláš nemáš makat ve škole 😎 ???

pismenko
17. zář 2009

jdu až na 10:00 😀 😀